Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » životabudič

škardík (Člen)
13.02.2007 20:29:28
Offline

životabudič

helphelphelphelp Nemáte někdo  nějakou metodu, jak vydržet vzhůru a vnímat? Potřebuju se dlouho učit a začínaj se mi zavírat oči.

Nepište semtex s vodkou, páč o jeho skvělých vlastnostech vim svýbigsmile Vydržim dlouho, ale nevim co sem dělal, což je pro učení doost k ničemusmile2


viz avatar:)
Eremi (Člen)
13.02.2007 20:34:25
Offline

Re: životabudič

škardík psal:

helphelphelphelp Nemáte někdo  nějakou metodu, jak vydržet vzhůru a vnímat? Potřebuju se dlouho učit a začínaj se mi zavírat oči.

Nepište semtex s vodkou, páč o jeho skvělých vlastnostech vim svýbigsmile Vydržim dlouho, ale nevim co sem dělal, což je pro učení doost k ničemusmile2

si ho vyhudruj, to by mělo na chvíli pomoctbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Drak (Člen)
13.02.2007 20:34:56
Offline

Re: životabudič

A co to zkusit obráceně vodku se semtexem bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Antihero (Člen)
13.02.2007 20:37:29
Offline

Re: životabudič

Hroznovej cukr.Celkem funguje.
Nebo nějakou zábavnou diskuzi na netubigsmile


There's a pie in the sky when you die.
škardík (Člen)
13.02.2007 20:38:11
Offline

Re: životabudič

Eremi psal:
škardík psal:

helphelphelphelp Nemáte někdo  nějakou metodu, jak vydržet vzhůru a vnímat? Potřebuju se dlouho učit a začínaj se mi zavírat oči.

Nepište semtex s vodkou, páč o jeho skvělých vlastnostech vim svýbigsmile Vydržim dlouho, ale nevim co sem dělal, což je pro učení doost k ničemusmile2

si ho vyhudruj, to by mělo na chvíli pomoctbigsmile

No vzhledem, že už se učím od rána, tak už to začíná zavánět urologickou JIPkouhelpidontknow


viz avatar:)
Filous (Člen)
13.02.2007 20:38:50
Offline

Re: životabudič

...ňáký pakistáncký drogy??? surprised ...nebo to co ordinoval Šafránkovi ten medik f Básníkách??? bigsmile ...kyslik hadičkou přímo do rypáku...takovej NOS pro tělo??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
škardík (Člen)
13.02.2007 20:39:41
Offline

Re: životabudič

Drak psal:

A co to zkusit obráceně vodku se semtexem bigsmile

surprised Ty woe vo tom sem nepřemejšlel.. Nebo to udělat dietně a dát dělenou stravu:D


viz avatar:)
škardík (Člen)
13.02.2007 20:41:09
Offline

Re: životabudič

Filous psal:

...ňáký pakistáncký drogy??? surprised ...nebo to co ordinoval Šafránkovi ten medik f Básníkách??? bigsmile ...kyslik hadičkou přímo do rypáku...takovej NOS pro tělo??? bigsmile

To joo, a když to zkombinuju s tou eremiho metodou, tak třebas třením rozdělám voheňbigsmilebigsmile


viz avatar:)
Mour (Člen)
13.02.2007 20:41:59
Offline

Re: životabudič

škardík psal:
Eremi psal:
škardík psal:

helphelphelphelp Nemáte někdo  nějakou metodu, jak vydržet vzhůru a vnímat? Potřebuju se dlouho učit a začínaj se mi zavírat oči.

Nepište semtex s vodkou, páč o jeho skvělých vlastnostech vim svýbigsmile Vydržim dlouho, ale nevim co sem dělal, což je pro učení doost k ničemusmile2

si ho vyhudruj, to by mělo na chvíli pomoctbigsmile

No vzhledem, že už se učím od rána, tak už to začíná zavánět urologickou JIPkouhelpidontknow

...čím déle hudruješ.... tím se déle učíš ... a nemyslíš na urologiipussybigsmilebigsmilebigsmile

škardík (Člen)
13.02.2007 20:44:45
Offline

Re: životabudič

Mour psal:
škardík psal:
Eremi psal:


si ho vyhudruj, to by mělo na chvíli pomoctbigsmile

No vzhledem, že už se učím od rána, tak už to začíná zavánět urologickou JIPkouhelpidontknow

...čím déle hudruješ.... tím se déle učíš ... a nemyslíš na urologiipussybigsmilebigsmilebigsmile

No joo, jenže já levou hudrovat neumim a psát bohužel taky nesmile2 Leda že bych zaúkoloval bydlu a měl to rovnou jako přípravu na srazovou mašinkubigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
Mour (Člen)
13.02.2007 20:49:50
Offline

Re: životabudič

škardík psal:
Mour psal:
škardík psal:


No vzhledem, že už se učím od rána, tak už to začíná zavánět urologickou JIPkouhelpidontknow

...čím déle hudruješ.... tím se déle učíš ... a nemyslíš na urologiipussybigsmilebigsmilebigsmile

No joo, jenže já levou hudrovat neumim a psát bohužel taky nesmile2 Leda že bych zaúkoloval bydlu a měl to rovnou jako přípravu na srazovou mašinkubigsmilebigsmilebigsmile

..jestli máš levý ruky, tak si hudruj hubou bigsmilebigsmilebigsmile

škardík (Člen)
13.02.2007 20:55:15
Offline

Re: životabudič

Mour psal:
škardík psal:
Mour psal:


...čím déle hudruješ.... tím se déle učíš ... a nemyslíš na urologiipussybigsmilebigsmilebigsmile

No joo, jenže já levou hudrovat neumim a psát bohužel taky nesmile2 Leda že bych zaúkoloval bydlu a měl to rovnou jako přípravu na srazovou mašinkubigsmilebigsmilebigsmile

..jestli máš levý ruky, tak si hudruj hubou bigsmilebigsmilebigsmile

Woe mě dělá problém si zavázat tkaničky, natož se ohnout až kamsibigsmile


viz avatar:)
Eremi (Člen)
13.02.2007 20:56:49
Offline

Re: životabudič

tak hudruj vanoubigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
13.02.2007 21:00:30
Offline

Re: životabudič

Škarďa: ...kuwa estli nebudeš hudrovat, tak nebude žádný ingeneer bigsmile ..snaž se pussybigsmile

maňas (Člen)
13.02.2007 21:15:00
Offline

Re: životabudič

Filous psal:

...ňáký pakistáncký drogy??? surprised ...nebo to co ordinoval Šafránkovi ten medik f Básníkách??? bigsmile ...kyslik hadičkou přímo do rypáku...takovej NOS pro tělo??? bigsmile

helpto bude ten onen Masaříkbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
13.02.2007 21:38:00
Offline

Re: životabudič

...esli nechceš usnout, tag nezavírej voči, to pomáha pičo ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
13.02.2007 21:46:06
Offline

Re: životabudič

kup si 10 AJSTÝČEK (ice tea) zelenej caj. Vydrzis celou noc i druhej den dopoledne,ale pak je to tak na 40 hodin spanku :Dbigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
škardík (Člen)
14.02.2007 02:12:28
Offline

Re: životabudič

taksem si dal 10 energy, 3 kafe a koukam že to začne působit teprv až si půjdu lehnouthelp


viz avatar:)
Ondráš (Člen)
14.02.2007 11:32:31
Offline

Re: životabudič

Jak si dopad? Já bad Dám si to v letním...smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
škardík (Člen)
14.02.2007 15:02:59
Offline

Re: životabudič

Ondráš psal:

Jak si dopad? Já bad Dám si to v letním...smile2

Teď čekám na výsledky. V půl čtvrtý ráno mi umřel disk v kompu, takže sem zvědavej smile2


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr