Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » helma

Negr (Člen)
20.03.2008 14:11:56
Offline

helma

Sorry kucí, ale jsem docela blbej, tak mám docela blbej dotaz. Jde mi o to, jestli se dělají i integrálký s dvojím hledím (normoš a zatmavené) jako u vyklápěček. Dva dny to všude hledám, tak prosím o odpověď ne o odkaz http://www.google.com/

Děkuji pěkně.


HM.
Meloun (Člen)
20.03.2008 14:19:49
Offline

Re: helma

Caberg popř. Uvex tušim...


PURE NAKED BIKE!
vysky (Člen)
20.03.2008 14:22:30
Offline

Re: helma

http://www.nolan-helmets.cz/helma.php?id=928

mám tuhle a nemůžu si stěžovat good

gore (Člen)
20.03.2008 14:26:54
Offline

Re: helma

..jo jo caberg to dela a pavel dolinek by ti vo tom povypravelidontknowbad coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
SLUGI (Člen)
20.03.2008 15:41:17
Offline

Re: helma


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
luig (Člen)
20.03.2008 17:19:00
Offline

Re: helma

Scorpion, caberg, nolan...

na www.louis.de když dáš helmy tak je tam jakejsi průvodce výběrem helmy, tam si zadáš doplvisier a vyjede ti jich že se nestačíš divitgood


Ne asi
luig (Člen)
20.03.2008 17:19:25
Offline

Re: helma

ještě mě napadl Shubert


Ne asi
luig (Člen)
20.03.2008 17:26:40
Offline

Re: helma

http://www.louis.de/_2018f2fa7281a6cb5e … elmberater
tohle je výpis všech helem s dvojtým hledí (sonnenblende) od louisegood


Ne asi
Negr (Člen)
20.03.2008 18:39:55
Offline

Re: helma

Všem uctivě děkuji. Teď už si určitě vyberu. smile1 good


HM.
osiris (Člen)
20.03.2008 18:44:10
Offline

Re: helma

...s tím jménem se ve světě neztratíš chlape ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
20.03.2008 18:47:26
Offline

Re: helma

Negr psal:

Všem uctivě děkuji. Teď už si určitě vyberu. smile1 good

Tak až si vybereš tak se ozvi jak to dopadlo páč hodlám zakoupit taky něco s víc jak jednim hledígood


Ne asi
Libor nx (Člen)
20.03.2008 18:49:53
Offline

Re: helma

Měl sis zajed na výstavu do Prahy,velký výběr a super slevygood .Já vybral a koupil Nolanku,taky s dvojtým plaxi,sleva skoro 2 tis.bigsmilebigsmilesmokin

luig (Člen)
20.03.2008 18:51:12
Offline

Re: helma

Libor nx psal:

Měl sis zajed na výstavu do Prahy,velký výběr a super slevygood .Já vybral a koupil Nolanku,taky s dvojtým plaxi,sleva skoro 2 tis.bigsmilebigsmilesmokin

To dvojtý plexi nolanky ale nic moc ne? Nějak se mi ten jejich systém nezamlouváidontknow


Ne asi
Negr (Člen)
20.03.2008 21:45:56
Offline

Re: helma

luig psal:
Negr psal:

Všem uctivě děkuji. Teď už si určitě vyberu. smile1 good

Tak až si vybereš tak se ozvi jak to dopadlo páč hodlám zakoupit taky něco s víc jak jednim hledígood

HM. Rád bych rád bych. Hledám po netu kamenný obchody, přeci jenom si to chci vyzkoušet. ...) A z toho co jsem našel je ucházející Shoei v Brně, což je lehce z ruky (a dvojí hledí nemaj', od čehož bych se mohl oprostit). Nikde jsem si nevšiml, že by v Čechám prodávali Schuberta. Ale jsem slepoň, tak budu hledat a dám vědět.


HM.
roman.v (Člen)
20.03.2008 23:06:31
Offline

Re: helma

Mám Caberg, až na trochu větší hluk v poho a to tmavý plexi je fakt dobrý.


Don´t worry, be Bandit!
pitrman (Člen)
21.03.2008 00:40:41
Offline

Re: helma

jak rika pussy bracha.... s timhle menem ti da kazdej sutrem po hlavje..smile1

osiris psal:

...s tím jménem se ve světě neztratíš chlape ;)


in God we trust
Negr (Člen)
21.03.2008 10:56:09
Offline

Re: helma

pitrman psal:

jak rika pussy bracha.... s timhle menem ti da kazdej sutrem po hlavje..smile1

osiris psal:

...s tím jménem se ve světě neztratíš chlape ;)

smile2
No vidíš, proto potřebuju dobrou helmu.


HM.
vorel (Člen)
21.03.2008 14:57:03
Offline

Re: helma

černej, musíš si ujasnit esli chceš dvojsklo jako na lyžařskejch vokuljaroch co se vo dost míň mlží nebo tmovou clonu uvnitř helmetuidontknow


řikám si hurikán
Negr (Člen)
21.03.2008 15:28:32
Offline

Re: helma

vorel psal:

černej, musíš si ujasnit esli chceš dvojsklo jako na lyžařskejch vokuljaroch co se vo dost míň mlží nebo tmovou clonu uvnitř helmetuidontknow

Já v tom mám poměrně jasno. A už jsem i našel vhodnýho kandidáta:

http://www.bikerpoint.net/kuvat/kyparat/203476.jpg

, kterej nemá to dvousklo, ale tu vnitřní záklopku. Doufám, že se to mlžit nebude. Ale i tak díky, bílej. smile1


HM.
vorel (Člen)
21.03.2008 15:32:59
Offline

Re: helma

výborná volba nigagood


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2008 15:41:48
Offline

Re: helma

ta je fakt pěknágood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
11.10.2008 17:40:26
Offline

Re: helma

cuss buss mam helmu shark s500air a chtel bych na ni poridit nove plexi, co je zac to iridiove? diky smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Lenka (Člen)
11.10.2008 19:54:36
Offline

Re: helma

kosmicka technologie...vypada to hodne dobre...ale staci malo a je na tom skrabanec smile2


...Do you know that bad girls go to hell?...
sonyk (Člen)
11.10.2008 20:19:14
Offline

Re: helma

stejne jako na cemkoliv jinym ze? ale asi do nej pujdu modry iridiovi nebo mam jit do neceho jinyho?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
LosBanditos (Člen)
11.10.2008 20:26:06
Offline

Re: helma

Negr psal:

Sorry kucí, ale jsem docela blbej, tak mám docela blbej dotaz. Jde mi o to, jestli se dělají i integrálký s dvojím hledím (normoš a zatmavené) jako u vyklápěček. Dva dny to všude hledám, tak prosím o odpověď ne o odkaz http://www.google.com/

Děkuji pěkně.

To jo ale to jsou helmy na pussy


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
11.10.2008 20:28:03
Offline

Re: helma

sonyk psal:

cuss buss mam helmu shark s500air a chtel bych na ni poridit nove plexi, co je zac to iridiove? diky smile1

Iridiové je jakoby zrcadlo do zlata. Je to dobé na nalénavost světla mezi přímým světlem a stínem. Moc borců do používá jako univerzávní plexi na vše

Helmu kup Shoei XR 1000


LosBanditos adios !
Lenka (Člen)
11.10.2008 20:36:15
Offline

Re: helma

sonyk psal:

stejne jako na cemkoliv jinym ze? ale asi do nej pujdu modry iridiovi nebo mam jit do neceho jinyho?

ale kdyz skrabnes ciry, neni to tak videt...iridiovy je navic k tem skrabancum nak nachylnejsi nebo co...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fik-B6S (Člen)
11.10.2008 21:07:58
Offline

Re: helma

Negr psal:
vorel psal:

černej, musíš si ujasnit esli chceš dvojsklo jako na lyžařskejch vokuljaroch co se vo dost míň mlží nebo tmovou clonu uvnitř helmetuidontknow

Já v tom mám poměrně jasno. A už jsem i našel vhodnýho kandidáta: http://www.bikerpoint.net/kuvat/kyparat/203476.jpg , kterej nemá to dvousklo, ale tu vnitřní záklopku. Doufám, že se to mlžit nebude. Ale i tak díky, bílej. smile1

co to je zač?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
nicola.foxx (Člen)
12.10.2008 11:17:21
Offline

Re: helma

Fik-B6S psal:
Negr psal:
vorel psal:

černej, musíš si ujasnit esli chceš dvojsklo jako na lyžařskejch vokuljaroch co se vo dost míň mlží nebo tmovou clonu uvnitř helmetuidontknow

Já v tom mám poměrně jasno. A už jsem i našel vhodnýho kandidáta: http://www.bikerpoint.net/kuvat/kyparat/203476.jpg , kterej nemá to dvousklo, ale tu vnitřní záklopku. Doufám, že se to mlžit nebude. Ale i tak díky, bílej. smile1

co to je zač?

To je perfektni vyrobce schuberth a konkretne je to helma S1. Kdyz se kouknes u Polo a nebo Luise, tak je tam maj i s nakejma vzorama. Nemlzi se to. Je to lehounky, schuberth permanentne panuje na spickach testu helem a to jak hluk tak bezpecnost. Ja osobne mam C2 black a jsem maximalne spokojenej. Jo a u nas to prodava trebas www.geneze.cz a je to vyhradni dovozce tehle helem do CR. Tak jsem se vycerpal a nazdar.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
sonyk (Člen)
13.10.2008 11:19:50
Offline

Re: helma

Lenka psal:
sonyk psal:

stejne jako na cemkoliv jinym ze? ale asi do nej pujdu modry iridiovi nebo mam jit do neceho jinyho?

ale kdyz skrabnes ciry, neni to tak videt...iridiovy je navic k tem skrabancum nak nachylnejsi nebo co...

kdyz ono je tak hezke, no mam co resit bud obyc cire, nebo obyc tmavsi, nebo , modre iridiove no smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr