Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » ňák sem s zamotal

ygy (Člen)
03.02.2007 13:33:37
Offline

ňák sem s zamotal

helpchtěl jsem poslat foto do profilu a .... semse ňák zamotal či co.Pomocpomocidontknow  Anebo mě to nechce přijmout,bo su novka?!bigsmilebigsmile Ale jaro vyhlížím jako bych měl za sebou tisíce kmsmile1smile1Díky YGY


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 13:41:55
Offline

Re: ňák sem s zamotal

funguje ti to normálně, teď sem to zkoušel, zkus to ještě jednou, případně uprav velikost obrázku na 800x600 rozlišení 72dpi....


doba je temná...
bobule (Člen)
03.02.2007 13:42:35
Offline

Re: ňák sem s zamotal

inkvizitorr psal:

funguje ti to normálně, teď sem to zkoušel, zkus to ještě jednou, případně uprav velikost obrázku na 800x600 rozlišení 72dpi....

nech si tam ceníkbigsmile


to jebu
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 13:44:17
Offline

Re: ňák sem s zamotal

bobule psal:
inkvizitorr psal:

funguje ti to normálně, teď sem to zkoušel, zkus to ještě jednou, případně uprav velikost obrázku na 800x600 rozlišení 72dpi....

nech si tam ceníkbigsmile

blbefuckbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
ygy (Člen)
03.02.2007 13:54:17
Offline

Re: ňák sem s zamotal

dyť řikám ...já su blbý -no.bigsmilebigsmile Nic neumím,ale zato su líný,budu se vám v hospodářství náramně hoditbigsmile.Díky za podporu,kucíí.good


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 14:13:16
Offline

Re: ňák sem s zamotal

ygy psal:

dyť řikám ...já su blbý -no.bigsmilebigsmile Nic neumím,ale zato su líný,budu se vám v hospodářství náramně hoditbigsmile.Díky za podporu,kucíí.good

kdyby ti to nešlo, tak mi hoď ten pikčr do mailu a já ti ho tam ňák pověsim...


doba je temná...
ygy (Člen)
03.02.2007 14:17:57
Offline

Re: ňák sem s zamotal

jojo já to mám ve větším formátusmile2tak taklé?   No a když klikneš na YGY,tak se mi neukáže PROFIL,ale PROFIL-MENU  ZÁKLADNÍ. to mám ňáké pokurvené,ne?  Ach josurprised


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
bobule (Člen)
03.02.2007 14:23:03
Offline

Re: ňák sem s zamotal

ygy psal:

jojo já to mám ve větším formátusmile2tak taklé?   No a když klikneš na YGY,tak se mi neukáže PROFIL,ale PROFIL-MENU  ZÁKLADNÍ. to mám ňáké pokurvené,ne?  Ach josurprised

nemáš to pokurvené, jen vidíš svuj profil jinak, já tě vidim ok, když se odhlásíš a podíváš se na svůj profil tak ho uvidíš stejně jako ty ostatnígood


to jebu
osiris (Člen)
03.02.2007 14:24:13
Offline

Re: ňák sem s zamotal

ygy psal:

jojo já to mám ve větším formátusmile2tak taklé?   No a když klikneš na YGY,tak se mi neukáže PROFIL,ale PROFIL-MENU  ZÁKLADNÍ. to mám ňáké pokurvené,ne?  Ach josurprised

...to je spravne, mas to tak mit, ma to tak kazdej, kazdej takhle vidi svuj profil a ostatni vidi jinak - vysvetlovat ti to nebudu, uz je to tady popsany mnohokrat a inkvizovi uz z toho asi syci pojistnej ventil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
03.02.2007 14:49:51
Offline

Re: ňák sem s zamotal

osiris psal:
ygy psal:

jojo já to mám ve větším formátusmile2tak taklé?   No a když klikneš na YGY,tak se mi neukáže PROFIL,ale PROFIL-MENU  ZÁKLADNÍ. to mám ňáké pokurvené,ne?  Ach josurprised

...to je spravne, mas to tak mit, ma to tak kazdej, kazdej takhle vidi svuj profil a ostatni vidi jinak - vysvetlovat ti to nebudu, uz je to tady popsany mnohokrat a inkvizovi uz z toho asi syci pojistnej ventil bigsmile

byl sem rychlejšíbigsmile


to jebu
ygy (Člen)
04.02.2007 12:33:06
Offline

Re: ňák sem s zamotal

goodgoodpoznáváním nového zabraňujeme patologickému srárnutí moSSkubigsmile díky good


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
ygy (Člen)
15.02.2007 10:51:40
Offline

Re: ňák sem s zamotal

ciao kucí,tak jsem to dokázalsmile1.První jsem to zmenšoval v "oddělení" pixelů,takže to pak nešlo zvětšit,pak jsem byl vosvícenej a huž to tam mám pane hráběgoodgood
...mám radost nó


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
Mour (Člen)
15.02.2007 11:04:26
Offline

Re: ňák sem s zamotal

....ta fotka je z Vratimova? idontknowbigsmile

ygy (Člen)
15.02.2007 18:13:21
Offline

Re: ňák sem s zamotal

Mour psal:

....ta fotka je z Vratimova? idontknowbigsmile

..ale špiónsmile1to je foto zKadaně,kde jsem pro ní jel.Úlet?surprisedAle když jsem jí viděl,tak jsem se zamiloval a neváhal jsem jet z vozíkem 1000km a CELOU cestu v dešti(je to 2000 vše původní,všechny doklady,faktury a dva kufry.75000kč)Až budou fotky z Vraťasu,tak to změním.


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr