Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zvýšení výkonu

KOVAL (Člen)
23.10.2008 20:31:28
Offline

Re: Zvýšení výkonu

a co by jako Filous řešil a vymejšlel?surprised
když už je to dávno vymyšlený...
prostě namontuje vačky z gixera jede  a má svejch 12-18 voslů navíc podle toho který vačky z gixera tam dá,spodek se nezhorší a vod 4000 vejš je všechno jinak a to hodně...
a protože Filous ví který jsou ty správný když už je bude kupovat nový tak tam ty správný dá...
a to je celý tak vo čem tady pořád dumáte a co chcete za reference?surprised

Progear 650 (Člen)
23.10.2008 21:30:15
Offline

Re: Zvýšení výkonu

to Koval: Měl bych na tebe dotaz... Do B650 by se nechali nějaký vačice nacpat???help děkuji za odpověď, i v případě že nebudeš znát odpověď....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
KOVAL (Člen)
23.10.2008 21:47:19
Offline

Re: Zvýšení výkonu

čoveče skoro bych řek že nějak podobně tady cosi psal Filous ale nic zásadního asi s polotučnou nevymyslíš,jako ani jsem se tim nikdy nezabejval protože motorky pro kluky začínaj vod litru vejš žejo..smile1
hele mám obavu že vačky z nějaký starý gsx-f která mněla vo něco málo koní víc než B6ka nepřidaj asi nic zásadního když už z názvu toho bajku vyplývalo že to bylo gsx-F a né R..
prostě objem ničim nenahradíš..

nicola.foxx (Člen)
24.10.2008 00:43:46
Offline

Re: Zvýšení výkonu

KOVAL psal:

čoveče skoro bych řek že nějak podobně tady cosi psal Filous ale nic zásadního asi s polotučnou nevymyslíš,jako ani jsem se tim nikdy nezabejval protože motorky pro kluky začínaj vod litru vejš žejo..smile1
hele mám obavu že vačky z nějaký starý gsx-f která mněla vo něco málo koní víc než B6ka nepřidaj asi nic zásadního když už z názvu toho bajku vyplývalo že to bylo gsx-F a né R..
prostě objem ničim nenahradíš..

Nebyl nahodou f tom efku stejnej motor jako na bandasce? Mi neco rika, ze ten samej davaj i do toho novyho efka.idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Billy (Člen)
24.10.2008 07:44:48
Offline

Re: Zvýšení výkonu

na 750 jsou "ostrejsi" teda jo ?a jakej rok se da pouzit do b12? na youtubku sem videl odstrel B12 pravdepodbne s vackama ostrejma a rozdil to teda byl velkej v akceleraci http://www.youtube.com/watch?v=aVX2qg_w … re=related


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
24.10.2008 08:39:28
Offline

Re: Zvýšení výkonu

...no tak si to video vyděl dvěma jo ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
24.10.2008 09:02:27
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Ať mi někdo řekne jestli se na 4ku a 8 tis otáček dá jet tachometrových 260.helpheadshake

Stejně tak rychlost s jakou mu to tam vyletělo a jak se to pře těch 200 šplhalo. Profesionální šméčko na lidi.sick

Připomíná mi to video jak tu u nás někdo jel po staré hradecké a na tachometru měl 300. Byl z toho strašný humbuk, to video bylo snad i na tn.cz (bigsmile), ale každej trochu znalej musel uznat, že takovou akcelereci mezi 200 a 300 maj stěží okruhovnky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 09:07:40
Offline

Re: Zvýšení výkonu

KOVAL psal:

čoveče skoro bych řek že nějak podobně tady cosi psal Filous ale nic zásadního asi s polotučnou nevymyslíš,jako ani jsem se tim nikdy nezabejval protože motorky pro kluky začínaj vod litru vejš žejo..smile1
hele mám obavu že vačky z nějaký starý gsx-f která mněla vo něco málo koní víc než B6ka nepřidaj asi nic zásadního když už z názvu toho bajku vyplývalo že to bylo gsx-F a né R..
prostě objem ničim nenahradíš..

bezva, děkuji za info... tak šlo mi o to, trošičku ho poladit... do doby, než bude na něco jinýho...smile1 nicméně podotýkám, že bych klidně investoval, protože Bandasku si chci nechat jako cestáka...smile1good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
24.10.2008 09:51:35
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:
KOVAL psal:

čoveče skoro bych řek že nějak podobně tady cosi psal Filous ale nic zásadního asi s polotučnou nevymyslíš,jako ani jsem se tim nikdy nezabejval protože motorky pro kluky začínaj vod litru vejš žejo..smile1
hele mám obavu že vačky z nějaký starý gsx-f která mněla vo něco málo koní víc než B6ka nepřidaj asi nic zásadního když už z názvu toho bajku vyplývalo že to bylo gsx-F a né R..
prostě objem ničim nenahradíš..

bezva, děkuji za info... tak šlo mi o to, trošičku ho poladit... do doby, než bude na něco jinýho...smile1 nicméně podotýkám, že bych klidně investoval, protože Bandasku si chci nechat jako cestáka...smile1good

nevymejslej picoviny...smile1


...sam mezi jebkarema...
Billy (Člen)
24.10.2008 10:01:45
Offline

Re: Zvýšení výkonu

osiris psal:

...no tak si to video vyděl dvěma jo ;)

smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 10:04:04
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Marián psal:
Progear 650 psal:
KOVAL psal:

čoveče skoro bych řek že nějak podobně tady cosi psal Filous ale nic zásadního asi s polotučnou nevymyslíš,jako ani jsem se tim nikdy nezabejval protože motorky pro kluky začínaj vod litru vejš žejo..smile1
hele mám obavu že vačky z nějaký starý gsx-f která mněla vo něco málo koní víc než B6ka nepřidaj asi nic zásadního když už z názvu toho bajku vyplývalo že to bylo gsx-F a né R..
prostě objem ničim nenahradíš..

bezva, děkuji za info... tak šlo mi o to, trošičku ho poladit... do doby, než bude na něco jinýho...smile1 nicméně podotýkám, že bych klidně investoval, protože Bandasku si chci nechat jako cestáka...smile1good

nevymejslej picoviny...smile1

konečně někdo, kdo mi to porádně vysvětlil....bigsmilebigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
24.10.2008 10:29:33
Offline

Re: Zvýšení výkonu

no neni snad dobrej pocit pojezdit velky chlapy na velkejch motorkach s malou motorkou?
a myslim,ze ty na to mas,tak vo co de ne?good

tudle sem pojezdil machra na R1 pico vole do pole na slavny ,,klouzavy" trase Dvur-Horice, machroval na rovince a to si dovolil moc...bigsmile

tak to zas tak neres.


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 10:34:14
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Marián psal:

no neni snad dobrej pocit pojezdit velky chlapy na velkejch motorkach s malou motorkou?
a myslim,ze ty na to mas,tak vo co de ne?good

tudle sem pojezdil machra na R1 pico vole do pole na slavny ,,klouzavy" trase Dvur-Horice, machroval na rovince a to si dovolil moc...bigsmile

tak to zas tak neres.

Máš naprostou pravdu... Takovejhlech troubů sem už zažil habakuk...bigsmile
Jedinej duvod, proc sem o necem takovym uvazoval je vokruh... Na silnici nemam sebemensi vyhrady... Ale zustanu nejspis jen u toho, že vymenim vzadu tu rozetu...good to by podle ohlasu mělo pomoct...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
24.10.2008 10:40:36
Offline

Re: Zvýšení výkonu

tak taky bych se svez na necem silnejsim, ale na silnici to vopravdu staci a zrovna v tyhle chvili me zadna motorka nebere tak, abych ji musel mit doma.

sak sem ale cet vedle,ze budes mit stedryho jeziska,tak to ti taky neco prida,jak by rek ondras...bigsmilegood


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 10:46:02
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Marián psal:

tak taky bych se svez na necem silnejsim, ale na silnici to vopravdu staci a zrovna v tyhle chvili me zadna motorka nebere tak, abych ji musel mit doma.

sak sem ale cet vedle,ze budes mit stedryho jeziska,tak to ti taky neco prida,jak by rek ondras...bigsmilegood

No tak ja doufám, že to tak dopadne no... Urcite dám v zimě progresivní pružiny... Pak taky jeste prepakovani stupacek...good No a kdyz to dobre pujde, tak bude i ten cernej karbonovej IXIL...bigsmilegood No a bude aspon ke kolenům doufám...bigsmilebigsmileevil


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
24.10.2008 10:48:13
Offline

Re: Zvýšení výkonu

ja premejslim akorat vo prepakovani,ale pockam teda az na tebe,jak to bude vypadat,pac sem slysel nazory,ze to je skoro k nicemu...
jinac to tipoju,minimalne ke kolenum, spis este vicgood


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 10:51:03
Offline

Re: Zvýšení výkonu

No tak Inkviz mi to doporucil... Já předpokladám že v kombinaci s přepákováním tlumiče to bude stačit...goodsmile1
No a to by bylo, aby nebyl aspon po kotníky...evilbigsmilecool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
24.10.2008 10:56:39
Offline

Re: Zvýšení výkonu

tak jestli to bude az po kotniky,tak to abych taky zacal premejslet,ale na starou vranu s 28 tisicema,ma to este cenu...idontknowsmile1


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 10:58:30
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Marián psal:

tak jestli to bude az po kotniky,tak to abych taky zacal premejslet,ale na starou vranu s 28 tisicema,ma to este cenu...idontknowsmile1

no tak jelikoz ta moje vrána má už skoro 33 tis., tak bych rěkl že určitě...bigsmilegood
Já totiž nemám moc čas na pussy-iny, pořád jezdím....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
24.10.2008 11:17:03
Offline

Re: Zvýšení výkonu

toz to ja taky radsi jezdim nez vymejslim picovynygood


...sam mezi jebkarema...
Luk (Člen)
24.10.2008 12:23:22
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:

No tak Inkviz mi to doporucil... Já předpokladám že v kombinaci s přepákováním tlumiče to bude stačit...goodsmile1
No a to by bylo, aby nebyl aspon po kotníky...evilbigsmilecool

...ale bacha v zime, kdyz solejevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
VikecB12 (Člen)
24.10.2008 12:28:54
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Takže ty správný vačice budou asi z GSXR 750RR,jestli se nepletuevilgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 12:49:45
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Luk psal:
Progear 650 psal:

No tak Inkviz mi to doporucil... Já předpokladám že v kombinaci s přepákováním tlumiče to bude stačit...goodsmile1
No a to by bylo, aby nebyl aspon po kotníky...evilbigsmilecool

...ale bacha v zime, kdyz solejevil

tak je to zkušenej borec...good už ví čemu se vyhnout.... a kdy se vcas schovat..bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
24.10.2008 13:59:40
Offline

Re: Zvýšení výkonu

VikecB12 psal:

Takže ty správný vačice budou asi z GSXR 750RR,jestli se nepletuevilgood

A rok presneji ? a model ? pac toho je habakuk variant co cucim do partsdepotu. Muzete zkusenejsi upresnit ? Zde se ta informace nazahodi pro priste vyhledani smile1

http://partsdepot.cz/index.php?fveh=218 … tion=98062
http://partsdepot.cz/index.php?fveh=218 … tion=98063

idontknow
jak rikam je toho tri prdele tech modelu assassass bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
24.10.2008 14:25:34
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Tak to ti nepovím,dělala se kolem roku 90,byla to jednosicka a měla tuším trochu vostřejší vačky než obyč 750.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
24.10.2008 14:55:05
Offline

Re: Zvýšení výkonu

A jak se tady ty vacky bud uz z 1100 a nebo ze 750 projevi na zivotnosti motoru a ty vacky by to meli prezit bez vydreni, asi na 1200 budou jinak tvrdy pruziny ktery to ovlivni jak budou vypadat za cas, ale predpokladam ze ty vacice jsou na to staveny jak pisou nejak jeste jednou jsou prekaleny treba od pana Yoshi. Samoze specifikace oleje by zustavala stejna SG/SF smile1, sem votravnej ze jo bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
24.10.2008 15:07:02
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Kurna to plantu no u pana Yoshi sem se docetl ze jsou jeste bud povrchove kde dochazi k mechanickemu namahani prekaleny jestli to maj tady ty origo predpokladam proste ze by to melo prezit ve zdravi a nebudu met po 30 tisicich na vackach koryta prohloubeny.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Progear 650 (Člen)
24.10.2008 16:00:33
Offline

Re: Zvýšení výkonu

kdo se bojí, nesmí do lesa...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
24.10.2008 16:52:26
Offline

Re: Zvýšení výkonu

...nevodkopáváš se z toho v noci ? nebudí tě to ze spaní ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
24.10.2008 18:19:16
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Tedka sem se probudil akorat smile1, dneska sem uz z tech vačič byl tak celej utahanej ze sem si musel lehnout na hodku na tvrdo a tedka ctu a wodpoved zadna kurva bigsmile, no vidim ze pudu na jedno s kámošema smokin


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
26.10.2008 09:40:04
Offline

Re: Zvýšení výkonu

To Koval: Nevis nahodou ten rok 750 z ktery se daj pouzit ty vacice do B12 ? potřeboval bych to rozpeti roků. Diky ti nebo pokud to vi nekdo jinej jeste


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kuba B12 (Člen)
26.10.2008 14:23:01
Offline

Re: Zvýšení výkonu

tak já tam mám teda vačky z 750RR myslim že rok 89 jesli je to možný ,  ale nejsem si jistej. Koupil sem je přímo z polorozdělaný motorky. Chtěl za motor 10 000  tak sem si vačky vyndal a dal za ně 1500.


honda je honda
Billy (Člen)
26.10.2008 21:18:36
Offline

Re: Zvýšení výkonu

No a musels neco doladovat na bohatosti ? sels na brzdu ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kuba B12 (Člen)
26.10.2008 21:44:13
Offline

Re: Zvýšení výkonu

myslim že bohatost je to poslední co by tě mělo trápit


honda je honda
KOVAL (Člen)
26.10.2008 21:53:48
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Blilly: čoveče ty tady řešíš tolik aspektů jako mechanický vopotřebení a zakalení a kolik ti ty vačky vydržej a jestli vydržej a jestli se vydřou nebo né a jak je to potřeba vyladit a naladit a vobohatit a co stim teda dělat  ajaký ty vačky máš vlastně na tom interfernetu vyhledávat..surprised
čoveče já nevycházim z ůdivu..surprised
že ty seš nějakej VENDA ŘEŠITEL?surprisedgood
samozřejmně že víme jaký vačky tam jdou dát,ale čoveče že ty seš mladej a neklidnej co chce všecko hned naservírovat pod nos a pěkně co a jak a jak a co abych nemusel nic sám vymejšlet a na nic sám přijít po pár letech Bandiťění a pár tisících peněz vyhozenejch za pussyviny,ůpravy a bigbít..evil

Kakin (Člen)
26.10.2008 22:18:16
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:
osiris psal:

...ani s kratšíma převodama bys tu šestku nevytočil tak nahoru smile1 (jestli teda nechceš vo patnáct zubů bigsmile)

no takhle jak to je sem to rozjel nejvic asi na 210... normalne se da mluvit o tom, ze to jede tak do 220, pak uz to jen tak zkomírá... no a jelikoz nejvetsi výkon je na 10 000ot-min, tak kdybych to zprevodoval vo 2 zuby, tak bych proste sice asi na okamzik, ale podle dostal do faze, kdybych uz byl na konci...

nejjednodusi bude, to me nezabije, koupim v zime rozetu se 49 zuby a vyzkousim to, at tu netlacháme teoreticky.... bigsmile

dám pak echo.. ale zřejmě az po Suzuki dnu, dřív se do Brna nedostanu...smile1

Hele ty mě chceš řícž že na B 650 jedeš v Brně na cílovce 210 nebo 220 km/h jo????? Nebo sem to blbě pochopil a myslíš tím maximálku někde kdekoliv jinde na votevřené rovině?surprised

Billy (Člen)
27.10.2008 07:23:06
Offline

Re: Zvýšení výkonu

ja uz sem si o tom neco cetl na gsxr.wz.cz , to vis ze o tom chci vedet co by me dal cekalo jaky investice krom vacek. Sem řešitel pač tady mě v mé blízkosti nikdo nic neřekne k tomuto. Kdyztak uz se nebudu ptat no smile1, nee ji mi jasny ze chces abych si ty problemy odchytaval sam, ale brzda v mem okoli nevim za prve ze by tady nejaka byla a DKcko je trochu dal. A tak pockam na filusa jestli to tam bude davat a nebo nekdo kdo uz to tam flakl co musel krom toho ze tam ty vacky nasadil delat aby to fungovalo vse jak ma.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Progear 650 (Člen)
27.10.2008 08:32:12
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Kakin: pochopil si to správně... na S-day sem pravidelně dával i 6 na cílovce, pak brzdy, podřadit na 5 a šup tam s ní.... Rychlost na LCD se sleduje špatně, ale tím že 5 vytočim do 12 000ot, a jeste dám na chvilku 6, tak minimalně 200 tam jezdim určitě...
PS: zdá se to na B650 tak moc nemožný???help


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
kojaksro (Člen)
27.10.2008 13:43:36
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:

Kakin: pochopil si to správně... na S-day sem pravidelně dával i 6 na cílovce, pak brzdy, podřadit na 5 a šup tam s ní.... Rychlost na LCD se sleduje špatně, ale tím že 5 vytočim do 12 000ot, a jeste dám na chvilku 6, tak minimalně 200 tam jezdim určitě...
PS: zdá se to na B650 tak moc nemožný???help

U Tebe je možný všechno.....smile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
28.10.2008 09:28:32
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:

Kakin: pochopil si to správně... na S-day sem pravidelně dával i 6 na cílovce, pak brzdy, podřadit na 5 a šup tam s ní.... Rychlost na LCD se sleduje špatně, ale tím že 5 vytočim do 12 000ot, a jeste dám na chvilku 6, tak minimalně 200 tam jezdim určitě...
PS: zdá se to na B650 tak moc nemožný???help

Vzhledem k hmotnosti jezdce je to možné.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
28.10.2008 16:46:45
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Sem přesně čekal tyhle komentáře...bigsmile Je to ale hlavně možný kvůli tomu, že už při nájezdu na cílovku tam tu pětku mám, řadím jí už v tý pravý na cílovku...smile1 i když s problémy...smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kuba B12 (Člen)
28.10.2008 18:26:41
Offline

Re: Zvýšení výkonu

já tomu nerozumim, pětku dyš jedeš na cílovku?


honda je honda
Progear 650 (Člen)
28.10.2008 18:31:13
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Kuba B12 psal:

já tomu nerozumim, pětku dyš jedeš na cílovku?

no tak pokud mě pamět neklame tag jo...smile1 ale většinou sem ji řadil až když už sem byl skoro na cílovce, pač mám trabl řadit v náklonu...smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Zdenousek (Člen)
28.10.2008 23:36:17
Offline

Re: Zvýšení výkonu

pro místní znalce: jaké vačky jsou ty správné? smile1 což takhle gsx1100f z roku 89? Dle Partsdepot.cz jsou nachlup stejné s gsxr750 téhož roku, sací je dokonce stejná i v gsxr1100. Bude nějakej příval poníků? idontknow


My letci máme ocelové ptáky...
Billy (Člen)
29.10.2008 07:40:03
Offline

Re: Zvýšení výkonu

me by zajimal ten rok z tej 750 gsx-r, hledal sem nenasel sem bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
29.10.2008 12:13:56
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:
Kuba B12 psal:

já tomu nerozumim, pětku dyš jedeš na cílovku?

no tak pokud mě pamět neklame tag jo...smile1 ale většinou sem ji řadil až když už sem byl skoro na cílovce, pač mám trabl řadit v náklonu...smile2

no de vo to,že dyš tam máš pětku na výjezdu z vinklu před cílofkou,tak než to roztáhneš,tag to muší trochu dýl trvat,proto sa kucí idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Progear 650 (Člen)
29.10.2008 13:32:20
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Koldan psal:
Progear 650 psal:
Kuba B12 psal:

já tomu nerozumim, pětku dyš jedeš na cílovku?

no tak pokud mě pamět neklame tag jo...smile1 ale většinou sem ji řadil až když už sem byl skoro na cílovce, pač mám trabl řadit v náklonu...smile2

no de vo to,že dyš tam máš pětku na výjezdu z vinklu před cílofkou,tak než to roztáhneš,tag to muší trochu dýl trvat,proto sa kucí idontknow

no jenže já tu pětku řadím, pač už 4 nemůže... ne jen tak z hecu....idontknow


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
29.10.2008 13:41:41
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:
Koldan psal:
Progear 650 psal:


no tak pokud mě pamět neklame tag jo...smile1 ale většinou sem ji řadil až když už sem byl skoro na cílovce, pač mám trabl řadit v náklonu...smile2

no de vo to,že dyš tam máš pětku na výjezdu z vinklu před cílofkou,tak než to roztáhneš,tag to muší trochu dýl trvat,proto sa kucí idontknow

no jenže já tu pětku řadím, pač už 4 nemůže... ne jen tak z hecu....idontknow

...tak ti klouže spojka nooo ...a voni z toho nadělaj, viďbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
29.10.2008 13:57:52
Offline

Re: Zvýšení výkonu

A nebo seš extra střelec co tu točku projíždí 170km/hbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
29.10.2008 14:04:21
Offline

Re: Zvýšení výkonu

... ty wogo, "5" na nájezdu do cílofky surprised
... to já ji tam pomalu ani nedal během celýho vokruhu smile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Progear 650 (Člen)
29.10.2008 17:34:55
Offline

Re: Zvýšení výkonu

SLUGI psal:

... ty wogo, "5" na nájezdu do cílofky surprised
... to já ji tam pomalu ani nedal během celýho vokruhu smile2

tag zrovna u Tebe mě to moc nepřekvapuje...smile1
jinak končim tuhle debatu... s tim že kdo mi nevěří, nechť se dostaví na S-day příští rok...smile1good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
29.10.2008 17:39:55
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:
SLUGI psal:

... ty wogo, "5" na nájezdu do cílofky surprised
... to já ji tam pomalu ani nedal během celýho vokruhu smile2

tag zrovna u Tebe mě to moc nepřekvapuje...smile1
jinak končim tuhle debatu... s tim že kdo mi nevěří, nechť se dostaví na S-day příští rok...smile1good

zase s nima tady resis picoviny...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
29.10.2008 17:41:12
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Marián psal:
Progear 650 psal:
SLUGI psal:

... ty wogo, "5" na nájezdu do cílofky surprised
... to já ji tam pomalu ani nedal během celýho vokruhu smile2

tag zrovna u Tebe mě to moc nepřekvapuje...smile1
jinak končim tuhle debatu... s tim že kdo mi nevěří, nechť se dostaví na S-day příští rok...smile1good

zase s nima tady resis picoviny...bigsmile

vid... sem to ale obětavej jedinec....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
29.10.2008 17:44:43
Offline

Re: Zvýšení výkonu

to tedo jogood


...sam mezi jebkarema...
Kakin (Člen)
31.10.2008 08:01:05
Offline

Re: Zvýšení výkonu

TO Progear: ty voe tak to je fakt nějaký divný - nemáš v tom motor z hajabuzny jako???? Pač jestliže už tu točkau na cílovku vyjíždíš na pětku tak nechápu jak se šestka může rozmotat na dvě kila celou rovinku na pětku ............... tuším že na šestce sem vyjížděl 3 v půlce točky 4 a pak řadil další kvalty ...... na litru jedu tuším celej výjezd točky na 3 pak 4 možná ju jedu na 4ku ....... ale ten litr má trošku větší silu že i na toho 4ka tě to z té točky vtáhne a rozhodně tam nějakou rychlost mám .................... ale na staré B-6 sem dal vokruh za tuším 2:33 a na cílovce sem rozhodně tuším ani ty 2 kila nikdy nejel a vo výjezdu na 5ku na cílovku sem si mohl nechat zdát - dyť to by mě ta šestka scípla v té točce ............. surprisedsurprisedsurprisedsurprised  to je pro mě zase nějaká záhada čeče ...... a nebo tam máš přeházený teda taky nějak jinak převody na řetězovce a jede to líp a tachoš blbě ukazuje .....helpsurprised

Billy (Člen)
31.10.2008 08:14:57
Offline

Re: Zvýšení výkonu

on vas progear houpe smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Progear 650 (Člen)
31.10.2008 08:29:56
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Kakin: Jako rozdíl mezi B6 a B650 dle mej zkusenosti nejni vlastne skoro zadnej... Jinak vsechno je origo, zadna zmena prevodu, a ani nic jinyho... Tacho ukazuje normalne, mam 05, v tom problem nebude, ze uz by to nemakalo...
Nevim co k tomu uz víc říct. Jednech 25 min. sem jezdil za Filousem... I kdyz jel jiste na svoje pomery turisticky, tak pro me na B6,5 to bylo dost... A pochybuji, ze on by na cilovce jel pod 200... No a jinak bud 5 do sracek a nebo na chvilku 6 sem daval i ke stadionu, ke svancovce, a i aj po prvni točce... co si tag tedka vzpominam...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
31.10.2008 08:35:28
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Jo a jeste mozna sem se blbe vyjadril. Výjezd na 4-tku, a bud hned po narovnaní 5, a nebo jeste kdyz to vyslo tak lehce v naklanu... v mistech kde je jeste po levy ruce vobrubák... zhruba...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Sandman (Člen)
31.10.2008 11:45:27
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Zkus tam střelit silnější motorevil
Nebo tankuj Shell V-power racing.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Zdenda (Člen)
07.11.2008 13:29:13
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Kucí co je tohle??? Respektive co to dělá jako? http://cgi.ebay.de/Tuning-G-Pack-Suzuki … 240%3A1318


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
07.11.2008 13:46:36
Offline

Re: Zvýšení výkonu

...ježíš ty seš vocas redface smile1 ...takovou dobu sem chodíš abys věděl že to je ta milionkrát vomílaná pussyovina co ti je na hovno bigsmile ...votevře ti dvojku a trojku ekologicky blokovanou smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
07.11.2008 14:45:35
Offline

Re: Zvýšení výkonu

osiris psal:

...ježíš ty seš vocas redface smile1 ...takovou dobu sem chodíš abys věděl že to je ta milionkrát vomílaná pussyovina co ti je na hovno bigsmile ...votevře ti dvojku a trojku ekologicky blokovanou smile1

náhodou to k něčemu je smile1 jistě by to hrozně sere Zelený....bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2008 14:52:58
Offline

Re: Zvýšení výkonu

Progear 650 psal:
osiris psal:

...ježíš ty seš vocas redface smile1 ...takovou dobu sem chodíš abys věděl že to je ta milionkrát vomílaná pussyovina co ti je na hovno bigsmile ...votevře ti dvojku a trojku ekologicky blokovanou smile1

náhodou to k něčemu je smile1 jistě by to hrozně sere Zelený....bigsmilebigsmile

to jo jednak tím,že to vyrobí a zbytečně.jde to odblokova i na motorce.a jednak tím,že to tam dáš a je to vokatý smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
07.11.2008 20:36:27
Offline

Re: Zvýšení výkonu

osiris psal:

...ježíš ty seš vocas redface smile1 ...takovou dobu sem chodíš abys věděl že to je ta milionkrát vomílaná pussyovina co ti je na hovno bigsmile ...votevře ti dvojku a trojku ekologicky blokovanou smile1

Sem si to myslel vocásku, jenže sem se tam nic o dvojce nedočetl tak jsem zajásal, že to bude nějaká novinka, že konečně budu po městě lítat tři kila!!!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
07.11.2008 20:38:35
Offline

Re: Zvýšení výkonu

K.a.s.y.m. psal:
Progear 650 psal:
osiris psal:

...ježíš ty seš vocas redface smile1 ...takovou dobu sem chodíš abys věděl že to je ta milionkrát vomílaná pussyovina co ti je na hovno bigsmile ...votevře ti dvojku a trojku ekologicky blokovanou smile1

náhodou to k něčemu je smile1 jistě by to hrozně sere Zelený....bigsmilebigsmile

to jo jednak tím,že to vyrobí a zbytečně.jde to odblokova i na motorce.a jednak tím,že to tam dáš a je to vokatý smile1

A jak na to šéfe?smokin Asi jsem téma k téhle věci nějak přehlídnul a tak se ptám, je ten rozdíl znát?ass


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
07.11.2008 22:47:18
Offline

Re: Zvýšení výkonu

...no jasně, je to tak znát že si  z toho naděláš do trenek idontknow bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr