Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Karlos (Člen)
15.02.2007 18:41:13
Offline

Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Jako absolutní antiudělačenko a nemehlo techniky a veškerejch hejblátek, označení a průmyslu bych měl na Vás jakožto průkopníky techniky a motocyklu Bandit pussy několik nesmělých otázek. Pokud se někomu budou jevit jako idiotské, neberte to jako výsměch nebo pokus o Vaši urážku, fakt to nevim surprisedhelp Takže, jádro pudla tkví v tom, že věci jako výměna oleje, filtrů, brzdové kapaliny a podobné úkony, které může udělat kámoš v garage nemá cenu hnát kůli tomu do servisu. Apropó, může mi někdo vypsat označení a druhy těchto vehementů, jež se mění? Tzn. označení filtrů a ty věci, které jsem psal. Olej si koupim sám, ale třeba jakej olej dát do tlumičů? Jo a co třeba značka svíček? Do servisu tovezu jen na seřízení motoru, ale tohle že prej se dá zvládnout doma, tak když si třeba ještě kromě toho na něco vzpomenete, co se dá udělat doma, tak mi to prosim napište i s tim označenim atd. Já Vám tímto předem moc děkuji za babrání se s takovou "prkotinou" a nezlobte se, že tímto narušuji pravidelný chod diskuse good

Editoval inkvizitorr (15.02.2007 19:08:06)


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Meloun (Člen)
15.02.2007 18:47:59
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Svíčky - NGK CR9 EK
Olej - Motul 5100 (polosyntetický)dávám já,ale můžeš jakej chceš...
Filtr - třeba hilfo...
U takových věcí je nejlepší naběhnout do motokrámu a tam ti všechno řeknou tak,jak má bejt!
Budeš chtít filtr,řekneš typ mašiny,rok,objem atd a oni ti to tam všechno najdou v katalogu...


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
15.02.2007 18:49:13
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Jinak všechno je v manualu-jestli ho nemáš,tak si ho tady nebo i jinde stáhni...


PURE NAKED BIKE!
Bedřich (Člen)
15.02.2007 18:52:29
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Z Bystřice? To by jsme mohli někdy něco podniknout. (Božkovice / Jiřín)bigsmilegood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Karlos (Člen)
15.02.2007 20:05:10
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

To WildMeloun: No jo, to je vlastně fakt bigsmile Já psal, že sem lama bigsmile

To Bedřich: Jasný, to neni problém good Až bude teplo, tak u zmrzliny smile1


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Krleš (Člen)
15.02.2007 20:17:03
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

No pokud se ptas na to co si muzes udelat jeste doma, tak treba seridit ventili, ja to zkusal minuly tyden a v pohode, tady na strankach nejdes i dobrej navod a pokud mas merky na vuli tak bez problemugoodsmile1

Bedřich (Člen)
15.02.2007 20:21:44
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Karlos psal:

To WildMeloun: No jo, to je vlastně fakt bigsmile Já psal, že sem lama bigsmile

To Bedřich: Jasný, to neni problém good Až bude teplo, tak u zmrzliny smile1

Joo, tam je dobrágood jen ty kurevský frontysick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Karlos (Člen)
15.02.2007 21:31:43
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Bedřich psal:
Karlos psal:

To WildMeloun: No jo, to je vlastně fakt bigsmile Já psal, že sem lama bigsmile

To Bedřich: Jasný, to neni problém good Až bude teplo, tak u zmrzliny smile1

Joo, tam je dobrágood jen ty kurevský frontysick

Jo, ty sou na hovno, ale pořád to za to stojí good I když je už dost drahá. A když tam je jedna bába, kterou mám rád fuck tak tam ani nejdu. Loni jsem byl snad třikrát bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Karlos (Člen)
15.02.2007 21:33:37
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Krleš psal:

No pokud se ptas na to co si muzes udelat jeste doma, tak treba seridit ventili, ja to zkusal minuly tyden a v pohode, tady na strankach nejdes i dobrej navod a pokud mas merky na vuli tak bez problemugoodsmile1

Díky, ale to už bych neriskoval bigsmile Po mym zásahu by se přestalo tvrdit, že má Bandaska nezničitelný motory bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Koldan (Člen)
16.02.2007 12:19:41
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

-olejový filtr i vzduchový koupíš v krámě jak ti psal Meloun,jen řekneš co máš za mašinu
-olej dej jakýkoliv,kerý je do motorek a má viskozitu 10W40,ten je předepsanej,ale můžeš zkusit i Motul 5100 15W50.Na značce nesejde,pokud dáš Castrol,Motul nic nepokazíš
-do vidlí kůpíš olej taky v krámě,má se dávat s hustotou 10W,ale klidně zkus i 15 W,bude ti to možná sedět líp,množství najdeš v manuále,pohybuje se to někde kolem 0,5 litra na vidlici (na B12 to bylo tuším 0,525) Takže kup litr a ten zbyteček tam dolej z teho původního
-svíčky dej ty co sů napsaný tzn. NGK CR9 EK
-brzdovku máš taky napsanou na víčku,takže dodrž jen DOT jo a hodně štěstí při odvzdušňováníbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Karlos (Člen)
16.02.2007 18:58:07
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

Koldan psal:

-olejový filtr i vzduchový koupíš v krámě jak ti psal Meloun,jen řekneš co máš za mašinu
-olej dej jakýkoliv,kerý je do motorek a má viskozitu 10W40,ten je předepsanej,ale můžeš zkusit i Motul 5100 15W50.Na značce nesejde,pokud dáš Castrol,Motul nic nepokazíš
-do vidlí kůpíš olej taky v krámě,má se dávat s hustotou 10W,ale klidně zkus i 15 W,bude ti to možná sedět líp,množství najdeš v manuále,pohybuje se to někde kolem 0,5 litra na vidlici (na B12 to bylo tuším 0,525) Takže kup litr a ten zbyteček tam dolej z teho původního
-svíčky dej ty co sů napsaný tzn. NGK CR9 EK
-brzdovku máš taky napsanou na víčku,takže dodrž jen DOT jo a hodně štěstí při odvzdušňováníbigsmile

Díky Koldane, přesně takhle jsem to měl na mysli good Kámoš se v tom hrabe pořád, takže odvzdušnit prej nebude problém (surprised) bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Bedřich (Člen)
16.02.2007 20:50:10
Offline

Re: Lama potřebuje Vaší pomoc ( výměna olej, filtr, tlumiče, svíčky )

2Karlos: Myslíš pani majitelkubigsmile? Lepší je, když točí zmrzlinu Klárasmile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr