Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

ZdenekMB (Člen)
07.12.2008 23:31:07
Offline

Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

Ahoj kluci, měl bych drobnej dotaz...sundával jsem tlumič výfuku a dával ho na přeleštění po tom, co na podzim utrpěl ňáký šrámy (mimochodem, když mi ho teď Dvořák v Benátkách vracel, tak jsem ho podezříval, že ten, co jsem tam před pár týdny dával, mi musel vyměnit za funglovku...vážně klobouk dolu, výsledek perfektní...) No, teď ho chci vrátit zpátky a než se do toho pustím, doporučili byste vyměnit takovou tu těsnící objímku v napojení tlumiče výfuku na svody, nebo ta stará bude sloužit stejně dobře jako do teď? V manuálu píšou vždy vyměnit a ještě vylepšit nějakým tmelem, či co...Co vy na to? Díky za názory ;-)


Kone moje hyjeee...
mr.BSE (Člen)
07.12.2008 23:33:31
Offline

Re: Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

Myslis takovou tu sitovinu, co je tam narvana?
Nebo tu sponku, kterou to vsechno stahnes dohromady?

Tak ci tak, bych to nechal smile1
Menil sem lauf uz dostkrat a nikdy sem to neresil a taky to jezdi good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ZdenekMB (Člen)
08.12.2008 07:24:00
Offline

Re: Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

Myslim tu síťovinu, co je narvaná vevniř...goods tou stahovací sponou, co je přivařená zvenčí ke svodům, jsem si taky užil dobrou srandu, když jsem při povolování přetrhnul ten šroub, co ji stahuje, ale to je zas jinej příběh...smile1 Jinak díky za zkušenosti good


Kone moje hyjeee...
Filous (Člen)
08.12.2008 07:58:34
Offline

Re: Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

...nech tam to původní, koukal sem na nej a je f pohodě...sem si totiš nastopro jistej, že sem tvuj lauf měl v ruce a f autě...a Inkviz taky bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ZdenekMB (Člen)
08.12.2008 09:34:56
Offline

Re: Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

Ty voho, zírám, v jaký vybraný společnosti se ten lauf během těch pár týdnu pohyboval...surprisedsmile1 Kluci, tedy díky fšem, co ten lauf měli v ruce a těm, co ho navíc měli v autě zvlášť...bigsmile Filousi, díky za radugood


Kone moje hyjeee...
ABik (Člen)
08.12.2008 12:03:49
Offline

Re: Výměna těsnící objímky? (svody - tlumič výfuku)

Jak říká Filous - nechat původní pokud je v pořádku. Hlavně na to nešahej kombinačkama jako já bigsmile Od itala to vypadalo jako by motorka stála v Benátkách ve vodě, tak jsem použil kleště idontknow a vzápětí mazal do Suzuki pro novou drátěnku za 850,- Kč vč. DPH.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr