Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Tluče mi v motoru??!!

martingsx (Člen)
31.07.2007 21:28:40
Offline

Tluče mi v motoru??!!

B12 rv04
Při studeným startu se mi z motoru občas ozývají krátké, docela zběsilé zvuky. Zatluče něco ve válci nebo u kliky a jen někdy (třeba jednou za 1 minutu) a jen při studeným motoru se staženým sytičem.idontknow

Mám teorii, že to je tím, že jak stáhnu sytič tak nezahoří třeba jeden válec a táhnou ho ostatní tři. Proto ta krátká příležitostná evidentně mechanická rána.
Po zahřátí OK a tyhle hrozný zvuky zmizí.
Ten samý motor v polotučné verzi tohle nedělal tak mě to irituje.
Mám se znepokojovat?

Eremi (Člen)
31.07.2007 21:31:43
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

martingsx psal:

B12 rv04
Při studeným startu se mi z motoru občas ozývají krátké, docela zběsilé zvuky. Zatluče něco ve válci nebo u kliky a jen někdy (třeba jednou za 1 minutu) a jen při studeným motoru se staženým sytičem.idontknow

Mám teorii, že to je tím, že jak stáhnu sytič tak nezahoří třeba jeden válec a táhnou ho ostatní tři. Proto ta krátká příležitostná evidentně mechanická rána.
Po zahřátí OK a tyhle hrozný zvuky zmizí.
Ten samý motor v polotučné verzi tohle nedělal tak mě to irituje.
Mám se znepokojovat?

neposlouchej to, je to normál, taky mi to dělá a žiju


S úsměvem jde všechno líp :o)
VikecB12 (Člen)
31.07.2007 21:32:23
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

nechávej vo chvilku dýl sytič,aspon trochu zaplej a máš po problému.Jak je to studeny a stáhneš sytič brzo,tak to má moc nízkej volnoběh a vrčí to napussy


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pool (Člen)
31.07.2007 21:35:20
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

ne ... to je normalni ...  pokud mas najeto 40k a vic ... jako ja ... tak bych se musel zesrat z kazdyho novyho zvuku co to zacne delat a pak prestane ... a pak zase neco jinyho ... proste sem si rekl vyser se na to ... delej pravidelny servisy a pust si do helmy muziku a nebo nemaz retez at to prehlusi ty ,,,zvuky,, horsi pokud by to delalo za tepla ... asi ... ja motorkam nerozumim idontknow


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
huskyb12 (Administrator)
31.07.2007 21:35:22
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

v motoru Ti tluče Lůzr surprised páč eště furt ručkuje po drátech vod blinkru bigsmile


ale di, Ty brepto ...
Pšán (Člen)
31.07.2007 21:36:16
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

huskyb12 psal:

v motoru Ti tluče Lůzr surprised páč eště furt ručkuje po drátech vod blinkru bigsmile

..bigsmilebigsmile..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
martingsx (Člen)
31.07.2007 21:37:21
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Máš recht. Budu ho nechávat dýl. Proti GSX 750ce, která se dostala na provozní teplotu za cca 5 km, se B12 zahřívá cca 10 km.
Takže na ševelení, ťukání, od ventilů, pískání apod jsem zvyklej, ale když slyším ránu, jako bych ťuknul kladívkem do válce tak mě to vyděsilo.

Pool (Člen)
31.07.2007 21:47:00
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

... a bude jen hur bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Marián (Člen)
31.07.2007 22:01:39
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

cece me na my 650 presne na 16 tisicich pri studenym motoru to zaclo vyluzovat takovy paskvilny zvuky ze to je nasick
takze dokud se to nevohreje tak to neposloucham,pac bch to musel hodit ze skaly...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
31.07.2007 22:03:20
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Marián psal:

cece me na my 650 presne na 16 tisicich pri studenym motoru to zaclo vyluzovat takovy paskvilny zvuky ze to je nasick
takze dokud se to nevohreje tak to neposloucham,pac bch to musel hodit ze skaly...bigsmile

A co bys asi chtěl?idontknowsuzuki a ještě k tomu hnusnej banditsick


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
31.07.2007 22:04:39
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

jo a navic jenom 650...sickidontknowbigsmile


...sam mezi jebkarema...
Myšák (Člen)
01.08.2007 08:13:31
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Taky mi tam neco hluci. Obcas to je neco jako "squikui qui sqi" a obcas zase "grt hrc drg grg drrrrgggdddrrrg"  nekdy ale "vrdrrrttttgrlkk glk glk hrgggd" helphelphelp


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Marián (Člen)
01.08.2007 09:46:46
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Myšák psal:

Taky mi tam neco hluci. Obcas to je neco jako "squikui qui sqi" a obcas zase "grt hrc drg grg drrrrgggdddrrrg"  nekdy ale "vrdrrrttttgrlkk glk glk hrgggd" helphelphelp

jo tak tohle mi to za studena presne dela,lip bych to nevystihgood


...sam mezi jebkarema...
misi (Člen)
01.08.2007 13:26:34
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

tywole takové to "chrchrgggchrchrggg"  no možná jenom takové ch ch  chščř..a zas ch ch ch ...... to jo to znám, tež mi to robi.. kua a někdy mě to fuckt serebigsmile


Blu one.... old one
Pool (Člen)
01.08.2007 21:41:39
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

smile1

Marián psal:
Myšák psal:

Taky mi tam neco hluci. Obcas to je neco jako "squikui qui sqi" a obcas zase "grt hrc drg grg drrrrgggdddrrrg"  nekdy ale "vrdrrrttttgrlkk glk glk hrgggd" helphelphelp

jo tak tohle mi to za studena presne dela,lip bych to nevystihgood

bigsmilebigsmilebigsmile sem rad za nas matersky jazyk .... ooo jak je bohaty ... no reknete ve kterem jazyce se da jeste popsat do podrobna studeny start bandoura s takovou gracii a prece jemnosti a snad bych rekl i s materskym citem ,ktery je vlastni pouze vlastnikum tohoto motocyklu v nasi vlasti ...


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Mirek D (Člen)
02.08.2007 12:23:48
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Mě zase jde smrad z vejfucku, ale jenom když nastartuju motor. Jinak se dá aj v garáži dejchat (vopčas...).
Mám autobus a ten smrad není černej, to je divný, budu s tím muset do servisa.. .idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Loser (Administrator)
02.08.2007 13:36:07
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

si poves do vejfucku vonavej stromecek z benzinky - treba to zaberegoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Miro (Člen)
03.08.2007 15:53:59
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Ahoj Bandiťáci, mám B12 r.v. 04 v provozu od 05. Teď mám najeto nějakých 23500 a začalo mi to vydávat v motoru divné chrastivé zvuky (někde vod ventilů nebo vod rozvoďáku nevim ), po ohřátí se to trochu zlepší, ale porád slyším takové chastění měnící se v závislosti na otáčkách. Vím je to vzducháč, ale před 1000 km mi to ty zvuky nevydávalo. Moc normální mi to nepřijde nevíte co to může být idontknow

Zdenák (Člen)
03.08.2007 16:30:38
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Miro psal:

Ahoj Bandiťáci, mám B12 r.v. 04 v provozu od 05. Teď mám najeto nějakých 23500 a začalo mi to vydávat v motoru divné chrastivé zvuky (někde vod ventilů nebo vod rozvoďáku nevim ), po ohřátí se to trochu zlepší, ale porád slyším takové chastění měnící se v závislosti na otáčkách. Vím je to vzducháč, ale před 1000 km mi to ty zvuky nevydávalo. Moc normální mi to nepřijde nevíte co to může být idontknow

Je to rozbity..... bigsmilebigsmile
Ba ne já tomu motoru věřim přežije nás všechny.... good
Budou tady jen Ufoni a pak motory z Banditů.....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Ondráš (Člen)
04.08.2007 12:02:25
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Blíží se ti servisní interval na ventili. Tak se na to jukni a při té příležitosti se podívej i na rozvoďák.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
04.08.2007 12:55:59
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Bandit nemá varovné kontrolky ale sérii varovných zvuků...

Všechno máš v manuálu..

Ovšem pozor! při "vrdrrrttttgrlkk glk glk hrgggd" píšou okamžitě vypnout motor a převézt do autorizovaného servisu..


God Save The Queen!
Marián (Člen)
04.08.2007 16:07:02
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Miro psal:

Ahoj Bandiťáci, mám B12 r.v. 04 v provozu od 05. Teď mám najeto nějakých 23500 a začalo mi to vydávat v motoru divné chrastivé zvuky (někde vod ventilů nebo vod rozvoďáku nevim ), po ohřátí se to trochu zlepší, ale porád slyším takové chastění měnící se v závislosti na otáčkách. Vím je to vzducháč, ale před 1000 km mi to ty zvuky nevydávalo. Moc normální mi to nepřijde nevíte co to může být idontknow

me to zaclo na 16 na 650,zajel sem s tim teda do servisu,ventily byly v poradku,rozvodak v poradku,je to holt vzduchac a vydava mysakem popsany zvuky a lepsi uz to asi nebude...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
hide (Člen)
12.10.2008 20:11:06
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

no je to normalni? bandasku dvanactku 03 mam teprv kratce a taky me to pekne vylekalo, kovovy rany pri zahrivani motoru byly pres stojanek cejtit az v podlaze a otacky motoru zahaprovaly... vetsinou to udelalo pri prechodu z volnobehu do lehkych otacek, no nevim jestli je to normalni, ale ma najeto pres 30tis. tak nevim... ale co to muze teda delat?idontknow

kojaksro (Člen)
12.10.2008 20:30:15
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Přesně jak psal Vikec, nechat díl běžet na sitič do zahřátí, když se zahřeje přestane to.....jak je to studený tak se to prostě hadá nebo je hlučnější rozvodák. Dělá mi to taky mám 03, na jaře nechám udělat ventily a karbce ( není zas taková investice ) nový svíčky.....tím pádem budu mít dobrej pocit že jsem pro miláčka udělal něco dobrého a dalších 20 tisíc budu mít klidsmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Pajk (Člen)
12.10.2008 20:33:46
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Ševelení, chrašťení jo, ale vysloveně znatelná rána to né. Jak tady někdo píše,, máš to rozbitý''bad

kojaksro (Člen)
12.10.2008 20:39:46
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Když jsem si koupil Bandita, tak do té doby jsem byl ujetej na jakýkoliv, chrastění, bochnutí, cvaknutí....Bandit a někteří z fóra mě s toho vyléčily , po tom co jsem se zeptal dělá to todle a todle, jsem dostal odpověď co máš za motorku, a já Banditu a voni, no tak vidíš.......... No a už to neřeším, takže všem dík........smile1
A z toho vyplívá co? Nemáš to rozitý, máš Banditagoodsmile1bigsmilecoolsmokinevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Pajk (Člen)
12.10.2008 21:08:46
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Kojaksro, tady je většina lidí pohodovejch srandistů, tím pádem neber všechno vážně co ti tu kdo napíše, ale když přibudou jakýkoliv nový zvuky v motoru je dobrý bejt na pozoru.smile1smile1

kojaksro (Člen)
12.10.2008 21:10:40
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

To Pajk: Tady vše beru s rezervou i sebesmile1 a proto sem lezusmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
PALOUS (Člen)
12.10.2008 21:16:50
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

kojaksro psal:

To Pajk: Tady vše beru s rezervou i sebesmile1 a proto sem lezusmile1

A uš lezls s s banditem do lesa?bigsmile


Jebat motorky :-)
Pajk (Člen)
12.10.2008 21:25:42
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Ok, jinak jak jedenborec kterýho jsem se ptal onehdy na cestu adyž jsem to pak natočil prohlásil,, slyším šepot květin a né to co každej povídá o Bčku co pak to" goodsmile1

kojaksro (Člen)
12.10.2008 21:50:25
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

PALOUS psal:
kojaksro psal:

To Pajk: Tady vše beru s rezervou i sebesmile1 a proto sem lezusmile1

A uš lezls s s banditem do lesa?bigsmile

headshake..snad příští sezónusmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
12.10.2008 21:53:08
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

a snad jenom z lesa, to vyjde.....nemusím mít všechno? Já na to raději složím nějaký songbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Tomas600N (Člen)
12.10.2008 23:09:59
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

no jak to tady čtu,tak do bandita už asi znova nepujdubigsmilebigsmilebigsmile
to je mazec jak jeden založi tema že mu klepe v motoru a všichni se přidaji že jim to děla težbigsmilebigsmilebigsmilegood

hide (Člen)
13.10.2008 17:07:59
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Tomas600N psal:

no jak to tady čtu,tak do bandita už asi znova nepujdubigsmilebigsmilebigsmile
to je mazec jak jeden založi tema že mu klepe v motoru a všichni se přidaji že jim to děla težbigsmilebigsmilebigsmilegood

novej vodnik tento problem vyresi smile1

hide (Člen)
13.10.2008 17:12:24
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

...tak dneska sem to zkousel s tim syticem, jak mi bylo razeno a opravdu ty rany zanikly, no takze sem si oddychl a puvodnimu majiteli co mi to prodal cifernik rozbijet nebudusmile1  ...ale je fakt ze to chce zahrivat tak 10 min pred jizdou ne-li dyl... jinak sem pri te prilezitosti juknul na napinak rozvodaku a byl preskocenej o dva zuby takze tomu tacho skore bych i verilsmile1 31tis.

maňas (Člen)
13.10.2008 19:24:21
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

houby,akorád to všichni moc poslouchaj ,dáš špunty do uší a jedeš bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
WenzelB6 (Člen)
13.10.2008 20:07:55
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Mirek D psal:

Mě zase jde smrad z vejfucku, ale jenom když nastartuju motor. Jinak se dá aj v garáži dejchat (vopčas...).
Mám autobus a ten smrad není černej, to je divný, budu s tím muset do servisa.. .idontknow

když už hulíš , tak větrej. Dneska zrovna soused Terou likvidoval skleník kouřenísmokin

Derrick (Nový člen)
09.12.2008 15:58:47
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Naprostý souhlas, mám úplně stejnou zkušenost. Prostě Bandit pussy

kojaksro psal:

Když jsem si koupil Bandita, tak do té doby jsem byl ujetej na jakýkoliv, chrastění, bochnutí, cvaknutí....Bandit a někteří z fóra mě s toho vyléčily , po tom co jsem se zeptal dělá to todle a todle, jsem dostal odpověď co máš za motorku, a já Banditu a voni, no tak vidíš.......... No a už to neřeším, takže všem dík........smile1
A z toho vyplívá co? Nemáš to rozitý, máš Banditagoodsmile1bigsmilecoolsmokinevil

sonyk (Člen)
09.12.2008 16:23:14
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Derrick psal:

Naprostý souhlas, mám úplně stejnou zkušenost. Prostě Bandit pussy

kojaksro psal:

Když jsem si koupil Bandita, tak do té doby jsem byl ujetej na jakýkoliv, chrastění, bochnutí, cvaknutí....Bandit a někteří z fóra mě s toho vyléčily , po tom co jsem se zeptal dělá to todle a todle, jsem dostal odpověď co máš za motorku, a já Banditu a voni, no tak vidíš.......... No a už to neřeším, takže všem dík........smile1
A z toho vyplívá co? Nemáš to rozitý, máš Banditagoodsmile1bigsmilecoolsmokinevil

mam to podobne smile1 neresim co chrasti(az na tu packu spojky) dokud to jezdi a v servisu rikaj ok tak to neresimbigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
09.12.2008 16:54:38
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

sonyk psal:
Derrick psal:

Naprostý souhlas, mám úplně stejnou zkušenost. Prostě Bandit pussy

kojaksro psal:

Když jsem si koupil Bandita, tak do té doby jsem byl ujetej na jakýkoliv, chrastění, bochnutí, cvaknutí....Bandit a někteří z fóra mě s toho vyléčily , po tom co jsem se zeptal dělá to todle a todle, jsem dostal odpověď co máš za motorku, a já Banditu a voni, no tak vidíš.......... No a už to neřeším, takže všem dík........smile1
A z toho vyplívá co? Nemáš to rozitý, máš Banditagoodsmile1bigsmilecoolsmokinevil

mam to podobne smile1 neresim co chrasti(az na tu packu spojky) dokud to jezdi a v servisu rikaj ok tak to neresimbigsmile

kup si jawu a přemejšlej nad zvukysmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
09.12.2008 22:47:04
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

sonyk psal:

mam to podobne smile1 neresim co chrasti(az na tu packu spojky) dokud to jezdi a v servisu rikaj ok tak to neresimbigsmile

Mam to podobně. Mě tam furt něco chrastí a všichni říkaj, vyměň to... Alespoň ty kotouče... A já na ně seru, páč je to Bandit a ten chrastit musí. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
09.12.2008 23:09:11
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

No a me to vopravil mistr Filous a nic uz mi tam nechrasti. Jediny co ted slysim za hluk je akorat huceniidontknowidontknow Ale porad nemuzu prijit na to z ceho ten zvuk vychazi.help


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Radek-Ban (Člen)
10.12.2008 09:03:00
Offline

Re: Tluče mi v motoru??!!

Miro psal:

Ahoj Bandiťáci, mám B12 r.v. 04 v provozu od 05. Teď mám najeto nějakých 23500 a začalo mi to vydávat v motoru divné chrastivé zvuky (někde vod ventilů nebo vod rozvoďáku nevim ), po ohřátí se to trochu zlepší, ale porád slyším takové chastění měnící se v závislosti na otáčkách. Vím je to vzducháč, ale před 1000 km mi to ty zvuky nevydávalo. Moc normální mi to nepřijde nevíte co to může být idontknow

měl jsem stejnej problém http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=7138
smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr