Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » prihlaseni

Myšák (Člen)
16.02.2007 02:09:27
Offline

prihlaseni

"Toto nastavení umožňuje zapamatování vašeho jména a hesla. Takže se nebudete muset při každé návštěve fora přihlašovat. Systém Vás přihlásí automaticky."

Jak to funguje? kdyz to zaskrtnu a pak se najedu na suzukibandit.cz tak budu prihlasenej. A to si pamatuje podle ip adresy? A kdyz se s notasem pripojim pokazdy jinde? A kdyz na to najede nekdo v prace tak bude prihlasenej jako ja? Prosim vysvetlit polopate help


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
16.02.2007 02:14:39
Offline

Re: prihlaseni

Pokud se nemejlím, tak to používá cookies, což jsou takové malé soubory, které si u tebe webový server schovává pro příště. je to takový malý textový soubor, který se na dotázání posílá zpátky serveru.

Musíš mít povolený jejich příjem. když ho nemáš, nebo ten koláček smažeš, tak jako bys nic neudělal.

Jo. Stačí pak jen zadat zdejší adresu. Teda, mělo by. Jiná IP nevadí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Myšák (Člen)
16.02.2007 02:23:05
Offline

Re: prihlaseni

Ondráš psal:

Pokud se nemejlím, tak to používá cookies, což jsou takové malé soubory, které si u tebe webový server schovává pro příště. je to takový malý textový soubor, který se na dotázání posílá zpátky serveru.

Musíš mít povolený jejich příjem. když ho nemáš, nebo ten koláček smažeš, tak jako bys nic neudělal.

Jo. Stačí pak jen zadat zdejší adresu. Teda, mělo by. Jiná IP nevadí.

To je presne ten navod pro colky co sem potreboval good


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Pšán (Člen)
16.02.2007 06:51:35
Offline

Re: prihlaseni

Myšák:
..co se cpeš mezi čolky,když jsi tomu,co napsal Ondráš,rozumněl..idontknowbigsmile

Ondráš:
..a ty tady nezevluj..buďto máš období nebo dělej "akce"smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
maňas (Člen)
16.02.2007 16:16:13
Offline

Re: prihlaseni

Pšán psal:

Myšák:
..co se cpeš mezi čolky,když jsi tomu,co napsal Ondráš,rozumněl..idontknowbigsmile

Ondráš:
..a ty tady nezevluj..buďto máš období nebo dělej "akce"smile1

Ondráš má asi nepravidelné cykly,nebo se mu do toho nechceidontknowale třeba když budete víc rejt tak se mu bude určitě víc chtít,vždyť napsal datum kdy to budesurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Myšák (Člen)
16.02.2007 17:10:21
Offline

Re: prihlaseni

Pšán psal:

Myšák:
..co se cpeš mezi čolky,když jsi tomu,co napsal Ondráš,rozumněl..idontknowbigsmile

Hrde se hlasim mezi colky mirne pokrocily bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Ondráš (Člen)
19.02.2007 09:55:26
Offline

Re: prihlaseni

2 Maňas, Pšán: Mám nepravidelné cykly, ale nikdo si s tím neví rady... Doktoři o mě zlomili hůlbad

Pokud máte někdo pocit, že je to málo čolkovaté, udělam ještě čolkovatější verzibigsmile

Jinak akce jsem dodělal a poslal Sykymu. Říkal, že se na to v průběhu týdne mrkne, takže teď už nezáleží na mě.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr