Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Lyžovačka

erino73 (Člen)
28.11.2008 20:16:26
Offline

Lyžovačka

Nazdar banda, pridete na SVK lyžovať? beer Keď bude treba niečo sa vybaví. good


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
ross (Člen)
28.11.2008 20:40:23
Offline

Re: Lyžovačka

erino73 psal:

Nazdar banda, pridete na SVK lyžovať? beer Keď bude treba niečo sa vybaví. good

loni jsem byl na "štrpským plese" a už tam nepojeduheadshake

lidí jak sračem, stejně jak u nás

celej víkend jsme museli jen chlastatsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
erino73 (Člen)
28.11.2008 21:16:03
Offline

Re: Lyžovačka

ross psal:
erino73 psal:

Nazdar banda, pridete na SVK lyžovať? beer Keď bude treba niečo sa vybaví. good

loni jsem byl na "štrpským plese" a už tam nepojeduheadshake

lidí jak sračem, stejně jak u nás

celej víkend jsme museli jen chlastatsurprised

Neboj na Štrbské neeee, Orava je o moc krajšia a cenovo prístupnejšia. A chlastat budeme aj tak. bigsmile


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
faitík (Člen)
29.11.2008 13:31:17
Offline

Re: Lyžovačka

dyš já neumim lyžovatsurprised(ale lyže uš sem si koupilbigsmile)


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
29.11.2008 16:09:40
Offline

Re: Lyžovačka

ross psal:

loni jsem byl na "štrpským plese" a už tam nepojeduheadshake

lidí jak sračem, stejně jak u nás

celej víkend jsme museli jen chlastatsurprised

A navíc po mojem výletu na Killer sraze je tam nablito...bad


bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
29.11.2008 20:17:01
Offline

Re: Lyžovačka

..kdysi lyžovačka každý víkend..sice krumpáč,kotva,vrchol luxusu byla Poma,ale dalo se..
..dnes to je kalamita,pane Jonáš..kopce pořád stejné(poděkování "zeleným")ale na nich vleků a sedaček po kokot a tím pádem lidí jak sraček..provozovatel spokojen,bo střelil permic jak cyp,ale že ti lidi se tam na tom krpále motají mezi sebou jak na pouti,chuj s tym,zarobene je..
..a to je lidí jako sraček..Juzci jsou samostatná kapitola..nejsem již mlád a proto jsem už klidný,ale ty zasrance nevychované od ujaščené Maugoši a přitroublého Juzka bych asi byl schopen někdy i přerazit..a vrchol byl právě na slovákách na Rači..koncentrace všeho toho otřesného v míře vrchovaté..takže to mrdám..
..zlaté Sestriere nebo Madonna.good.jen je to krapet z ruky..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
vorel (Člen)
29.11.2008 20:37:55
Offline

Re: Lyžovačka

Sestriere nebo Madonna a Pomezkygood


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
29.11.2008 21:46:06
Offline

Re: Lyžovačka

Nee Val Thorens a Val Gardena ty sou neygoodbylo toho víc ale totogoodČechysicksnad jen Pastviny ale není už třetí rok zimasmile2tam není ten sráč na ten hnusnej umělej sníchsicka po ledu f Čechách snad jen na Rozkoš kdyš zamrzne tak na bruslebigsmile


Jebat motorky :-)
Borák (Člen)
29.11.2008 21:54:57
Offline

Re: Lyžovačka

no já se f sezoně netrhnu vod tud
sjezdofky mám u držky,teda ty zdejší Pec a Úpu
no a zvohledem na to,že fasuju celoroční permici mi je tak nějak šumák kolik je lidí
přijdu dám pár jízd dyš je plno dám škopek u stánku nebo vrkouše a budˇse to uvolní a du lýžit nebo ne a pokračuju f chlastu smokin
je prauda že zaplatit víc jak půl litru za lupen a pak stát frontu by mě taky sralo
takhle mi neva jestli to sjedu 2x nebo 10x


...nikdo nevojebe Ježíše...
XJelen (Člen)
29.11.2008 22:23:13
Offline

Re: Lyžovačka

Pšán psal:

..zlaté Sestriere nebo Madonna.good.jen je to krapet z ruky..smile2

Mám to tam blíž než na slovačgooda do špindlu jedu stejně dlouho jak do Tirol a za 25é se snídaní na osobu asi taky na východě nepochodímheadshake
V tomhle mám posledních pět sezon celkem jasno.


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
30.11.2008 00:11:36
Offline

Re: Lyžovačka

já prej dobře lížu, ale co je to lyžování nemám ani potuchybigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jura (Člen)
30.11.2008 09:02:26
Offline

Re: Lyžovačka

Tak jak psal Psan,blazinec,a to nemam rad,a cumet na ty polske cypy,ozrale,radsi ne.Ale prej Killer bude delat vlekare na Kubinske holi,tak by moh najit nejaky volnejsi termin.good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Ondráš (Člen)
01.12.2008 00:03:23
Offline

Re: Lyžovačka

Banditatom psal:

já prej dobře lížu, ale co je to lyžování nemám ani potuchybigsmilebigsmilebigsmile

A si taky diskrétní? bigsmile bigsmile bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
erino73 (Člen)
02.12.2008 18:42:53
Offline

Re: Lyžovačka

jura psal:

Tak jak psal Psan,blazinec,a to nemam rad,a cumet na ty polske cypy,ozrale,radsi ne.Ale prej Killer bude delat vlekare na Kubinske holi,tak by moh najit nejaky volnejsi termin.good

No, super. Na Kubinku chodime min. 3-4 krat v sezone na cele vikendy. beer Tak si potom vsetci dame vediet, a kto bude chciet tak pojde. Ubytko vybavime.  A Killer, ked tam budes, tak daj dopredu vediet a ohlasime sa. good


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
bery (Člen)
02.12.2008 19:27:13
Offline

Re: Lyžovačka

zejtra hintertuxgood
už se těšímcool


momentalně zavostalej
ross (Člen)
02.12.2008 19:35:21
Offline

Re: Lyžovačka

bery psal:

zejtra hintertuxgood
už se těšímcool

ten je dobrejgood

jen se nám tam zjara málem zabil známejheadshake

šel tůru a propad se do průrvy, ještě, že měl funkční tel


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bery (Člen)
02.12.2008 19:44:51
Offline

Re: Lyžovačka

pouze lyže a šnapsík birne


momentalně zavostalej
Jarken (Člen)
03.12.2008 07:46:57
Offline

Re: Lyžovačka

Letos od 15.12. Livigno, příští rok březen Saalbach smokin , na české hory sick a ass , páč musím souhlasit s tou pussy z Bogumyna bigsmile no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
XJelen (Člen)
03.12.2008 07:53:13
Offline

Re: Lyžovačka

bery psal:

zejtra hintertuxgood
už se těšímcool

Moc čechů - zkus Stubai jen onecelou hoďku dálgood


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
03.12.2008 08:51:05
Offline

Re: Lyžovačka

bery psal:

zejtra hintertuxgood
už se těšímcool

jedu 10tyhogood
az se vratis, tak poreferujbeersmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
bery (Člen)
07.12.2008 18:37:40
Offline

Re: Lyžovačka

jednoduše supergood dost sněhu, jezdilo se až dolu, šnaps gut, málo lidí, nahoře vítr a jen -12, 2x slunce a 1x mlha, akorát v dřevěnym baru pod sjezdovkou plno. celkovej dojem až na ty dvě vopice gutgood


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
07.12.2008 21:40:42
Offline

Re: Lyžovačka

klidný, relativně levný, dobře dostupný středisko se super profilama sjezdovek kde se dá dobře carvovat aniž by se tam pletly tuny plužících holanďanů je: www.aineck.at

http://www.aineck.at/bilder/katschberg-panorama.jpg

doba je temná...
PALOUS (Člen)
07.12.2008 22:47:14
Offline

Re: Lyžovačka

Jarken psal:

Letos od 15.12. Livigno, příští rok březen Saalbach smokin , na české hory sick a ass , páč musím souhlasit s tou pussy z Bogumyna bigsmile no né?No ano!

S tímsmokinse ovládejbigsmilepáč Livigno řadím na konec žebříčku v počtu sjezdoveksick


Jebat motorky :-)
Tomy (Člen)
07.12.2008 22:51:19
Offline

Re: Lyžovačka

Inkvizitorr: Jsou tam prosímtě i běžkařský stopy? Vy bydlíte v apartmánu, když tam jezdíte? Za kolik na noc?

Banditatom (Člen)
08.12.2008 15:18:38
Offline

Re: Lyžovačka

Ondráš psal:
Banditatom psal:

já prej dobře lížu, ale co je to lyžování nemám ani potuchybigsmilebigsmilebigsmile

A si taky diskrétní? bigsmile bigsmile bigsmile

smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
inkvizitorr (Administrator)
08.12.2008 15:32:39
Offline

Re: Lyžovačka

Tomy psal:

Inkvizitorr: Jsou tam prosímtě i běžkařský stopy? Vy bydlíte v apartmánu, když tam jezdíte? Za kolik na noc?

běžkařský stopy nevim, já se běžek bojim, tak se těmhle věcem dost vyhejbám, ale viděl sem tam stopy od zajíce, tak se můžeš vypravit po nichgoodbigsmile a penziony bejvaj myslim tak 22€ se snídoškousmokin


doba je temná...
Lihy (Člen)
08.12.2008 15:58:04
Offline
Luk (Člen)
08.12.2008 18:20:23
Offline

Re: Lyžovačka

bery psal:

jednoduše supergood dost sněhu, jezdilo se až dolu, šnaps gut, málo lidí, nahoře vítr a jen -12, 2x slunce a 1x mlha, akorát v dřevěnym baru pod sjezdovkou plno. celkovej dojem až na ty dvě vopice gutgood

dik, to vypada dost dobregood
este dva dnyyy...du nabrousit hranyevilsmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
bery (Člen)
08.12.2008 19:36:12
Offline

Re: Lyžovačka

jo, kolega je měl nabroušený no a druhej to vodsral s přeřezanou šlachou na ruce a operací přímo v rakouskusmile2 , ale přístup doktorů prej suprgood


momentalně zavostalej
bery (Člen)
08.12.2008 19:38:16
Offline

Re: Lyžovačka

inkvizitorr psal:

klidný, relativně levný, dobře dostupný středisko se super profilama sjezdovek kde se dá dobře carvovat aniž by se tam pletly tuny plužících holanďanů je: www.aineck.at
http://www.aineck.at/bilder/katschberg-panorama.jpg

supr je ta černá. tu sem jezdil nejvíc a bombagood a když se vydaří počasí tak lepší jak na ledovcigood


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
08.12.2008 19:45:26
Offline

Re: Lyžovačka

bery psal:
inkvizitorr psal:

klidný, relativně levný, dobře dostupný středisko se super profilama sjezdovek kde se dá dobře carvovat aniž by se tam pletly tuny plužících holanďanů je: www.aineck.at
http://www.aineck.at/bilder/katschberg-panorama.jpg

supr je ta černá. tu sem jezdil nejvíc a bombagood a když se vydaří počasí tak lepší jak na ledovcigood

jj, von i ten ischgl co tam dával líh je zupá, ale tohle je takový míň komerzgood

eště to mam moc rád tady:
http://www.bergbahn-kitzbuehel.at

http://www.youtube.com/watch?v=CpqBosmu … re=related goodgoodgood


doba je temná...
bery (Člen)
08.12.2008 19:55:18
Offline

Re: Lyžovačka

tudy akurát projíždíme na kaprun, ale ještě sme tam nebyliheadshake. časem snad na to taky dojdegood. většinou jezdíme ledovce, protože jezdíme v době mimo sezonu. ten ainek byla poprvé náhoda a podruhé po zkušenostech plánované. ale na jaře bormiogood


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
08.12.2008 20:27:11
Offline

Re: Lyžovačka

Kuva jste moc na východ. Mám domovskou stanici www.zillertalarena.com a jak de sníh do kopru tak hurá vejš www.stubaier-gletscher.com good sice trochu komrerční ale mám rád svý pohodlísmile1
Ať už je leden smile2


Strýcfajtr !!!
inkvizitorr (Administrator)
08.12.2008 20:30:03
Offline

Re: Lyžovačka

zillertal je masofka jak cyp, ale taky pěkný a místo tý štubaje já raši www.oetztal.at good


doba je temná...
Progear 650 (Člen)
08.12.2008 20:42:17
Offline

Re: Lyžovačka

zlatý http://www.skiamade.com/de/winter/ ..... klasika... permice na celý údolí...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
kavis (Člen)
09.12.2008 11:59:32
Offline

Re: Lyžovačka

inkvizitorr psal:

zillertal je masofka jak cyp, ale taky pěkný a místo tý štubaje já raši www.oetztal.at good

A kdyz takto jezdis, tak si penziony domlouvas predem, nebo se necha chytnout na blint? Jde mi o to, kdyz nas tam prijede 8 lidi, abychom nespali nekde v zaveji bigsmile


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
inkvizitorr (Administrator)
09.12.2008 12:35:15
Offline

Re: Lyžovačka

kavis psal:

A kdyz takto jezdis, tak si penziony domlouvas predem, nebo se necha chytnout na blint? Jde mi o to, kdyz nas tam prijede 8 lidi, abychom nespali nekde v zaveji bigsmile

mimo sezónu v poho na blind, ale v sezóně v osmi lidech to je napiču, sice seženeš, ale budeš daleko dojíždětbad


doba je temná...
XJelen (Člen)
09.12.2008 13:25:15
Offline

Re: Lyžovačka

inkvizitorr psal:
kavis psal:

A kdyz takto jezdis, tak si penziony domlouvas predem, nebo se necha chytnout na blint? Jde mi o to, kdyz nas tam prijede 8 lidi, abychom nespali nekde v zaveji bigsmile

mimo sezónu v poho na blind, ale v sezóně v osmi lidech to je napiču, sice seženeš, ale budeš daleko dojíždětbad

Většinou tak ve čtyřech lidech na blind, a často i v sezoněredface akorát to dýl trvá. Jednou se mi povedl husarskej kousek ubytovat 18 lidí na blind přímo o fašinkubigsmile ale málem mě sežrali bo do postele jsme se dostali v deset večer a bylo to 40km od kopcebigsmile


Strýcfajtr !!!
erino73 (Člen)
12.12.2008 08:44:11
Offline

Re: Lyžovačka

bery psal:

tudy akurát projíždíme na kaprun, ale ještě sme tam nebyliheadshake. časem snad na to taky dojdegood. většinou jezdíme ledovce, protože jezdíme v době mimo sezonu. ten ainek byla poprvé náhoda a podruhé po zkušenostech plánované. ale na jaře bormiogood

Akurat sme sa vratili s Kaprunu a mozem ho vrele doporucit. Ubytovanie sme mali v Zell am see, tak sme jeden den jazdili na Schmittenhohe [2000m] a zvysne tri dni na Kitzsteinhorne [do 3033m]. Tu bolo snehu cca 2,5m a malo ludi. Uplna paraaada. good


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
bery (Člen)
12.12.2008 14:23:02
Offline

Re: Lyžovačka

a je tam ten českej indián co griluje kuřata ?


momentalně zavostalej
Lenka (Člen)
12.12.2008 16:37:05
Offline

Re: Lyžovačka

erino73: ted bych asi rakousko nikomu nedoporucovala bigsmile az tak za par dni, az to tam prohrabou, posypou a tak bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
erino73 (Člen)
15.12.2008 18:51:23
Offline

Re: Lyžovačka

Lenka psal:

erino73: ted bych asi rakousko nikomu nedoporucovala bigsmile az tak za par dni, az to tam prohrabou, posypou a tak bigsmile

Lenka, my sme to super vystihli. Prve dva dni slnko a tvrdy sneh, treti den snezenie a lyzovanie v 60cm hlbokom prasane a stvrty den zase slnko a super upravene pisty. Ale mas pravdu, ze teraz je tam kalamita. Mozno az zase o tyzden, ale potom uz budu trochu drahsie listky a ubytko. To potom treba ist radsej do Talianska. Tam sa chystame na jar. good


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr