Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kožená bunda

kozel (Člen)
18.02.2007 18:21:54
Offline

kožená bunda

čau shanim nejakou kozenou bundu ktera by se nechala sepnout pozdeji ke kalhotum a mela loketni protektory z venku na suchy zip něco jak bejva i na kolhotech potrebuju poradit od koho brat od koho ne a kolik to tak stoji dikeshelp


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
.maxim. (Člen)
18.02.2007 18:27:23
Offline

Re: kožená bunda

myslíš jako slidery na loktech jo?!surprised


++ světlu vstříc ++
škardík (Člen)
18.02.2007 18:35:26
Offline

Re: kožená bunda

.maxim. psal:

myslíš jako slidery na loktech jo?!surprised

taky na to koukam. ty musíš jezdit kua pilu chlapebigsmile


viz avatar:)
SLUGI (Člen)
18.02.2007 19:14:51
Offline

Re: kožená bunda

Woe si vem koženou bundu a přes ni chrániče na skejt nebo rovnou na hokej bigsmilegood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
kozel (Člen)
18.02.2007 19:26:40
Offline

Re: kožená bunda

to ne spis priste ty protektory co jsou vevnitr aby byly venku, mel to kluk na srazu na pavove ale byl to nemec tak jsem toho z nej moc nedostal spis sem z nej dostal velkoupussy


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
MartysN6 (Člen)
18.02.2007 19:41:22
Offline

Re: kožená bunda

kozel psal:

to ne spis priste ty protektory co jsou vevnitr aby byly venku, mel to kluk na srazu na pavove ale byl to nemec tak jsem toho z nej moc nedostal spis sem z nej dostal velkoupussy

a k čemu je to dobrý?????  smile1

kozel (Člen)
18.02.2007 19:48:20
Offline

Re: kožená bunda

kdyz nekam prijedes tak to strhnes ze suchace a zadny vyndavani slozity uz chapes???goodidontknowidontknow


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
MartysN6 (Člen)
18.02.2007 19:52:52
Offline

Re: kožená bunda

kozel psal:

kdyz nekam prijedes tak to strhnes ze suchace a zadny vyndavani slozity uz chapes???goodidontknowidontknow

nechápusmile1
nák mi protektory nevaděj a když nekam přídu tak si tu bundu sundám celouidontknowsmile1

jinak v poho , ješte jsem to nevidel,proto ta neznalostgood

kozel (Člen)
18.02.2007 19:55:35
Offline

Re: kožená bunda

ja teda nevim ale vecer na srazech je dost kosa a ty chranice me vic nez serou


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
KOŽON (Člen)
18.02.2007 20:05:11
Offline

Re: kožená bunda

tak vic chlastej a kosa ti nebudeidontknowpivo,nějaka kořala a o chraničich ani nevimgood

Kelly01 (Člen)
18.02.2007 20:08:10
Offline

Re: kožená bunda

Vykašli se na srazy a vyraz si raději někam večer na srázy..

Když budeš mít štěstí tak tento problém vyřešíš i bez naší pomoci...


God Save The Queen!
kozel (Člen)
18.02.2007 20:08:38
Offline

Re: kožená bunda

to ja chlstam ale kdyz pak usnu v trave tak jsem rano rozlamanejgoodgoodgoodbigsmile


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
.maxim. (Člen)
18.02.2007 20:24:30
Offline

Re: kožená bunda

a v čem tě ty chránice omezujou?já teda nevim nikde sem to na netu neviděl a navíc se mi to zdá docela na pikaču když se vyválíš.


++ světlu vstříc ++
KOŽON (Člen)
18.02.2007 20:31:59
Offline

Re: kožená bunda

když tě ty chraniče omezujou tak je cela bunda napussya je na čase pořidit NEW ,třeba u PSI hubik kde ti ji ušijou na miru a vadit ti nesmigoodgoodgood

VikecB12 (Člen)
18.02.2007 20:53:10
Offline

Re: kožená bunda

Presne tak,parkrat sem se uz ne sraze taky zapomel v bunde a spalo se me v ní vybornegoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
škardík (Člen)
18.02.2007 22:26:57
Offline

Re: kožená bunda

Amatéří co to plácáte?idontknow Snad i když na sobě bundu nemam, tak na spaní si jí voblíknu.. Pak se i dlaždička zdá jak zdravotní matracegoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
Filous (Člen)
19.02.2007 07:45:41
Offline

Re: kožená bunda

...no já nevim...já dycky dyš usnu f bundě, tag mě ráno bolí hlava...asi mam taky na pussy bundu...nebo že by to bylo botama???...bo dyš usnu f bundě, tag spravidla i f botách, tagže je možný, že bundu mam dobrou a na pussy mam boty...tag teť nevim idontknowsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
19.02.2007 08:10:08
Offline

Re: kožená bunda

...já mám taky na pussy bundu a aji boty "bigsmile"

Koldan (Člen)
19.02.2007 08:12:02
Offline

Re: kožená bunda

já teda nevím,ale řek bych,že ty loketní chrániče tam sů vod teho,aby chránily a co asi udělá chránič,kerej se bude klůzat po silnici a bude uchycenej jen sucháčem?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
19.02.2007 08:53:30
Offline

Re: kožená bunda

Koldan psal:

já teda nevím,ale řek bych,že ty loketní chrániče tam sů vod teho,aby chránily a co asi udělá chránič,kerej se bude klůzat po silnici a bude uchycenej jen sucháčem?surprised

...nic neudělá, co by měl dělat? ...stejně jako nic neudělá kolení slajdr, dyš ho položíš na asfalt...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
19.02.2007 08:53:56
Offline

Re: kožená bunda

...ale taky sem to eště neviděl surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
19.02.2007 09:08:18
Offline

Re: kožená bunda

Filous psal:
Koldan psal:

já teda nevím,ale řek bych,že ty loketní chrániče tam sů vod teho,aby chránily a co asi udělá chránič,kerej se bude klůzat po silnici a bude uchycenej jen sucháčem?surprised

...nic neudělá, co by měl dělat? ...stejně jako nic neudělá kolení slajdr, dyš ho položíš na asfalt...

chceš mi říct,že dyž s sebou švihnu na zem a sklouznu se třeba po loktu tak se ten chránič neodlepí? nevěřím.Kolením slajdrem povrch lížeš,rozohodně na něm nejsi celou vahou,pokud s sebou švihneš a budeš se válet,tak dle mě to z teho lokta serveš


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
19.02.2007 09:12:13
Offline

Re: kožená bunda

A už viděls klouzat kozla v kombinézesurprised


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
19.02.2007 09:16:17
Offline

Re: kožená bunda

Kozel: no jasně uplně přesně vim co chceš, taky po ní toužím, protože když sundáš ty chrániče tak si to můžeš normálně vzít třaba na dýzu !
Viděl sem je na netu : www.kelly-shop.mo
když budeš megahustej tak uděláš slevu i 65% !!! jinak maj ceny na sick


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
19.02.2007 09:30:39
Offline

Re: kožená bunda

Bohužel..
Dočasně nejsou..
Skladem jsou pouze 2 padesátky Spidi,ovšem pouze se starými(vnitřními) De-mode chrániči..
Jinak nějaké dámské 2dílné kombinézy a velmi žádaný model Spidi-Rifle-Racing bundagood


God Save The Queen!
kozel (Člen)
19.02.2007 09:39:23
Offline

Re: kožená bunda

a co teda kdyz mas kombinezu a na kolenou jsou slajdry na suchac tak ze tam jsou na hovno?to asi pravda nebude co?badjinak u kellyho v šopu toho je dost ale tuhle bundu tam nemaj škodasmile1


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
Kelly01 (Člen)
19.02.2007 09:42:11
Offline

Re: kožená bunda

Ty sou hned pryč..


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
19.02.2007 09:54:06
Offline

Re: kožená bunda

kozel psal:

a co teda kdyz mas kombinezu a na kolenou jsou slajdry na suchac tak ze tam jsou na hovno?to asi pravda nebude co?badjinak u kellyho v šopu toho je dost ale tuhle bundu tam nemaj škodasmile1

Ale ty slajdry na kombě nejsou na padaní,ale na klouzaní kolenem vo zem,pokud teda vím.Leda ze by zas vymysleli nakou novotuidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kozel (Člen)
19.02.2007 10:04:01
Offline

Re: kožená bunda

a kdyz spadnes tak co? tak si je v letu sunda aby je nepouzival na neco na co nejsou nebo jak?ale je dost zvlastni ze i kdyz na to nejsou a spadnou ze to na tech kombech vydrzi jen na tom suchaci co?tak to asi drzi dobre ne?goodgoodbigsmile


!!!!!BANDIT 1200S PIČO!!!!!
SLUGI (Člen)
19.02.2007 10:07:07
Offline

Re: kožená bunda

...chceš jezdit,nebo dělat "machra" a vysedat a šponovat  koleno co nejvíc vod sebe jen aby ses se teda dotkl kolínkem a byl za kinga idontknow
...je fakt že někteří ty slajdry potřebujou i na loktech smile1 ale nevím jestli takto budeš jezdit na Banditu idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/kdoumi.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/kdoumi..jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
19.02.2007 10:11:19
Offline

Re: kožená bunda

Ty vole,ten snad jede po kolejíchbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
škardík (Člen)
19.02.2007 12:27:31
Offline

Re: kožená bunda

srágorabadsi ani neškrtne stupačkousickbigsmilebigsmile


viz avatar:)
Koldan (Člen)
20.02.2007 07:35:56
Offline

Re: kožená bunda

kozel psal:

a kdyz spadnes tak co? tak si je v letu sunda aby je nepouzival na neco na co nejsou nebo jak?ale je dost zvlastni ze i kdyz na to nejsou a spadnou ze to na tech kombech vydrzi jen na tom suchaci co?tak to asi drzi dobre ne?goodgoodbigsmile

TO Jelen,Kelly,Jarken a ostatní trůbové co maj kombinézy s dvojtýma švama:no vidíte vogové,já vám to říkal hned,že nemá smysl řešit nějaký dvojtý švy apod,měli ste to mít sepnuté vše na suché zipy a mohli ste to dycky porozepínat,dyž byste slezli z mašiny a udělat si z teho dekáča na ležení u vody,vogovébigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr