Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

PetrBandit (Člen)
15.12.2008 23:52:19
Offline

SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

kolegové,
nemáte někdo tip na výrobce (dodavatele) řidítek, které by bylo možné bez úprav dát na Bandita GSF 650 S - doptával jsem v Suzuki servisu a moc mi nepomohli - museli by zkoušel ty modely, co mají na skladě.
Chtěl bych snížit držení rukou, tedy sportovnější posed - polokapota umožňuje v podstatě víc než 10 cm, tak proč ne... evil
Podle mě tam japonci dali zbytečně endurovský idontknow, jinak by byla motorka bez chyby... good
dík za tip
Petr

Ondráš (Člen)
16.12.2008 00:22:44
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Můžeš zkusit nějaký rovný a nebo gripy jako jsou na závodnim béčku. Otázka spíš je co od té změny očekáváš. Nestačily by ti třeba širší (užší)?

Pokud bys chtěl širší tak jedny doma mám. Nechám ti je za odvoz (nebo třeba flašku rumu). Asi dvakrát mi to na ně padlo, ale ohlé nejsou. Alespoň mi to tak nepřijde.

Jo a jsou zlatý. smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
16.12.2008 08:16:36
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

myslím, že je prodával mr. Kelly

ale tím z toho závodní stroj neudělášheadshake


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2008 08:18:12
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Ondráš psal:

Můžeš zkusit nějaký rovný a nebo gripy jako jsou na závodnim béčku. Otázka spíš je co od té změny očekáváš. Nestačily by ti třeba širší (užší)?

Pokud bys chtěl širší tak jedny doma mám. Nechám ti je za odvoz (nebo třeba flašku rumu). Asi dvakrát mi to na ně padlo, ale ohlé nejsou. Alespoň mi to tak nepřijde.

Jo a jsou zlatý. smile1good

hele měl bych o ně zájem.Protože jedině zlatá je ta správná bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.12.2008 08:23:34
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Kua já vo tech sportovních větvích taky furt přemejšlím. Tuším Fehlink dělá takoví jak měl Lihy,ale asi bych tam bral rači nějaký s objímkou na šavle. Myslím že by tam pasovaly třeba z SV1000S,tade pokud mají stejnej průměr trubek jako bandit. No ale pak by se mě zase nelíbily vrchní brejle,musely by se do nich dat nějaký "zátky" do těch děr po origo domečkáchsmile2 Takže ještě nechat vyfrézovat nějaký tůningoví vrchní brejle abych byl spokojenejsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2008 08:32:23
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

VikecB12 psal:

Kua já vo tech sportovních větvích taky furt přemejšlím. Tuším Fehlink dělá takoví jak měl Lihy,ale asi bych tam bral rači nějaký s objímkou na šavle. Myslím že by tam pasovaly třeba z SV1000S,tade pokud mají stejnej průměr trubek jako bandit. No ale pak by se mě zase nelíbily vrchní brejle,musely by se do nich dat nějaký "zátky" do těch děr po origo domečkáchsmile2 Takže ještě nechat vyfrézovat nějaký tůningoví vrchní brejle abych byl spokojenejsmile2

loni jsem viděl jednoho borce s B12S v Českym Šternberku a ten měl daný tyhle racing větve nad brejlema v těch redukcích jak tu ukazoval Kelly..prej to koupil myslim u Louise za nějakejch 3500,- víc si ale nepamatuju.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
16.12.2008 08:39:37
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:

Můžeš zkusit nějaký rovný a nebo gripy jako jsou na závodnim béčku. Otázka spíš je co od té změny očekáváš. Nestačily by ti třeba širší (užší)?

Pokud bys chtěl širší tak jedny doma mám. Nechám ti je za odvoz (nebo třeba flašku rumu). Asi dvakrát mi to na ně padlo, ale ohlé nejsou. Alespoň mi to tak nepřijde.

Jo a jsou zlatý. smile1good

hele měl bych o ně zájem.Protože jedině zlatá je ta správná bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak je to správně,pořádek musí bytgoodbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
16.12.2008 11:20:43
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Pro zájemce:
Jsou to zlaté AFAMy s hrazdičkou a šířka tuším 79 cm, ale nechci kecat...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2008 12:02:49
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Ondráš psal:

Pro zájemce:
Jsou to zlaté AFAMy s hrazdičkou a šířka tuším 79 cm, ale nechci kecat...help

jak říkám mám zájembigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.12.2008 12:10:26
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:

Pro zájemce:
Jsou to zlaté AFAMy s hrazdičkou a šířka tuším 79 cm, ale nechci kecat...help

jak říkám mám zájembigsmile

...domluf se plís s Inkvizem, nutně potřebujem gixeří vjetve...a máme na prodej gixeří rám, dybys ho náhodou potřeboval, páč by se ti třeba nechtělo mordovat se s tou podsedofkoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2008 12:32:46
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:

Pro zájemce:
Jsou to zlaté AFAMy s hrazdičkou a šířka tuším 79 cm, ale nechci kecat...help

jak říkám mám zájembigsmile

...domluf se plís s Inkvizem, nutně potřebujem gixeří vjetve...a máme na prodej gixeří rám, dybys ho náhodou potřeboval, páč by se ti třeba nechtělo mordovat se s tou podsedofkoubigsmile

už mi volal.Dneska nebo nejpozdějc zejtra ráno posílám...ten Rám by byl OK,ale nezáleží to na mě..navrhnu to.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
16.12.2008 12:38:04
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

K.a.s.y.m. psal:

jak říkám mám zájembigsmile

Jsou u mě v garáži. Stačí si dojet. Nebo ti je příští týden přivezu do Čurákova a tam si je vyzvedneš.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2008 13:03:52
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


jak říkám mám zájembigsmile

...domluf se plís s Inkvizem, nutně potřebujem gixeří vjetve...a máme na prodej gixeří rám, dybys ho náhodou potřeboval, páč by se ti třeba nechtělo mordovat se s tou podsedofkoubigsmile

už mi volal.Dneska nebo nejpozdějc zejtra ráno posílám...ten Rám by byl OK,ale nezáleží to na mě..navrhnu to.smile1

oni tam hlavne budou jiny plasty a sedacka bude taky trochu jinak tak nevim jesti by jsme to dopasovali.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
28.12.2008 21:50:12
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:

Pro zájemce:
Jsou to zlaté AFAMy s hrazdičkou a šířka tuším 79 cm, ale nechci kecat...help

jak říkám mám zájembigsmile

...domluf se plís s Inkvizem, nutně potřebujem gixeří vjetve...a máme na prodej gixeří rám, dybys ho náhodou potřeboval, páč by se ti třeba nechtělo mordovat se s tou podsedofkoubigsmile

no ta podsedlovka nakonec nebyla tak složitá... smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Kasym/prdel.jpg


P.S. dorazili ty řídidla?Inkviz se mi neozval a prachy zatim nedorazili.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
28.12.2008 21:56:06
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

2 Kasym: A ty moje slouží dobře? Nebo mi je vrátíš a já si je vystavim na zeď. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
28.12.2008 22:05:04
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

Ondráš psal:

2 Kasym: A ty moje slouží dobře? Nebo mi je vrátíš a já si je vystavim na zeď. smile1

zatím tam vysí taky smile1 teď budeme řešit plast na podsedlofku tak se budou řešit řidítka smile1,ale s velkou pravděpodobností tam budouevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
28.12.2008 22:07:23
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

a neboj ten tekutej bakšiš mám pro tebe připravenej nepřijdeš o něj neboj bigsmileevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
28.12.2008 22:37:14
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

K.a.s.y.m. psal:

a neboj ten tekutej bakšiš mám pro tebe připravenej nepřijdeš o něj neboj bigsmileevil

Já jsem teď přebakšišovanej až až...redface

Takže na to nespěchám...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zdenek 1 (Člen)
30.12.2008 19:00:13
Offline

Re: SNÍŽENÍ ŘIDÍTEK na Banditovi GSF 650 S

PetrBandit psal:

kolegové,
nemáte někdo tip na výrobce (dodavatele) řidítek, které by bylo možné bez úprav dát na Bandita GSF 650 S - doptával jsem v Suzuki servisu a moc mi nepomohli - museli by zkoušel ty modely, co mají na skladě.
Chtěl bych snížit držení rukou, tedy sportovnější posed - polokapota umožňuje v podstatě víc než 10 cm, tak proč ne... evil
Podle mě tam japonci dali zbytečně endurovský idontknow, jinak by byla motorka bez chyby... good
dík za tip     

Petr

To už by nebyl banďour, si kup sporta a jetoidontknow


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr