Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » fuck

Fresh Man (Člen)
06.01.2009 20:40:47
Offline

fuck

sickmyslim že je to daleko působivjejší neš ty trapný záběry vot besipu...

ale nechápu komentář...


Bandit pičo
mr.BSE (Člen)
06.01.2009 20:42:27
Offline

Re: fuck

surprised

Vo cem je rec?helpidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
06.01.2009 20:45:08
Offline

Re: fuck

mr.BSE psal:

surprised

Vo cem je rec?helpidontknow

ja sem něco zapomněl jak mi to rozrušilo...
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=15519-a_je_to.htm


Bandit pičo
langos 600s (Člen)
06.01.2009 21:08:21
Offline

Re: fuck

surprisedsurprisedsurprised

barynek (Člen)
06.01.2009 21:25:26
Offline

Re: fuck

z mýho pohledu je to chyba dodávky. Odbočování na plný čáře, nedání přednosti protijedoucímu vozidlu. Navíc si ho asi nevšimnul. Ale v takovýhle zatáčce? Ho musel vidět kdyby trochu sledoval provoz..idontknow
Na druhou stranu motorkář nejel uplně předpisově, ale jednoznačně chyba dodávky (jinak to vypadá, že to byl jeden z motorkářů, když k nim zajížděl. ať žije ohleduplnostheadshake )


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
06.01.2009 21:46:48
Offline

Re: fuck

Kdyš sem prolítl ty komentáře,tak sem zjistil že su asi kurva vyvrhel společnosti,jezdím buďto v dodávce,nebo na mašiněhelpbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
06.01.2009 21:53:48
Offline

Re: fuck

No ty ses vubec strasnej parchant bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
06.01.2009 21:58:03
Offline

Re: fuck

redfaceasssmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
06.01.2009 22:26:55
Offline

Re: fuck

Jo Vikeci ses ten nejhorsi smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mazo (Člen)
06.01.2009 22:57:57
Offline

Re: fuck

barynek psal:

z mýho pohledu je to chyba dodávky. Odbočování na plný čáře, nedání přednosti protijedoucímu vozidlu. Navíc si ho asi nevšimnul. Ale v takovýhle zatáčce? Ho musel vidět kdyby trochu sledoval provoz..idontknow
Na druhou stranu motorkář nejel uplně předpisově, ale jednoznačně chyba dodávky (jinak to vypadá, že to byl jeden z motorkářů, když k nim zajížděl. ať žije ohleduplnostheadshake )

tu plnu ciaru riesili aj v tych komentaroch...
vraj ta plna ciara nevadi idontknow neviem je mi to jedno. Osobne si myslim, ze je to chyba dodavky, ale tiez si myslim, ze ktorykolvek pan organ, ktory by to riesil, by sa rozhodol subjetivne a nie podla predpisov sick


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
SLUGI (Člen)
06.01.2009 23:50:01
Offline

Re: fuck

Billy psal:

Jo Vikeci ses ten nejhorsi smile1

... náhodou kdyby nebyl Vikec kus chlapa tak sme tenkrát nejeli na vyjížďku
... že jo


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Bedřich (Člen)
07.01.2009 00:03:17
Offline

Re: fuck

Podle mě to je chyba dodavky. Moto jelo předpisově do 90km a dodávka tam vjela. Myslím, že kdyby se nevihnul, tak jse s nim ámenidontknow

Jinak nic hezkýho, taková ta situace na husí kůži se sevřenym žaludkem a s povolenym svěračemsurprised


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Lihy (Člen)
07.01.2009 09:00:52
Offline

Re: fuck

A já si zase myslim že to byla blbost toho na tý motorce. Jel rychle. Podle toho jak to vypadalo kolem to bude asi pěkná klikatá cesta a ten s tou dodávkou ještě vůbec nemusel nikoho vidět když se rozjížděl.
Mám takovej dojem že sjíždět ze silnice se přes plnou může, ale uplně jistej si tim nejsem.

Michal Dk (Člen)
07.01.2009 09:00:54
Offline

Re: fuck

Z takovech záběrů až mrazí. Podle mě ten z dodávky čuměl na kameru a nedával pozor co se děje vokolo.bad

barynek (Člen)
07.01.2009 09:08:21
Offline

Re: fuck

Lihy psal:

A já si zase myslim že to byla blbost toho na tý motorce. Jel rychle. Podle toho jak to vypadalo kolem to bude asi pěkná klikatá cesta a ten s tou dodávkou ještě vůbec nemusel nikoho vidět když se rozjížděl.
Mám takovej dojem že sjíždět ze silnice se přes plnou může, ale uplně jistej si tim nejsem.

Vidět ho nemusel to je pravda, třeba kvůli jiný zatáčce, to jo. Ale s tou plnou... když by byl dovolenej sjezd, tak tam bude stopro přerušovaná.
Jinak mi ukaž někoho, kdo jezdí na klikaticích dejme tomu do 100km0h nebo předpisově? Kromě tůristů tady asi nikdo ne?evil


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
07.01.2009 09:12:21
Offline

Re: fuck

Lihy psal:

A já si zase myslim že to byla blbost toho na tý motorce. Jel rychle. Podle toho jak to vypadalo kolem to bude asi pěkná klikatá cesta a ten s tou dodávkou ještě vůbec nemusel nikoho vidět když se rozjížděl.
Mám takovej dojem že sjíždět ze silnice se přes plnou může, ale uplně jistej si tim nejsem.

Může ale při odbočování na místo ležící mimo vozovku je řidič povinen dát přednost všem protijedoucím i za ním jedoucích vozidlům.

Fresh Man (Člen)
07.01.2009 11:06:17
Offline

Re: fuck

Lihy psal:

A já si zase myslim že to byla blbost toho na tý motorce. Jel rychle. Podle toho jak to vypadalo kolem to bude asi pěkná klikatá cesta a ten s tou dodávkou ještě vůbec nemusel nikoho vidět když se rozjížděl.
Mám takovej dojem že sjíždět ze silnice se přes plnou může, ale uplně jistej si tim nejsem.

surprisedsurprisedsurprisednejak moc sledojes tv nova , nebo sis koupil bilyho pasata???bigsmilebigsmile


Bandit pičo
fidoB6 (Člen)
07.01.2009 12:00:56
Offline

Re: fuck

Michal Dk psal:

Může ale při odbočování na místo ležící mimo vozovku je řidič povinen dát přednost všem protijedoucím i za ním jedoucích vozidlům.

I za nim jedoucích? A jak to bys chtěl dokázat? Nejdřív uhneš ke krajnici,počkáš až tě všichni předjedou a pak uhneš? Blbost. Pouze dát přednost protijedoucím. Ty za tebou musí holt počkat.


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Michal Dk (Člen)
07.01.2009 12:10:46
Offline

Re: fuck

fidoB6 psal:
Michal Dk psal:

Může ale při odbočování na místo ležící mimo vozovku je řidič povinen dát přednost všem protijedoucím i za ním jedoucích vozidlům.

I za nim jedoucích? A jak to bys chtěl dokázat? Nejdřív uhneš ke krajnici,počkáš až tě všichni předjedou a pak uhneš? Blbost. Pouze dát přednost protijedoucím. Ty za tebou musí holt počkat.

Hochu omyl ze předu to je jasný ale pokud začneš odbočovat vlevo a on do tebe narazí jinam než ze zadu tz.levý bok je vina 100%tvoje.Musíš dát přednost.

fidoB6 (Člen)
07.01.2009 12:15:01
Offline

Re: fuck

Michal Dk psal:

Hochu omyl ze předu to je jasný ale pokud začneš odbočovat vlevo a on do tebe narazí jinam než ze zadu tz.levý bok je vina 100%tvoje.Musíš dát přednost.

Tak hlavně, nesmíš prudce zastavit aby za tebou jedoucí nebyl ohrožen, a pak za tebou jedoucí musí dodržovat bezpečnou vzdálenost a ty když dáš zavčasu blinkr, a přibrzdíš u prostřední čáry, má tě pak předjet zprava. Ale přednost jim nedáváš. Když tě někdo sejme zezadu, je to vždy jeho vina- nedodržení vzdálenosti


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
07.01.2009 12:19:58
Offline

Re: fuck

A druhá věc je ta, že jak tam ta plná čára není přerušovaná v místě odbočky, tak tam odbočovat nemáš, navíc do protisměru. Ty plný čáry maj přeci jen nějakej smysl.


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Michal Dk (Člen)
07.01.2009 12:22:12
Offline

Re: fuck

fidoB6 psal:
Michal Dk psal:

Hochu omyl ze předu to je jasný ale pokud začneš odbočovat vlevo a on do tebe narazí jinam než ze zadu tz.levý bok je vina 100%tvoje.Musíš dát přednost.

Tak hlavně, nesmíš prudce zastavit aby za tebou jedoucí nebyl ohrožen, a pak za tebou jedoucí musí dodržovat bezpečnou vzdálenost a ty když dáš zavčasu blinkr, a přibrzdíš u prostřední čáry, má tě pak předjet zprava. Ale přednost jim nedáváš. Když tě někdo sejme zezadu, je to vždy jeho vina- nedodržení vzdálenosti

Nehádej se je to tak jak říkám když dáváš blikač v levo nemáš přednost,podívej se do pravidel sil. provozu.když tě ten vzadu začne předjíždět a vrazí do tebe z boku jseš vinej ty když vrazí rovně ze zadu je vina jeho.Kolega takhle zajížděl z hlavní do vrat a vina jeho.Jo a každej 2r.školení řidičů.

Michal Dk (Člen)
07.01.2009 12:24:08
Offline

Re: fuck

fidoB6 psal:

A druhá věc je ta, že jak tam ta plná čára není přerušovaná v místě odbočky, tak tam odbočovat nemáš, navíc do protisměru. Ty plný čáry maj přeci jen nějakej smysl.

Nemusí bejt přerušovaná k vězdu do baráku ti přerušovanou neudělajgood

fidoB6 (Člen)
07.01.2009 12:24:14
Offline

Re: fuck

Jo,ale to mluvíš o trochu jiný situaci a ne o této v zatáčce s plnou čárou! Tady není dovoleno předjíždět, takže situace jiná!


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Michal Dk (Člen)
07.01.2009 12:39:27
Offline

Re: fuck

fidoB6 psal:

Jo,ale to mluvíš o trochu jiný situaci a ne o této v zatáčce s plnou čárou! Tady není dovoleno předjíždět, takže situace jiná!

V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlůmsmile1good

fidoB6 (Člen)
07.01.2009 12:45:27
Offline

Re: fuck

Michal Dk psal:

V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlůmsmile1good

Ale prdbigsmileZa tebou jedoucím nemusíš dávat přednost, když tě nemůžou předjetbigsmile Tu přednost bys musel dát, když by byla přerušovaná čára a za tebou by tě chtělo předjet auto, to pak je jasný. Ale v týdle situaci nedáváš přednost a hotovobigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
sonyk (Člen)
07.01.2009 12:45:40
Offline

Re: fuck

snad ten kluk dopad dobre vypadalo to ze uz nejak rychle nejel. moc nechybelo a vybral to snad dopad dobre


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
07.01.2009 13:48:42
Offline

Re: fuck

fidoB6 psal:
Michal Dk psal:

V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlůmsmile1good

Ale prdbigsmileZa tebou jedoucím nemusíš dávat přednost, když tě nemůžou předjetbigsmile Tu přednost bys musel dát, když by byla přerušovaná čára a za tebou by tě chtělo předjet auto, to pak je jasný. Ale v týdle situaci nedáváš přednost a hotovobigsmile

S tou čárou máš pravduredfacegood

Billy (Člen)
07.01.2009 14:30:58
Offline

Re: fuck

No me se prave zdalo ze letel docela rychle no tak jako jak normalne no redface a mel peknou kliku ze nenabral to auto driv


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
07.01.2009 14:32:05
Offline

Re: fuck

dle videa jednoznačná chyba maníka v dodávce,to jestli jel motorkář rychle,nebo to bylo v obci,nebo v zatáčkovitém úseku kde není vidět jsou jen dohady, které nechápu kde berete. a podívejte se na to video ještě několikrát a opravdu se vám zdá,že jede tak rychle?mně teda ne,dle mého to zkresluje jen pohled kamery,kterou těsně míjí,takže klidě tam těch 80-90 mohl mít


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
zdenek 1 (Člen)
07.01.2009 14:53:45
Offline

Re: fuck

Dle mého názoru jasná vina řidiče dodávky,nedání přednosti v jízdě při odbočování vlevo!přez plnou čáru mohl odbočit, pokud odbočoval na místo ležíci mimo silnici,což patrně bylo.....pokud by policie změřila brzdnou dráhu motorky,a vypočítali překročení rychlosti v danném místě,asi by měl motorkář spoluvinu!!! můj názor!


když to jede,je to OK
Ice (Člen)
07.01.2009 15:58:43
Offline

Re: fuck

mazo psal:
barynek psal:

z mýho pohledu je to chyba dodávky. Odbočování na plný čáře, nedání přednosti protijedoucímu vozidlu. Navíc si ho asi nevšimnul. Ale v takovýhle zatáčce? Ho musel vidět kdyby trochu sledoval provoz..idontknow
Na druhou stranu motorkář nejel uplně předpisově, ale jednoznačně chyba dodávky (jinak to vypadá, že to byl jeden z motorkářů, když k nim zajížděl. ať žije ohleduplnostheadshake )

tu plnu ciaru riesili aj v tych komentaroch...
vraj ta plna ciara nevadi idontknow neviem je mi to jedno. Osobne si myslim, ze je to chyba dodavky, ale tiez si myslim, ze ktorykolvek pan organ, ktory by to riesil, by sa rozhodol subjetivne a nie podla predpisov sick

Čest chlapi, je to už nějaká doba, co jsem byl v autoškole, ale ještě si pamatuju, že odbočování na plné bílé čáře není zakázáno, pokud se odbočuje na místo ležící mimo silnici atd... Tam řidič chybu neudělal... Nedal přednost, to byla jeho chyba...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
07.01.2009 16:03:20
Offline

Re: fuck

Bedřich psal:

Podle mě to je chyba dodavky. Moto jelo předpisově do 90km a dodávka tam vjela. Myslím, že kdyby se nevihnul, tak jse s nim ámenidontknow

Jinak nic hezkýho, taková ta situace na husí kůži se sevřenym žaludkem a s povolenym svěračemsurprised

Chyba dodávky každopádně... tvrdit, že moto jelo předpisových 90 bych si netroufl ani já a to se rychlostí zabývám v praxi skoro skoro denně. Soudní znalec odhadl danou rychlost na 100-120km a k tomu se přikláním i já jako laik. A k tomu vyhnutí... Bylo mu to prd platný, jestlijsem dobře  v příspěvcích četl, kluk to nedal na místě... :(


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
07.01.2009 16:15:59
Offline

Re: fuck

Michal Dk psal:
fidoB6 psal:

Jo,ale to mluvíš o trochu jiný situaci a ne o této v zatáčce s plnou čárou! Tady není dovoleno předjíždět, takže situace jiná!

V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlůmsmile1good

Mohu se zeptat, jak se dává přednost za mnou jedoucímu vozidlu? Chce to trochu přemýšlet, než se něco plácne... Vozidla ze sebou při tomto manévru nesmíte ohrozit, a to je dle mě trochu něco jiného.

K žádnému předjíždění tam nedošlo. Řidič odbočoval na místo ležící mimo pozemní komunikaci, což mohl, akorát nedal přednost protijedoucímu vozidlu (motorkáři).

Trocha odborné literatury, kterou by tu měl asi znát každý:

Odbočování § 21

(1) Při odbočování na křižovatce nebo na místo ležící mimo pozemní komunikaci musí řidič dávat znamení o změně směru jízdy; při odbočování nesmí ohrozit řidiče jedoucí za ním a musí dbát zvýšené opatrnosti.

(5) Řidič odbočující vlevo musí dát přednost v jízdě protijedoucím motorovým i nemotorovým vozidlům, jezdcům na zvířeti, protijdoucím organizovaným útvarům chodců a průvodcům hnaných zvířat se zvířaty, tramvajím jedoucím v obou směrech a vozidlům jedoucím ve vyhrazeném jízdním pruhu, pro něž je tento jízdní pruh vyhrazen.


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Michal Dk (Člen)
07.01.2009 16:55:46
Offline

Re: fuck

Ice psal:
Michal Dk psal:
fidoB6 psal:

Jo,ale to mluvíš o trochu jiný situaci a ne o této v zatáčce s plnou čárou! Tady není dovoleno předjíždět, takže situace jiná!

V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlůmsmile1good

Mohu se zeptat, jak se dává přednost za mnou jedoucímu vozidlu? Chce to trochu přemýšlet, než se něco plácne... Vozidla ze sebou při tomto manévru nesmíte ohrozit, a to je dle mě trochu něco jiného.

K žádnému předjíždění tam nedošlo. Řidič odbočoval na místo ležící mimo pozemní komunikaci, což mohl, akorát nedal přednost protijedoucímu vozidlu (motorkáři).

Trocha odborné literatury, kterou by tu měl asi znát každý:

Odbočování § 21

(1) Při odbočování na křižovatce nebo na místo ležící mimo pozemní komunikaci musí řidič dávat znamení o změně směru jízdy; při odbočování nesmí ohrozit řidiče jedoucí za ním a musí dbát zvýšené opatrnosti.

(5) Řidič odbočující vlevo musí dát přednost v jízdě protijedoucím motorovým i nemotorovým vozidlům, jezdcům na zvířeti, protijdoucím organizovaným útvarům chodců a průvodcům hnaných zvířat se zvířaty, tramvajím jedoucím v obou směrech a vozidlům jedoucím ve vyhrazeném jízdním pruhu, pro něž je tento jízdní pruh vyhrazen.

Než o někom řekneš že něco plácne přečti si to celý ..je to trochu jinač v diskuzi jsme zabředli trochu jinam a fidovi jsem se omlouval..good

osiris (Člen)
07.01.2009 17:02:05
Offline

Re: fuck

...tady pak nastává to dohadování (v případě že se srazí odbočující vlevo s přijíždějícím/předjíždějícím zezadu), jestli už nebo ještě neblikal k posouzení míry zavinění jednoho nebo druhýho, myslím
...policie dle mýho mínění má metodiku podle který určí z postavení obou aut kdo to vodsere, nebo ne ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
07.01.2009 17:04:28
Offline

Re: fuck

za všechno můžou šmoulové jj šmoulove jj ti to všechno posralismokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
07.01.2009 17:07:06
Offline

Re: fuck

Hej, je to fuk. Kurva, lepší se do tý situace nedostat a ten s tou dodávkou to prostě posral...a u nás v republice stejně za to všechno můžou jen motorkáři(teda podle policie)idontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Lihy (Člen)
07.01.2009 17:09:29
Offline

Re: fuck

Fresh Man psal:
Lihy psal:

A já si zase myslim že to byla blbost toho na tý motorce. Jel rychle. Podle toho jak to vypadalo kolem to bude asi pěkná klikatá cesta a ten s tou dodávkou ještě vůbec nemusel nikoho vidět když se rozjížděl.
Mám takovej dojem že sjíždět ze silnice se přes plnou může, ale uplně jistej si tim nejsem.

surprisedsurprisedsurprisednejak moc sledojes tv nova , nebo sis koupil bilyho pasata???bigsmilebigsmile

Ale né vogobigsmile
Si prostě myslim že si za to člově může většinou sám. Je to stejný jako jak sme jeli v těch alpách ve FR a já se málem kouknul v těch klikaticích do toho pažouta. Určo sem 90 nejel (a nevspomínám si že by tam byla rychlost nějak omezená), ale vzhledem k tomu jak ta cesta vypadala sme letěli jak krávy bigsmile no a ten borec v autě za to nemohl že vystrčil čumák do protisměru bo by se tam jinak nevytočilsurprised takže by to byla moje chyba...

Michal Dk (Člen)
07.01.2009 17:11:21
Offline

Re: fuck

Mluvím vo tom protože jsem se sám u takovýhle bouračky vochomejt v květnu a do teď to slavná policie neuzavřela.Auto vodbočující mimo vozovku v levo rychlej podnikatel v Jeepu v obci dle odhadu kilo rána a lípa to jistila.Spousta lidí nešťastnejchbad

fidoB6 (Člen)
07.01.2009 17:13:23
Offline

Re: fuck

Pak to jen přežít, vylézt a rozmlátit si klouby na jeho hlavě


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Fresh Man (Člen)
07.01.2009 17:19:18
Offline

Re: fuck

Lihy psal:
Fresh Man psal:
Lihy psal:

A já si zase myslim že to byla blbost toho na tý motorce. Jel rychle. Podle toho jak to vypadalo kolem to bude asi pěkná klikatá cesta a ten s tou dodávkou ještě vůbec nemusel nikoho vidět když se rozjížděl.
Mám takovej dojem že sjíždět ze silnice se přes plnou může, ale uplně jistej si tim nejsem.

surprisedsurprisedsurprisednejak moc sledojes tv nova , nebo sis koupil bilyho pasata???bigsmilebigsmile

Ale né vogobigsmile
Si prostě myslim že si za to člově může většinou sám. Je to stejný jako jak sme jeli v těch alpách ve FR a já se málem kouknul v těch klikaticích do toho pažouta. Určo sem 90 nejel (a nevspomínám si že by tam byla rychlost nějak omezená), ale vzhledem k tomu jak ta cesta vypadala sme letěli jak krávy bigsmile no a ten borec v autě za to nemohl že vystrčil čumák do protisměru bo by se tam jinak nevytočilsurprised takže by to byla moje chyba...

to je celkem rozdil... tady se mi to da jako ze ten kok.. v tej dodafce nesurprised... sem vo tem presvecenej...


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
07.01.2009 17:22:32
Offline

Re: fuck

proste jedes po mirny zatacce{jedno jak rychle] a ses presvecenej ze te ten ptak co chce vodbocit vidi a najednou ti tam vjede...zazil sem stokrat.. nastesti jinak nes tendle...goodgoodgoodpussygood


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
07.01.2009 19:40:46
Offline

Re: fuck

SLUGI psal:
Billy psal:

Jo Vikeci ses ten nejhorsi smile1

... náhodou kdyby nebyl Vikec kus chlapa tak sme tenkrát nejeli na vyjížďku
... že jo

evilJasnýgoodsmokincool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
08.01.2009 10:04:31
Offline

Re: fuck

pro Michal Dk:

reagoval jsem na tvůj příspěvek:
----------------------------------------------
V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka "musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlům"
----------------------------------------------

tak si to neber zle... jen jsem to přiřadil asi špatné reakci... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.01.2009 10:08:26
Offline

Re: fuck

Fresh Man psal:

proste jedes po mirny zatacce{jedno jak rychle] a ses presvecenej ze te ten ptak co chce vodbocit vidi a najednou ti tam vjede...zazil sem stokrat.. nastesti jinak nes tendle...goodgoodgoodpussygood

Né vždy je tak úplně jedno, jak rychle jedeš... Přišel jsem za posledních pár let o dost známých a dost dalších se jich rozbilo a z dobrých 3/4 za to mohla jejich vysoká rychlost. Když už pominu fakt, že mohli někteří přežít, tak ti další nemuseli mít až tak vážné následky. (Teď neomlouvám chybu řiiče dodávky, jde to mimo diskuzi, pouze reaguju tvou hlášku, je jedno jak rychle)cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Lihy (Člen)
08.01.2009 10:39:28
Offline

Re: fuck

Freš: pussyo sem se nějak v tý hnusný zimě tady rozvzpomínalbigsmile
pamatuješ tenhle masakr (Cime de la Bonette):
http://images.google.cz/imgres?imgurl=h … D%26sa%3DN
až nedávno sem zjistil že je to vlastně nevejš položená silnice v evropěsurprised. Jinak adrenalín parádní. Kombinace "turistické" rychlosti se silnicí bez krajnice, kde za nahrnutym hrbolem ze štěrku je už jen ukrutná ďoura dólubigsmile Se mi uplně potěj ruce když si vzpomenu na zatáčky "od hory" kdy se tělo nad tu propast krásně naklonilo aby člověk vydě do čeho jde když mu to v následující zatačce "od hory" uklouznegoodbigsmile

Lihy (Člen)
08.01.2009 10:49:10
Offline

Re: fuck

Kurva chci editaci příspěvků....takhle to opravovat nebudu a seru na to snad to pochopíte a frešovi i/y nevabigsmile

osiris (Člen)
08.01.2009 11:18:41
Offline

Re: fuck

...tak si to woe po sobě jednou přečti než to vodklikneš, když tě to trápí :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
08.01.2009 11:36:31
Offline

Re: fuck

Ice psal:
Fresh Man psal:

proste jedes po mirny zatacce{jedno jak rychle] a ses presvecenej ze te ten ptak co chce vodbocit vidi a najednou ti tam vjede...zazil sem stokrat.. nastesti jinak nes tendle...goodgoodgoodpussygood

Né vždy je tak úplně jedno, jak rychle jedeš... Přišel jsem za posledních pár let o dost známých a dost dalších se jich rozbilo a z dobrých 3/4 za to mohla jejich vysoká rychlost. Když už pominu fakt, že mohli někteří přežít, tak ti další nemuseli mít až tak vážné následky. (Teď neomlouvám chybu řiiče dodávky, jde to mimo diskuzi, pouze reaguju tvou hlášku, je jedno jak rychle)cool

jasnýgood
to sem tam psal právě pro to goodaby se neřešilo jestli je to tychlostí nebo pomalostí... dodávkovec prostě nečuměl fucksick


jináč kdyby jel pomalejš, tak to ubrzdil... a dyby jel autem tak je v bezpečí :)  a dyby tam nejal vůbec tak je f pohodě :) :)


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
08.01.2009 11:39:58
Offline

Re: fuck

Lihy psal:

Freš: pussyo sem se nějak v tý hnusný zimě tady rozvzpomínalbigsmile
pamatuješ tenhle masakr (Cime de la Bonette):
http://images.google.cz/imgres?imgurl=h … D%26sa%3DN
až nedávno sem zjistil že je to vlastně nevejš položená silnice v evropěsurprised. Jinak adrenalín parádní. Kombinace "turistické" rychlosti se silnicí bez krajnice, kde za nahrnutym hrbolem ze štěrku je už jen ukrutná ďoura dólubigsmile Se mi uplně potěj ruce když si vzpomenu na zatáčky "od hory" kdy se tělo nad tu propast krásně naklonilo aby člověk vydě do čeho jde když mu to v následující zatačce "od hory" uklouznegoodbigsmile

to byla krása,,,,smokin tam se lítalo... good 
jak sme plánovali jak nejlíp padat, že rozepnu kombošku a budu plachtitbigsmilebigsmilebigsmile
a ten mazec s tim motárdem :) uááágoodsmile1


Bandit pičo
Michal Dk (Člen)
08.01.2009 13:00:00
Offline

Re: fuck

Ice psal:

pro Michal Dk:

reagoval jsem na tvůj příspěvek:
----------------------------------------------
V tom příspěvku nejde o předjíždění nikdo nikoho nepředjíždí dodávka odbočuje vlevo na plný čáře na místo ležící mimo vozovku.Dodávka "musí dát přednost protijedoucím i zaním jedoucím vozidlům"
----------------------------------------------

tak si to neber zle... jen jsem to přiřadil asi špatné reakci... cool

good

Lihy (Člen)
08.01.2009 13:46:58
Offline

Re: fuck

Fresh Man psal:

to byla krása,,,,smokin tam se lítalo... good

jojo a pívo v litrovejch plechofkách bigsmile

Fresh Man (Člen)
08.01.2009 18:02:52
Offline

Re: fuck

Lihy psal:
Fresh Man psal:

to byla krása,,,,smokin tam se lítalo... good

jojo a pívo v litrovejch plechofkách bigsmile

Faxe ? jak se to menovalo ? a Turboborg...beerbigsmile


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr