Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Profesák kaput

Kožak (Člen)
22.10.2008 12:54:33
Offline

Profesák kaput

Nedopad ste někdo jako já ? Údajně se měla do 30.9.08 provéct výměna profesních řidičáků za nový ,ale jelikož sem tam šel až PO. tak prej mám smůlu fuck a táhnout do autoškoly ,kde si to mám udělat (né za 1000,- jak bejvalo) znova za asi něco kolem 40 táců (nechápu) nebo se vzdát C čka udělat si ho za 8 tácu znova a ktomu že ten profesák ůdajně dostanu jako bonus headshake ...... co nato říct ....čůrákof ass na ně bad


MRDAT!!!
Filous (Člen)
22.10.2008 13:02:26
Offline

Re: Profesák kaput

...neznalost nevomlouvásmile2 ...a jiná varijanta neš ty dvje nejnismile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
22.10.2008 13:04:11
Offline

Re: Profesák kaput

...tywe a proč ses na to vysral dyž se vo tom furt mlelo někdy vod února smile1
...teď už ti nezbejvá než ta varianta s novým řidičákem

...ale pozor !  pokud nemáš pracovní smlouvu jako řidič, tak ho mít nemusíš i když s tím pojedeš (mi bylo řečeno šéfem dopr. odboru krajskýho úřadu) - v případě majitele rozhoduje koncesní listina (doprava) ...přesto jsem se na to nevybod a za pětikilo mám na dalších pět let klid


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
22.10.2008 13:08:12
Offline

Re: Profesák kaput

...a uďál bych to s tym řidičákem hodně rychle, neš to ty chytrý nahoře vodbouraj taky a zbyde ti jen votsedět 140 hodin na učebně a zaplatit 30-40 papírůidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
22.10.2008 14:46:08
Offline

Re: Profesák kaput

až nebudou mít co žrát ty kurvy tam na hoře tak tu cenu těch profesáku vrátí tam kde bylafuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
22.10.2008 15:01:04
Offline

Re: Profesák kaput

Banditatom psal:

až nebudou mít co žrát ty kurvy tam na hoře tak tu cenu těch profesáku vrátí tam kde bylafuck

...nebuť najivníidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
22.10.2008 15:19:09
Offline

Re: Profesák kaput

Filous psal:
Banditatom psal:

až nebudou mít co žrát ty kurvy tam na hoře tak tu cenu těch profesáku vrátí tam kde bylafuck

...nebuť najivníidontknow

už teďka nejsou řidiči a pochybuju že za ty prachy si ty papíry  a profesák někdo bude dělat a k tomu ještě body které hrozý provinilcisick plus nic moc prachy( kurva vždyť já jsem dělal C za nějakých dvanáct a profesák za sedmsetheadshake)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
22.10.2008 15:21:40
Offline

Re: Profesák kaput

Banditatom psal:

až nebudou mít co žrát ty kurvy tam na hoře tak tu cenu těch profesáku vrátí tam kde bylafuck

Presne. Jenze ty zmrdi tam sedej na nasich danich(jestli jeste neco zbylo).


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
22.10.2008 15:26:04
Offline

Re: Profesák kaput

nicola.foxx psal:
Banditatom psal:

až nebudou mít co žrát ty kurvy tam na hoře tak tu cenu těch profesáku vrátí tam kde bylafuck

Presne. Jenze ty zmrdi tam sedej na nasich danich(jestli jeste neco zbylo).

neboj nezbylofuck to máš topolánek alpy tenis fotbal atd.bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
22.10.2008 16:21:49
Offline

Re: Profesák kaput

osiris psal:

...tywe a proč ses na to vysral dyž se vo tom furt mlelo někdy vod února smile1
...teď už ti nezbejvá než ta varianta s novým řidičákem

...ale pozor !  pokud nemáš pracovní smlouvu jako řidič, tak ho mít nemusíš i když s tím pojedeš (mi bylo řečeno šéfem dopr. odboru krajskýho úřadu) - v případě majitele rozhoduje koncesní listina (doprava) ...přesto jsem se na to nevybod a za pětikilo mám na dalších pět let klid

No právě ... sem to neřešil ,přímo sem se na to vysral idontknow páč tam jen na tom nákladáku jen občas zaskakuju jináč jezdim dodáfkou ..


MRDAT!!!
Kožak (Člen)
22.10.2008 16:25:13
Offline

Re: Profesák kaput

Dyť ty kurvy jenom vymejšlej kudy by znás ty prachy dostali a spoléhaj na to že se nějaký takový pitomci jako já najdou evil


MRDAT!!!
spidys (Člen)
22.10.2008 16:43:56
Offline

Re: Profesák kaput

Banditatom psal:

už teďka nejsou řidiči...

Neboooj kucí z východu se na to třesou evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
nicola.foxx (Člen)
22.10.2008 17:05:10
Offline

Re: Profesák kaput

Banditatom psal:
nicola.foxx psal:
Banditatom psal:

až nebudou mít co žrát ty kurvy tam na hoře tak tu cenu těch profesáku vrátí tam kde bylafuck

Presne. Jenze ty zmrdi tam sedej na nasich danich(jestli jeste neco zbylo).

neboj nezbylofuck to máš topolánek alpy tenis fotbal atd.bigsmile

To nejni vo topolovi, ale vo celkovym pristupu k cizim vecem potazmo penezum. Nenadelam s tim nic, takze budu cechackovat a budu jen nadavat.smile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kakin (Člen)
22.10.2008 18:10:43
Offline

Re: Profesák kaput

by mě zajímalo odkud se teď budou brát ti nový řidiči jako???? surprisedsurprised  Na vojně si zdara už nikdo papíry neudělá, ve školách nevím jak to je a aby si někdo jen tak zaplatil 40 tyček plus profesák za Cčkový papíry takovýho ani ultra fandu co se týče ježdění už fakt neznám ................... a když sem naposledy slyšel od bejvalýho spolužáka kolik si vydělal jako řidič 3 nápravovýho fungl nový busu za 8 mega když byl z měsíce cca 28 dní furt v prdeli po evropě, tak se mě chtělo blit na to že to abys mohl jezdit stojí tolik háků a kór s busem za takový prachy plným 50ti nic nemohoucích lidí ........ hmmm kapku riziko ... ale na druhou stranu mu taky ten bus svěřili a neměl skoro nic najetýho ani v u Česanů s Karosou ......... fakt mazec dneska ......... ale bohužel ...... slušnýho řidiča aby člověk pohledal pač lidi který to baví a maj k tomu nějaký vlohy dou radi tepat někam do kolbenky za jistější a míň rizikový háky a třetinovej čas .............. sicksick

Meloun (Člen)
22.10.2008 18:53:45
Offline

Re: Profesák kaput

Spousta firem už ti dneska většinu přispěje anebo zacáluje celej řidičák i s profesákem..
Na školách chtějí rozjet novej obor-řidič..
Pro mladýho kluka,terej nemá děti,starou,nic ho doma nedrží apod je to naprosto ideální výdělek..(samo,že se všema těma rizikama,který to s sebou nese)..
Ale když si vemu,že já na střední o velkých prázdninách makal za posraných 45kč/h a kámoš měl za ty 2 měsíce 60 papírů..tak mi to nepřijde jako zas tak špatný..
Nejde to dělat dlouhodobě,ale vydělat se tam dá velmi slušně..


PURE NAKED BIKE!
pavel dolínek (Člen)
22.10.2008 18:59:13
Offline

Re: Profesák kaput

c se nemusis vzdavat,staci e


"una storia italiana"
Kožak (Člen)
22.10.2008 20:07:08
Offline

Re: Profesák kaput

Eště že mě nepropadla občanka .... to by mě asi postavili ke zdi idontknow


MRDAT!!!
mi (Člen)
22.10.2008 20:13:06
Offline

Re: Profesák kaput

spidys psal:
Banditatom psal:

už teďka nejsou řidiči...

Neboooj kucí z východu se na to třesou evil

jo jo bohužel uš dnes jeto tak a co potom zítra.

v jihotranzu se učí disponentoj bulharsky...no a lepší uš to asik nebude...help


svět je cirkusovej stan
Kožak (Člen)
22.10.2008 20:15:57
Offline

Re: Profesák kaput

Jó a mi potáhnem na Bagdád idontknow


MRDAT!!!
mi (Člen)
22.10.2008 20:18:15
Offline

Re: Profesák kaput

Kakin psal:

by mě zajímalo odkud se teď budou brát ti nový řidiči jako???? surprisedsurprised  Na vojně si zdara už nikdo papíry neudělá, ve školách nevím jak to je a aby si někdo jen tak zaplatil 40 tyček plus profesák za Cčkový papíry takovýho ani ultra fandu co se týče ježdění už fakt neznám ................... a když sem naposledy slyšel od bejvalýho spolužáka kolik si vydělal jako řidič 3 nápravovýho fungl nový busu za 8 mega když byl z měsíce cca 28 dní furt v prdeli po evropě, tak se mě chtělo blit na to že to abys mohl jezdit stojí tolik háků a kór s busem za takový prachy plným 50ti nic nemohoucích lidí ........ hmmm kapku riziko ... ale na druhou stranu mu taky ten bus svěřili a neměl skoro nic najetýho ani v u Česanů s Karosou ......... fakt mazec dneska ......... ale bohužel ...... slušnýho řidiča aby člověk pohledal pač lidi který to baví a maj k tomu nějaký vlohy dou radi tepat někam do kolbenky za jistější a míň rizikový háky a třetinovej čas .............. sicksick

máš recht, ale ty lidi co maj praxi a skušenosti a rozum jezdí za peníze v cizině.
v kocourkově jezdí ten zbytek, no a každí den jeto i vydět na tv nova fuck


svět je cirkusovej stan
Banditatom (Člen)
22.10.2008 20:19:03
Offline

Re: Profesák kaput

hold dopadnem jak francie a německo pozvali si turkoj na podřadný práce a jak dopadli. Kua ale už se těším jak v praze budou bulharoj pálit autabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mi (Člen)
22.10.2008 20:26:24
Offline

Re: Profesák kaput

Banditatom psal:

hold dopadnem jak francie a německo pozvali si turkoj na podřadný práce a jak dopadli. Kua ale už se těším jak v praze budou bulharoj pálit autabigsmile

bigsmile bigsmile bigsmile bulhaři s rumunama a ukáčkama


svět je cirkusovej stan
spidys (Člen)
22.10.2008 21:33:19
Offline

Re: Profesák kaput

Až dojde to černý zlato, tak nám ty papíry budou k hounu smokin
Pak se budeme rvát vo ty místa v kolbence u nejtovačky bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
david (Člen)
22.10.2008 22:31:38
Offline

Re: Profesák kaput

já to stihnul vyměnit, ikdyž nejezdím.goodgoodgood ptal jsem se na to a bylo mi řečeno, že když děláš řidičák, profesák automaticky nedostaneš, musíš ho dělat zvlášť. tak nevím.... idontknowidontknowidontknow


livet är en kamp...
K.a.s.y.m. (Člen)
23.10.2008 07:31:27
Offline

Re: Profesák kaput

pavel dolínek psal:

c se nemusis vzdavat,staci e

goodgoodPřesně


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
23.10.2008 08:21:41
Offline

Re: Profesák kaput

david psal:

já to stihnul vyměnit, ikdyž nejezdím.goodgoodgood ptal jsem se na to a bylo mi řečeno, že když děláš řidičák, profesák automaticky nedostaneš, musíš ho dělat zvlášť. tak nevím.... idontknowidontknowidontknow

...ale dostaneš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
23.10.2008 08:30:55
Offline

Re: Profesák kaput

spidys psal:
Banditatom psal:

už teďka nejsou řidiči...

Neboooj kucí z východu se na to třesou evil

...přesně tagsick ...a balkánci taky...třeba letos fstoupilo na českej trch rakouský GST a dodalo do CZ 700 srbů...kámoš dělá v M-B u Žížáka a tem lidem ty auta předávali...řikal, že děs...dycky přijel autobus, z něj vystoupilo třicet pastefců v beranicích a s igelitkou v ruce, kerejm dyš řekli, ať si vycouvaj s kozlem z dílny, tag z hrůzou ve vočích, že né, že to neuměj...a to si jeli z Brandejsa rovnou na Žebrák do Schmitzu pro šupliky a votamtať na nakládkuidontknow...z toho bych blil, páč takovej pastevec, kerej v životě seděl akorát f tarktoru nebo f Dáčiji je nebespečnej jag časovaná bomba...já sem letos f únoru přijal jednoho UK a f srpnu sem se s nim musel rozloučit, páč dispečer mi vyhrožoval sebevraždoubigsmile ...von nebyl zlej, ale prostě jiná mentalita, furt se divil, že u nich je to jinag, no na nervybigsmile ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
23.10.2008 09:12:25
Offline

Re: Profesák kaput

Já si požádal v klidu v srpnu a na září byl nachystanej..

ovšem je mi na prd..

tuhle práci bych v životě nedělalsick

jedině ježdění osobákemsmokin


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
23.10.2008 09:36:09
Offline

Re: Profesák kaput

ale když je za manipulační poplatek 200 Kč na řidičákách tak proč ho nevzít..já ho mám taky tak.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
23.10.2008 09:39:00
Offline

Re: Profesák kaput

goodbigsmile


God Save The Queen!
Mirek D (Člen)
23.10.2008 09:58:55
Offline

Re: Profesák kaput

Dodávám mj. kapalinu do vostřikovačů různejm dopravcům (filous ani dolínek zatím nic nechceli) a v C.S. Cargu už se prej barevný truckeři tak nějak poptávali esli se to dá bumbat... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
23.10.2008 10:05:59
Offline

Re: Profesák kaput

Mirek D psal:

Dodávám mj. kapalinu do vostřikovačů různejm dopravcům (filous ani dolínek zatím nic nechceli) a v C.S. Cargu už se prej barevný truckeři tak nějak poptávali esli se to dá bumbat... . idontknow

...Míro, máme eště z loňska cca 200l syrový do "-80", tagže zatim nepotřebujem a na sklad brát nebudem, ale aš začne docházet, tag se případně vozvu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Góťa (Člen)
24.10.2008 23:32:18
Offline

Re: Profesák kaput

pavel dolínek psal:

c se nemusis vzdavat,staci e

Přesně tak, ale platí to jen do příštího září, pak už ani to...headshake


.... vono to ňák dopadne ....
sonyk (Člen)
25.10.2008 12:07:34
Offline

Re: Profesák kaput

no s tim ze nemas pracovni smlouvu tak muzes jet bez profesaku bych to moc neriskoval. Profesak rika ze si zpusobili k rizeni urceneho vozidla(C, c1E atd) takze bych to bez nej neriskoval.

Jinak pokud ti ho daj zdarma k autoskole tak bych asi volil tu moznost.

Sem myslel(radsi nebudu myslet) ze ted uz to bude vzdy nutno odjezdit tech 140 a vice hodin coz vyjde na tech min 40000kc, ja delal autoskolu rychle do konce dubna abych to mel zadarmo.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
25.10.2008 12:16:04
Offline

Re: Profesák kaput

sonykoj: že jsi způsobilej dosvědčuje řidičák, profesák je už ze svýho názvu trošku jinde smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
25.10.2008 12:50:18
Offline

Re: Profesák kaput

osiris psal:

sonykoj: že jsi způsobilej dosvědčuje řidičák, profesák je už ze svýho názvu trošku jinde smile1

myslim psichologicky zpusobilej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
25.10.2008 12:59:27
Offline

Re: Profesák kaput

jj odliv ridicu je velkej tech co obcas zaskakovali atd. jsem zvedavej jak to bude dal. Hodne tech co jezdi tahne na 50 nebo 60. pujdou do duchodu a co, a kdyz tady frajerovi nabidnou ze muze jit jezdit na staryho trambusa 8 - 12 hodin dene za nejakejch 13 papiru tak se jim na to zakonite vyse..

me to firma zaplatila ale to to vyslo jeste cca na 17 komplet. a delal sem to prave proto protoze ty melouchari dedci uz to delat nechteli a nebudou tak aby sme meli sofera na 2 napravovou sklapecku. Je to fakt hnus ta nase vlada./nemyslim jen ODS ale vsecky) jen si kapsujou a porad hledaj kde nas voskubat co nejvic. a az budou jezdit cizinci tak to bude masakr


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
25.10.2008 13:02:16
Offline

Re: Profesák kaput

sonyk psal:
osiris psal:

sonykoj: že jsi způsobilej dosvědčuje řidičák, profesák je už ze svýho názvu trošku jinde smile1

myslim psichologicky zpusobilej

...ale ne, to s tím nemá přece nic společnýho smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
25.10.2008 13:21:46
Offline

Re: Profesák kaput

osiris psal:
sonyk psal:
osiris psal:

sonykoj: že jsi způsobilej dosvědčuje řidičák, profesák je už ze svýho názvu trošku jinde smile1

myslim psichologicky zpusobilej

...ale ne, to s tím nemá přece nic společnýho smile1

tak k cemu to kurna je?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
25.10.2008 13:47:14
Offline

Re: Profesák kaput

...že jsi absolvoval povinný školení řidičů z povolaní; je to průkaz k tomu, že se tím můžeš živit, že znáš BOZP, příp. AETR atd.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
25.10.2008 14:03:35
Offline

Re: Profesák kaput

osiris psal:

...že jsi absolvoval povinný školení řidičů z povolaní; je to průkaz k tomu, že se tím můžeš živit, že znáš BOZP, příp. AETR atd.

dyt o tom tam nebyla ani slovo jen psycho testy , vysetreni hlavy. a ridicak skup C


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
spidys (Člen)
25.10.2008 15:57:01
Offline

Re: Profesák kaput

sonyk psal:

dyt o tom tam nebyla ani slovo jen psycho testy , vysetreni hlavy. a ridicak skup C

bigsmilebigsmile Tak to si nedělal asi ofiko cestou - koukej ho jít vrátit fuckfuck

bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
25.10.2008 16:41:26
Offline

Re: Profesák kaput

BOZP, příp. AETR co to jesurprised

mám všechny školení ale tohle neznámhelpsmile2


God Save The Queen!
bobule (Člen)
25.10.2008 17:04:07
Offline

Re: Profesák kaput


to jebu
maňas (Člen)
26.10.2008 16:41:40
Offline

Re: Profesák kaput

no jsem na tom podobně,protože,jsem se byl zeptat ke konci září,co je na tom pravdy a ta ultra mega kráva mi řekla,že to stačí do doby než mě skončí další školení
jedna pozitivní věc ale existuje,prej snad údajně daj ještě jednu možnost,aby si mohli ti kdo maj jen papírovej profesák,podat žádost o kartičku,tak se vyjádřila paní na ouřadě
tak doufám


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
sonyk (Člen)
27.10.2008 08:41:26
Offline

Re: Profesák kaput

spidys psal:
sonyk psal:

dyt o tom tam nebyla ani slovo jen psycho testy , vysetreni hlavy. a ridicak skup C

bigsmilebigsmile Tak to si nedělal asi ofiko cestou - koukej ho jít vrátit fuckfuck

bigsmilebigsmile

A vono to de jinak? udelal sem psycho testy, vysetreni hlavy, vysetreni komplet, pak sem udelal Ccko dosel na dopravku ze chci ridicak a profesak ona az vam prijde ridicak prijdte si zazadat o profesak a je to.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
27.10.2008 08:48:11
Offline

Re: Profesák kaput

sonyk psal:
spidys psal:
sonyk psal:

dyt o tom tam nebyla ani slovo jen psycho testy , vysetreni hlavy. a ridicak skup C

bigsmilebigsmile Tak to si nedělal asi ofiko cestou - koukej ho jít vrátit fuckfuck

bigsmilebigsmile

A vono to de jinak? udelal sem psycho testy, vysetreni hlavy, vysetreni komplet, pak sem udelal Ccko dosel na dopravku ze chci ridicak a profesak ona az vam prijde ridicak prijdte si zazadat o profesak a je to.

zas pisu hovna. myslim jako ze: Ono to de i jinak nez OFIKO?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
LosBanditos (Člen)
27.10.2008 12:12:04
Offline

Re: Profesák kaput

Kožak psal:

Nedopad ste někdo jako já ? Údajně se měla do 30.9.08 provéct výměna profesních řidičáků za nový ,ale jelikož sem tam šel až PO. tak prej mám smůlu fuck a táhnout do autoškoly ,kde si to mám udělat (né za 1000,- jak bejvalo) znova za asi něco kolem 40 táců (nechápu) nebo se vzdát C čka udělat si ho za 8 tácu znova a ktomu že ten profesák ůdajně dostanu jako bonus headshake ...... co nato říct ....čůrákof ass na ně bad

si ocas bigsmile


LosBanditos adios !
Kožak (Člen)
27.10.2008 15:52:23
Offline

Re: Profesák kaput

Nápodobně smile1


MRDAT!!!
Fany (Člen)
19.01.2009 22:03:50
Offline

Re: Profesák kaput

Teď mně ještě někdo řekněte, pokud to nekdo ví, jak je to se školením? Je tam 35  hodin za 5 let, tj. 7 ročně, jde to třeba dělat i 14za 1 rok, nebo 21 ročně, nebojak to je???zatím po mně na cestě nikdo nic nechtěl.surprised...


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Filous (Člen)
20.01.2009 08:19:12
Offline

Re: Profesák kaput

Fany psal:

Teď mně ještě někdo řekněte, pokud to nekdo ví, jak je to se školením? Je tam 35  hodin za 5 let, tj. 7 ročně, jde to třeba dělat i 14za 1 rok, nebo 21 ročně, nebojak to je???zatím po mně na cestě nikdo nic nechtěl.surprised...

...tech 35 hodin bys měl mít rozdělenejch právje do 5 let...nám po školení vydali formuláře s 5ti kolonkama kam za 5 let nasbíráš 5 razítek a na základě tohodle plně vorazítkovanýho formuláře ti po 5ti letech vyměněj automaticky profesák za novej...pokut ti bude byť jedno razítko chybjet, máš smůlu a profesák ti neprodloužej a propadne ti...kapišto???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
20.01.2009 08:23:42
Offline

Re: Profesák kaput

panstvo memáte někdo přesné info jak to nakonec s těma profesákama dopadlo? Pač to je furt jedna bába...helpidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
20.01.2009 10:31:05
Offline

Re: Profesák kaput

tusim ze kdo estih ma smulu ale jelikos sme v cechach da se to nejak vochcat ale stoji to urco vic nez vymena za 200 Kacen. Nechapu Lidi co se tim zivi ze si to nedosly vymenit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
20.01.2009 10:32:53
Offline

Re: Profesák kaput

Banditatom psal:

panstvo memáte někdo přesné info jak to nakonec s těma profesákama dopadlo? Pač to je furt jedna bába...helpidontknow

...jaká jedna bába? ...já f tom mam jasno, co ti f tom nejni jasný???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
20.01.2009 10:43:09
Offline

Re: Profesák kaput

jj presne tak ale zijeme v CR takze to vzdycky nejak de.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
20.01.2009 10:48:08
Offline

Re: Profesák kaput

Já v tom taky nemám jasnosurprised

Profesák mám,ale tu práci bych nedělalsick

Ty ho nemáš a toužíš po nísmile1idontknowsick

Kde je chybasurprised


God Save The Queen!
ross (Člen)
20.01.2009 11:19:39
Offline

Re: Profesák kaput

Kelly01 psal:

Já v tom taky nemám jasnosurprised

Profesák mám,ale tu práci bych nedělalsick

Ty ho nemáš a toužíš po nísmile1idontknowsick

Kde je chybasurprised

chyba bude někde v Matrixusurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
20.01.2009 16:32:11
Offline

Re: Profesák kaput

i když mě propadnul,sic ho nepotřebuju, uvedu jak to říkal instruktor v autoškole - je jedno jestli budete absolvovat každý rok sedm hodin,nebo vám napíšou jednou za pět let 35 hodin,o razítkách za každý rok řeč nebyla,jestli jich bude pět nebo jedno je asi fuk surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr