Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » povinné ručení...

Póla (Člen)
08.01.2009 15:12:33
Offline

povinné ručení...

Ahoja lidi...

máme tady nový rok a všichni se už asi vydíme s jarem na motorce.
Pro  ty jedince, kteří  budou s jarem  uzavírat  povinné ručení mám páru informací.

Akce KOOP platí do 31.1.2009. Smlouva se může uzavřít až s 60 denním odkladem.
To znamená, že lze smlouvu uzavřít 31.1.2009 s datem počátku k 31.3.2009.

Takže kdo by měl zájem využít akce u KOOP, má poslední šanci.
Jedná se o  slevu 45% + 9% z běžné ceny pojistného.
Jedná se o dlouhodobou slevu platnou po celou dobu trvání smlouvy.
Nikoho nezajímá aktuální bezeškodní průběh ani počet pojistných událostí.

Kdo má zájem nebo dotaz, tak se ozvěte: bandit.er6@seznam.cz nebo dankova@eurola.cz

A kdo nevěří KOOP můžu smlouvu sjednat u kterékoliv jiné pojišťovny na trhu.

Kdo nevěří ... ať tam běží.... ( na přepážce KOOP Vám ale dají slevu jen 45% bez těch dalších 9%).

...vždy připraven....good

fidoB6 (Člen)
08.01.2009 15:14:38
Offline

Re: povinné ručení...

A jakej je v tom háček? Ňáky podezřelý. Nikdo přeci nedá něco takovýho jentakidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Rostyk (Člen)
08.01.2009 15:16:15
Offline

Re: povinné ručení...

Mohu doporučit ,solidní jednání,příjemná cenabigsmilebigsmile


Dohnat a předehnat
Ice (Člen)
08.01.2009 15:19:05
Offline

Re: povinné ručení...

No, já mám svou známou u KOOP a do konce uzavírám pojistku na mášu na dobu neurčitou... akce pro nové klienty je celých 50% bonus + 10 další sleva. s tím, že si nejsem jistý, jestli tam je ta 60denní lhůta.. ale když to tvrdíš, tak asi ano... :) Háček v tom žádnej není... Pouze musíš být nový klient... Pokud už u koop jsi, tak musíš alespoň na den zanést značku do depozitu, tím se ti ukončí smlouva a můžeš být novým klientem.
Není to akce oficiální v médiích, ale když to na pobočce na ně vybafneš, tak přiznají barvucool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
fidoB6 (Člen)
08.01.2009 15:19:18
Offline

Re: povinné ručení...

A budou vůbec něco platit, když způsobim kreš? A kolikbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ice (Člen)
08.01.2009 15:22:50
Offline

Re: povinné ručení...

fidoB6 psal:

A budou vůbec něco platit, když způsobim kreš? A kolikbigsmile

úplně stejné plnění jako bez bonusu... prostě s tebou uzavřou smlouvu, jako by jsi 10let neměl pojistnou událost... není v tom žádnej chyták... :)


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
fidoB6 (Člen)
08.01.2009 15:24:18
Offline

Re: povinné ručení...

No tomu se mi ale fakt vůbec nechce věřit, v dnešní době všelijakejch důmyslnejch podvodů.surprised


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Póla (Člen)
08.01.2009 15:26:12
Offline

Re: povinné ručení...

Ice ty je mateš.

V roce 2008 byla sleva 40% + 13 %
v roce 2009 je sleva 45% + 9%

Jinak jak již bylo řečeno, háček v tom žádný není.
Když to prásknu, tak KOOP má nového ředitele, který chce do konce ledna 2009 mít navýšené portfólio POV. O kolik není podtastné.
A proto je tato akce- do 31.1.2009

Póla (Člen)
08.01.2009 15:27:58
Offline

Re: povinné ručení...

tak nakonec musím opravit sama sebe:

v roce 2008 byla sleva 40% +17% !!!
rok 2009 platí

Ice (Člen)
08.01.2009 15:31:37
Offline

Re: povinné ručení...

Póla psal:

Ice ty je mateš.

V roce 2008 byla sleva 40% + 13 %
v roce 2009 je sleva 45% + 9%

Jinak jak již bylo řečeno, háček v tom žádný není.
Když to prásknu, tak KOOP má nového ředitele, který chce do konce ledna 2009 mít navýšené portfólio POV. O kolik není podtastné.
A proto je tato akce- do 31.1.2009

Nematu, kolega už pojistku uzavřel... 50% + 10% cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Lihy (Člen)
08.01.2009 15:32:07
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:
fidoB6 psal:

A budou vůbec něco platit, když způsobim kreš? A kolikbigsmile

úplně stejné plnění jako bez bonusu... prostě s tebou uzavřou smlouvu, jako by jsi 10let neměl pojistnou událost... není v tom žádnej chyták... :)

hmmm, takže zase nic pro mně, protože mám na motorku 10 let bez pojistné události....a i tak platim víc než když sem začalbad

Ice (Člen)
08.01.2009 15:35:12
Offline

Re: povinné ručení...

Lihy: no, u koop tě vyjde vyšší pojistka v tomto případě na nějakých 1700,- českejch... to jsem střelil zaokrouhleně, tak mě nekamenujte pro kačky... :)


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.01.2009 15:37:29
Offline

Re: povinné ručení...

fidoB6 psal:

No tomu se mi ale fakt vůbec nechce věřit, v dnešní době všelijakejch důmyslnejch podvodů.surprised

koop není pojišťovna, co by si lajzla jakýkoliv podvod... potřebují zvýšit počet pojistitelů... ona pojišťovna zase o tolik nepříjde, jak se zdá.. spíše ti, co s tebou tu smlouvu podepíšou... nemají na tom už takový vývar...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.01.2009 15:39:14
Offline

Re: povinné ručení...

Jo, pro upřesnění bych dodal, že mi bylo řečeno, že smlouva musí být uzavřená na dobu neurčitou (vypovědět samo jde a přeplatek se vrátí) a splatná max. pololetně. cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Lihy (Člen)
08.01.2009 15:44:20
Offline

Re: povinné ručení...

ICE: No tak to u allianzu platim asejc vo kilo víc, estli se nepletu....složenka se mi válí doma na stole bo jí ty kokoti posílaji před vánocema a splatnost je až někdy v polovině února....si ty peňauze raději ještě chvilku nechám bigsmile

Ice (Člen)
08.01.2009 15:46:32
Offline

Re: povinné ručení...

Lihy psal:

ICE: No tak to u allianzu platim asejc vo kilo víc, estli se nepletu....složenka se mi válí doma na stole bo jí ty kokoti posílaji před vánocema a splatnost je až někdy v polovině února....si ty peňauze raději ještě chvilku nechám bigsmile

no, já třeba ještě loni u koop platil za 8 měsíců něco málo přes 2t.(na rok to stálo přes 3t.), tak teďka to budu mít celoročně levněji... a ta sleva ti zůstává.... Ty by jsi si asi už nepomohl, tak je zbytečný přecházet :)


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Póla (Člen)
08.01.2009 15:47:20
Offline

Re: povinné ručení...

goodIce, opět tě upřesním....

Tvůj kolega uzavřel smlouvu zřejmě klientovi, který měl vyjetý svůj oprávněný bonus v maximální výši  = sleva v roce 2009 45%. K tomu se dává sleva v průměru dalších 10%.  A to je zřejmě jeho případ.
Ve speciálních případech lze poskytnout slevu až dalších 50%.

Já ale patřím k makléřské společnosti a krom výše uvedeného máme možnost sjednat i smlouvy tzv. "dohodáře" : slevy v roce 2009 = 45% + 9% pro moto v roce 2009 = 1.536 Kč.

JSem hnusný puntičkář...zkrátka panna...

Ice (Člen)
08.01.2009 15:49:39
Offline

Re: povinné ručení...

Póla... můj kolega uzavřel svou pojistku u té známé, co dělá u koop... Nevidím do organizace... ona je přímo z koop. Jak říkám, 50% + 10%, a oněch 50% bylo za nového klienta určo... on by na to nárok jistě ještě neměl cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.01.2009 15:51:33
Offline

Re: povinné ručení...

Póla:

tak tady bude asi ten rozdíl... s kolegou a potažmo mnou tu smlouvu uzavírá madam přímo od koop, a mají asi jiné možnosti než ty. :) Ale ve výsledku to je pakatel, breptáme tu o pár procentech cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 15:52:43
Offline

Re: povinné ručení...

Včera jsem pojišťoval a dostal jsem tu slevičku good
nikdo se mě na bonusy neptal a výsledné pojištění 1200 a nějaká drobné za rokgoodgoodgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Michal Dk (Člen)
08.01.2009 15:53:28
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:

Póla:

tak tady bude asi ten rozdíl... s kolegou a potažmo mnou tu smlouvu uzavírá madam přímo od koop, a mají asi jiné možnosti než ty. :) Ale ve výsledku to je pakatel, breptáme tu o pár procentech cool

Jo je potřeba myslet než něco plácnešbigsmilebigsmilebigsmilegood

Póla (Člen)
08.01.2009 15:57:11
Offline

Re: povinné ručení...

Shodneme se asi na jednom....pojištění je věc individuální  a i slevy lze poskytovat individuálně....

good

SLUGI (Člen)
08.01.2009 16:00:05
Offline

Re: povinné ručení...

Fik-B6S psal:

Včera jsem pojišťoval a dostal jsem tu slevičku good
nikdo se mě na bonusy neptal a výsledné pojištění 1200 a nějaká drobné za rokgoodgoodgood

... u čehos pojišťoval idontknow
... ČSOB chce asi 2500,- za rok a navíc mě ty pussy zas zkoušej ojebat při vyplácení pojistky za úraz takže je pošlu do ass a půjdu jinam


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ice (Člen)
08.01.2009 16:01:15
Offline

Re: povinné ručení...

Michal Dk psal:
Ice psal:

Póla:

tak tady bude asi ten rozdíl... s kolegou a potažmo mnou tu smlouvu uzavírá madam přímo od koop, a mají asi jiné možnosti než ty. :) Ale ve výsledku to je pakatel, breptáme tu o pár procentech cool

Jo je potřeba myslet než něco plácnešbigsmilebigsmilebigsmilegood

Já ne ty jelito.. já si pořád pískám tu svou bigsmilebeer


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Michal Dk (Člen)
08.01.2009 16:03:50
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:
Michal Dk psal:
Ice psal:

Póla:

tak tady bude asi ten rozdíl... s kolegou a potažmo mnou tu smlouvu uzavírá madam přímo od koop, a mají asi jiné možnosti než ty. :) Ale ve výsledku to je pakatel, breptáme tu o pár procentech cool

Jo je potřeba myslet než něco plácnešbigsmilebigsmilebigsmilegood

Já ne ty jelito.. já si pořád pískám tu svou bigsmilebeer

Nevím jak to myslíš ale můj šef říká že policajt a manželka má vždycky pravdubigsmile

Ice (Člen)
08.01.2009 16:05:46
Offline

Re: povinné ručení...

Michal Dk:

no, tak to můžeš být v klidu... manželka nejsem.. bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:06:32
Offline

Re: povinné ručení...

SLUGI psal:
Fik-B6S psal:

Včera jsem pojišťoval a dostal jsem tu slevičku good
nikdo se mě na bonusy neptal a výsledné pojištění 1200 a nějaká drobné za rokgoodgoodgood

... u čehos pojišťoval idontknow
... ČSOB chce asi 2500,- za rok a navíc mě ty pussy zas zkoušej ojebat při vyplácení pojistky za úraz takže je pošlu do ass a půjdu jinam

no základ je 2400 nebo tak nějak já měl bonus jen rok a půl tak že sem hledal a jak už tady Pola psala u KOOP dostaneš 45% a bonusy nemusíš dokazovat a ten kdo už má plných  9 let dostane nějaké to procento navíc myslím že to bylo dalších 10% good v pondělí jdu přetáhnout auto přes depozit a jdu ke KOOPgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:08:23
Offline

Re: povinné ručení...

PS: zkusím z mojí pojišťovačky vymlátit ještě 10% navíc o kterých se mi prokecla její kolegině když tam nebylaevilevilbigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
08.01.2009 16:09:09
Offline

Re: povinné ručení...

Fik-B6S: hele, ať počítám jak počítám, tak mi to nevychází... co sedláš? cool Já jen ať se nenechám odrbat, když už tam půjdu... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Michal Dk (Člen)
08.01.2009 16:09:12
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:

Michal Dk:

no, tak to můžeš být v klidu... manželka nejsem.. bigsmile

Proto to píšugood

Ice (Člen)
08.01.2009 16:11:50
Offline

Re: povinné ručení...

Michal Dk psal:
Ice psal:

Michal Dk:

no, tak to můžeš být v klidu... manželka nejsem.. bigsmile

Proto to píšugood

a už kušuj, nebo se k tobě na cestě nebudu znát a budu ten zlej bigsmilebigsmilebigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
sonyk (Člen)
08.01.2009 16:12:27
Offline

Re: povinné ručení...

Panove Polu muzu jen doporucit 30.12. sem si u ni nechal udelat pov, havarijko na sezonu a kradez na cely rok a max spoko. povinny platim misto 2700 tak 1400 cca coz se vyplati smile1

Jeste jednou diky Pavlo a doufam ze to ta spropadena posta konecne doda. posilal sem to v pondeli cca 11 hodina


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ice (Člen)
08.01.2009 16:15:09
Offline

Re: povinné ručení...

sonyk psal:

Panove Polu muzu jen doporucit 30.12. sem si u ni nechal udelat pov, havarijko na sezonu a kradez na cely rok a max spoko. povinny platim misto 2700 tak 1400 cca coz se vyplati smile1

Jeste jednou diky Pavlo a doufam ze to ta spropadena posta konecne doda. posilal sem to v pondeli cca 11 hodina

na kolik vyjde havarijko a krádež? cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
sonyk (Člen)
08.01.2009 16:16:45
Offline

Re: povinné ručení...

do 5000 tacu diky polesmile1 a akci smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ice (Člen)
08.01.2009 16:17:49
Offline

Re: povinné ručení...

sonyk psal:

do 5000 tacu diky polesmile1 a akci smile1

dík za info... :) jen pro zajímavost... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
sonyk (Člen)
08.01.2009 16:20:42
Offline

Re: povinné ručení...

nz


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:27:25
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:

Fik-B6S: hele, ať počítám jak počítám, tak mi to nevychází... co sedláš? cool Já jen ať se nenechám odrbat, když už tam půjdu... bigsmile

B650S K6 záklandí pojistné je 2284 pojištění typu standard v te akci mi dali 108 měsíců bonusu tak že výsledek 1256good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:31:32
Offline

Re: povinné ručení...

ps: až teď koukám že mi dala nižší plnění 54/35mil v pondělí tam jdu s tím autem tak se zkusím poptat jestli to jde změnit...good
i když na motorce způsobit škodu za 35mega na majetku to nevím co bych musel trefit...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
08.01.2009 16:34:06
Offline

Re: povinné ručení...

Fik-B6S psal:
Ice psal:

Fik-B6S: hele, ať počítám jak počítám, tak mi to nevychází... co sedláš? cool Já jen ať se nenechám odrbat, když už tam půjdu... bigsmile

B650S K6 záklandí pojistné je 2284 pojištění typu standard v te akci mi dali 108 měsíců bonusu tak že výsledek 1256good

no, ať koukám na jejich tabulky jak koukám... bandaska 6 je do 500ccm? cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:37:49
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:
Fik-B6S psal:
Ice psal:

Fik-B6S: hele, ať počítám jak počítám, tak mi to nevychází... co sedláš? cool Já jen ať se nenechám odrbat, když už tam půjdu... bigsmile

B650S K6 záklandí pojistné je 2284 pojištění typu standard v te akci mi dali 108 měsíců bonusu tak že výsledek 1256good

no, ať koukám na jejich tabulky jak koukám... bandaska 6 je do 500ccm? cool

smlouvu mám vypsanou dobře akorát ta cena je fak jak z 350tkybigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
08.01.2009 16:39:24
Offline

Re: povinné ručení...

a je to legální...? kdyby se něco vysralo, tak není problém zkontrolovat pojistku a techničák...cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:40:53
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:

a je to legální...? kdyby se něco vysralo, tak není problém zkontrolovat pojistku a techničák...cool

v pojistce vše vypsáno správně ale samo že tam zajdu...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
08.01.2009 16:41:59
Offline

Re: povinné ručení...

Fik-B6S psal:
Ice psal:

a je to legální...? kdyby se něco vysralo, tak není problém zkontrolovat pojistku a techničák...cool

v pojistce vše vypsáno správně ale samo že tam zajdu...good

že zajdeš kam? teď už jsem se zamotal... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
08.01.2009 16:44:03
Offline

Re: povinné ručení...

ICE: za pojišťovačkou stejně tam musím kvůli autugood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
08.01.2009 16:44:49
Offline

Re: povinné ručení...

B6:

tak to ju, to si dej aději do cajku...pro dvě kila mít problém je zbytečný...good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Póla (Člen)
08.01.2009 16:47:22
Offline

Re: povinné ručení...

takže správná verze je :

základní pojistné pro Standard (54/35 mil. Kč) = 3.072 Kč + sleva 45% za maximální bonus = 1.688 Kč * 9% sleva za smlouvu dohodáře = 1.536 Kč

Ice (Člen)
08.01.2009 16:51:29
Offline

Re: povinné ručení...

Póla psal:

takže správná verze je :

základní pojistné pro Standard (54/35 mil. Kč) = 3.072 Kč + sleva 45% za maximální bonus = 1.688 Kč * 9% sleva za smlouvu dohodáře = 1.536 Kč

a dle mě se už vylatí jít do benefitu,které vyjde na 1574,- smokin

minimální rozdíl v ceněcool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fany (Člen)
19.01.2009 21:32:09
Offline

Re: povinné ručení...

Zdar  lidi, tak jsem si nechal u Póly sjednat povinné ručení na plechovku a jsem maximálně spokojen. Jak co do rychlosti, tak  i ceny.Takže doporučuju!!!good


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Ton@l (Člen)
20.01.2009 08:54:24
Offline

Re: povinné ručení...

Mam dotaz a jak je to s vypovedenim stare smlouvy u Ceske pojistovny, prej tam je nejaky hacek ze se to vypovida nejakou dobu???idontknow


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2009 09:00:28
Offline

Re: povinné ručení...

Ton@l psal:

Mam dotaz a jak je to s vypovedenim stare smlouvy u Ceske pojistovny, prej tam je nejaky hacek ze se to vypovida nejakou dobu???idontknow

já ti napíšu co mi poradila Póla.
1.)podat výpověd 6 týdnů datumem započetí smlouvy.nutno znát datum založení smlouvy
2.)sepsat fiktivní kupní smlouvu s někym a dojít zrušit na pojištovnu z důvodu prodeje potorm smlouvu roztrha.Pojištovna nemá návaznost na dopravku tak nezjistí ,že se to nepřevedlo. tohle mi bylo porazeno jako nejjednodušší varianta na zrušení.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
20.01.2009 09:09:39
Offline

Re: povinné ručení...

K.a.s.y.m. psal:
Ton@l psal:

Mam dotaz a jak je to s vypovedenim stare smlouvy u Ceske pojistovny, prej tam je nejaky hacek ze se to vypovida nejakou dobu???idontknow

já ti napíšu co mi poradila Póla.
1.)podat výpověd 6 týdnů datumem započetí smlouvy.nutno znát datum založení smlouvy
2.)sepsat fiktivní kupní smlouvu s někym a dojít zrušit na pojištovnu z důvodu prodeje potorm smlouvu roztrha.Pojištovna nemá návaznost na dopravku tak nezjistí ,že se to nepřevedlo. tohle mi bylo porazeno jako nejjednodušší varianta na zrušení.

To jsem taky uz slysel, jeste ze se da dat na den znacka do depozitu zrusit smlouvu a uzavrit novou a jit si pro znackugoodale to je na dlouhy loktybad No jeste jeden dotazek mam u cesky pojisteny taky auto a celni sklo mi k tomu taky pojistili zadarmo a okno je v riti tak ho chci nechat vymenit jako pojistnou udalost, ale nevim jak by to potom bylo s tim rusenim smlouvy jestli by nebyli nejake penaleidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
Póla (Člen)
20.01.2009 15:41:53
Offline

Re: povinné ručení...

Lidi  připomínám, že  akce s povinným ručením u KOOP platí do 31.1.2009.

Je možný odložený počátek k 31.3.2009 !!!

good

zzzmrzlinar (Člen)
20.01.2009 21:18:59
Offline

Re: povinné ručení...

takže, já jsem u KOOPky pojištěnej, teď dokončuju druhej bezškodní rok (někdy v březnu to dojede) a zvýšili mi pojištění asi na 3.100,- Volal jsem jim tam a že prej to levnějc nedaj ani boha a že mi i bezškodních vosum let na autě je k ničemu a to jsem jim vyhrožoval, že vodejdu

na inspektorát se mi teda moc nechce, ALE CHCI PLATIT MÍŃ, takže říkejte co mám dělat, PÓLO???

Ice (Člen)
21.01.2009 07:11:19
Offline

Re: povinné ručení...

zzzmrzlinar psal:

takže, já jsem u KOOPky pojištěnej, teď dokončuju druhej bezškodní rok (někdy v březnu to dojede) a zvýšili mi pojištění asi na 3.100,- Volal jsem jim tam a že prej to levnějc nedaj ani boha a že mi i bezškodních vosum let na autě je k ničemu a to jsem jim vyhrožoval, že vodejdu

na inspektorát se mi teda moc nechce, ALE CHCI PLATIT MÍŃ, takže říkejte co mám dělat, PÓLO???

Mě včera volal kámoš, co mi řeší pojistku a mám to nakonec přes pár zmatků za nějakých 1550,- na celý rok u koop smokin Procenta neřeknu, zjistím až uvidím smlouvu... Loni jsem jen za 8 měsíců caloval dvojku.cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
21.01.2009 07:13:05
Offline

Re: povinné ručení...

pro zzzmrzlinar: Důležitou podmínkou je být nový klient!!! Musíš hodit značku do depozitu nebo jinak ukončit smlouvu a znovu se u nich pojistit.smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Zdenák (Člen)
21.01.2009 12:25:34
Offline

Re: povinné ručení...

Ice psal:

pro zzzmrzlinar: Důležitou podmínkou je být nový klient!!! Musíš hodit značku do depozitu nebo jinak ukončit smlouvu a znovu se u nich pojistit.smokin

Nejsem odporník ale slyšel jsem, že to jde i bez toho abys musel odhlašovat....
Jsi u Koop chceš novou smlouvu?? mělo by to jít... ale ja bych se obrátil na někoho kdo tomu rozumí a to myslím, že zakladatel (ka) vlkákna bude. good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
nicola.foxx (Člen)
21.01.2009 13:20:06
Offline

Re: povinné ručení...

Zdenák psal:
Ice psal:

pro zzzmrzlinar: Důležitou podmínkou je být nový klient!!! Musíš hodit značku do depozitu nebo jinak ukončit smlouvu a znovu se u nich pojistit.smokin

Nejsem odporník ale slyšel jsem, že to jde i bez toho abys musel odhlašovat....
Jsi u Koop chceš novou smlouvu?? mělo by to jít... ale ja bych se obrátil na někoho kdo tomu rozumí a to myslím, že zakladatel (ka) vlkákna bude. good

Presne tak. Vypada to na sikovnou holku. Doufam, ze budu taky spokojenej.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
qwerty (Člen)
21.01.2009 16:57:07
Offline

Re: povinné ručení...

uz sem ji taky kontaktoval goodsem zvedav good

vyde mne to asi o 600-700 levnejc za celej rok nez jak bych platil normalne good


WD club member.
Zdenák (Člen)
21.01.2009 18:23:13
Offline

Re: povinné ručení...

nicola.foxx psal:
Zdenák psal:
Ice psal:

pro zzzmrzlinar: Důležitou podmínkou je být nový klient!!! Musíš hodit značku do depozitu nebo jinak ukončit smlouvu a znovu se u nich pojistit.smokin

Nejsem odporník ale slyšel jsem, že to jde i bez toho abys musel odhlašovat....
Jsi u Koop chceš novou smlouvu?? mělo by to jít... ale ja bych se obrátil na někoho kdo tomu rozumí a to myslím, že zakladatel (ka) vlkákna bude. good

Presne tak. Vypada to na sikovnou holku. Doufam, ze budu taky spokojenej.

Upřímně už jsem ji kontaktoval tolikrát.... že mě musí mít v telefonu uloženýho jako "Nebrat!!!" ale i přes moje otravování veškeré aktivity proběhli tak jak měli s maximalní spokojeností. Pokud někdo to ještě stihne doporučuju....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr