Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » krimi live

lukas (Člen)
21.06.2007 21:27:52
Offline

krimi live

ted cumim na bednu a vidim tam ukazku jak nejakej zmrd krade modreho bandoura?????????to ukradli nekomu znas?chlapy tomu hajzlovi bych urval obe ruce a narval do prdele zmrd jedenfuckfuckfuckfuckpussypussypussy

lukas (Člen)
21.06.2007 21:33:20
Offline

Re: krimi live

tak uz to vim...blbec jsem si to mohl precist o par prispevku dole.....candymane je mi to lito a az budes mlatit toho zmrda zavolej prijedu z brna a pomuzu ti.....

XJelen (Člen)
21.06.2007 21:33:47
Offline

Re: krimi live

lukas psal:

ted cumim na bednu a vidim tam ukazku jak nejakej zmrd krade modreho bandoura?????????to ukradli nekomu znas?chlapy tomu hajzlovi bych urval obe ruce a narval do prdele zmrd jedenfuckfuckfuckfuckpussypussypussy

"Ale o tom už tady celou hodinu mluvíme Mlho!"
nečteš - nevíš bigsmile


Strýcfajtr !!!
Candyman (Člen)
21.06.2007 22:09:10
Offline

Re: krimi live

lukas psal:

tak uz to vim...blbec jsem si to mohl precist o par prispevku dole.....candymane je mi to lito a az budes mlatit toho zmrda zavolej prijedu z brna a pomuzu ti.....

Ahoj, díky moc, jestli toho bastarda chytí určitě se ozvu.

Každopádně tady budu informovat všechny jak vyšetřování probíhá.

Pool (Člen)
21.06.2007 22:52:26
Offline

Re: krimi live

... a od te doby uz sme o Candymanovi nikdy neslyseli ,dobrou noc mile deti ... a zitrejsi pohadka bude o tom ,,kterak motorkar poctivy servis nasel,,


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Candyman (Člen)
24.01.2009 10:32:43
Offline

Re: krimi live

zdar Banďouři, tak po více jak roce podávám info, které je vlastně úplně zbytečné. Prostě nic se nestalo :) Rok jsem otravoval policii a pak to vzdal, mašina byla už tehdá beztak během týdne rozebraná a rozprodaná na nějaké venkovské moto burze... No což, jinak pořád jí splácím.. už to ani nějak nevnímám. Jasně, že nějak mrzet to bude pořád, ale hlavu si z toho už vůbec nedělám.

Filous (Člen)
24.01.2009 10:52:54
Offline

Re: krimi live

Candyman psal:

zdar Banďouři, tak po více jak roce podávám info, které je vlastně úplně zbytečné. Prostě nic se nestalo :) Rok jsem otravoval policii a pak to vzdal, mašina byla už tehdá beztak během týdne rozebraná a rozprodaná na nějaké venkovské moto burze... No což, jinak pořád jí splácím.. už to ani nějak nevnímám. Jasně, že nějak mrzet to bude pořád, ale hlavu si z toho už vůbec nedělám.

...tak to je ale smutnej konec pohátky smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
24.01.2009 11:50:27
Offline

Re: krimi live

...škoda smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
LukinB6 (Člen)
24.01.2009 20:03:49
Offline

Re: krimi live

Najit ho, vzal bych ho na Pičo sraz a udělal linč. Hajzlové nenechaví. Banditpussy


GSX1250FA

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr