Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » hezčí zadek

kadajc (Nový člen)
22.01.2009 22:57:44
Offline

hezčí zadek

Prosím,má někdo zkušenosti se sadou na zvýšení zadku bandita600,našel jsem jí na netu za suma sumárum2500,nezmění se jízdní vlastnosti biku a bude to vůbec znát?


chčije a chčije
Banditatom (Člen)
22.01.2009 23:12:22
Offline

Re: hezčí zadek

kadajc psal:

Prosím,má někdo zkušenosti se sadou na zvýšení zadku bandita600,našel jsem jí na netu za suma sumárum2500,nezmění se jízdní vlastnosti biku a bude to vůbec znát?

1) profil
2) kolonka hledat a najdeš toho tu mrťas
3) přilož odkaz těch sad je bych si troufl říct mnogobigsmile

evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
23.01.2009 11:01:24
Offline

Re: hezčí zadek

...skušenosti mam, jízdní vlastnosti se změněj, tym pádem je to znát a dvaapůl bych za to nedal ani vomylem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
23.01.2009 11:03:46
Offline

Re: hezčí zadek

Za těch dvaapůl si sežeň raději jinej tlumič-když to chceš mít jó dobrý anebo dej stovku za půl metru plocháče z nerezu..


PURE NAKED BIKE!
Zdenek (Člen)
23.01.2009 18:21:03
Offline

Re: hezčí zadek

Za 2500 mám vosumnáctku, a ta má hezkej zadek, to je drahý jak Brožíkův vobraz. Zdenek.bigsmile

kadajc (Nový člen)
23.01.2009 23:12:49
Offline

Re: hezčí zadek

diky moc,za rady,ale máte někdo konkretní raduhelp,tlumič ale jaký???značka,cena,o kolik se prdel zvedne???jízdní vlastnosti se změní,ale k horšímu nebo k lepšímu???přiznávám žádný kutil nejsem a proto sháním radu,né připomínky!


chčije a chčije
kadajc (Nový člen)
23.01.2009 23:37:01
Offline

Re: hezčí zadek

jo a ta rozpěra je od metisse a zvýšení je o 33mm


chčije a chčije
inkvizitorr (Administrator)
23.01.2009 23:50:01
Offline

Re: hezčí zadek

kadajc psal:

diky moc,za rady,ale máte někdo konkretní raduhelp,tlumič ale jaký???značka,cena,o kolik se prdel zvedne???jízdní vlastnosti se změní,ale k horšímu nebo k lepšímu???přiznávám žádný kutil nejsem a proto sháním radu,né připomínky!

dyk už to tady máš x-krát napsaný, použij to hledat a všechny rady si můžeš pročítat do halelůjah.....smokin


doba je temná...
Pšán (Člen)
24.01.2009 07:23:20
Offline

Re: hezčí zadek

kadajc psal:

Prosím,má někdo zkušenosti se sadou na zvýšení zadku bandita600,našel jsem jí na netu za suma sumárum2500,nezmění se jízdní vlastnosti biku a bude to vůbec znát?

..kdyby náhodou,tak tady..
  http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=519


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 09:30:28
Offline

Re: hezčí zadek

kadajc psal:

diky moc,za rady,ale máte někdo konkretní raduhelp,tlumič ale jaký???značka,cena,o kolik se prdel zvedne???jízdní vlastnosti se změní,ale k horšímu nebo k lepšímu???přiznávám žádný kutil nejsem a proto sháním radu,né připomínky!

Tak pokud nejsi kutil,tak si kup tu sadu,kdybys byl trochu kutil,vymontoval bys kosti co tam máš,skočil do nějaké kovovýroby a tam to vrazil prvnímu frézařovi co by byl po ruce a řekl bys ať udělá ty stejný,ale s roztečí děr vo 4mm kratší. Taky sem to tak udělalgood
No a ještě je jeden spůsob,kterej sem volil naposled. Dojel sem na Banditsraz,vyhulil špeka s Progírem a kosti mě čirou náhodou za čas přistáli v balíčku ve schráncegoodbigsmilebigsmilebigsmilesmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
24.01.2009 14:03:17
Offline

Re: hezčí zadek

VikecB12 psal:
kadajc psal:

diky moc,za rady,ale máte někdo konkretní raduhelp,tlumič ale jaký???značka,cena,o kolik se prdel zvedne???jízdní vlastnosti se změní,ale k horšímu nebo k lepšímu???přiznávám žádný kutil nejsem a proto sháním radu,né připomínky!

Tak pokud nejsi kutil,tak si kup tu sadu,kdybys byl trochu kutil,vymontoval bys kosti co tam máš,skočil do nějaké kovovýroby a tam to vrazil prvnímu frézařovi co by byl po ruce a řekl bys ať udělá ty stejný,ale s roztečí děr vo 4mm kratší. Taky sem to tak udělalgood
No a ještě je jeden spůsob,kterej sem volil naposled. Dojel sem na Banditsraz,vyhulil špeka s Progírem a kosti mě čirou náhodou za čas přistáli v balíčku ve schráncegoodbigsmilebigsmilebigsmilesmokin

krásným růžovým balíčkubigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
24.01.2009 14:09:06
Offline

Re: hezčí zadek

Jenom pro upřesnění, ta verze s Progírem se může použít i bez toho hulení uschlýho senacool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
24.01.2009 14:21:12
Offline

Re: hezčí zadek

mr.BSE psal:

Jenom pro upřesnění, ta verze s Progírem se může použít i bez toho hulení uschlýho senacool

Jestli von ten Progear nebude nakej rozbitej. Hulil jsem s nim nekolikrat a zadny novy kosti nemam.surprisedidontknowbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
VikecB12 (Člen)
24.01.2009 14:34:11
Offline

Re: hezčí zadek

mr.BSE psal:

Jenom pro upřesnění, ta verze s Progírem se může použít i bez toho hulení uschlýho senacool

To je pičovina,bez toho čouda by to bylo jako něco chtít bez "závazné obědnávky"bigsmilebigsmilebigsmile A navíc to stmeluje kolektivsmokincoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
24.01.2009 14:51:45
Offline

Re: hezčí zadek

nicola.foxx psal:
mr.BSE psal:

Jenom pro upřesnění, ta verze s Progírem se může použít i bez toho hulení uschlýho senacool

Jestli von ten Progear nebude nakej rozbitej. Hulil jsem s nim nekolikrat a zadny novy kosti nemam.surprisedidontknowbigsmile

asi blbej matrošbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
24.01.2009 15:03:20
Offline

Re: hezčí zadek

mr.BSE psal:
nicola.foxx psal:
mr.BSE psal:

Jenom pro upřesnění, ta verze s Progírem se může použít i bez toho hulení uschlýho senacool

Jestli von ten Progear nebude nakej rozbitej. Hulil jsem s nim nekolikrat a zadny novy kosti nemam.surprisedidontknowbigsmile

asi blbej matrošbigsmile

Takova slabsi schodova seancebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
kadajc (Nový člen)
24.01.2009 22:38:09
Offline

Re: hezčí zadek

Díky už mám jasno,no učenej z nebe nespadsmile1a hulit nebudu,mám potom vždycky chut na rybyčkovou pomazánku a já ryby nejímsurprised


chčije a chčije
Pšán (Člen)
25.01.2009 06:49:39
Offline

Re: hezčí zadek

..máš recht,než fosforem a rybím tukem prolezlé vodní potvory,to raději fajně osmahnuté selátko někde na železniční vlečce..goodsmile1
..a ta pekelná postel je taky dobrá vyfikundace..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
kadajc (Nový člen)
25.01.2009 21:43:15
Offline

Re: hezčí zadek

konečně správný gurmán,tak je to správné,koukni na www.hotelulipy.cz každou sobotu sele,každý pátek gril specialitybeer,hlavně klídek a dobrá pařba,přijed pokecáme,dnes za peníze,zítra zadarmobigsmile


chčije a chčije
Pšán (Člen)
26.01.2009 01:28:18
Offline

Re: hezčí zadek

..ó,díky za nabídku..asi tě chytnu za slovo..sice né včil,bo to mám krapet z ruky,ale v létě jezdíme ke kámošovi do Suchdola n.L..takže výlet by to mohl být gut..goodale zatím je to daleko,časově,ale nikdy neříkej nikdy..uvidíme,snad to vyjde..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
kadajc (Nový člen)
26.01.2009 09:26:30
Offline

Re: hezčí zadek

ok,určitě neprohloupíte.Kurňa už aby se dalo jezditcool


chčije a chčije

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr