Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kmitání řidítek do dorazů.

Antihero (Člen)
09.09.2007 20:54:27
Offline

Kmitání řidítek do dorazů.

Hola,
může mi někdo vysvětlit příčinu tohodle jevu?
Hledal sem něco tady i v literatuře, ale žádný uspokojivý vysvětlení sem nenašel.
Jde o to, že sem sebou plácnul na dálnici a vůbec netuším proč.
Jel sem vcelku běžnou cestovní 140citkou a v mírným stoupání se najednou rozkmitaly řidítka až do mezních dorazů, nešlo to vůbec udržet, takže logicky následoval pád a klouzačka po asfaltu.Celejch 150 kiláků probíhala cesta normálně a najednou...buch.
Nic se nezaseklo nic neupadlo, guma ok, olej v šavlích novej, žádný popuštěný brejle, zvedlej zadek ani žádný jiný harakiri, prostě z ničeho nic sem ležel na rovnej cestě???idontknow


There's a pie in the sky when you die.
Kelly01 (Člen)
09.09.2007 22:19:44
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Tak jsem v dvoukile rozpůlil taky motorku..

Vytrhlo to z úchytů i tlumič řízení..

Ale zas to je prdel,cosmile1


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
09.09.2007 22:26:17
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

...nevim jesli prdel, každopádně zkušenost zajímavá.
Ale přece do pussy musí bejt nějakej důvod proč to udělá.
vod teďka budu jezdit asi jenom zatáčkama 80 a dál ani ranasmile2


There's a pie in the sky when you die.
fucy (Nový člen)
09.09.2007 22:44:49
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Tak to je fakt maras,goodgood jak ji maš starou

Antihero (Člen)
09.09.2007 22:48:41
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

2000


There's a pie in the sky when you die.
fucy (Nový člen)
09.09.2007 23:01:06
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

nikdy jsem o tom neslyšel, že by se někomu stalo něco podobného, že by unavený material,

jura (Člen)
10.09.2007 07:38:40
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Minule jsem o tom cetl v nejakem casaku,byly tam vsechny jevy popsane,jak krouceni ramu,kmitani riditek,atd.i s anglickym pojmenovanim.Tak tam psali,ze to klasicke kmitani,v rozmezi od 60-100kmh,zpusobuje predni pneu, a to v zavislosti na nerovnomernem opotrebeni behounu,zvlaste pak pricne delene behouny.Velkou roli sehrava i zatizeni predniho kola,stav silnice atd.Takze u tebe k tomu prislo pri vetsi rychlosti,ale do kopce,takze kolo bylo odlehcene,proto tak asi silne razy.Mozna i vice faktoruidontknow,cert vi.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Kelly01 (Člen)
10.09.2007 08:16:11
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

pussy víte..

už se tu s tím opakuju..

Přední gumou to není,ta měla ujeto 500km a po kreši jsem ji dal klukovi který ji dojel na plátno..

Normálně to udělá za pohodlná jízdy v rovném směru za konstantní rychlosti 2x od dorazu k dorazu a možná i po třetí ale to už na motorce nesedítesmile1

A pak to normálně rozvěsítebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/M222.jpg

God Save The Queen!
jura (Člen)
10.09.2007 08:20:55
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Neni to s moji hlavy,ale neco na tom bude,hmotnosni deficit gumy po obvode.Taky mi nekdy kmita pri 60ce,ne vzdy.A beznym pohledem se guma zda gut.Ale jak se podivas dukladne,tak vidis,ze ty jednotlive plochy nejsou stejne.Ale bude tam vice cinitelu,asi.Jinak obrazek peknysmile1


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Koldan (Člen)
10.09.2007 09:01:31
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

předstafte si rovnů cestu a v ní vyjetou,třeba vlivem zavanglování kamionu v letním horku, kolej,ne rovnů,ale mírně se klikatící,třeba jen vo délce 10-15 metrů,neustále se prohlubující vot dalších vozidel co ji trefí,ale přitm nemuší bejt nějaká extra hluboká,aby byla na první pohlet vidět.Jedeš 150 vlítneš do tý koleje,kolo kopíruje tu klikatici no a na výjezdu už je tak rozhozený,že to de votdorazu k dorazu ašmitec. Takto bych to viděl já,ale su jen hlůpý betonář,tagže nevímidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.09.2007 10:22:54
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Kelly pěkná fotkasmile1smile1

Mě napadla taky jedna blbost.Co takhle nevyváženost kola způsobená nejakým předmětem např.letící pták?Vím pravděpodobnost malá spíš nulová.Ale silně nevyvážený kolo umí taky dost.
Ale co asi je kravina


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
10.09.2007 13:14:16
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

.........při intenzivním brždění bych to pochopil, ale tohle?surprisedidontknow

Kelly01 (Člen)
10.09.2007 13:54:06
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Betonující Koalo

terén byl ve 100% stavu a ani soudní znalci obou stran neodhalili příčinu kmitání a rozvěšení..

A minimálně 10svědků jedoucíc za mnou potvrdili rozkmitání a můj pád,takže se policie ani nepokusila o pokutusmile1


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
10.09.2007 14:14:44
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Kelly01 psal:

Betonující Koalo

terén byl ve 100% stavu a ani soudní znalci obou stran neodhalili příčinu kmitání a rozvěšení..

A minimálně 10svědků jedoucíc za mnou potvrdili rozkmitání a můj pád,takže se policie ani nepokusila o pokutusmile1

bezpapírovej drožkaři: dyk ty každů chvílů švihneš hlavů vo beton,navíc tenkráts neměl vošpižlaný vočiska,tagže co tys moh vidětidontknow
a soudní znalci nic neřekli,páč dyby řekli,měl bys na krku nepřizpůsobení rychlosti stavu komunikace,tagže sem vysyp co ťa to stálosurprisedbigsmile

sem si jistej,že jedině a vopakuju jedině mé řešení je správnébigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik1 (Člen)
10.09.2007 15:43:22
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

No díky závleku kola se kolo se může rozkmitat jen když dostane nějakej impuls. Takže bud od špatný pneu, to bývá nejčastěji, nebo špatně vyvážené kolo, nebo vozovka, nebo asi nejlíp kombinace těchto faktorů. Vyvážení kola by ti to neudělalo dle mýho okamžitě od dorazu k dorazu, ale rozkmitání by se zvětšovalo a na vozovce by musela být vidět nerovnost. Takže dle mýho za to můžen nejvíc guma.idontknow
bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
osiris (Člen)
10.09.2007 17:48:54
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

...fíha ti jehovovi? surprised máčeli tě i ve vodě než ti svědčili? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
lan (Člen)
10.09.2007 19:15:21
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Domnívám se, že to udělá shodná amplituda kmitů vyvolána vůli v řízení, tlumiči, pneumatikou a povrchem asfaltu a gyroskopický jev otáčení předního kola. Zažil jsem něco podobného kdysi dávno v autě. Mělo vyšlehané vůle v nábojích předních kol a pokud se dosáhla určitá rychlost, tak se to spustilo. Samozřejmě, že řízení nekmitalo do stran, jak tobě, nýbrž to začalo ramplovat až celý předek poskakoval. V té chvíli se muselo ubrat a když se ta amplituda vyrušila, byl klid. Mohl si zase přidat na tu samou rychlost a nic se nedělo. Stalo se to jen při jedné a é samé rychlosti. Pod ní a nad ni ne. Je to asi stejné, jak vojáci jdou přes most. Když půjdou stejnou nohou a bude jich hodně, tak ho zruší.bigsmile

osiris (Člen)
10.09.2007 19:21:42
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

...ano, ano, vůle, taky si myslím a setkal jsem se s tím několikrát u aut a to od různejch komponent který rozkmitaly jinou podskupinu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
10.09.2007 20:13:11
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Tak poslední dvě vodpovědi mi přijdou logiš.
Ještě sem něco študoval a do toho výčtu kmitů a amplitud by se asi mělo zařadit i hopsání po ku+evské D1, páč sem to složil v úseku kde jsou PRAVIDELNÉ jak podélné a tak příčné spáry.
Nic jinýho už mě nenapadá.
Ložiska v krku sou nový, ložiska v kole jakbysmet, bez vůlí.
Na dálnicu už mě nikdo nedostane. Dojel sem bez nich do Itošky, vobejdu se bez nich i tady.
Smrt silničářům.


There's a pie in the sky when you die.
DODY (Člen)
10.09.2007 20:51:43
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Je to povrchem vozovky a smula že ses trefil právě do potřebné rychlosti.V určitém místě to dělá  i dálnice PH-HK cca pri 180km/h to je stará věc bad


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Kelly01 (Člen)
10.09.2007 21:18:11
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Tak dálnice u Kocůrovcem za OL to dělá v 200kmsmile1


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
10.09.2007 21:28:10
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Že sem ale na všech těchdle místech byl. v různejch rychlostech a několikrát a nic, kua nic, a najednou...
To nemůžu rozdejchat, dyby to byla moje vina dam si par facek, par piv a je.
Nic no, díky všem zůčastněným krešmenům (i těm šťastnejm který to teprve čeká)


There's a pie in the sky when you die.
Viki (Člen)
10.09.2007 21:42:41
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

taky mi to hodně dělalo a dělalo mi to i v dlouhých zatáčkách kolem 200km/h. protože mám na motorce původní jenom nádrž, byl to docela oříšek, jinej úhel řízení, kyvky, rozložení hmotnosti, nastavení podvozku, nestendartní rozměry pneu, plus to, že nejhoší to bylo na naprosto rovných cestách a při jízdě sólo. Když jsem jel ve dvou, nebo na rozmrdané cestě bylo to v pohodě. Už ani nevím co všechno jsem prodělal za zkoušky s nastavením, několikanásobným vyvažováním předního kola, několikanásobným přezouváním přední gumy atd...
Nakonec to bylo zmetkovou zadní gumou qualifer 190/60, jak banální.


GSX-R:-)
nevo7 (Člen)
10.01.2009 13:46:39
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Je len niekolko moznosti co to moze robit - nieco zo skusenosti, ine z pocutia>

1. burana motorka - vozil som sa na dvoch a asi pri 80-90km/h sa riaditka tak rozkmitali, ze ked ich nechytim, pada motorka. Vzdy pri testovani moto skusam pustat riaditka, co to robi.
2. opotrebovanie pneu - ked je nerovnomerne opotrebovana moze sa to stat. Pripadne i znacka gum to niekedy meni - najma vedia majitelia VFR a V motoru, kde Bridgestony je lepsie zamenit za Michelin.
3. nevyvazene koleso - nejlepsie to dat do servisu skontrolovat.
4. Kufor na zadnej casti motorky - dost tlak vzduchu do kufru meni styl jazdy motorky.

Skoda len, ze tento problem vacsinou nastane pri prvom bode. I ked vela majitelov Hond tvrdi /pri VFR alebo CBF/ ze i nova moto sa rozkmita - potom len zmena znacky pneu. surprised


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Kožak (Člen)
10.01.2009 16:32:06
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

nevo7 psal:

Je len niekolko moznosti co to moze robit - nieco zo skusenosti, ine z pocutia>

1. burana motorka - vozil som sa na dvoch a asi pri 80-90km/h sa riaditka tak rozkmitali, ze ked ich nechytim, pada motorka. Vzdy pri testovani moto skusam pustat riaditka, co to robi.
2. opotrebovanie pneu - ked je nerovnomerne opotrebovana moze sa to stat. Pripadne i znacka gum to niekedy meni - najma vedia majitelia VFR a V motoru, kde Bridgestony je lepsie zamenit za Michelin.
3. nevyvazene koleso - nejlepsie to dat do servisu skontrolovat.
4. Kufor na zadnej casti motorky - dost tlak vzduchu do kufru meni styl jazdy motorky.

Skoda len, ze tento problem vacsinou nastane pri prvom bode. I ked vela majitelov Hond tvrdi /pri VFR alebo CBF/ ze i nova moto sa rozkmita - potom len zmena znacky pneu. surprised

Člověče po tobě to přelouskat , to je věc ... a to sem byl na vojně v Bratislavě bigsmile.


MRDAT!!!
čočkin (Člen)
10.01.2009 18:46:29
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Me to pri rychlosti nad 220 taky zacne kmitat a nezalezi vubec na silnici, zpomalim na 200 a dobry. Doma pak poladim soubeh vidlic a je zase tak na dva mesice pokoj a pak to samy znova a znova a znova. Takze to asi bude mit souvislost s tim ze byla bandaska bourana, asi krivy vidlice nebo velky vule vnich nebo brejle nebo nevim.


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Koldan (Člen)
11.01.2009 01:03:28
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

jediné co v tom hledej je to jak se toho držíš,při této rychlosti jsi zaháknutý za řidítka,odpor větru tě tlačí dozadu a ty máš tendenci se přitahovat,jednak díky tomu odlehčuješ pření kolo a jednka sto rozkmitáš sám. Zkus se více navalit na nádrž a řidítka držet volnějc a bude to o.k.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
12.01.2009 10:04:26
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

A když ne tak lehneš..


God Save The Queen!
Billy (Člen)
12.01.2009 14:14:18
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Taky sem na nahacu rozkopal riditka pac mam volnejsi rukavy na bunde a jak jste uz kdosi driv rikali, ze se to rozkope prave vetrem do rukavu a pak to beres dost riditek. Ale Kelly ma najezdeno mraky kilaku takze to bude ta varianta vseho moznyho s povrchem jak asi rikate a vseho okolo. Memu dvornimu mechanikovi se stalo kdyz jel do Itosky nabalenej i s batouzkem vzadu a asi mel masinu hodne ovencenou kramama tak se mu to rozkopalo ty riditka ze malem lehly. Takze u tohoto treba pretizenej zadek hodne procaplej, pri urcite akceleraci zvedanuti hodne snadno predniho kola a rozkopani predku o povrch jinak si to neumim vysvetlit. A nekdy prej kdyz to mas rozkopany me rekli lidi ze bud pridat a nebo ubrat plyn a srovna se to, ale to urcite ne u varianty doraz-doraz to jak rika Kelly to uz asi vystupujes z bajku smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
12.01.2009 15:01:14
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

No já kdyš sem jel v létě na dovču,tak sem měl taky dost nabalenou prdel a jak sem měl už skoro prázdnou nádrž,tak se to třepalo ve výjezdech ze zatáček jako drahej pes,tak sem na benzince přeskládal věci,těžkej stan do tankáču,dotankovat plnou a jelo se zase dobře. To je jeden z důvodů,proč sem dával kračí kosti,aby to jelo dobře aji naložený. Tak,sem to ze sebe vyblil a du si udělat radost a jedu si pro Kawu ZRX,ať si mám s čím po večerech hrát a nenudím se jenom u komplusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
12.01.2009 16:14:05
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Já si myslim, že je to tim, že tu lidi málo hulejsmokin

vOjTaB6 (Člen)
12.01.2009 16:15:45
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Zelenobila s hadicema vot vysavace na nadrzi??evilgood


Bandit rulezz!!!
Filous (Člen)
12.01.2009 17:08:53
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:

No já kdyš sem jel v létě na dovču,tak sem měl taky dost nabalenou prdel a jak sem měl už skoro prázdnou nádrž,tak se to třepalo ve výjezdech ze zatáček jako drahej pes,tak sem na benzince přeskládal věci,těžkej stan do tankáču,dotankovat plnou a jelo se zase dobře. To je jeden z důvodů,proč sem dával kračí kosti,aby to jelo dobře aji naložený. Tak,sem to ze sebe vyblil a du si udělat radost a jedu si pro Kawu ZRX,ať si mám s čím po večerech hrát a nenudím se jenom u komplusmile1

...E.Lawson??? ...esi jo, taggood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
12.01.2009 19:48:51
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Filous psal:

...E.Lawson??? ...esi jo, taggood

Eddie se mi taky líbí.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2009 19:59:21
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

vOjTaB6 psal:

Zelenobila s hadicema vot vysavace na nadrzi??evilgood

ty myslíš spíš ZX?-R ,ne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
12.01.2009 20:15:57
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

To je ta s tim svetlem z malucha? surprisedsick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
12.01.2009 21:26:31
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Není to bohužel E Lawson,je to klasika s kulatým světlemgood Už ju mám doma,nemám to pro sebe na ježdění,dám ju dohromady a pude do světa.Jenom je trochu zválená,ale krom rozbitýho zadního světla a pár pičovin je celkem v rychtiku.Ale je dost špinavá a zašlá,tak budu fšechno rozdělávat,leštit....Bude z ní fešandagood Pak poreferuju jak to jezdí,možná to bude věčí mazec než bandit,uvidímesmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
13.01.2009 09:55:31
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:

Není to bohužel E Lawson,je to klasika s kulatým světlemgood Už ju mám doma,nemám to pro sebe na ježdění,dám ju dohromady a pude do světa.Jenom je trochu zválená,ale krom rozbitýho zadního světla a pár pičovin je celkem v rychtiku.Ale je dost špinavá a zašlá,tak budu fšechno rozdělávat,leštit....Bude z ní fešandagood Pak poreferuju jak to jezdí,možná to bude věčí mazec než bandit,uvidímesmile1

hoď sem fotku, ještě než to budeš dávat do pucugood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
vOjTaB6 (Člen)
13.01.2009 10:01:16
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

K.a.s.y.m. psal:
vOjTaB6 psal:

Zelenobila s hadicema vot vysavace na nadrzi??evilgood

ty myslíš spíš ZX?-R ,ne?

A jo, nee, sem si prehodil pismenka, myslel jsem ZXR 750.smile1


Bandit rulezz!!!
VikecB12 (Člen)
13.01.2009 20:30:39
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

ross psal:
VikecB12 psal:

Není to bohužel E Lawson,je to klasika s kulatým světlemgood Už ju mám doma,nemám to pro sebe na ježdění,dám ju dohromady a pude do světa.Jenom je trochu zválená,ale krom rozbitýho zadního světla a pár pičovin je celkem v rychtiku.Ale je dost špinavá a zašlá,tak budu fšechno rozdělávat,leštit....Bude z ní fešandagood Pak poreferuju jak to jezdí,možná to bude věčí mazec než bandit,uvidímesmile1

hoď sem fotku, ještě než to budeš dávat do pucugood

Takhle sem ju fčera dovezl,celá zahnojená a zašlá chudinkasmile2 Ale dneská už trochu prokouklaevil Pak dám foto,až bude v cajku.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/ZRX.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/ZRX2.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
13.01.2009 20:43:58
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

2 Vikec: good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
14.01.2009 07:26:49
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
ross psal:
VikecB12 psal:

Není to bohužel E Lawson,je to klasika s kulatým světlemgood Už ju mám doma,nemám to pro sebe na ježdění,dám ju dohromady a pude do světa.Jenom je trochu zválená,ale krom rozbitýho zadního světla a pár pičovin je celkem v rychtiku.Ale je dost špinavá a zašlá,tak budu fšechno rozdělávat,leštit....Bude z ní fešandagood Pak poreferuju jak to jezdí,možná to bude věčí mazec než bandit,uvidímesmile1

hoď sem fotku, ještě než to budeš dávat do pucugood

Takhle sem ju fčera dovezl,celá zahnojená a zašlá chudinkasmile2 Ale dneská už trochu prokouklaevil Pak dám foto,až bude v cajku.http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 12/ZRX.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 2/ZRX2.jpg

jj, bude pěknágood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
K.a.s.y.m. (Člen)
14.01.2009 08:35:31
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

ta stála dlouho někde ve stodole.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
14.01.2009 09:44:39
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Jo,stála asi pul roku u kamoša v dílně a aji předchozí majitel šampón a houbu moc neznal. Ale už je poumejvaná a ted premejšlím do jaké barvy ju dám,ať ju mužu zajet koupit. Asi černá metla,nebo zase ta vínově červená metla. S trikolóriu se srat nebudu,ale je nejhezčísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.01.2009 09:45:47
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

ta zelená trojkombinace by jis slušela víc no.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
14.01.2009 14:11:29
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Kurna Vikeci co to mas za kaufy porad ? surprised ty s tim jako tak kseftujes nebo na co je to dobry takovy "mrdky" kupovat ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
14.01.2009 15:25:45
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Billy psal:

Kurna Vikeci co to mas za kaufy porad ? surprised ty s tim jako tak kseftujes nebo na co je to dobry takovy "mrdky" kupovat ?

pokud to bereš takhle tak to ani po vysvětlení nepochopíš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
14.01.2009 15:40:08
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Billy psal:

Kurna Vikeci co to mas za kaufy porad ? surprised ty s tim jako tak kseftujes nebo na co je to dobry takovy "mrdky" kupovat ?

Zrovna za tuhle "mrdku" bych teda nějaký prachy i vysolil...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
killerrebel (Člen)
14.01.2009 18:14:49
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Je to takova pěkna klasika... Ale hoši stejně se mi líbí ta moje Bandaska good a dlouho bude... Ale zase na nudu po večerech to neni špatný nápad... Být zručnější mít prostor tak jdu taky do toho...good

Koldan (Člen)
14.01.2009 19:26:03
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Billy psal:

Kurna Vikeci co to mas za kaufy porad ? surprised ty s tim jako tak kseftujes nebo na co je to dobry takovy "mrdky" kupovat ?

trošku to umeje,semtam něco vyleští,doopraví lak, seřídí a prodá vo nějakej ten tisíc dráž. a samo že čím výhodněji to koupil a čím byl dotyčnej původní majitel věčí trubka,tím vyšší zisk ho čekábigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
14.01.2009 22:33:01
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Jasně,dávám to dohromady,přihlásím,párkrát se svezu,abych nezakrněl u bandita a prodám. No a pak sednu na svoje béčko a ujistím se že je to ta pravágoodbigsmile
Prostě potřebuju trochu změnu,jenom u jedné mašiny bych asi nevydržel a taky mám vždycky radost že sem zachránil nějakou mašinu od rozebrání na díly a vo chlup jí prodloužil život.
A hrozně rát se projíždím na dalších a dalších a dalších...motorkáchsmile1 A bude v černé metlecool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.01.2009 08:01:30
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:

Jasně,dávám to dohromady,přihlásím,párkrát se svezu,abych nezakrněl u bandita a prodám. No a pak sednu na svoje béčko a ujistím se že je to ta pravágoodbigsmile
Prostě potřebuju trochu změnu,jenom u jedné mašiny bych asi nevydržel a taky mám vždycky radost že sem zachránil nějakou mašinu od rozebrání na díly a vo chlup jí prodloužil život.
A hrozně rát se projíždím na dalších a dalších a dalších...motorkáchsmile1 A bude v černé metlecool

je to příjemný spestření nudnejch večeru a nějaká ta kačka z toho je ve finále taky.smile1good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
28.01.2009 16:31:26
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
ross psal:
VikecB12 psal:

Není to bohužel E Lawson,je to klasika s kulatým světlemgood Už ju mám doma,nemám to pro sebe na ježdění,dám ju dohromady a pude do světa.Jenom je trochu zválená,ale krom rozbitýho zadního světla a pár pičovin je celkem v rychtiku.Ale je dost špinavá a zašlá,tak budu fšechno rozdělávat,leštit....Bude z ní fešandagood Pak poreferuju jak to jezdí,možná to bude věčí mazec než bandit,uvidímesmile1

hoď sem fotku, ještě než to budeš dávat do pucugood

Takhle sem ju fčera dovezl,celá zahnojená a zašlá chudinkasmile2 Ale dneská už trochu prokouklaevil Pak dám foto,až bude v cajku.http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 12/ZRX.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 2/ZRX2.jpg

Tak,hotovosmile1 Nakonec to celkem de,dneska sem ju doskládal a aji sem ju kousek protáhl,jede to jak B12ka,možná se mě to zdá vo chlup pružnější,ale ten dojem asi dělá to že je s origo laufem. Dokázal bych si představit na tom chvílu lítatgood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/ZRX3.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
28.01.2009 16:41:54
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Je to paráda, ale chtělo by to i ty svody,nechci prudit,ale jinak hezká změnagood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
28.01.2009 16:53:46
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

fidoB6 psal:

Je to paráda, ale chtělo by to i ty svody,nechci prudit,ale jinak hezká změnagood

Jenomže ta Kawa bohužel nemá svody nerezový jako bandit,ale sou origo černý a bohužel dneska už je má škaredý každásmile2 A komplet Muzzy na to fakt kupovat nebudubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
28.01.2009 17:13:30
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Vikecu, kdes nechaval lakovat? A cenovka (klidne na mail). ?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ross (Člen)
28.01.2009 17:28:00
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
fidoB6 psal:

Je to paráda, ale chtělo by to i ty svody,nechci prudit,ale jinak hezká změnagood

Jenomže ta Kawa bohužel nemá svody nerezový jako bandit,ale sou origo černý a bohužel dneska už je má škaredý každásmile2 A komplet Muzzy na to fakt kupovat nebudubigsmile

laďák a svody vomotat tím hajzlem, co se tu nedávno řešilidontknow

jinak moc pěkná prácegood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
28.01.2009 17:30:32
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

mr.BSE psal:

Vikecu, kdes nechaval lakovat? A cenovka (klidne na mail). ?

Lakoval sem to doma.Není to jako z lakovny,ale zase je to za pusu. Zítra du pro novou baterku,vyměním olej a filtr a budu čekat na papíry. Možná ju nachám doma,teda jestli to mladá ukočíruje a prdal bych její SVčko. Kdybych ju prodával,tak asi kolem 65000,ale tobě né,ty přece budeš potřebovat B12kuevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.01.2009 18:00:58
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
fidoB6 psal:

Je to paráda, ale chtělo by to i ty svody,nechci prudit,ale jinak hezká změnagood

Jenomže ta Kawa bohužel nemá svody nerezový jako bandit,ale sou origo černý a bohužel dneska už je má škaredý každásmile2 A komplet Muzzy na to fakt kupovat nebudubigsmile

to sice ne,ale koupil jeden sprej vypalovačky už by taky nebyla taková rána vypadalo by to o dost lipevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
28.01.2009 18:05:11
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

a co takhle chrom?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
28.01.2009 18:06:29
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Banditatom psal:

a co takhle chrom?idontknow

nestylový


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
28.01.2009 18:40:27
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Pěkné, moc pěkné.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
28.01.2009 18:43:10
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

a co takhle chrom?idontknow

nestylový

a černý je vkusný???idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
28.01.2009 19:03:26
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

a co takhle chrom?idontknow

nestylový

a černý je vkusný???idontknow

tady neplatí, čím víc pruhů, tím víc adidasheadshake


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
28.01.2009 19:20:32
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

No vona ta mašina origo z továrny vyjíždí celá v černé,včetně zrcátek,řídítek,brejlí,madel a tak. Trochu sem to voživil aspoň chromovanejma řídítkama,zrcátkama,vyleštil sem ty madla,kryty chladiče a držáky zadních stupaček. A ještě tam asi přijde bílé zadní světlo. Asi by tomu slušely leštěný límce na kolech,ale nejsou ani nijak vodřený,nebo voloupaný,tak to asi nechám tak. Dark Bikegoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
28.01.2009 19:27:20
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:

No vona ta mašina origo z továrny vyjíždí celá v černé,včetně zrcátek,řídítek,brejlí,madel a tak. Trochu sem to voživil aspoň chromovanejma řídítkama,zrcátkama,vyleštil sem ty madla,kryty chladiče a držáky zadních stupaček. A ještě tam asi přijde bílé zadní světlo. Asi by tomu slušely leštěný límce na kolech,ale nejsou ani nijak vodřený,nebo voloupaný,tak to asi nechám tak. Dark Bikegoodsmile1

kola bych nechal, jak jsougood

jen mi na každý starší mašině vadí to rypadlo na spzsmile2


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
28.01.2009 20:44:54
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Vikecu, kdes nechaval lakovat? A cenovka (klidne na mail). ?

Lakoval sem to doma.Není to jako z lakovny,ale zase je to za pusu. Zítra du pro novou baterku,vyměním olej a filtr a budu čekat na papíry. Možná ju nachám doma,teda jestli to mladá ukočíruje a prdal bych její SVčko. Kdybych ju prodával,tak asi kolem 65000,ale tobě né,ty přece budeš potřebovat B12kuevilbigsmile

Nemyslel sem prodejni cenu motorky, ale toho lakovani evil
Ty poslis a kdyz ti dam pusu, tak me to taky striknes?

(kua to je teda veta bigsmile bigsmile)

Ne, vazne- slo by se s tebou nejak domluvit?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
28.01.2009 20:50:29
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Fotil to z dálky,nedivočbigsmile

Nebo to hoď jak já do bedny,tu do PPL,ta to doveze Osimu a za 14 dní to máš doma,za trochu barvy a rumovou uličku na srazusmile1

Pokut teda nespychlsurprised


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
28.01.2009 20:52:54
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Bohužel si mýslím, že si takovýho profíka jako je Osi nebudu moct dovolit smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
28.01.2009 20:56:38
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Profíksurprised

To míchá v kýblu,máčí do toho měrky a pak to za rohem v garáži stříká nějaký bezdomovec(Pokud teda není zrovna na šrot)smokin


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
28.01.2009 20:59:30
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

..pěkné znovuzrození..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
28.01.2009 21:00:53
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

...jj, viděl to tady, kelly už ví jak to chodí good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
28.01.2009 21:01:56
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Kelly01 psal:

Profíksurprised

To míchá v kýblu,máčí do toho měrky a pak to za rohem v garáži stříká nějaký bezdomovec(Pokud teda není zrovna na šrot)smokin

Az tak? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
29.01.2009 07:17:58
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

a co takhle chrom?idontknow

nestylový

a černý je vkusný???idontknow

já neřek ,že to je vkusný,ale nestylový....ZRX má v origo černý svody tak proč to mrvit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
29.01.2009 12:33:41
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

Vikecu, kdes nechaval lakovat? A cenovka (klidne na mail). ?

Lakoval sem to doma.Není to jako z lakovny,ale zase je to za pusu. Zítra du pro novou baterku,vyměním olej a filtr a budu čekat na papíry. Možná ju nachám doma,teda jestli to mladá ukočíruje a prdal bych její SVčko. Kdybych ju prodával,tak asi kolem 65000,ale tobě né,ty přece budeš potřebovat B12kuevilbigsmile

Nemyslel sem prodejni cenu motorky, ale toho lakovani evil
Ty poslis a kdyz ti dam pusu, tak me to taky striknes?

(kua to je teda veta bigsmile bigsmile)

Ne, vazne- slo by se s tebou nejak domluvit?

No Kelly na to kápl,není to bůhví co,nemám na to žádnej box,stříkám to doma v garážismile2 Soráč,ale nelakuju,mám z toho akorát bordel a smrad po baráku,takže mě to bohatě stačí jednou za čas kdyš dělám něco soběsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
29.01.2009 16:08:24
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
fidoB6 psal:

Je to paráda, ale chtělo by to i ty svody,nechci prudit,ale jinak hezká změnagood

Jenomže ta Kawa bohužel nemá svody nerezový jako bandit,ale sou origo černý a bohužel dneska už je má škaredý každásmile2 A komplet Muzzy na to fakt kupovat nebudubigsmile

Kolega má taky zrx a ty svody po nástřiku vydržej pěkný černý cca dvě sezony.Oni neoreznou jsou nějaký niklovaný jen není taková barva aby se udržela pořád pěkná .Zkoušel na ebay sehnat nerez svody ze zrx 12 vobčas se tam objeví,ale jsou dost drahý.

ross (Člen)
29.01.2009 16:56:10
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

ten hadr v černý barvě by nemusel vypadat špatněidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
29.01.2009 16:56:44
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

Lakoval sem to doma.Není to jako z lakovny,ale zase je to za pusu. Zítra du pro novou baterku,vyměním olej a filtr a budu čekat na papíry. Možná ju nachám doma,teda jestli to mladá ukočíruje a prdal bych její SVčko. Kdybych ju prodával,tak asi kolem 65000,ale tobě né,ty přece budeš potřebovat B12kuevilbigsmile

Nemyslel sem prodejni cenu motorky, ale toho lakovani evil
Ty poslis a kdyz ti dam pusu, tak me to taky striknes?

(kua to je teda veta bigsmile bigsmile)

Ne, vazne- slo by se s tebou nejak domluvit?

No Kelly na to kápl,není to bůhví co,nemám na to žádnej box,stříkám to doma v garážismile2 Soráč,ale nelakuju,mám z toho akorát bordel a smrad po baráku,takže mě to bohatě stačí jednou za čas kdyš dělám něco soběsmile2

smile2smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
29.01.2009 17:26:36
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:


Nemyslel sem prodejni cenu motorky, ale toho lakovani evil
Ty poslis a kdyz ti dam pusu, tak me to taky striknes?

(kua to je teda veta bigsmile bigsmile)

Ne, vazne- slo by se s tebou nejak domluvit?

No Kelly na to kápl,není to bůhví co,nemám na to žádnej box,stříkám to doma v garážismile2 Soráč,ale nelakuju,mám z toho akorát bordel a smrad po baráku,takže mě to bohatě stačí jednou za čas kdyš dělám něco soběsmile2

smile2smile2

Mě sereš voebigsmile Kdyš bude nejhůř,tak s tim něco uděláme no. Stavil by ses tady vomrknout kawu,a pokud by ti to v takové "kvalitě" stačilo,tak bysme s tím něco udělali nosmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
29.01.2009 17:33:16
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:


No Kelly na to kápl,není to bůhví co,nemám na to žádnej box,stříkám to doma v garážismile2 Soráč,ale nelakuju,mám z toho akorát bordel a smrad po baráku,takže mě to bohatě stačí jednou za čas kdyš dělám něco soběsmile2

smile2smile2

Mě sereš voebigsmile Kdyš bude nejhůř,tak s tim něco uděláme no. Stavil by ses tady vomrknout kawu,a pokud by ti to v takové "kvalitě" stačilo,tak bysme s tím něco udělali nosmile1

A tak voe, zase te nechcu vydiratsmile1
Kdyz s tim mas takovy jebani, tak na to seremgood
Ale na kawu bych stejne rad mrknul smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
29.01.2009 18:09:48
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Šílenej,tak kdybys měl příští týden čas,tak se můžeš stavit,dali by sme řečgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
29.01.2009 18:13:48
Offline

Re: Kmitání řidítek do dorazů.

Jasan, jeste se ti ozvu s upresnenim terminu good


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr