Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nejde tachometr:((((

signalCZ (Člen)
22.02.2007 19:47:47
Offline

Nejde tachometr:((((

Zdárec lidi mám problém, dneska jsem dokončil skládačku mýho Bandita 600. anejde mi tacho. Když zapnuklíček tak obě ručičky vyletí až na koneca  spadnou ale když se rozjedu tak jde jen otáčkoměr:( není nějaká rada? díky!good

Jerry (Člen)
22.02.2007 19:52:00
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

a nemáš to na špalkách??surprisedsurprisedbigsmile


A kurva...
signalCZ (Člen)
22.02.2007 19:52:27
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

Jerry psal:

a nemáš to na špalkách??surprisedsurprisedbigsmile

Jsem s tím teďka jezdil, volebigsmile

Filous (Člen)
22.02.2007 19:57:52
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

...esi po votočení klíčku rafička nabjehne a za jízdy nic, tag máš trabl se snímačem...nemáš dole uškublej kabel? ...nebo je snímač f pussy ...hledal bych to tam...proměř ho...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
signalCZ (Člen)
22.02.2007 20:00:35
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

Filous psal:

...esi po votočení klíčku rafička nabjehne a za jízdy nic, tag máš trabl se snímačem...nemáš dole uškublej kabel? ...nebo je snímač f pussy ...hledal bych to tam...proměř ho...

a do pussya  na čem je ten snímač? vůbec nevím kde ho hledat??? a kolik tak stojí kdyby byl fakt v pussy?
Díky za rady chlapy!

Filous (Člen)
22.02.2007 20:04:41
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

...dole u řetězovýho kolečka...měls to rozhozený celý komplet??? ...dals ho tam??? ...byl tam vůbec přet rozebránim???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
signalCZ (Člen)
22.02.2007 20:15:51
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

Filous psal:

...dole u řetězovýho kolečka...měls to rozhozený celý komplet??? ...dals ho tam??? ...byl tam vůbec přet rozebránim???

asi tam bylo, páč zadní kolo rozhozený nebylo, bylo v cajku i s kyvkou a tlumičem... takže se podívám, tam sse zapojuje normaláně nějakým iso konektorem z  toho hlavního kabelu svazků? já vím že do zadu z toho šlo jen jeden kabel na zapjení brzdovýho světla k zadní brzdě..idontknow

Filous (Člen)
22.02.2007 20:18:23
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

...ale kulový!!!...ten snímač je vepředu u ŘETĚZOVÝHO KOLEČKA ne u ROZETY...prostě pot deklem motoru na levý straně, co máš vovládání spojky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
22.02.2007 20:23:27
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

no jiná možnost asi není,budto snímač,nebo budík,ale nejednoduší a nejlevnější bude zkusit kabel,pokud si to teda jen nezapoměl zapojit. Sice nevím jak ten spínač vypadá,bo sem to ještě neměl rozdělaný,ale když je na řetězový kolečko tak ho nebude tak těžký najítidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
signalCZ (Člen)
22.02.2007 20:50:54
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

Filous psal:

...ale kulový!!!...ten snímač je vepředu u ŘETĚZOVÝHO KOLEČKA ne u ROZETY...prostě pot deklem motoru na levý straně, co máš vovládání spojky...

ahaaaaaaaaaaabigsmile
no zkusím to rozhodit ale tokolečko jsem tam dával a nic vícs i tedy myslím, jen podložkuidontknow

signalCZ (Člen)
22.02.2007 20:57:04
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

hele v belíku mi zbyla nějaká podložka se 4-ma výstupama... je to vono?bigsmileidontknow

Filous (Člen)
22.02.2007 21:01:35
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

signalCZ psal:

hele v belíku mi zbyla nějaká podložka se 4-ma výstupama... je to vono?bigsmileidontknow

good ...a co eště ti zbylo bigsmile ...kámoš měl gdysy bavora...jako auto...318tku...a furt se  f tom ryl a furt mu něco zbejvalo...pag ďál brzdy a zas mu něco zbylo...f tu chvíli sem vodmítal v jeho autě jezdit bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
signalCZ (Člen)
22.02.2007 21:07:15
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

Filous psal:
signalCZ psal:

hele v belíku mi zbyla nějaká podložka se 4-ma výstupama... je to vono?bigsmileidontknow

good ...a co eště ti zbylo bigsmile ...kámoš měl gdysy bavora...jako auto...318tku...a furt se  f tom ryl a furt mu něco zbejvalo...pag ďál brzdy a zas mu něco zbylo...f tu chvíli sem vodmítal v jeho autě jezdit bigsmile

už snad nic čéčebigsmile jen tohle mě trápilo, prosímposlední radu, jak to tam mám dám? v jakým pořadí? díky moc!!!! good

Filous (Člen)
22.02.2007 21:15:55
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

...hele, tag to bych si vymejšlel (nebo že by ta kazašská vodka??? ) ...skus stáhnout manuál, tam to bude rozmalovaný...fakt teť z hlavy nevim, jag je to tam naskládaný...sorry smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
22.02.2007 21:19:36
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

dokud ti nezbejvaj takový věci jako hlava motoru,nebo rávky tak je to pohodabigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
22.02.2007 21:40:22
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

...eštěs filousoj nenapsal kolik měří bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
22.02.2007 22:31:09
Offline

Re: Nejde tachometr:((((

signalCZ psal:

hele v belíku mi zbyla nějaká podložka se 4-ma výstupama... je to vono?bigsmileidontknow

To jsem se docela dost zasmál, až musim utírat monitorgood

... stanesebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr