Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nálepka

axxo (Člen)
04.02.2009 13:57:31
Offline

Nálepka

Zdravíčko. Mám dotaz. jsem úplný nováček takže celkem hloupější dotaz ,ale potřebuju poradit jestli je lepší dát na nádrž u bandita takovou tu samolepku nebo co to je. Máte zkušenosti ,že by se nádrž jinak odřela '? A Kde to vůbec kdyžtak seženu jestli víte co myslím...a jestli je to samolepka nebo spíš nějaký chránič...nevím přesně. Každopádně jsem koupil novýho bandita a chtěl jsem sundat nálepku z nádrže a samozřejmě jsem si hned trochu odřel nádrž. Byla tam origo nálepka z továrny nějaký Warning...atd tak jsem tam udělal 1*1 mm oděrku ...jinak řečeno odloupl barvu :( no to je jedno ,ale i proto přemýšlím nad tou nálepkou, Tak čus.

Fik-B6S (Člen)
04.02.2009 14:02:51
Offline

Re: Nálepka

Tam kde se  dotykam nohama boku nadrže jsme si nalepil pruhlednou foliigoodgood neni to skoro poznat a slouži to dobře...
JInak když jsem sundaval tu origo nalepku tak taky držela pekelně ale Fen ji pomohlevilevil


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
axxo (Člen)
04.02.2009 14:05:51
Offline

Re: Nálepka

Ty nálepky co tam dávaj...sem si říkal ,že si snad dělaj prdel....vůbec to nešlo !!!

Filous (Člen)
04.02.2009 14:19:29
Offline

Re: Nálepka

...di do jakýhokolif motošopu a řekni že chceš tankpad...daj ti vybrat, kerej se ti bude líbit, ten si koupíš, nalepíš a fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fik-B6S (Člen)
04.02.2009 14:21:00
Offline

Re: Nálepka

samo že to co jsem psal mám jako doplněk tankpadugoodgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
axxo (Člen)
04.02.2009 14:26:59
Offline

Re: Nálepka

jo to je to slovo který jsem hledal tankpad :)))

barynek (Člen)
04.02.2009 14:33:20
Offline

Re: Nálepka

a ještě by neškodilo vyplnit si profil a tak...

jinak co psali ogaři vejš je good


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
04.02.2009 15:38:23
Online

Re: Nálepka

...střídaj se u mě periody nalepený fólie na nádrži v místě kolen a bez tý pussyoviny smile1, teď jsem opět ve stadiu "na holo" a 2x za rok po 5ti minutách zabrousím a přeleštím inkriminovaný místa do stavu novýho laku cool, protože ta fólie co není skoro vidět, vidět je bigsmile ...ale je dost pravděpodobný, že koncem sezóny mi to zas už třeba nebude vadit a nelepím ji znova, abych ji zas v zimě moh strhnout bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
LukinB6 (Člen)
04.02.2009 15:45:37
Offline

Re: Nálepka

Já koupil tento a spokojenost největší. A teď jsem ho sundával po třech letech kvůli lakování a nou problémgoodgood

http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 7-ba/5364/
nebo
http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … -baa/5365/

Banditpussy


GSX1250FA
XJelen (Člen)
04.02.2009 15:50:53
Offline

Re: Nálepka

osiris psal:

...střídaj se u mě periody nalepený fólie na nádrži v místě kolen a bez tý pussyoviny smile1, teď jsem opět ve stadiu "na holo" a 2x za rok po 5ti minutách zabrousím a přeleštím inkriminovaný místa do stavu novýho laku cool, protože ta fólie co není skoro vidět, vidět je bigsmile ...ale je dost pravděpodobný, že koncem sezóny mi to zas už třeba nebude vadit a nelepím ji znova, abych ji zas v zimě moh strhnout bigsmile

No jo, ale ty lakuješ každej rok jinej dizajnidontknow to nestačíš ani podřítbigsmile

já vím, rejuredface


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
04.02.2009 15:58:55
Offline

Re: Nálepka


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
04.02.2009 16:57:10
Offline

Re: Nálepka

osiris psal:

...střídaj se u mě periody nalepený fólie na nádrži v místě kolen a bez tý pussyoviny smile1, teď jsem opět ve stadiu "na holo" a 2x za rok po 5ti minutách zabrousím a přeleštím inkriminovaný místa do stavu novýho laku cool, protože ta fólie co není skoro vidět, vidět je bigsmile ...ale je dost pravděpodobný, že koncem sezóny mi to zas už třeba nebude vadit a nelepím ji znova, abych ji zas v zimě moh strhnout bigsmile

ty to nepotrebujes nalepovat,protoze to pravidelne prestrikavas...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Tomas600N (Člen)
04.02.2009 18:13:56
Offline

Re: Nálepka

Banditatom psal:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/T.P.jpg

vímevilbigsmile

na tenhle obrazek tu čekambigsmilebigsmile

osiris (Člen)
04.02.2009 18:27:18
Online

Re: Nálepka

Marián psal:
osiris psal:

...střídaj se u mě periody nalepený fólie na nádrži v místě kolen a bez tý pussyoviny smile1, teď jsem opět ve stadiu "na holo" a 2x za rok po 5ti minutách zabrousím a přeleštím inkriminovaný místa do stavu novýho laku cool, protože ta fólie co není skoro vidět, vidět je bigsmile ...ale je dost pravděpodobný, že koncem sezóny mi to zas už třeba nebude vadit a nelepím ji znova, abych ji zas v zimě moh strhnout bigsmile

ty to nepotrebujes nalepovat,protoze to pravidelne prestrikavas...bigsmile

...jo, to taky, jak k podzimu vylezou v paříži modní návrháři s novejma kreacema nejsem k udržení bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenek (Člen)
04.02.2009 18:51:21
Offline

Re: Nálepka

Jo ty nálepky na nádrži ty mě dali, ale dopadlo to dobře, a tam kde se dotýkám kolenama lepím samolepící suchej zip, ale jen tu hadru ( semiš ), ne ty háčky. Zdenek.smile1

Kelly01 (Člen)
04.02.2009 19:19:21
Offline

Re: Nálepka

Já dávám čirou 3M,jednou za rok vyměním a spokojenostbigsmile


God Save The Queen!
killerrebel (Člen)
04.02.2009 21:16:41
Offline

Re: Nálepka

Mam tank pad sice docela drahej ale jsem spokojen protože dodava na motorce ten spravnej šmrnc http://www.tankpads.com/productsbycat.a … amp;sub=13 ja mam THE DEVIL RIDES BLUE ale maji tam suprovní přímo na bandoura no proste maji to moc fajne ale stojí to litr... :( .. ale ted nelituji motorka přeci musi nějak vypadat...

axxo (Člen)
04.02.2009 21:56:03
Offline

Re: Nálepka

To killerrebel
Jo moc pěkný . A myslíš ,že ať vyberu kterýkoliv tak bude pasovat ? A jak je to s objednávkou s ciziny....jak jsi platil atd .Dík čus

levap (Člen)
04.02.2009 23:43:07
Offline

Re: Nálepka

axxo psal:

To killerrebel
Jo moc pěkný . A myslíš ,že ať vyberu kterýkoliv tak bude pasovat ? A jak je to s objednávkou s ciziny....jak jsi platil atd .Dík čus

Vyhradni dovozci vyrobku motografix.com je u nas www.h3moto.cz
Pred vanocema jsem prez ne taky jeden kupoval !


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
kojaksro (Člen)
05.02.2009 07:31:24
Offline

Re: Nálepka

...ty origo samolepky chce lehce nahřát horkovzdušnou pistolí a pak to jde......, ale lehce to upozorňujismokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
05.02.2009 08:02:30
Offline

Re: Nálepka

axxo psal:

To killerrebel
Jo moc pěkný . A myslíš ,že ať vyberu kterýkoliv tak bude pasovat ? A jak je to s objednávkou s ciziny....jak jsi platil atd .Dík čus

...nebude pasovat jakejkolif...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
axxo (Člen)
05.02.2009 09:46:54
Offline

Re: Nálepka

Ahoj..nevíte ještě někdo nebo nemáte zkušenosti když koupim klín pod motor kde se to nechá nastříkat ? Barva je v TP ? Nějaký číslo barvy asi že ? Dík čus

Filous (Člen)
05.02.2009 10:01:25
Offline

Re: Nálepka

axxo psal:

Ahoj..nevíte ještě někdo nebo nemáte zkušenosti když koupim klín pod motor kde se to nechá nastříkat ? Barva je v TP ? Nějaký číslo barvy asi že ? Dík čus

...gde se to nechá nastříkat??? ...děláš si kozy??? ...já bych to skusil třeba f pekárně a nebo Penny, tam by to mohlo bejt levnější, stejně tag f Plusu nebo v Lídluidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
05.02.2009 10:05:30
Offline

Re: Nálepka

.....v Lídlu je akce

to Filous, tě nějak rozhodilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
axxo (Člen)
05.02.2009 10:45:30
Offline

Re: Nálepka

Mám namysli konkrétní místo nebo adresu - firmu atd ....přišlo mi to jednoduší to tu napsat než někam volat atd.....bydlím kousek od Prahy a tady nic není a v Praze to moc neznám. Co já vím kam zajít ? Nikdy jsem to neřešil. |Možná asi opravdu zajdu do toho Lidlu......

axxo (Člen)
05.02.2009 10:48:45
Offline

Re: Nálepka

No mrknu na net a najdu nějakž lakýrnictví to asi není problém........

Filous (Člen)
05.02.2009 10:50:10
Offline

Re: Nálepka

axxo psal:

Mám namysli konkrétní místo nebo adresu - firmu atd ....přišlo mi to jednoduší to tu napsat než někam volat atd.....bydlím kousek od Prahy a tady nic není a v Praze to moc neznám. Co já vím kam zajít ? Nikdy jsem to neřešil. |Možná asi opravdu zajdu do toho Lidlu......

...najdi ňákou autolakovnu f Úvalech nebo f Brandejse, ne???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
05.02.2009 10:50:54
Offline

Re: Nálepka

kojaksro psal:

.....v Lídlu je akce

to Filous, tě nějak rozhodilbigsmile

...no...jen mi to přišlo...no???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
axxo (Člen)
05.02.2009 10:53:19
Offline

Re: Nálepka

jo jo to bude asi v pohodě...stejně teď nemám love. To bylo spíš jen tak aby řeč nestála...smile1

osiris (Člen)
05.02.2009 11:12:38
Online

Re: Nálepka

...pošli mi to, vrátím ti to nalakovaný ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
05.02.2009 11:26:26
Offline

Re: Nálepka

Filous psal:

...gde se to nechá nastříkat??? ...děláš si kozy??? ...já bych to skusil třeba f pekárně a nebo Penny, tam by to mohlo bejt levnější, stejně tag f Plusu nebo v Lídluidontknow

Kde se to v tobě bereheadshake taková holubičí povahabigsmile
Já vim, někdy to prostě už nejdebigsmile


Strýcfajtr !!!
Bedřich (Člen)
05.02.2009 21:51:38
Offline

Re: Nálepka

Taky bych chtěl sundavat pitomý samolepky WRANING, ACHTUNG, sundavat ty blbý fölie, to si raději koupí nějakou padlou švestku a bude klid...

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
killerrebel (Člen)
05.02.2009 21:59:08
Offline

Re: Nálepka

axxo psal:

To killerrebel
Jo moc pěkný . A myslíš ,že ať vyberu kterýkoliv tak bude pasovat ? A jak je to s objednávkou s ciziny....jak jsi platil atd .Dík čus

No ja to kupoval v H3moto neboli Suzuki Paskov ale viděl jsem to i v Hondě v ostravě... určitě to bude mít víc dodavatelu v čr jen nevim jakci... no a o to pasovaní... to bude pasovat vše... jen si myslim že zaleži na vkusu ktery tankpad si koupiš....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr