Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » hajzli

osiris (Člen)
16.01.2009 13:58:59
Offline

Re: hajzli

lihoj: tak na to tak koukám a říkám si ne abys čet "umí", fakt je tam správně "umíš" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
16.01.2009 16:13:21
Offline

Re: hajzli

Možná by jsme měli začít dělat šprcky co ti zvjetšej bimbáska, to by asik byl trhák rokubigsmilebigsmilebigsmile
Kurvy kapitalistický fucksick


The father of the little princess of the dawn
qwerty (Člen)
16.01.2009 16:30:02
Offline
nicola.foxx (Člen)
16.01.2009 17:27:00
Offline

Re: hajzli

No vono tohle je taky moc prijemna zprava.
http://www.novinky.cz/clanek/158916-lev … -stem.html sick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kakac (Člen)
16.01.2009 17:37:09
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:

No vono tohle je taky moc prijemna zprava.
http://www.novinky.cz/clanek/158916-lev … -stem.html sick

Máš pravdu goodgoodgood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
nicola.foxx (Člen)
16.01.2009 17:43:36
Offline

Re: hajzli

A mimochodem. Tohle me teda taky zvlast nepotesilo i kdyz dobre vim, ze to je na nas potreba. Nemyslim motorkare, ale na CR.
http://www.novinky.cz/clanek/158946-vid … lnice.html


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
16.01.2009 19:26:35
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:

A mimochodem. Tohle me teda taky zvlast nepotesilo i kdyz dobre vim, ze to je na nas potreba. Nemyslim motorkare, ale na CR.
http://www.novinky.cz/clanek/158946-vid … lnice.html

idontknow někde na nějakym videu sem viděl ujíždět auťák poldům 30ti kilometrovou rychlostí bigsmile


MRDAT!!!
Ice (Člen)
17.01.2009 10:10:23
Offline

Re: hajzli

jardagsf psal:

rict ze za komancu bylo dobre muze akorat degene debil , a rict ze neco bylo dobry je jako rict ze ti dceru jenom trochu znasilnili
jardagsf trochu ultimativni , pamatujici a NEZAPOMINAJICI

No, zajímavě řečeno, ale nejde s tím nesouhlasit... good

Řeknu to po tvým... " Škoda, že ty naše děcka ojebávají dál! "smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Baltazar (Člen)
17.01.2009 10:42:39
Offline

Re: hajzli

Ice psal:
jardagsf psal:

rict ze za komancu bylo dobre muze akorat degene debil , a rict ze neco bylo dobry je jako rict ze ti dceru jenom trochu znasilnili
jardagsf trochu ultimativni , pamatujici a NEZAPOMINAJICI

No, zajímavě řečeno, ale nejde s tím nesouhlasit... good

Řeknu to po tvým... " Škoda, že ty naše děcka ojebávají dál! "smokin

No právě vidím, že spousta mladejch lidí tleská komančům, nebo oranžádám tak je mi na sick
Nebo ani nechápu, když zrušej poplatek 30Kč a v lékárnách se dělaj fronty jak za komančů na mandarinky o vánocích a pak si v tý lékárně koupěj za 1000 kč nějaký doplńky ke stravě, který jsou k prdu(to není názor můj ale vědeckej)sick to mi hlava nebereidontknow


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
17.01.2009 11:04:13
Offline

Re: hajzli

Zrovna ty medikamenty jsou strasne moc dulezity. Ja si to kupuju taky a to pravidelne.
Alespon jednou zarok si jdu totiz koupit potrebny balicek na preziti = 2x paralen(na nejaky ty virozy), 5x ibalgin(Obcas po bandit schuzkach boli hlava), 1x sumivej celaskon s calciem(zase na me nekdo neco prsknul). No a pak mam zasobu na celej rok a uz tam nejdu. Outrata asi 200.
Az nebudou reklamy v televizi na spoustu picovin, tak nebudou fronty v lekarnach.

A lidi ktery ted volej komance a oranzady, jsou proste liny a nebo blby.  Ono si taky myslim, ze kdyby bylo mozny udrzet bejvalej komunistickej ruskej system financne, tak proste zadna sametova nebyla a hotovo.Jsou to jen strany ktery slibujou ziti celyho statu na dluh a vsichni budeme mit zase stejne. Ono je to totiz pro ne snadny vysvetlit, ze ten clovek co ma prachu jako svina a krasnej dum a auto( je celej den v praci a pak jeste studuje ve svym vonym case, aby byl jeste lepsi a lepsi a mohl vydelavat jeste vic), ze je to tunelar a zbohatlik. Nikdo z tech volu co ty oranzovy a rudy voli, neni schopnej akceptovat a nebo vubec pochopit, ze za tim majetkovym uspechem je v drtivy vetsine tvrda prace. Takze je to potom jen klasicka ceska zavist a po posledni volebni kampani do parlamentu i nenavist. Az to u nas bude postaveny tak, ze clovek kterej nemaka a neplati dane nic taky nema a nema ani zadny jistoty, tak by se to mohlo zlepsit. Proste dneska neni nic zadarmo a fertig. Ten kdo si mysli, ze kdyz vyhrajou strany se supr socialnima programama, ze se budou mit lip a za min prace a ze bude zase pivo za 1,50,-KCS a sparty za 7,-KCS je proste hovado. Kazdej i ten co je 14 hodin v praci, chce takovy ceny a jistoty, ale bohuzel nic neni zadarmo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ice (Člen)
17.01.2009 11:12:18
Offline

Re: hajzli

Kránej proslov good Kdyby tě naverbovali modří ptáci, tak to nemuseli u voleb projet na celé čáře... A teď se nemuseli handrkovat o místa smokin

Lidi mají na politiku asi různé názory a nevěřím, že všichni zde volili ODS, tak bacha na koho nadáváš, mohlo by se to dotknout i některých tvých přátel. Né vždy jen tvůj názor může být ten správný. Souhlasím s tebou, že když si člověk mákne a vydělá, tak by mu ti druzí neměli závidět, ale to snad platí u všech a né jen u politické skupiny, které fandíš ty... Ale asi jsi to tak nemyslel. smokin

Já letos poprvé k volbám nešel, protože se mi zvedá z celé naší politické scény kufr, a jelikož jsem nevolil, tak držím klapačku a nekomentuju, co je a co není správné, i když myslet si můžu co chci smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
nicola.foxx (Člen)
17.01.2009 11:42:22
Offline

Re: hajzli

TO ICE: Se mi toho z hlavy vyrojilo nak moc na co jsem si tak nak v tom vzteku vzpomel z tech veci co mi bicujou nervy. Znam dva volice CSSD, jeden je muj dobrej kamarad tady vodsud a druhej je moje babicka. Vynadal jsem oboum a zacal jsem jim to vysvetlovat. Netahat do toho jak kdo vystupuje (to me Topol taky strasne sere), ale resit program strany a fakt je nejlepsi to prirovnavat k hospodareni rodiny. To totiz pak pochopi skoro kazdej. Nerikam, ze je ODS jedina spravna cesta, ale neco slibovali a poradne se do toho obuli. Jedina skoda je, ze proste nemeli vetsinu bez posrany koalice s nejstalejsi stranou KDU (ta je totiz v kazde vlade a je jim celkem jedno jaky zmeny se delaj, hlavne at jsou u koryt) a pak nove zeleny s imbecilem Bursikem a Katerinou ZAK( ktera ma puvod v brutalni komunisticky rodine, bejvala narkomanka a clovek ktery nikdy nenesl nasledky svych cinu). Proste je na vyber ze dvou variant. 1) budeme makat a trosku padat na huby a financne si nebudeme moc piskat, ale nase deti a vnoucata budou zit v silnem state. 2) Budeme zit porad na dluh(jako stat) vsichni budou mit stejne, lidi ktery maj nejaky schopnosti se budou pooucet do jinych statu kde budeme mit uplatneni jejich schopnosti nejakej smysl a cela nase spolecnost bude degradovat a v ocich sveta budeme proste levna pracovni sila a povl, jako mi ted vidime ukrajince albance bulhary a podobny skupiny ci narodnosti.
Proste je to k posrani a lidi udelaj pro jednu posranou korunu cokoliv, aby se hlavne on jedinej volic mel dobre a hned a bez prace. Co bude z jejich potomstvem a nejblizsima je mu uplne jedno. Proste bude po nejaky dobe nadavat s jednou zmenou. Uz nebude rikat jak je mu strasne a jak mu uplne vsichni krivdi a jak je to nespravedlivy a jakej je soused hajzl, ze uz si koupil za rok druhy auto(to je ten co je v praci 14 hodin denne), ale bude rikat co je to v republice za svinstvo a jak se mohlo stat, ze mame takovej dluh a proc se najednou musi za vsechno tak moc platit a proc neni lekarskej personal a proc jsou plny cekarny lidi co si jdou jen pro recept a proc tam vlastne musi chodit kazdej den a proc a proc a proc je vsechno vuci nemu tak nespravedlivy PROCCCCC vzdyt chodil celej zivot do kolbenky na 7.5 hodin do prace od 6 do 14 a ten linej management se tam tech 14 hodin jen flaka a podobny blitky bude dal rozhazovat po okoli. GRRRRRRRRRRRRRR Proc se do tehle diskuzi vlastne poustim. Asi proto, ze me to brutalne s...!


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ice (Člen)
17.01.2009 11:46:46
Offline

Re: hajzli

To je dlouhý... bigsmile Ale chápu tě... já jsem holt jeden z těch, co vidí tu korupci, která zastíňuje to dobrý tam někde v zadu. Dle mě je to zkorumpovaná politická chátra, která jen hrabe a nahrává zdejší finanční mafii. A proto už se ani nerozčiluju, beru to jak to je... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
nicola.foxx (Člen)
17.01.2009 11:49:02
Offline

Re: hajzli

Ice psal:

To je dlouhý... bigsmile Ale chápu tě... já jsem holt jeden z těch, co vidí tu korupci, která zastíňuje to dobrý tam někde v zadu. Dle mě je to zkorumpovaná politická chátra, která jen hrabe a nahrává zdejší finanční mafii. A proto už se ani nerozčiluju, beru to jak to je... smokin

To nejde se nerozcilovat a bejt v klidu. Dyz se to tyka me a moji rodiny a pratel. To proste nejde. Uz dokonce premejslim jestli se do toho hnusu nepustit taky a poradne nerejpat a dozadovat se zmen. Jenze co kdyz se ze me stane to samy jako je treba Vlasta Tlustej a nebo Langerheadshake. Vsichni kritizujeme, ale proc s tim nejdeme neco udelat?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ice (Člen)
17.01.2009 11:54:26
Offline

Re: hajzli

Dle mého názoru je vrcholová i ta oblastní politika tak zkorumpovaná, že pokud se najde někdo, kdo se chce zasadit o nějaké změny k lepšímu, tak ho to buďto semele na jejich úroveň a ideály jsou srát nebo se prostě nemá šanci prosadit... Langer je u mě mafián jak vyšitej a nerozmluví mi to nikdo... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
17.01.2009 13:50:45
Offline

Re: hajzli

nicoloj: třeba taky jednou pochopíš že vydělávat miliony jenom poctivou prací (klidně i 16 hodin denně) nejde a tvý idey tak vezmou za svý ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
17.01.2009 14:20:25
Offline

Re: hajzli

osiris psal:

nicoloj: třeba taky jednou pochopíš že vydělávat miliony jenom poctivou prací (klidně i 16 hodin denně) nejde a tvý idey tak vezmou za svý ;)

tobě to nejde? nejanči a něco změňgood


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
17.01.2009 14:28:14
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:
osiris psal:

nicoloj: třeba taky jednou pochopíš že vydělávat miliony jenom poctivou prací (klidně i 16 hodin denně) nejde a tvý idey tak vezmou za svý ;)

tobě to nejde? nejanči a něco změňgood

...to nebylo o mě, ale všeobecně smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
17.01.2009 18:10:01
Offline

Re: hajzli

osiris psal:
Baltazar psal:
osiris psal:

nicoloj: třeba taky jednou pochopíš že vydělávat miliony jenom poctivou prací (klidně i 16 hodin denně) nejde a tvý idey tak vezmou za svý ;)

tobě to nejde? nejanči a něco změňgood

...to nebylo o mě, ale všeobecně smile1

sem si to myslelbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
barynek (Člen)
17.01.2009 20:24:50
Offline

Re: hajzli

To nicola.foxx - je několik věcí, se kterýma s tebou souhlasim. Jestli chceš makát, máš se dobře, jestli makat nechceš - tak třeba chcípni hladem. V tomhle ohledu s tebou souhlasim, protože nevidím jediněj důvod toho, abych ze svejch prachů platil nemakačenka a podobný verbeže a póvlyfuck Ale koukni se na to z pohledu +50 letýho člověka, kterej 30let maká, pak ne vlastní vinou přijde o práci a co s ním bude? Dobře, může jít na rekvalifikaci, může se sám vzdělávat. Mám zkušenosti se vzděláváním dospělých a řeknu ti, že jim to do hlavy leze asi jako mě fyzika - tedy skoro vůbec. Jde hlavně o počítače a nový technologie. Takže tady mám člověka, kterej má určitý zkušenosti, je ochotnej pracovat, rekvalifikovat se a pracovat na sobě i ve volným čase, ale beztak bude mít hovno od státu, protože je pro ostatní starej a nepotřebnej. Dostává se v povědomí některých lidí na úroveň nemakačenků a povalečů jenom proto, že je na pracáku a nemůže sehnat práci, i když by chtěl. V tomhl eohledu mi přijde snad normální, že by měl hledat podporu u státu, pro kterej 30let makal a odváděl mu daně a podobný věci.

Něříkám, že některý věci nemaj svý opodstatnění (poplatky u MUDr. atd.), to ne, ale říkám, že kdyby to ti nahoře dokázali zdůvodnit proč je to dobrý a proč je to špatný, co jim to přinese a co vezme, bylo by to mnohem jednodušší než se dohadovat o tom, že zavedeme poplatek a ti druhý budou automaticky proti, nebo že zavedeme plošný přídavky a jiní budou zase A PRIORI proti, jenom proto, že to vymyslel někdo jinej, z druhý strany politickýho spektra.

Prostě aby se někdo obětoval něco nekomu vysvětlovat, na to se tady nehraje a to je špatněsick

PS: stejně jsou všichni bejvalý rudý, a je jedno jestli jsou teďka zelený, červený, modrý nebo oranžovýsick


Bandit 4EVER!!!
nicola.foxx (Člen)
18.01.2009 01:09:27
Offline

Re: hajzli

TO BARYNEK:

Souhlasim s tebou. Abych odpovedel na to co jsi psal, tak to vidim asi takhle.
V idealnim state neexistujou liny a vychcany nemakacenka, na ktery se vyplaci nehorazny sumy penez zbytecne(neberu sem skupinu mentalne slabsich co jim proste nesla skola a nezbude jim nic jinyho nez manualni prace ve ktery budou dobry a opet dobre placeny za kvalitni manualni praci). V idealnim state je lepe reseny vezensky system a to tak, ze si na jidlo musi vezen vydelat a veznice dela pro stat zakazky( ANO zridit tohle a udelat reformy tyhle oblasti bude zpoccatku nakladna zalezitost). Transparentni statni zakazky a preferovat ceske firmy a tocit penize vne statu. Nasi vyrobu a export vratit aspon na tu uroven ktera byla pred 1989(Nerikam tim, ze za komancu bylo lip, ale vyvazeli jsme kurva velky mnozstvi vyrobku jako trebas POLDI Kladno a jejich svetove uznavana ocel).
Par xxxx milionu usetrenejch a vydelanejch na potrebny duchody a podpory v nezamestnanosti pro lidi kteri celej pracovni zivot odvadi do statni pokladny dane.

Tot muj zjednodusenej recept.

TO OSI:

Dyt ja jsem sam zamestnanec, ale abych se dostal tam kde jsem, tak jsem cumel do tech posranejch pocitacu ve dne v noci a porad jsem cetl knizky, ktery maj tak zazivnej dej, ze se ti i zavre prdel pri pomysleni, ze si s tim budes chtit vytrit.

bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
18.01.2009 10:00:17
Offline

Re: hajzli

To nicola.foxx - ohledně těch lágrů máš pravdu, ale jedna věc je pravdivá, a bohužel smutná, že ty v lochu si začnou brát do huby jejich práva a že jsou na ně v lochu tvrdý a že makat nebudou. Ještě maj na cimře TV, teplý žrádlo dvakrát denně, teplou vodu a podobný vymoženosti, což mi přijde jako největší úlet.
Do lomů s nima a nebo pracovat pro stát, zadarmo. Ona by si pak většina lidí TŘEBA rozmyslela něco provýst, ale TŘEBA taky ne. Každopádně to že by museli makat jak vzteklý by je aspoň ponaučilo.

Co se týče těch jak ty píšeš slabších.. Nevidím nic špatnýho na tom, že má někdo výučňák. Naopak, sehnat dneska dobrýho řemeslníka, kterej udělá svou práci pořádně a nechce tě vojebat, je umění. Takže pokud je takovej člověk slušnej a poctivej, tak ať si to nechá zaplatit. A tak ať je to vevšem. Když seš svině a vochcáváš, tak si naserass

Lidi si pořád ještě bohužel neuvědomujou cenu některejch prací a služeb a myslej si, že se to udělá samo nebo zadarmobad


Bandit 4EVER!!!
nicola.foxx (Člen)
18.01.2009 13:30:31
Offline

Re: hajzli

TO BARYNEK:

Dyt ja preci nehanim lidi s vyucakem. Sam jsem taky vyucenej a pak nastavba. Vzdyt jsem to preci psal. Kdyz nema hlavu na nejaky velky mysleni, tak se musi clovek snazit o manualni zrucnost. Dyt si zkus tedka sehnat sikovnyho zednika a nebo truhlare kterej ma cas a aby ti taky nevyrvali pri kvalitni praci i podsivku z prkenice. Bez snahy a chute se neco ucit a bejt dobrej v tom co delam, to nema ani smysl.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
18.01.2009 13:57:52
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:

TO BARYNEK:

Dyt ja preci nehanim lidi s vyucakem. Sam jsem taky vyucenej a pak nastavba. Vzdyt jsem to preci psal. Kdyz nema hlavu na nejaky velky mysleni, tak se musi clovek snazit o manualni zrucnost. Dyt si zkus tedka sehnat sikovnyho zednika a nebo truhlare kterej ma cas a aby ti taky nevyrvali pri kvalitni praci i podsivku z prkenice. Bez snahy a chute se neco ucit a bejt dobrej v tom co delam, to nema ani smysl.

nemyslel jsem to tak, že je haníš. Spíš to, že dobrej a slušnej řemeslník je dneska mi přijde tak trochu vzácnost.
Jinak pro mě vzdělání zásadní roli v tom, jestli si s tím člověkem rozumím nebo ne, nehraje roli. I když v určitých věcech (nepočítám třeba motorky, i když!) se to spektrum pro rozhovor zmenšuje. Ale to je normální..


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
18.01.2009 15:49:23
Offline

Re: hajzli

...představujete si to hoši krásně bleděmodrý, ale jak ''hurvínek válku'', všichni nemůžou bejt nejlepší a teda téch 90 procent horších ať chcípne, že ;) ...kdo by se s nima jebal, že jo :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
18.01.2009 16:33:54
Offline

Re: hajzli

osiris psal:

...představujete si to hoši krásně bleděmodrý, ale jak ''hurvínek válku'', všichni nemůžou bejt nejlepší a teda téch 90 procent horších ať chcípne, že ;) ...kdo by se s nima jebal, že jo :))

Vzdyt je to nejlepsi cesta. Krasne pruhledny veci bez komplikaci.

TO ALL:

Tak jsme si o tom krasne pokecali a co s tim ted teda budeme delat??idontknow Jdeme do politiky a zalozime stranu BANDIT PICO bigsmile Uz si umim predstavit tu kampan bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
18.01.2009 17:21:22
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:

TO ALL:

Tak jsme si o tom krasne pokecali a co s tim ted teda budeme delat??idontknow Jdeme do politiky a zalozime stranu BANDIT PICO bigsmile Uz si umim predstavit tu kampan bigsmile

Já ti podpis klidně dam pokud jí budeš zakládat. smokin
Koho dáme jako předsedu?

Jsem pro Moura.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
18.01.2009 17:35:23
Offline

Re: hajzli

osiris psal:

...představujete si to hoši krásně bleděmodrý, ale jak ''hurvínek válku'', všichni nemůžou bejt nejlepší a teda téch 90 procent horších ať chcípne, že ;) ...kdo by se s nima jebal, že jo :))

a jak bys to teda vyřešil ty, kdybys mohl?surprised


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
18.01.2009 18:01:58
Offline

Re: hajzli

...každýmu bych dal všechno zadarmo a platili by to marťani ;)
...né, spíš jsem souhlasil s tvým názorem asi o 10 příspěvků vejš, že to nejde vzít šmahem a říct že každej kdo chce se "musí" mít líp ...jinak nižší daně, pak nebudu přemejšlet jak s tím vyjebat a spíš zaplatím (i když u čecha ? asi taky blbost :)) )
...když se rozhlídneš kolem sebe, tak ve valný většině nejde o to kdo jak chce, ale jak je vychcanej a drzej :)) ten se pak má (protože ten poctivej pracant se načeká než si ho někdo všimne, jestli vůbec a sám mu nabídne vyšší plat)
...nenamlouvejme si jak je svět spravedlivej a všechno se řídí pracovitostí a poctivostí :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
18.01.2009 18:16:33
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

TO ALL:

Tak jsme si o tom krasne pokecali a co s tim ted teda budeme delat??idontknow Jdeme do politiky a zalozime stranu BANDIT PICO bigsmile Uz si umim predstavit tu kampan bigsmile

Já ti podpis klidně dam pokud jí budeš zakládat. smokin
Koho dáme jako předsedu?

Jsem pro Moura.goodsmile1

Pozor vlákno jsem založil já, takže Mour bude ministr financí, Moure jdem na půlbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Mour (Člen)
18.01.2009 18:31:48
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:
Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

TO ALL:

Tak jsme si o tom krasne pokecali a co s tim ted teda budeme delat??idontknow Jdeme do politiky a zalozime stranu BANDIT PICO bigsmile Uz si umim predstavit tu kampan bigsmile

Já ti podpis klidně dam pokud jí budeš zakládat. smokin
Koho dáme jako předsedu?

Jsem pro Moura.goodsmile1

Pozor vlákno jsem založil já, takže Mour bude ministr financí, Moure jdem na půlbigsmilebigsmilebigsmile

OK good ...akorát se mi už nechce dělat good tak budu ministr bez portfeje idontknowbigsmile

Ice (Člen)
18.01.2009 18:37:31
Offline

Re: hajzli

Já umím hovno, a chci si přijít na slušný prachy... Tak bych bral zdravotnictví nebo ministerstvo obrany, kdyby to ještě bylo volný... bigsmile smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
18.01.2009 19:49:17
Offline

Re: hajzli

Ice psal:

Já umím hovno, a chci si přijít na slušný prachy... Tak bych bral zdravotnictví nebo ministerstvo obrany, kdyby to ještě bylo volný... bigsmile smokin

Volíš špatně...
Stačí sako, PDA, angličtina, trochu háj levl slovníku a můžeš jít dělat project managera do IT. good
Někde jsem slyšel, že je nejlepší, když manageři neumí programovat vůbec, protože se pak víc orientují na zákazníka než na programátora... No, ale pak to vypadá...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
18.01.2009 21:04:48
Offline

Re: hajzli

IT sem netahej !!! Tady se formuje nova politicka sila. PCHE misto oranzady a modrejch ptaku a tresni, tam ted prijde silna strana se symbolem pussy


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Progear 650 (Člen)
18.01.2009 21:12:28
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:

IT sem netahej !!! Tady se formuje nova politicka sila. PCHE misto oranzady a modrejch ptaku a tresni, tam ted prijde silna strana se symbolem pussy

No prave, se tesim, doufam, ze mas pro me nejaky pekny teply mistecko...bigsmile Staci mi jedna az dve dozorci rady... treba CEZ...cool


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
nicola.foxx (Člen)
18.01.2009 21:34:11
Offline

Re: hajzli

Progear 650 psal:
nicola.foxx psal:

IT sem netahej !!! Tady se formuje nova politicka sila. PCHE misto oranzady a modrejch ptaku a tresni, tam ted prijde silna strana se symbolem pussy

No prave, se tesim, doufam, ze mas pro me nejaky pekny teply mistecko...bigsmile Staci mi jedna az dve dozorci rady... treba CEZ...cool

Ty mi vo politice ani nemluv, kdyz vim koho jsi volilsicksicksicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Progear 650 (Člen)
18.01.2009 21:52:45
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:
Progear 650 psal:
nicola.foxx psal:

IT sem netahej !!! Tady se formuje nova politicka sila. PCHE misto oranzady a modrejch ptaku a tresni, tam ted prijde silna strana se symbolem pussy

No prave, se tesim, doufam, ze mas pro me nejaky pekny teply mistecko...bigsmile Staci mi jedna az dve dozorci rady... treba CEZ...cool

Ty mi vo politice ani nemluv, kdyz vim koho jsi volilsicksicksicksick

Hele, prcino, neser... Kdyby tu byla pravicová strana, která by mela reálnou šanci dostat se do parlamentu, a nechtělo se mi z ní sick, tak bych jí dál hlas... a to myslím smrtelně vážně... kdyztak icq...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Michal Dk (Člen)
19.01.2009 07:21:48
Offline

Re: hajzli

Taky úspěšnej http://www.novinky.cz/clanek/159013-pit … zmuze.html good

Editoval osiris (19.01.2009 08:27:45)

Michal Dk (Člen)
19.01.2009 07:36:32
Offline

Re: hajzli

A naše soudnictví taky potěší http://www.novinky.cz/clanek/159017-jus … tavet.html sick

Ondráš (Člen)
19.01.2009 08:44:14
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:

Ty mi vo politice ani nemluv, kdyz vim koho jsi volilsicksicksicksick

Buď rád, že u voleb alespoň byl.

A od toho se přece v 89tém cinkalo klíčema, aby si každý mohl volit koho chce, ne?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
19.01.2009 09:30:16
Offline

Re: hajzli

Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

Ty mi vo politice ani nemluv, kdyz vim koho jsi volilsicksicksicksick

Buď rád, že u voleb alespoň byl.

A od toho se přece v 89tém cinkalo klíčema, aby si každý mohl volit koho chce, ne?help

To mas absolutni pravdu. Ja osobne jsem teda necinkal, pac mi to v ty dobe bylo jedno i kdyz bych ten svazek klicu klidne udrzel. Soucasne obsazeni politicke sceny je zalostne a az k zbliti.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lihy (Člen)
19.01.2009 12:10:45
Offline

Re: hajzli

jj ke zblití to je napříč stramami a proto milí přeátelé mějme připravené pohotovostní igelitky s nejnutnějším a až se to fakt posere jedem za Frešem na rajskej vostrof....teplo tůristky, móře.... von bude rád, že nás tam má všechny bigsmilebigsmile

sonyk (Člen)
19.01.2009 12:14:26
Offline

Re: hajzli

sou to hajzli, deda jako velitel na hranicich jim odmilt opustit hranice a jediny co delal byl zivocichar v jzd, mama mela problemy se dostat na stredni zdravku. Svine asi lidi rychle zapominaj. Jestl ise cerveny dostanou ke korytu vic nez ted tak fakt pujdu jinam za praci a treba se i prestehuju vek na to jeste mam good


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
19.01.2009 12:37:36
Offline

Re: hajzli

ste vseci naci posrani ... staci, kdyz budete poradne volitgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
19.01.2009 13:12:56
Offline

Re: hajzli

osiris psal:

...každýmu bych dal všechno zadarmo a platili by to marťani ;)
...né, spíš jsem souhlasil s tvým názorem asi o 10 příspěvků vejš, že to nejde vzít šmahem a říct že každej kdo chce se "musí" mít líp ...jinak nižší daně, pak nebudu přemejšlet jak s tím vyjebat a spíš zaplatím (i když u čecha ? asi taky blbost :)) )
...když se rozhlídneš kolem sebe, tak ve valný většině nejde o to kdo jak chce, ale jak je vychcanej a drzej :)) ten se pak má (protože ten poctivej pracant se načeká než si ho někdo všimne, jestli vůbec a sám mu nabídne vyšší plat)
...nenamlouvejme si jak je svět spravedlivej a všechno se řídí pracovitostí a poctivostí :))

s marťanama souhlas ale kde je vzít?bigsmilebigsmile
s daněma je to stejný, bohužel, vychcánci a drzouni jsou na tom, nehledě na to, že je to hodně i o konexích (ale to se z vlastní zkušenost hodí).
Já neříkám, že je svět spravedlivej a řídí se to tím, jak jsi psal. Říkám, že lepší vymahatelnost práva a daní (klidně i nižších) apod. by vedla k trochu jinýmu výsledku, než je tady teďka. Když ty, jako osvč, nezaplatíš na sociálce nebo finančáku daň z příjmu včas, tak se na tebe sesypou jak kobylky a hrozí vším možným. Když to udělá podnik, nebo nějakej jinek velkej subjekt, kterej takhle ojebe stát o miliony a miliardy, tak se nic neděje a jede se dál. Takže by dost pomohlo se s takovejma lidma a subjektama nesratfuck a jít jim po krku a ne jako teďka se s nima mazlit a podobně, viz. ten Pitr, jak to sem postnul Michal DK


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
19.01.2009 14:17:17
Offline

Re: hajzli

se tomu článku musim smátbigsmile ty vole prej opevněné sídlobigsmile
http://www.mapy.cz/#x=133297968@y=13552 … xxx@ad=xxx
sídlo to je, to je fakt (a ještě pěkně kýčovitej hnus) a opevnění spočívá v dom, že tam má neprůhlednej plot - zeď asi 2 m vysokou, kuwa to by nikdo nedobyl ani tankembigsmile

Michal Dk (Člen)
19.01.2009 14:54:25
Offline

Re: hajzli

Lihy psal:

se tomu článku musim smátbigsmile ty vole prej opevněné sídlobigsmile
http://www.mapy.cz/#x=133297968@y=13552 … xxx@ad=xxx
sídlo to je, to je fakt (a ještě pěkně kýčovitej hnus) a opevnění spočívá v dom, že tam má neprůhlednej plot - zeď asi 2 m vysokou, kuwa to by nikdo nedobyl ani tankembigsmile

To je hrozný viď  s obyčejným člověkem by zametli raz dva a tady si nevědí rady.bad

nicola.foxx (Člen)
19.01.2009 15:38:42
Offline

Re: hajzli

Michal Dk psal:
Lihy psal:

se tomu článku musim smátbigsmile ty vole prej opevněné sídlobigsmile
http://www.mapy.cz/#x=133297968@y=13552 … xxx@ad=xxx
sídlo to je, to je fakt (a ještě pěkně kýčovitej hnus) a opevnění spočívá v dom, že tam má neprůhlednej plot - zeď asi 2 m vysokou, kuwa to by nikdo nedobyl ani tankembigsmile

To je hrozný viď  s obyčejným člověkem by zametli raz dva a tady si nevědí rady.bad

Jestli to nebude v tom " Proc rozmlatit kohoutek, kdyz nam z nej vsem krasne kape."idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Michal Dk (Člen)
19.01.2009 16:05:51
Offline

Re: hajzli

nicola.foxx psal:
Michal Dk psal:
Lihy psal:


se tomu článku musim smátbigsmile ty vole prej opevněné sídlobigsmile
http://www.mapy.cz/#x=133297968@y=13552 … xxx@ad=xxx
sídlo to je, to je fakt (a ještě pěkně kýčovitej hnus) a opevnění spočívá v dom, že tam má neprůhlednej plot - zeď asi 2 m vysokou, kuwa to by nikdo nedobyl ani tankembigsmile

To je hrozný viď  s obyčejným člověkem by zametli raz dva a tady si nevědí rady.bad

Jestli to nebude v tom " Proc rozmlatit kohoutek, kdyz nam z nej vsem krasne kape."idontknow

Kape,kape ale sajrajt.smile1

Michal Dk (Člen)
05.02.2009 21:23:39
Offline

Re: hajzli

Baltazar (Člen)
06.02.2009 09:33:18
Offline

Re: hajzli

To je hnus velebnosti takhle utrácet, ale co teprve ten slizák bejvalej ministr financí Sobotka, jak odpustil kámošovi 30 mega za daně a pak u něj kámoš Paroubek měl svatbu, nebo Standa Grosů, kluk šikovnej, kdepak vzal kačky na akcie? Je pravda, že pak za všechno může ta kurva Topolánek, to je nad slunce jasnější i ty polatky ve zdravotnictví, to je mazec, protože pak mohl mít nějakej doktor i víc peněz a proč když ho nepotřebuju a pak až budu chcípat, tak mu budu cpát do kapsy obálku a škemrat. Já bych byl pro, všechny podnikatele a živnostníky nacpat do gulagu co s nima, vědce taky bo za naše prachy vymejšlej samý píčoviny Znárodnil bych automobilky, zasejc by byl nedostatek aut a čekalo by se na favorita přes noc ve frontě. Žádná krize, bylo by to fajn. Každej, kdo má doma plazmu, lcd, video, dvd a jiný kokotiny by měl platit daň z luxusu a motorky jen JAWU, aby jsme měli prácigood


The father of the little princess of the dawn
Michal Dk (Člen)
06.02.2009 12:27:26
Offline

Re: hajzli

Baltazar psal:

To je hnus velebnosti takhle utrácet, ale co teprve ten slizák bejvalej ministr financí Sobotka, jak odpustil kámošovi 30 mega za daně a pak u něj kámoš Paroubek měl svatbu, nebo Standa Grosů, kluk šikovnej, kdepak vzal kačky na akcie? Je pravda, že pak za všechno může ta kurva Topolánek, to je nad slunce jasnější i ty polatky ve zdravotnictví, to je mazec, protože pak mohl mít nějakej doktor i víc peněz a proč když ho nepotřebuju a pak až budu chcípat, tak mu budu cpát do kapsy obálku a škemrat. Já bych byl pro, všechny podnikatele a živnostníky nacpat do gulagu co s nima, vědce taky bo za naše prachy vymejšlej samý píčoviny Znárodnil bych automobilky, zasejc by byl nedostatek aut a čekalo by se na favorita přes noc ve frontě. Žádná krize, bylo by to fajn. Každej, kdo má doma plazmu, lcd, video, dvd a jiný kokotiny by měl platit daň z luxusu a motorky jen JAWU, aby jsme měli prácigood

No jo odpustit 30 mega kámošoj to chápu ale chránit za státní prachy bejvalku to mě vzalo.bigsmilebigsmile Poplatky určitě u doktora ano ale dávat panoj doktoroj peníze do proutěnýho košíku bez dokladu mě příjde divný.good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr