Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Koupě B12

pepann (Člen)
16.01.2009 21:56:50
Offline

Koupě B12

Tož z B6 bych rád na B12 mam jednu už tak trochu zamluvenou good no žena chtěla nový auto má smulufuck No tak prosím na co kouknout? help KING B12bigsmile dám sem odkaz ale je tak trochu dlouhej: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD … geNumber=1

nety (Člen)
17.01.2009 07:37:40
Offline

Re: Koupě B12

za ty prachy bych pomalu prodal tu svojí, je stejná, má sice víc km, ale má yoshimuru bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Banditatom (Člen)
17.01.2009 13:14:28
Offline

Re: Koupě B12

za ty prachy koupíš i tady pěkného mazlíkagood!! Ale nekupuj S kup kua Nevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nety (Člen)
17.01.2009 14:14:40
Offline

Re: Koupě B12

kuwa, S-ko je praktische.goodbigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fik-B6S (Člen)
17.01.2009 14:22:07
Offline

Re: Koupě B12

nety psal:

kuwa, S-ko je praktische.goodbigsmile

Sko je nejgoodgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
17.01.2009 14:29:22
Offline

Re: Koupě B12

Skoass Nkogoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
17.01.2009 14:49:59
Offline

Re: Koupě B12

eSko je šeredný..
Kapota-přebytečnšj plast..
Naháč má bejt nahatej a ne napůl kelímek..evil


PURE NAKED BIKE!
ross (Člen)
17.01.2009 16:17:23
Offline

Re: Koupě B12

eN-ko

jediněgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
17.01.2009 16:38:08
Offline

Re: Koupě B12

Meloun psal:

eSko je šeredný..
Kapota-přebytečnšj plast..
Naháč má bejt nahatej a ne napůl kelímek..evil

to jo ale pokud jseš prostorově nevyřešenej jako já,tak ti nic jinýho nezbejvá,jelikož se za nic jinýho alespoň trochu neschovámbigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Meloun (Člen)
17.01.2009 17:20:24
Offline

Re: Koupě B12

maňas psal:
Meloun psal:

eSko je šeredný..
Kapota-přebytečnšj plast..
Naháč má bejt nahatej a ne napůl kelímek..evil

to jo ale pokud jseš prostorově nevyřešenej jako já,tak ti nic jinýho nezbejvá,jelikož se za nic jinýho alespoň trochu neschovámbigsmilebigsmile

Na co se schovávat,když jezdíš v klídku??smile1


PURE NAKED BIKE!
pepann (Člen)
17.01.2009 18:05:41
Offline

Re: Koupě B12

Je po prvním majiteli nová řetězovka serviska sleva 100E už je . Myslím že dá ještě bigsmile
Kousek od baráku záruka. Akorát že není černá bigsmile  Má tenhle ročník nějakej problém?

Banditatom (Člen)
17.01.2009 18:19:06
Offline

Re: Koupě B12

pepann psal:

Je po prvním majiteli nová řetězovka serviska sleva 100E už je . Myslím že dá ještě bigsmile
Kousek od baráku záruka. Akorát že není černá bigsmile  Má tenhle ročník nějakej problém?

kromě kapoty eviljaká koliv Bčka nemaj problémygood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
17.01.2009 19:32:30
Offline

Re: Koupě B12

nety psal:

kuwa, S-ko je praktische.goodbigsmile

naturloch souhlasim kolegegood a stříbrná echtevil


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
17.01.2009 22:53:03
Offline

Re: Koupě B12

nety psal:

za ty prachy bych pomalu prodal tu svojí, je stejná, má sice víc km, ale má yoshimuru bigsmile

co je? něco máš v merku? smile1
Jinak samože stříbrný eskogoodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Michal Dk (Člen)
18.01.2009 08:02:28
Offline

Re: Koupě B12

pepann psal:

Je po prvním majiteli nová řetězovka serviska sleva 100E už je . Myslím že dá ještě bigsmile
Kousek od baráku záruka. Akorát že není černá bigsmile  Má tenhle ročník nějakej problém?

Vypadá dobře.Není to N ko a je stříbrnásmile1

Ice (Člen)
18.01.2009 09:17:02
Offline

Re: Koupě B12

XJelen psal:
nety psal:

za ty prachy bych pomalu prodal tu svojí, je stejná, má sice víc km, ale má yoshimuru bigsmile

co je? něco máš v merku? smile1
Jinak samože stříbrný eskogoodbigsmile

S tím se nedá nesouhlasit! goodbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
PALOUS (Člen)
18.01.2009 09:36:40
Offline

Re: Koupě B12

pepenn
Bych řek,že ta cena je tak celkem dobrá k tomu,že je zima a moc,vlastně skoro vůbec se neprodávaj motorky.Chlap ke kterýmu dávám servis a prodává aj moto bulí asi jak všichni že teď de tak jen servis a ani to moc ne páč každej čeká na jaro aby s tím moch vodjet jelikož nemá každej odvoz v nějaký dodávce.Ale proč to píšu,je to proto,že Esek je hodně a určitě bych volil kup v čechách už z důvodu,že to je všechno jednoduší jak na přepis,tak na další prachy za dovoz atd.Je dost lidí který daj svejm motorkám novej vejfuck,podsedlofku,štítek,padáky,nocič a různý doplňky a pak ta cena leze kurefsky nahorubad.No a pak je kupa takovejch který to tam maj a origo vjeci prodaj s tím páč ty pičovinky jim stejně nikdo nezaplatíbadjako mě když sem prodávalbigsmilea tak bych asi volil spíš kup tady a daj se sehnat za dobrou cenugood.Vím je to vo tom kolik je momentálně k dispozici zrovna lovákůhelpale u každej motorky co budeš koukat tady u nás do inzerátů si vodečti 5000kč páč to je povinná slevagood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
18.01.2009 09:53:11
Offline

Re: Koupě B12

No tak kdyš koukám na aktuální kurz Kč k Éčku,tak bych se na to vyassevil


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
18.01.2009 10:23:53
Offline

Re: Koupě B12

Ještě jedna podstatná věc němci neutáčej km teda pokud to není přes bazar kde zaměstnávaj čechabigsmile

Banditatom (Člen)
18.01.2009 12:08:56
Offline

Re: Koupě B12

Michal Dk psal:

Ještě jedna podstatná věc němci neutáčej km teda pokud to není přes bazar kde zaměstnávaj čechabigsmile

jo no stáčení je českej národní sportgoodevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pepann (Člen)
18.01.2009 13:09:29
Offline

Re: Koupě B12

Banditatom psal:
Michal Dk psal:

Ještě jedna podstatná věc němci neutáčej km teda pokud to není přes bazar kde zaměstnávaj čechabigsmile

jo no stáčení je českej národní sportgoodevilbigsmile

No právě to je jeden z duvodu koupě v D . good Je to kousek-200km- tak tam zajedu a uvidim a budu pořádně brečet evilno uvidim o kolik je ještě ukecámbigsmile

barynek (Člen)
18.01.2009 13:51:02
Offline

Re: Koupě B12

pepann psal:
Banditatom psal:
Michal Dk psal:

Ještě jedna podstatná věc němci neutáčej km teda pokud to není přes bazar kde zaměstnávaj čechabigsmile

jo no stáčení je českej národní sportgoodevilbigsmile

No právě to je jeden z duvodu koupě v D . good Je to kousek-200km- tak tam zajedu a uvidim a budu pořádně brečet evilno uvidim o kolik je ještě ukecámbigsmile

normálně jim vysvětlíš "já chudá šecha, manšelka muss auto chaben, und já musim proto do dojšlant kupofat" a oni se slitujou a daj slevubigsmile


Bandit 4EVER!!!
pepann (Člen)
18.01.2009 14:28:41
Offline

Re: Koupě B12

barynek psal:
pepann psal:
Banditatom psal:


jo no stáčení je českej národní sportgoodevilbigsmile

No právě to je jeden z duvodu koupě v D . good Je to kousek-200km- tak tam zajedu a uvidim a budu pořádně brečet evilno uvidim o kolik je ještě ukecámbigsmile

normálně jim vysvětlíš "já chudá šecha, manšelka muss auto chaben, und já musim proto do dojšlant kupofat" a oni se slitujou a daj slevubigsmile

JA SERU GUT !!!bigsmile

barynek (Člen)
18.01.2009 14:52:52
Offline

Re: Koupě B12

pepann psal:
barynek psal:
pepann psal:


No právě to je jeden z duvodu koupě v D . good Je to kousek-200km- tak tam zajedu a uvidim a budu pořádně brečet evilno uvidim o kolik je ještě ukecámbigsmile

normálně jim vysvětlíš "já chudá šecha, manšelka muss auto chaben, und já musim proto do dojšlant kupofat" a oni se slitujou a daj slevubigsmile

JA SERU GUT !!!bigsmile

základy zvládáš takže kein stressbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Koldan (Člen)
22.01.2009 07:49:30
Offline

Re: Koupě B12

PALOUS psal:

pepenn
Bych řek,že ta cena je tak celkem dobrá k tomu,že je zima a moc,vlastně skoro vůbec se neprodávaj motorky.

máš recht chlape,sem kuwa koukal do ČMN z minulýho týdne a enkových béček tam bylo možná 3. A dyž ho něgdo vopravdu chce,tag je pak ochotnej i zaplatit,dělám narážku na ty příspěfky,gdy tady někeří krůtí hlavů nad "vysoků" cenů v bazaru.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
surka (Nový člen)
22.01.2009 07:57:54
Offline

Re: Koupě B12

On by chtěl každej luxusní mašinu za pár hrušek!!Já se při koupi b6 vypussy,a stačilo! Jen to tršku klepe,ale to dělá pořád!!! Cena supr tak jsem jí vzalidontknow No a po odstranění toho lehkýho klepání jsem vypláznul 25tauzenů!! Takže ona ta cena asi odpovídá stavu,a teď si raději připlatím!!good

pepann (Člen)
22.01.2009 19:00:18
Offline

Re: Koupě B12

No je to tak za kvalitu je lepší si připlatit. neni to vždy jenom o ceně .Ve většině případu je o moto i auta  v D lépe postaráno. No byl jsem se na ni kounout a vyjímka potvrzovala pravidlosickbigsmile praslej blatník podsedadlák atd. dával slevu docela velkou ale prostě nepadla do oka. Aspoň jsem zajel do louise pro bundu a kataloggood

Koldan (Člen)
22.01.2009 22:04:28
Offline

Re: Koupě B12

mně to přijde jako přeceňovaný. dle mého je to o člověku a "bastliče lepiče" najdeme jak u nás tak u skopčáků. navíc si myslím,že pro kup u nás hraje i to,že my nemáme mašiny jako spotřební zboží,někeří si na ně musí hodně dlouho šetřit a pochybuju o tom,že by pak měli zájem mašinu kurvit. dyk to už je kolikrát vidět i na tom jaké témata sa tady řeší,estli dát olej za pětikilo,hladit mašinu po směru laku nebo proti,případně jí na noc nechávat rožnutou lmpičku aby se v garage nebála (prej to dělá Inkviz labutímidontknow)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kakac (Člen)
22.01.2009 22:06:37
Offline

Re: Koupě B12

Koldan psal:

mně to přijde jako přeceňovaný. dle mého je to o člověku a "bastliče lepiče" najdeme jak u nás tak u skopčáků. navíc si myslím,že pro kup u nás hraje i to,že my nemáme mašiny jako spotřební zboží,někeří si na ně musí hodně dlouho šetřit a pochybuju o tom,že by pak měli zájem mašinu kurvit. dyk to už je kolikrát vidět i na tom jaké témata sa tady řeší,estli dát olej za pětikilo,hladit mašinu po směru laku nebo proti,případně jí na noc nechávat rožnutou lmpičku aby se v garage nebála (prej to dělá Inkviz labutímidontknow)

To víš že jo a ještě ji přečíst pohádku bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
pepann (Člen)
22.01.2009 22:21:22
Offline

Re: Koupě B12

Jasně všechno o zkušenostech good

pepann (Člen)
05.02.2009 22:54:39
Offline

Re: Koupě B12

Čau
Tak stále scháním kloudnou B12smile2. Po doporučení už pokukuji i v CZ.Mam vyhlídlou tuto http://www.zemoto.cz/index.php?page=kat … amp;stav=2 máte nějaké zkušenosti  prodejcem?help Moto je prej po lehkém pádu-oprava v D ?? Je ale bez servisky .Sleva prej budebigsmile . V Sobotu mam naplanovanou návštěvu tak prosím o zkušenosti jestli někdo má s ZEMOTO??
DíkgoodBANDITpussy

Filous (Člen)
06.02.2009 08:22:09
Offline

Re: Koupě B12

...vypadá pjekně, poslední heskej model, slušná cena, mě se líbí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
06.02.2009 08:33:41
Offline

Re: Koupě B12

Filous psal:

...vypadá pjekně, poslední heskej model, slušná cena, mě se líbí...

To je pravda goodpěknej


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2009 09:22:00
Offline

Re: Koupě B12

kdybych se zbavil B6 tak bych šel klidně i do tohohle
http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … 200-s.html
z lehkou úpravou je z toho slušný N a nebo za pár korun opravený S


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Marián (Člen)
06.02.2009 09:44:34
Offline

Re: Koupě B12

bych taky rek ze za ty prachy a s rocni zarukou neni skoro vo cem, navic kdyz sleva bude jista...smile1


...sam mezi jebkarema...
Ondráš (Člen)
06.02.2009 11:06:43
Offline

Re: Koupě B12

K.a.s.y.m. psal:

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/109873-gsf-1200-s.html

Za ty prachy...
good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
06.02.2009 11:15:35
Offline

Re: Koupě B12

Hovno tomu je..


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2009 12:09:22
Offline

Re: Koupě B12

Kelly01 psal:

Hovno tomu je..

jak říkáš hovno tomu je...při přestavě na N bych to ani nestříkal,ale jen zakouzlil s proužkama bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
06.02.2009 13:03:23
Offline

Re: Koupě B12

Na podobný peníze mě vyjde ta Kawa,včetně opravy,přihlášení a výměny spotřebního matroše na další sezónugood Ovšem horší roksmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2009 13:07:34
Offline

Re: Koupě B12

VikecB12 psal:

Na podobný peníze mě vyjde ta Kawa,včetně opravy,přihlášení a výměny spotřebního matroše na další sezónugood Ovšem horší roksmile2

jo je pěkná..jen se zbavit ty mojí..klidně za tyhle prachy,že bych to jen vyměnil bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
06.02.2009 14:01:25
Offline

Re: Koupě B12

Já mám ještě šanci že si ju chvilku nechám doma,vykopl sem z baráku SVčko a přítulka říkala že se jí ta Kawa líbí a že si ju vyskouší jak bude venku suchosurprised To by sme byli dvojka B12&ZRX11good  Jinak ten bandit za ty love de,je to jakš takš slušnej rok a šel by z něho udělat fešákgood Nebo pěknej strýtfajtr....ale to sem se zase zasnilredfacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2009 14:16:39
Offline

Re: Koupě B12

VikecB12 psal:

Já mám ještě šanci že si ju chvilku nechám doma,vykopl sem z baráku SVčko a přítulka říkala že se jí ta Kawa líbí a že si ju vyskouší jak bude venku suchosurprised To by sme byli dvojka B12&ZRX11good  Jinak ten bandit za ty love de,je to jakš takš slušnej rok a šel by z něho udělat fešákgood Nebo pěknej strýtfajtr....ale to sem se zase zasnilredfacebigsmile

bigsmilebigsmile to nejsi sám


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pepann (Člen)
06.02.2009 18:05:14
Offline

Re: Koupě B12

Tak zejtra jedu očíhnout krasavici bigsmile
Mooc se těšššimbigsmile

pepann (Člen)
07.02.2009 17:54:39
Offline

Re: Koupě B12

Toš tak je zálohovaná.Našly i servisku good cena 105tkč.Pouze jsou odřená obě víčka na motorusmile2 .To bude pro pozdější dotaz pro leštičebigsmile Přivezu příští týden a potom hodím foto.Teď to du pořádně zapítbeerbeerwinebeerbeerbeerwinesickbigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
07.02.2009 18:07:54
Offline

Re: Koupě B12

pepann psal:

Toš tak je zálohovaná.Našly i servisku good cena 105tkč.Pouze jsou odřená obě víčka na motorusmile2 .To bude pro pozdější dotaz pro leštičebigsmile Přivezu příští týden a potom hodím foto.Teď to du pořádně zapítbeerbeerwinebeerbeerbeerwinesickbigsmilebigsmile

No vidíš,ani to nebolelogoodsmile1 Já kdyš vidím ty ceny,tak asi budu muset bandita fest vojezdit,protože prodat ho tedka,nebo za rok by byla asi pěkná pičovina.Šlo to holt moc dolů ty cenysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr