Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » cena povinného ručení

Banditatom (Člen)
20.10.2008 18:11:57
Offline

cena povinného ručení

no tak nevímhelp, ale asi se ta letošní nehodovost projevila headshakedo povinného ručení pač si nedovedu jinak vysvětlit 50% nárust pojistky!!! Má to někdo též tak?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
20.10.2008 19:25:16
Offline

Re: cena povinného ručení

Když nejde škrtnout bonus, tak holt leze cena vzhůrubigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Banditatom (Člen)
20.10.2008 19:26:52
Offline

Re: cena povinného ručení

Bedřich psal:

Když nejde škrtnout bonus, tak holt leze cena vzhůrubigsmile

bonus mi každej rok přibívá proto to nechápu už vůbecidontknow 25%


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
20.10.2008 19:39:39
Offline

Re: cena povinného ručení

Dovedu si představit nárust něčeho na lýzačku badale inak bych jim dal červenougood


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
20.10.2008 19:41:07
Offline

Re: cena povinného ručení

Přišel mě nějakej dopis z pojičťovny že podle nějakýho novýho zákona museli navýšit pojistný krytí a že dochází k úpravám cen.Je to dražší ale vo kolik nevím.Nemůžu to najít.

maňas (Člen)
20.10.2008 19:46:15
Offline

Re: cena povinného ručení

no je fakt,že mi ho taky zvedli o pět procent,ale jelikož mi zase naskočilo dalších pět za novej rok tak sem to neřešilsurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
20.10.2008 19:47:07
Offline

Re: cena povinného ručení

Teť sem platil na dva skutry a míň než loni,v pátek na VW transporter a taky vo těch 5% míň voproti loňskusmokin


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
20.10.2008 20:01:14
Offline

Re: cena povinného ručení

PALOUS psal:

Dovedu si představit nárust něčeho na lýzačku badale inak bych jim dal červenougood

jak píšeš dostali červenougoodgood

ale furt mi to nejde do hlavy. loni jsem platil nějakých 1300 (začínal jsem na 10%)a na příští rok po mě chcou 1900 sicka bonus 25%

nová pojišťovna 1143 to samí plněnígoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Progear 650 (Člen)
20.10.2008 20:04:20
Offline

Re: cena povinného ručení

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
20.10.2008 20:13:33
Offline

Re: cena povinného ručení

Progear 650 psal:

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...

Tak na VW T4 2.5Tdi platím s 5ti%bonus 5300kč.Tydle nadnárodní čuráky jako je čes.poj. kooperativa atd už jebu do uchafuckco mě kdo dá?nikdobadvot toho je havarijní.takový ta žblebty že když mám levnou pojišťovnu tak druhej při nehodě dostane hofno jebu do uchabigsmilemám zaplaceno co mám mět?mám a nacpat někomu jednou tolik jebubigsmilejako na dvou autech a třech motorech to je hafo peňazísurprised


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
20.10.2008 20:19:22
Offline

Re: cena povinného ručení

Progear 650 psal:

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...

podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
20.10.2008 20:27:18
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom psal:
Progear 650 psal:

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...

podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile

jo jo,taky tam přejebu své ferrari,ČPP!


když to jede,je to OK
Progear 650 (Člen)
20.10.2008 20:27:30
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom psal:
Progear 650 psal:

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...

podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile

tak vono to asi nebude jenom čůrákovem... tak já teda asi taky změnim lokál no...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
20.10.2008 20:34:14
Offline

Re: cena povinného ručení

Progear 650 psal:
Banditatom psal:
Progear 650 psal:

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...

podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile

tak vono to asi nebude jenom čůrákovem... tak já teda asi taky změnim lokál no...smile1

Tak hovno... kurva... dopussy... svině CPP... chtej jeste vic jak u kooperativy...fucksick
zrejme kvuli čůrákovu...sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
20.10.2008 20:35:33
Offline

Re: cena povinného ručení

Progear 650 psal:
Progear 650 psal:
Banditatom psal:


podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile

tak vono to asi nebude jenom čůrákovem... tak já teda asi taky změnim lokál no...smile1

Tak hovno... kurva... dopussy... svině CPP... chtej jeste vic jak u kooperativy...fucksick
zrejme kvuli čůrákovu...sick

hold jinej kraj ...bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
20.10.2008 20:37:03
Offline

Re: cena povinného ručení

zdenek 1 psal:
Banditatom psal:
Progear 650 psal:

dela si prdel??? a to je jako jaka??? povidej... ja platim v čůrákově 2600 u Kooperativy...

podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile

jo jo,taky tam přejebu své ferrari,ČPP!

zdenouš platím za octavu 3500 plus 570 pojištění čelního sklasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
20.10.2008 20:47:11
Offline

Re: cena povinného ručení

Ještě takhlehelpnikdy nehledejte na internetu nejlevnější páč to je furt nakouřenýfucknejvíc je jako máme u násgoodčlověk kterej se tím zabejvágoodmám na všechno pojišťovnu Triglav páč aj ČPP je drahábigsmile a aj při pojištění Triglav onlajn na netu bych zaplatil stejně mnohem vícsickjak říkám jedině pojišťovákagoodale brouka pytlíka kterej děla hóóódně pojišťoven páč jen ten má ty správný cenygood Tedle je ten můj a bych řek,že má rád prachy každej pojiˇšťovák a tak by moh aj jak na tel.tak na mejla reagovatgood http://www.firmy.cz/detail/291008-ing-m … etuji.html


Jebat motorky :-)
zdenek 1 (Člen)
20.10.2008 20:50:29
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom psal:
zdenek 1 psal:
Banditatom psal:


podnikatelská a kdyby jsi nebydlel v čurákověbigsmile tak bys měl takybigsmile

jo jo,taky tam přejebu své ferrari,ČPP!

zdenouš platím za octavu 3500 plus 570 pojištění čelního sklasmokin

pussyjá 5400,- jsem platil v loni!!!u české,a u čpp bych měl platit od nového roku o litr míň,a to mám45% bonus!!! tak kde to máš ty???to máš na půl roku nééééé!!!


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
20.10.2008 21:00:33
Offline

Re: cena povinného ručení

zdenek 1 psal:
Banditatom psal:
zdenek 1 psal:


jo jo,taky tam přejebu své ferrari,ČPP!

zdenouš platím za octavu 3500 plus 570 pojištění čelního sklasmokin

pussyjá 5400,- jsem platil v loni!!!u české,a u čpp bych měl platit od nového roku o litr míň,a to mám45% bonus!!! tak kde to máš ty???to máš na půl roku nééééé!!!

eee celoročněevil zítra ti to dovezugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
1.2_Bert (Člen)
20.10.2008 22:19:50
Offline

Re: cena povinného ručení

Nazdar banditi,
vše jsem měl pojištěno u ČP, mám plné bonusy, ale postupně přecházím za levnějším pojištěním, neboť toto pojištění [img][/img]pokládám za obdobu jakési další daně,
s Patrolem 3,0l k Wustenrot, kde jsem právě platil 4360Kč,
s Puntem 1,2l jsem zatím u ČP, kde platím 2497Kč,
s vlekem jsem také zatím u ČP, kde platím cca 500Kč,
s Monstrem 800 k ČPP, kde platím necelých 1200Kč,
s KTM 525 k ČPP, kde platím necelých 1200Kč.
U ČP jsem před třemi lety za vše platil přes 15000Kč ročně. Takto ušetřím ročně nějakých 5000Kč, ale nevím zda jsem udělal dobře. To se zpravidla ukáže až při pojistné události.


12.Bandit je dobrá minulost
Inženýrek (Člen)
20.10.2008 22:35:39
Online

Re: cena povinného ručení

Doporucuju top-pojisteni.cz, najde to nejlevnejsi pojistovnu z asi 15 a navic primo od tyhle firmy je tam jeste nekolik procent sleva, menim u nich pojistku na auto kazdej rok a je to fakt dobry. Ted sem se na to koukal a na Bandoura s 5% bonusu to vychazi nejlevnejsi u Hasicsky za 2050 na rok.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hide (Člen)
20.10.2008 23:44:22
Offline

Re: cena povinného ručení

Tak sem si delal kalkulaci na povinne-ruceni.com a zajimalo by me jak je to s tim udajem o celkove dobe predchozich pojisteni, to si nejak overej?idontknow a jeste vztahuje se to i k pov. ruceni za auto? nebo je to zvlast za moto a zvlast za auto?idontknow

Inženýrek (Člen)
21.10.2008 00:13:19
Online

Re: cena povinného ručení

hide psal:

Tak sem si delal kalkulaci na povinne-ruceni.com a zajimalo by me jak je to s tim udajem o celkove dobe predchozich pojisteni, to si nejak overej?idontknow a jeste vztahuje se to i k pov. ruceni za auto? nebo je to zvlast za moto a zvlast za auto?idontknow

je to zvlast za auto i za motorku a tu dobu predchoziho bezeskodniho pojisteni musis dolozit takovym vypisem o bonusech, kterej ti da predchozi pojistovna pri rozvazani smlouvy s ni. Slysel jsem, ze je zavedeny neco novyho, jako ze dneska uz to jde vsechno pres net, ze si to vymenej primo pojistovny mezi sebou, ale nevim no. Do ted to bylo tak, ze jsi si o to musel zadat sam.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Póla (Člen)
21.10.2008 09:14:47
Offline

Re: cena povinného ručení

Oblíbené každoroční téma.

Takže slova přímo od nezávislého zdroje: jak bylo řečeno, tak se zvedly limity pojistného plnění na povinné minimum 35/35 mil. Kč.
Většina pojišťoven POV i HAV zvedla a ještě zvedne.
Povinné ručení i havárka je idndividuální záležitost, takže doporučuju stránky www.povinne-ruceni.com
Ten kdo se tím nechce probírat, ať se obrátí na makléře, který zdarma porovná  a vyřídí vše za něj( za stejné ceny jako na pojišťovně) a dost možná mu domluví i další nadstandardní slevy.

Jinak za každou pojistnou událost se odečítají od vyježděného bonusu měsíce za způsobenou škodu. Některé pojišťovny maji -24 mějsíců, některé -36 měsíců.
Takže po každé havárce kdy bylo plnění můžete čekat navýšení pojistného.
Pokud je rok beze škody, zvyšuje se bonus o 12 měsíců, to je většinou 5% sleva.

Od 1.1.2008 funguje centrální registr škod. Takže při uzavření pojištění u kterékoliv pojišťovny si vždy ověřují škodní průběh pomocí rodného čísla na české kanceláři pojistitelů.
Proto už není možné cestovat z jedné pojišťovny do druhé a tajit škodní průběh.

Některé pojišťovny k povinnému ručení dávají zdarma něco navíc- živelní pojištění (KOOP), odcizení pro stará auta(Uniqa), úraz (ČP)

A co se týče ČPP a Uniqi. Mají pojištěn průmyslový palác v Praze a budou muset vyplatit odškodné. TAkže můžeme čekat další navýšení pojistného.
Z ČPP už jsou hlášky o propouštění zaměstnanců....

1.2_Bert (Člen)
21.10.2008 09:50:06
Offline

Re: cena povinného ručení

hide psal:

Tak sem si delal kalkulaci na povinne-ruceni.com a zajimalo by me jak je to s tim udajem o celkove dobe predchozich pojisteni, to si nejak overej?idontknow a jeste vztahuje se to i k pov. ruceni za auto? nebo je to zvlast za moto a zvlast za auto?idontknow



Jo, bonus je nepřevoditelný z auta na moto, ba ani z jednoho auta na druhé (máš-li dvě současně); to platí i u motorek.fuck To mě štve, protože pamatuji dobu, kdy jsi byl pojištěn Ty, jako osoba a mohl jsi pojištěn jezdit s čím jsi chtěl (svým vozidlem, služebním, půjčeným atp.), ale to je dááávno ...doufám, že k tomu pojišťovny jednou zase dospějí. Bylo by to rozumné. Když řídím jedno vozidlo, tak přeci nemohu řídit druhé.bad


12.Bandit je dobrá minulost
Ondráš (Člen)
21.10.2008 10:40:56
Offline

Re: cena povinného ručení

12.Bert psal:

Jo, bonus je nepřevoditelný z auta na moto, ba ani z jednoho auta na druhé (máš-li dvě současně); to platí i u motorek.fuck To mě štve, protože pamatuji dobu, kdy jsi byl pojištěn Ty, jako osoba a mohl jsi pojištěn jezdit s čím jsi chtěl (svým vozidlem, služebním, půjčeným atp.), ale to je dááávno ...doufám, že k tomu pojišťovny jednou zase dospějí. Bylo by to rozumné. Když řídím jedno vozidlo, tak přeci nemohu řídit druhé.bad

No a co když je třeba v rodině 5 lidí co můžou řídit a jen jedno auto?

Pro někoho by to výhodu mělo, pro někoho ne. Jo, kdyby se dalo vybrat který bys chtěl, tak to by bylo super, ale pak by se třeba člověk zase potýkal s tím, že někdo, kdo to má pojištěné na vozidlo, by s tím tvým nemohl jezdit, protože by bylo pojištěné na osobu. Nebo se pletu?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Póla (Člen)
21.10.2008 10:59:16
Offline

Re: cena povinného ručení

Bonus je převoditelný z manžela na manželku a naopak...z dětí na rodiče to nelze (nebo o tom nevím).

Povinné ručení pojišťuje vozidlo a ne osobu která ho řídí....
Řidičem můžeme být kdokoliv kdo má k tomu oprávnění.

Ale to už se dostáváme k právním otázkám  a tady zdejší osazenstvo zajímá vesměs jen cena...

1.2_Bert (Člen)
21.10.2008 12:47:21
Offline

Re: cena povinného ručení

Každý kdo chtěl řídit musel být pojištěn. Nebyla pojištěna vozidla, ale jen řidiči a ti měli nebo neměli bonusy. Zkrátka teď z nás vytahají víc peněz.
Abych ale řekl celou pravdu, tak ten, kdo má jen jedno vozidlo nebo žádné a vozidla si půjčuje, urřitě platí méně než by dnes platil podle dřívějšího systému.


12.Bandit je dobrá minulost
Bedřich (Člen)
21.10.2008 19:59:23
Offline

Re: cena povinného ručení

12.Bert psal:
hide psal:

Tak sem si delal kalkulaci na povinne-ruceni.com a zajimalo by me jak je to s tim udajem o celkove dobe predchozich pojisteni, to si nejak overej?idontknow a jeste vztahuje se to i k pov. ruceni za auto? nebo je to zvlast za moto a zvlast za auto?idontknow



Jo, bonus je nepřevoditelný z auta na moto, ba ani z jednoho auta na druhé (máš-li dvě současně); to platí i u motorek.fuck To mě štve, protože pamatuji dobu, kdy jsi byl pojištěn Ty, jako osoba a mohl jsi pojištěn jezdit s čím jsi chtěl (svým vozidlem, služebním, půjčeným atp.), ale to je dááávno ...doufám, že k tomu pojišťovny jednou zase dospějí. Bylo by to rozumné. Když řídím jedno vozidlo, tak přeci nemohu řídit druhé.bad

Měl jsem pojišné 1. moto a postupně získal bonus, pak jsem pořídil auto a pojistil auto včetně bonusů z moto. Koupil jiné moto a použil bonusy z auta. Koupil jiné auto a zase použil zase bonusy. Takže to jdegood (GENERALI)
a to ani nejsem vlastníkem těch aut. bigsmile

A až to paňmáma někam lehce pošle a oni škrtnou bonusy, tak bábí má babetu už 15let  a k tomu hromadu bonusů a taky nebydlí v čurákověbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Póla (Člen)
22.10.2008 08:20:00
Offline

Re: cena povinného ručení

Bedřichu máš asi štěstí na lidi.....
To spíš vypadá na omyl taxátora.

Bonus je převoditelný ve stejné kategorii vozidla, to je dvoustopé = motorky, auta do 3,5 t, nákladní a tak dále....
Je to dané zákonem....

Ale zákony jsou od toho, aby se porušovali...
A všichni jsme jen omylní lidi....good

Sandman (Člen)
22.10.2008 11:40:45
Offline

Re: cena povinného ručení

Kuwa, já se na to vyseru!!!fuckfuckfuck
Dívám se, kolik to koštuje u Koperativy a co nevidím??
Jako odměnu za rok BEZPROBLÉMOVÉHO ježdění mi ty socky zdražily o 2 kila!sicksick
Doassass a mám zkažený denpussy


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
hide (Člen)
22.10.2008 12:25:04
Offline

Re: cena povinného ručení

no tak sem si zridil povinny ruceni na bandasku u CPP na dobu urcitou a mlada slecna se me ptala jestli uz mam naky povinny ruceni a ja ji rekl ze mam na auto uz tri roky bez nehody a kupodivu ty bonusy co sem mel na auto me napocitala i na motosurprisedsmile1

Póla (Člen)
22.10.2008 12:41:00
Offline

Re: cena povinného ručení

To je momentální akce u ČPP.

Jestli ti dala ale extrabonus, což poznáš ve smlouvě, tak to není zrovna výhra.
Znamená to, že ses zavázal po tři roky nebourat a proto jsi dostal ten bonus 36 měsíců. Pokud během této doby způsobíš škodu, tak ti dopočítají pojistné do základní výše sazby.

nicola.foxx (Člen)
22.10.2008 14:09:46
Offline

Re: cena povinného ručení

Stejne to musime mit. Tak to neresim a platim. Akorat nejni fer, ze to maj zensky levnejsi a kdyz jsi jeste z vesnice a ne z mesta !!!!!! Si to zkuste na tech vonlajn kalkullackach. Trebas Generali to ma asi vo 20% zenska vs chlap.headshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lenka (Člen)
22.10.2008 14:55:21
Offline

Re: cena povinného ručení

nicola.foxx: ze by konecne nekdo spocital, ze zensky bouraj min nebo zpusobujou mensi skody? :)))

Banditatom: at ctu jak ctu, tak nikde nevidim, u jaky pojistovny jsi mel to povinny puvodne??? (mozna jenom blbe cumim, ale zajimalo by me to)


...Do you know that bad girls go to hell?...
Banditatom (Člen)
22.10.2008 15:20:35
Offline

Re: cena povinného ručení

Lenka psal:

nicola.foxx: ze by konecne nekdo spocital, ze zensky bouraj min nebo zpusobujou mensi skody? :)))

Banditatom: at ctu jak ctu, tak nikde nevidim, u jaky pojistovny jsi mel to povinny puvodne??? (mozna jenom blbe cumim, ale zajimalo by me to)

čsobsmokin a postupně ruším všechny pojistky co u nich mámsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
losmiros (Člen)
22.10.2008 20:22:02
Offline

Re: cena povinného ručení

mám u CPP plnej bonus v curakove na auto do deseti let za 3700 rocne TDi, u CP to bylo asi pet tacu. zajimave je to, ze pak jsem mel u CPP auto a pojistka mi prisla 5500 za rok, tak jsem tam sel, ze jim to platit nebudu a ze jdu pryc, spocitali mi tech 3700 idontknow tak nevim co si o tom myslet. o triglavu jsem taky premejslel

toz tak


on the road
Bedřich (Člen)
22.10.2008 21:06:04
Offline

Re: cena povinného ručení

Póla psal:

Bedřichu máš asi štěstí na lidi.....
To spíš vypadá na omyl taxátora.

Bonus je převoditelný ve stejné kategorii vozidla, to je dvoustopé = motorky, auta do 3,5 t, nákladní a tak dále....
Je to dané zákonem....

Ale zákony jsou od toho, aby se porušovali...
A všichni jsme jen omylní lidi....good

Aha, tak to jsem ani netušilbigsmile
idontknow Holt klika...
Jo a to jsem přitom změnil pojišťovnu.bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Lenka (Člen)
23.10.2008 09:59:00
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom: no ty vole, dys se pojistis u takovydle jebky, tak se nediv...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Banditatom (Člen)
23.10.2008 12:58:08
Offline

Re: cena povinného ručení

Lenka psal:

Banditatom: no ty vole, dys se pojistis u takovydle jebky, tak se nediv...

Ty no ..... raděj nicbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tomboo (Člen)
28.01.2009 19:10:30
Offline

Re: cena povinného ručení

Tak jsem včera zjistil že u Kooperativy maji do konce ledna slevu 45%.
Dneska volam a je to pravda,tak mam pojisteni na plnotučnou na celý rok
za 1500bigsmile Už nemusim řešit nějaký depozit atd.Zajímavé je že jsem
o tom nikde nečet a jak jsem se ptal jak to že davají takovou slevu,prý
aby se u nich klienti cítili dobře.Hlavně že 11ho jsem rušil a nikdo mi nic
neřeklfuck Už aby bylo teplo----------------->good


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
ross (Člen)
28.01.2009 19:19:50
Offline

Re: cena povinného ručení

masovou reklamu těchle akcí nečekejheadshake

já měl od prodávajícího dobrou cenu na Koop za cca 1700,-

ofiko to tenkrát bylo víc

takže na to seru


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kukii (Člen)
28.01.2009 19:30:44
Offline

Re: cena povinného ručení

Tomboo psal:

Tak jsem včera zjistil že u Kooperativy maji do konce ledna slevu 45%.
Dneska volam a je to pravda,tak mam pojisteni na plnotučnou na celý rok
za 1500bigsmile Už nemusim řešit nějaký depozit atd.Zajímavé je že jsem
o tom nikde nečet a jak jsem se ptal jak to že davají takovou slevu,prý
aby se u nich klienti cítili dobře.Hlavně že 11ho jsem rušil a nikdo mi nic
neřeklfuck Už aby bylo teplo----------------->good

Póla to tu psala.... idontknow a dost se o tom diskutovalo smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
28.01.2009 19:31:28
Offline

Re: cena povinného ručení


Život je boj-mašina je nej!!!
qwerty (Člen)
29.01.2009 13:31:24
Offline

Re: cena povinného ručení

Kukii psal:

http://wwww.suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=7553

jj good mam to uz pres Polu uzavrene good za 6 mesicu zaplatim 768 kc bigsmilebigsmile

P.S. usetrim za rok asi 600kc smokin


WD club member.
Tomboo (Člen)
29.01.2009 18:35:11
Offline

Re: cena povinného ručení

Nějak jsem tu diskuzi přehlédl-sorrysmile1 Většinou sleduji jenom techniku.
Mam to taky přesně za 768 kachlí a minulý rok jsem platil 680 za čtvrt rokubad
Už zbývá jenom čekat na první teplé dny a ----------------------->good


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Bodlinka (Člen)
29.01.2009 19:22:36
Offline

Re: cena povinného ručení

muzu poprosit o shrnuti?
momentalne me to ceka, tak co si mam vybrat za pojistovnu?? helphelp


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
qwerty (Člen)
29.01.2009 19:24:56
Offline

Re: cena povinného ručení

Bodlinka psal:

muzu poprosit o shrnuti?
momentalne me to ceka, tak co si mam vybrat za pojistovnu?? helphelp

uz je to jedno headshake ... ta akce u kooperativy je do konce ledna smile2 , leda bys to stihla zitra good a muzes to odlozit az o 60 dni (ja uz to podepsal a zaplatil ale mam start az od 6.brezna) good


WD club member.
Banditatom (Člen)
29.01.2009 19:34:00
Offline

Re: cena povinného ručení

Bodlinka psal:

muzu poprosit o shrnuti?
momentalne me to ceka, tak co si mam vybrat za pojistovnu?? helphelp

neboj já tě klidně pojistímeviljsem poskytovatel kvalitních služebevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
qwerty (Člen)
29.01.2009 19:40:37
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom psal:
Bodlinka psal:

muzu poprosit o shrnuti?
momentalne me to ceka, tak co si mam vybrat za pojistovnu?? helphelp

neboj já tě klidně pojistímeviljsem poskytovatel kvalitních služebevil

jo ty tak bigsmile u tebe bych si nepojistil ani kocarek smokin


WD club member.
Banditatom (Člen)
29.01.2009 19:52:02
Offline

Re: cena povinného ručení

qwerty psal:
Banditatom psal:
Bodlinka psal:

muzu poprosit o shrnuti?
momentalne me to ceka, tak co si mam vybrat za pojistovnu?? helphelp

neboj já tě klidně pojistímeviljsem poskytovatel kvalitních služebevil

jo ty tak bigsmile u tebe bych si nepojistil ani kocarek smokin

a to mě ještě pořádně neznášsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
29.01.2009 20:27:14
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom psal:
qwerty psal:
Banditatom psal:


neboj já tě klidně pojistímeviljsem poskytovatel kvalitních služebevil

jo ty tak bigsmile u tebe bych si nepojistil ani kocarek smokin

a to mě ještě pořádně neznášsmokin

tak jsem hodil novou pojišťovnu na octavu1,9 z 5400 u české , na 3538 u triglav!!good


když to jede,je to OK
Bodlinka (Člen)
29.01.2009 20:27:20
Offline

Re: cena povinného ručení

mno zitra to asi nestihnu... nemam velkej technicak... teda mam jen kopii ale to mi asi nestaci ne?? help

to Banditatom: tak prijet na kafe (pokecame o pojisteni) bigsmile

nebo mi jen reknete kam mam jit?? Bozka je moje prvni vozidlo psane na me...


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Zdenousek (Člen)
29.01.2009 20:48:33
Offline

Re: cena povinného ručení

jistě že ti kopie stačí good jak jde vo to, dát pojišťovně prachy, tak stačí cokoliv smile1


My letci máme ocelové ptáky...
Banditatom (Člen)
29.01.2009 21:04:02
Offline

Re: cena povinného ručení

to Banditatom: tak prijet na kafe (pokecame o pojisteni) bigsmile

Hmm to je výzvaevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenousek (Člen)
29.01.2009 21:48:28
Offline

Re: cena povinného ručení

Ještě chtělas shrnutí... http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=7107
To je celkem slušnej důvod, proč stihnout pojistit ještě zítra, daj ti 45% bonus (tak nějak) ikdyž je to tvá první pojistka good


My letci máme ocelové ptáky...
Bodlinka (Člen)
29.01.2009 21:51:15
Offline

Re: cena povinného ručení

Zdenousek psal:

Ještě chtělas shrnutí... http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=7107
To je celkem slušnej důvod, proč stihnout pojistit ještě zítra, daj ti 45% bonus (tak nějak) ikdyž je to tvá první pojistka good

mno to je to co sem tu hledala... ja vedela ze jsem to tu nekde cetla bigsmilebigsmile
dikes good


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
qwerty (Člen)
30.01.2009 12:04:01
Offline

Re: cena povinného ručení

Banditatom psal:

to Banditatom: tak prijet na kafe (pokecame o pojisteni) bigsmile

Hmm to je výzvaevil

bigsmilebigsmilebigsmile ale mas to celekm kus bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
Lukyn1 (Člen)
08.02.2009 16:34:02
Offline

Re: cena povinného ručení

Zdar dlouho jsem tu nebyl, tak zase přidám slovo do pranice smile1
Už jsem poděkoval, ale ještě jednou veřejně, díky moc Póle za pojistku. good
Bez jakýho koliv bonusu jsem se dostal na super penízky, kdyby jste místo špekulování řekli Póle, mohli jste být v pohodě jako já evilevil


Jeedéééééééééééémmmm
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 16:47:44
Offline

Re: cena povinného ručení

Já taky, díky Póle to mám bez trablů a levnější goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Bodlinka (Člen)
08.02.2009 17:13:21
Offline

Re: cena povinného ručení

aj i ja jsem dalsi spokojeny pacient goodgood
rychle, levne, bez starosti, z domova goodgood

Dekuji...


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
faitík (Člen)
08.02.2009 20:02:14
Offline

Re: cena povinného ručení

Abych nebyl vostuda, taky děkuju veřejně přede svědky Póle. Nejen za povinné ručení, ale i za další pojištění a rady, které mi poskytlagood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Bandit (Člen)
08.02.2009 20:22:33
Offline

Re: cena povinného ručení

Přidávám se k poděkování Póle za rychlé a levné služby goodgoodgood

Děkuji goodhelpgood


Traktor patří na pole !!!
Póla (Člen)
08.02.2009 22:24:27
Offline

Re: cena povinného ručení

No koukám, že až se potkáme, tak z alkoholového opojení nevyjdu....

Tož teda doufám, že to brzy bude a to jaro dorazí akurát na čas....
Zatím si dejme každý na zdraví jednuwine od domácího krbu....

Bandit PIČO....good

sonyk (Člen)
09.02.2009 11:51:34
Offline

Re: cena povinného ručení

Póla psal:

No koukám, že až se potkáme, tak z alkoholového opojení nevyjdu....

Tož teda doufám, že to brzy bude a to jaro dorazí akurát na čas....
Zatím si dejme každý na zdraví jednuwine od domácího krbu....

Bandit PIČO....good

Myslim že každej kdo Póle slibil panaka a koupí ji ho na srazu tak Póla skončí na proti alkoholnimsmile1 jen ja jsem jí jich dlužen smile1 Povine havarijko , krádež. plus další věci pro jiné lidi. Bez trablů a z pohodlí domova prostě paráda smile1

Díky moc Pólo.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr