Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:18:43
Offline

Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Máte někdo zkušenost?
Je lěpší chorvatsko, nebo itálie?
Nebo úplně něco jinýho?
Autem?
Letět?
Prostě nějakej tip na letní dovču.

Kuju smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
08.02.2009 17:28:41
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

co takhle nekam letet... ;) ... www.ryanair.com  .... da se dostat treba na Ibizu za 5 Euro good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:33:52
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

To je sice krasny, ale co tam? To tam doletim s batohem, snim svacinu a poletim zpatky? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
08.02.2009 17:34:05
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:38:27
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous psal:

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...

Čoveče ty to vyprávíš jak dybys dělal v cestovce bigsmile
Čte se to krásně, jen těch 25h mě tak nějak lehounce odrazujesmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
08.02.2009 17:39:04
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE: kdyz to beres takhle tak proc nekam jezdit? idontknow


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Filous (Člen)
08.02.2009 17:39:24
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

...a chorvati mě poslední roky srali, jag sou čim dál tym víc vychcaný, hladový, snažej se haranty vokrást i dyš si dou koupit zmrzlinu, prostě na ně seru...dyš sem tam byl prvně s rodinou rok po válce, to sme jim byli dobrý a chovali se k nám jako k hostum, ale teď??? ...vyjma Marije Minigo f Podstraně pod Splitem, ta byla dycky jag mámagood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
08.02.2009 17:44:54
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE psal:
Filous psal:

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...

Čoveče ty to vyprávíš jak dybys dělal v cestovce bigsmile
Čte se to krásně, jen těch 25h mě tak nějak lehounce odrazujesmile2

...fakt se mi tam líbilo...bungalovy uprostřet oleandrů, bjehaj tam gekoni, ještěrky a další zajimavý zviřátka, černoši prodávaj cetky z Afriky, Vinčenzo s Džuzepem jakošto majitelé kempu tě každý ráno pozdravjej s úsměvem na ksichtě, f areálu picérka, bar, restauračka, fodbálek, bazén, diskoška, ale nejni to nic velkýho, ve fsi jen řezník, trafika, nejaký kšefty jako zelenina, dvoje potraviny, dvje hospody, benzínka, žádný promenády, nic vyloženě atraktivního, žencký nemusej vozit žádný šatičky a boty na potpatku, páč je to fakt vesnice, tagže vystačíš s dvojema kraťasama, dvojema tričkama, plafkama a sandálema, prostě pohoda a klídekgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:49:28
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

richie psal:

mr.BSE: kdyz to beres takhle tak proc nekam jezdit? idontknow

Asi sme se minuli myšlenkama vole bigsmile
Myslel sem jako, že chcu jet autem a mít s sebou to svoje "zázemí".
A ne vystoupit z letadla (byť za 200kč) a s batohem se někde ubytovávat.
Víme?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:50:48
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous psal:
mr.BSE psal:
Filous psal:

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...

Čoveče ty to vyprávíš jak dybys dělal v cestovce bigsmile
Čte se to krásně, jen těch 25h mě tak nějak lehounce odrazujesmile2

...fakt se mi tam líbilo...bungalovy uprostřet oleandrů, bjehaj tam gekoni, ještěrky a další zajimavý zviřátka, černoši prodávaj cetky z Afriky, Vinčenzo s Džuzepem jakošto majitelé kempu tě každý ráno pozdravjej s úsměvem na ksichtě, f areálu picérka, bar, restauračka, fodbálek, bazén, diskoška, ale nejni to nic velkýho, ve fsi jen řezník, trafika, nejaký kšefty jako zelenina, dvoje potraviny, dvje hospody, benzínka, žádný promenády, nic vyloženě atraktivního, žencký nemusej vozit žádný šatičky a boty na potpatku, páč je to fakt vesnice, tagže vystačíš s dvojema kraťasama, dvojema tričkama, plafkama a sandálema, prostě pohoda a klídekgood

Dyš já bych zas asi něco, kde se dá večír vyrazit mezi lidi, čumět na omladinu na skůtrech, žebráky na promenádách, blbečky s loutkama a tak...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
08.02.2009 17:51:58
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous psal:

...a chorvati mě poslední roky srali, jag sou čim dál tym víc vychcaný, hladový, snažej se haranty vokrást i dyš si dou koupit zmrzlinu, prostě na ně seru...dyš sem tam byl prvně s rodinou rok po válce, to sme jim byli dobrý a chovali se k nám jako k hostum, ale teď??? ...vyjma Marije Minigo f Podstraně pod Splitem, ta byla dycky jag mámagood

jo do ass už nevědí co by a šílenej bordelsick zlatí talošigood


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
08.02.2009 17:52:40
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Mě serete,už se vidím zase někde v piči vocaďsmile2bigsmile Ale teda né autemsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
08.02.2009 17:54:00
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE psal:
Filous psal:
mr.BSE psal:


Čoveče ty to vyprávíš jak dybys dělal v cestovce bigsmile
Čte se to krásně, jen těch 25h mě tak nějak lehounce odrazujesmile2

...fakt se mi tam líbilo...bungalovy uprostřet oleandrů, bjehaj tam gekoni, ještěrky a další zajimavý zviřátka, černoši prodávaj cetky z Afriky, Vinčenzo s Džuzepem jakošto majitelé kempu tě každý ráno pozdravjej s úsměvem na ksichtě, f areálu picérka, bar, restauračka, fodbálek, bazén, diskoška, ale nejni to nic velkýho, ve fsi jen řezník, trafika, nejaký kšefty jako zelenina, dvoje potraviny, dvje hospody, benzínka, žádný promenády, nic vyloženě atraktivního, žencký nemusej vozit žádný šatičky a boty na potpatku, páč je to fakt vesnice, tagže vystačíš s dvojema kraťasama, dvojema tričkama, plafkama a sandálema, prostě pohoda a klídekgood

Dyš já bych zas asi něco, kde se dá večír vyrazit mezi lidi, čumět na omladinu na skůtrech, žebráky na promenádách, blbečky s loutkama a tak...

..tak v tom případě pro Vás je Bibione to pravé ořechové goodgoodbigsmilesick

mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:56:10
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Mour psal:
mr.BSE psal:
Filous psal:


...fakt se mi tam líbilo...bungalovy uprostřet oleandrů, bjehaj tam gekoni, ještěrky a další zajimavý zviřátka, černoši prodávaj cetky z Afriky, Vinčenzo s Džuzepem jakošto majitelé kempu tě každý ráno pozdravjej s úsměvem na ksichtě, f areálu picérka, bar, restauračka, fodbálek, bazén, diskoška, ale nejni to nic velkýho, ve fsi jen řezník, trafika, nejaký kšefty jako zelenina, dvoje potraviny, dvje hospody, benzínka, žádný promenády, nic vyloženě atraktivního, žencký nemusej vozit žádný šatičky a boty na potpatku, páč je to fakt vesnice, tagže vystačíš s dvojema kraťasama, dvojema tričkama, plafkama a sandálema, prostě pohoda a klídekgood

Dyš já bych zas asi něco, kde se dá večír vyrazit mezi lidi, čumět na omladinu na skůtrech, žebráky na promenádách, blbečky s loutkama a tak...

..tak v tom případě pro Vás je Bibione to pravé ořechové goodgoodbigsmilesick

Zas jako vyloženě tydlety destinace sem taky jako nemyslel.
Makarská, Bibione, to ne.
Ideálně tak bejt pak kiláčku vocaď, aby se tam dalo dojít/dojet večer vomrknout ruch města.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
08.02.2009 17:57:51
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

nebo Makarská, seš za 11 hod po dálnici i se sváčou na každým parkovišti a kdyby tam tak když jdeš z kopce dolů do přístavu podle moře tak na rohu je cukrárna s úžasnou zmrzlinkougoodmňambigsmile


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 17:59:10
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Baltazar psal:

nebo Makarská, seš za 11 hod po dálnici i se sváčou na každým parkovišti a kdyby tam tak když jdeš z kopce dolů do přístavu podle moře tak na rohu je cukrárna s úžasnou zmrzlinkougoodmňambigsmile

viz. muj posledni  příspěvek bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
08.02.2009 18:05:08
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

než jsem to naťukalbigsmile pak jeď do vesničky Bello kousek od Primoštenu, koupání dobrý ne moc lidí a krásná romantická picérka přímo nad mořem, západ slunce a takgood a do města se dá dojít pěšky, v červenci dobrý v srpnu samej taloš a frantík.


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 18:16:32
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Bello sem v HR vůbec nenašel idontknow
a
Belo je někde ve štředozemísurprised
Nicméně Primošten vím kde je (loni sem v Marině).
Podle toho tvýho popisu to vypadá jako něco, co já hledám goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mi (Člen)
08.02.2009 18:41:58
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

proč jezdit na dovolenou, dát za hainekene 2,5 eur za pizzu 5 eur a více, za ubytování 10 000kč a to jen proto že jeto u slanýho rybníka.
muj nazor je ten že nejlepší dovolená je doma, pěkně ránno snídaně čerstvěj rohlík s jihočeskím máslem utržení rajče pak náká práce kolem baráku, po obědě náka vyjíždka pak vykoupat do řeky a hurá na dvě do hospody,ale kdyš chčije tak hurá do lignana. co se tíče HR souhlasím s filoušem. lepší tam nejezdit...


svět je cirkusovej stan
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 19:13:22
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mi:ja sem se neptal jestli mám jet na dovolenou do zahraničí nebo si mazat rohlík s máslem doma bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
08.02.2009 19:27:41
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE psal:

Máte někdo zkušenost?
Je lěpší chorvatsko, nebo itálie?
Nebo úplně něco jinýho?
Autem?
Letět?
Prostě nějakej tip na letní dovču.

Kuju smile1

sedět doma naassgoodchorvati sou kokoti letecky a na maledivygood


Jebat motorky :-)
mi (Člen)
08.02.2009 19:32:12
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE psal:

mi:ja sem se neptal jestli mám jet na dovolenou do zahraničí nebo si mazat rohlík s máslem doma bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 19:58:42
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

PALOUS psal:
mr.BSE psal:

Máte někdo zkušenost?
Je lěpší chorvatsko, nebo itálie?
Nebo úplně něco jinýho?
Autem?
Letět?
Prostě nějakej tip na letní dovču.

Kuju smile1

sedět doma naassgoodchorvati sou kokoti letecky a na maledivygood

Ty jako já nevím, abych sem tam tomu moc málo nedivil bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
08.02.2009 20:07:08
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

No jeden zazobanec co sem mu dělal v harrachově mě tvrdil,že jesi si mám vybrat kam na dofču,tak jedině Maledivybigsmiledo dnes se ale jen divímbigsmile


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
08.02.2009 20:10:12
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous
Guardavalle Marina - co tam udělat pussysrazsurprised


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
08.02.2009 20:11:07
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

PALOUS psal:

No jeden zazobanec co sem mu dělal v harrachově mě tvrdil,že jesi si mám vybrat kam na dofču,tak jedině Maledivybigsmiledo dnes se ale jen divímbigsmile

bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
08.02.2009 20:18:53
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Kelly01 psal:

Filous
Guardavalle Marina - co tam udělat pussysrazsurprised

surprisedDneska bylo fernetů asi trochu víc než obvyklebigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
08.02.2009 21:27:17
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Kelly01 psal:

Filous
Guardavalle Marina - co tam udělat pussysrazsurprised

...že by sme rozčeřili klidný prostředí středomořský vesničky??? ...myslim, že by se to dostalo i do místní kronikybigsmile
...já si tam přives velkej sud svijanckýho mázu a k tomu chladicí aparát a taky tam na mě chodili koukat jag na marťanasurprisedbigsmile ...a dybys viděl ty mlsný pohledy talošů, dyš sem přišel na pláž s pulitrem s pořádnou čepicí...za půl hoďky sem šel znova a tag celý vodpoledne...a ty večery, gdy koukáš na zapadající slunce do moře přes pulitr plnej píva a nic a nigdo tě neruší, no romantika jako krávagood
...asi by byli dost vyděšený, dyby tam dovalilo šedesát Banditů s doprovodnejma vozidlama, vyvalili sme sudy a začli konzumovat rum a fernet bigsmilebigsmilebigsmile
...ale mě se ta myšlénka líbígood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
08.02.2009 21:45:09
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Kdy se jede? bigsmile

Je to teda flák cesty...


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
08.02.2009 21:49:35
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

...a řízky, vepřový řízky ty sis tam asi taky přivez viď  :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
08.02.2009 22:01:18
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous psal:

...že by sme rozčeřili klidný prostředí středomořský vesničky??? ...myslim, že by se to dostalo i do místní kronikybigsmile
...já si tam přives velkej sud svijanckýho mázu a k tomu chladicí aparát a taky tam na mě chodili koukat jag na marťanasurprisedbigsmile ...a dybys viděl ty mlsný pohledy talošů, dyš sem přišel na pláž s pulitrem s pořádnou čepicí...za půl hoďky sem šel znova a tag celý vodpoledne...a ty večery, gdy koukáš na zapadající slunce do moře přes pulitr plnej píva a nic a nigdo tě neruší, no romantika jako krávagood
...asi by byli dost vyděšený, dyby tam dovalilo šedesát Banditů s doprovodnejma vozidlama, vyvalili sme sudy a začli konzumovat rum a fernet bigsmilebigsmilebigsmile
...ale mě se ta myšlénka líbígood

Ty vo tom mluvíš tak hezky, že bych se hned sbalil a jel...smile1good
Já jsem pro.good

A ještě by se to mělo udělat kočovně. Bejt někde třeba 2 dny, pak se sbalit a zase jet dál. To bysme byli asi ve všech místních plátcích kudy by se projíždělo.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hulibrk (Člen)
08.02.2009 22:19:29
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Ondráš psal:

[
A ještě by se to mělo udělat kočovně. Bejt někde třeba 2 dny, pak se sbalit a zase jet dál. To bysme byli asi ve všech místních plátcích kudy by se projíždělo.smile1

A v dobrym,nebo spatnym?


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Ondráš (Člen)
08.02.2009 22:32:22
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Hulibrk psal:

A v dobrym,nebo spatnym?

Byl jsi na nějakým sraze? Asi ne. Jinak by ses takhle neptal... smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hulibrk (Člen)
09.02.2009 00:09:43
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Ondráš psal:
Hulibrk psal:

A v dobrym,nebo spatnym?

Byl jsi na nějakým sraze? Asi ne. Jinak by ses takhle neptal... smokin

Aha,takze opet "nezapomenutelna" stopa nasince v zahranici.idontknow

ale napad jako takovej je to dobrej.


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Filous (Člen)
09.02.2009 00:41:54
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

osiris psal:

...a řízky, vepřový řízky ty sis tam asi taky přivez viď  :))

...depag, enem to pívo...a eště slivovici...jinag probíhali lazáně, špagety, pica, prošůto, voslí salámy, karpáčo a tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
09.02.2009 01:42:57
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Hulibrk psal:

Aha,takze opet "nezapomenutelna" stopa nasince v zahranici.idontknow

ale napad jako takovej je to dobrej.

A bylo by to na tn.cz. smokinbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hulibrk (Člen)
09.02.2009 07:36:06
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

A kdo tam prijede po vas,a provali se ze je cech,tak bude lyncovanej pro vystrahu..bigsmile


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
sonyk (Člen)
09.02.2009 12:16:25
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous psal:

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...

Nevyplati se tam letet spis?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
inkvizitorr (Administrator)
09.02.2009 12:21:00
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mrdat na ježdění autem, taková kréta nebo sardýnie letadýlkem samozřejmě a mimo sezónugoodgoodgood


doba je temná...
Hulibrk (Člen)
09.02.2009 12:22:11
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

sonyk psal:

Nevyplati se tam letet spis?

Nekdy i cesta je cil smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
666killer (Člen)
09.02.2009 12:35:21
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

na dovolenku bez bandasky mrdat


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Hulibrk (Člen)
09.02.2009 12:42:02
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

666killer psal:

na dovolenku bez bandasky mrdat

To je jedno esi je to bandaska nebo neco jineho.At to ma 2 kola a poradnej kroutak,nekam uz dojedes.smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Filous (Člen)
09.02.2009 12:47:48
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

sonyk psal:
Filous psal:

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...

Nevyplati se tam letet spis?

...asi možná i vyplatí, ale nám se nechce, baví nás to cestování...jezdim uš spoustu let VW Caravellou, tagže pro 4 lidi a psa pohodlný, velký auto...a navíc představa, že sem něgde nemobilní mě děsí...vim, můžu si povoz pronajmout, ale já v místě cestuju, dyš se mi zrovna chce a abych scháněl auto teť hnet, dyš se rozhodnu a nebo abych platil pronájem a auto stálo u baráku??? ...ne ne...prostě to mam takle rát...a taky přectava, že nacpu psa do přeprafky a pošlu ho v nákladovym prostoru letadla je pro nás nepřectavitelná, Jenny by zešílela, na to ji mam moc rát...ale každej to má jinag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
lahab (Člen)
09.02.2009 14:01:55
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

A co jižní Francie?

Přes německo zadara a pak se dá jet po hodně pěkných okreskách podél dálnice. Jsou tam pro kamiony značené trasy, které člověka vedou od mulhouse aýž dolů na lyon, marseille atd. Ubytovat se dá ve formuli http://www.hotelformule1.com/ za 35 - 40 euro za dvulůžák (taková ubytovna, malý pokojík sociálka společná, ale čisté) nebo v o něco dražším etapu http://www.etaphotel.com/, kde jsou větší pokoje a sociálka samostatně pro každý pokoj. Cena je kolem 60. Střední Francie je nádherná a dole se dá krásně koupat. Jsou třeba přímo v Nice, tam ale bývá  plno, takže doporučuji rezervovat předem...

mi (Člen)
09.02.2009 14:16:30
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

lahab psal:

A co jižní Francie?

Přes německo zadara a pak se dá jet po hodně pěkných okreskách podél dálnice. Jsou tam pro kamiony značené trasy, které člověka vedou od mulhouse aýž dolů na lyon, marseille atd. Ubytovat se dá ve formuli http://www.hotelformule1.com/ za 35 - 40 euro za dvulůžák (taková ubytovna, malý pokojík sociálka společná, ale čisté) nebo v o něco dražším etapu http://www.etaphotel.com/, kde jsou větší pokoje a sociálka samostatně pro každý pokoj. Cena je kolem 60. Střední Francie je nádherná a dole se dá krásně koupat. Jsou třeba přímo v Nice, tam ale bývá  plno, takže doporučuji rezervovat předem...

jak říkáš střední francie a jížní je fakt suprrr a dobrý je to vzít pře němce po jihu kolem bodamskýho jezera a pak jako na freiburg málo kamionú a pekná cesta po bundesstrasse...good


svět je cirkusovej stan
sonyk (Člen)
09.02.2009 14:38:18
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Filous psal:
sonyk psal:
Filous psal:

...spoustu let sem jezdil do Chorvatska, mam to sjetý vot Zadaru k Dubrovniku...dobrý...ale po tom, co sem byl loni f Italsku, konkrétně f Kalábriji f Guardavalle Marina, tag vim, že do Chorvatska už nepojedu...je to sice daleko, cca 2100 km, 25 hod cesty, ale dá se to, navíc mě ježdění nevadí a vždycky se těšim i na tu cestu...vodměnou sou poloprázdný nádherný dlouhý pláže, votevřený moře, stálý počasí bes deště, ceny jako tady, za pobyt platíš míň neš f HR, nejsou tam skoro žádný turisti, prostě dobrý...

Nevyplati se tam letet spis?

...asi možná i vyplatí, ale nám se nechce, baví nás to cestování...jezdim uš spoustu let VW Caravellou, tagže pro 4 lidi a psa pohodlný, velký auto...a navíc představa, že sem něgde nemobilní mě děsí...vim, můžu si povoz pronajmout, ale já v místě cestuju, dyš se mi zrovna chce a abych scháněl auto teť hnet, dyš se rozhodnu a nebo abych platil pronájem a auto stálo u baráku??? ...ne ne...prostě to mam takle rát...a taky přectava, že nacpu psa do přeprafky a pošlu ho v nákladovym prostoru letadla je pro nás nepřectavitelná, Jenny by zešílela, na to ji mam moc rát...ale každej to má jinag...

Tak caravelou parada, zas je to dobrodruzo smile1 Ja bych nejradsi na motyce ale to by ty moji upadla prdel a ruce takovou dalku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mazo (Člen)
09.02.2009 15:28:13
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

v tej itálii mozem oporucit len Riccione pri Rimini. Myslim, ze to zodpoveda podmienke byt pár KM od mesta a promenády.
Boli sme tam v kempe a celkom slusne. Tea pokial chcete taliansko. Mne sa tie slnecnikmi zasypane plaze nepacia sick
Tu bolo akurat slnecnikov po kokot, ludi uz bolo pomenej bigsmile
A plaz rozdelena na tie 20m sukromne plaze - pe mna hnus...
Ale miesto pekne. Na jednodnovy vylet do San Marina, dokonca v meste - mestecku je nejaky okruh a prave ked me tam boli, taliani mali nejaky statny pretek good
http://www.campingfontanelle.net/  tu sme byvali. S cestovkou je to napicu, ale da sa tam rozlozit vlastny stan alebo ubytovat sa v chatke...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Baltazar (Člen)
09.02.2009 18:36:05
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE psal:

Bello sem v HR vůbec nenašel idontknow
a
Belo je někde ve štředozemísurprised
Nicméně Primošten vím kde je (loni sem v Marině).
Podle toho tvýho popisu to vypadá jako něco, co já hledám goodgood

je to asi 3 km od Primoštenu směrem k domovu (snad na sever) možná už si po těch dvou letech co jsem tam nebyl blbě pamatuju jméno, ptal jsem se i ženy a taky neví a to jsme tam byli asi třikrát. Možná Belo možná Selo, jestli najdu mapu tak se podívám, ale na netu jsem to taky nenašel idontknow


The father of the little princess of the dawn
mazo (Člen)
09.02.2009 20:20:28
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mr.BSE (Člen)
09.02.2009 20:57:35
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

Mazo: zkusím tam mrknout, díky :good:
Baltaz: to není tak moc podstatný, to už by se nějak našlo.

Jinak taky to mám jako Filous - mě na tom baví ze 40% už i ta cesta. Prostě takovej trip :good: Na hranicích kafe, špinka, protáhnout se a šup zas na dalšich 300km :good: :good:


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mi (Člen)
10.02.2009 12:28:25
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

mr.BSE psal:

Jinak taky to mám jako Filous - mě na tom baví ze 40% už i ta cesta. Prostě takovej trip good Na hranicích kafe, špinka, protáhnout se a šup zas na dalšich 300km good good

že ty máš práci hned u baráku bigsmile


svět je cirkusovej stan
mr.BSE (Člen)
10.02.2009 15:01:40
Offline

Re: Cestovani autem "naslepo",CR, I,...

krasnejch 350km tydne bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr