Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Proč jsou lidi trubky?

maňas (Člen)
22.02.2007 20:59:21
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Zvířat máme doma víc než dost,ale psisko je jen velmi vychcanej podskříňákbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vitas (Člen)
22.02.2007 20:59:56
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

u nás v Olomouci měl jeden majitel fit centra psa a ne malého, a toho měl v tom fitku u sebe a ten pes se normálně vysral na koberec a majitel nic od té doby tam nepáchnu jo a majitele bych nakopal  do prdele kokot jak noha chudák pes.

osiris (Člen)
22.02.2007 21:32:34
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

...a já, já jsem taky jednou viděl psa bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
22.02.2007 21:39:42
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

osiris psal:

...a já, já jsem taky jednou viděl psa bigsmile

nevěří to sis vymyslel viď bigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenda (Člen)
22.02.2007 21:40:07
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bigsmile to je první téma co vidim, že je na dvě stranygood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bery (Člen)
22.02.2007 21:41:08
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Zdenda psal:

bigsmile to je první téma co vidim, že je na dvě stranygood

ty vůbec nečteš?surprisedidontknow


momentalně zavostalej
Pšán (Člen)
22.02.2007 22:15:06
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

osiris psal:

...a já, já jsem taky jednou viděl psa bigsmile

..a já vím kdegood vloni na Ebece..ten majitelův kříženec vlka s vlčicí..
..pokud byl na řetězu u boudy,tak to vypadalo,že mezi nás vletí i s tou boudou(já byl v klidu,bo mi majitel řek,že zatím uškubl jenom dva řetězysurprisedsmile1)..
..ale večer,když jme seděli v šenku,najednou byl"pes basketbalistický"mezi náma..všem nám zatlo,ale psík prošel,nechal se pohladit,vlezl,zalehl pod stůl a do konce"šenkování" jsme o něm nevěděli..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
vitas (Člen)
22.02.2007 22:17:01
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bery psal:
Zdenda psal:

bigsmile to je první téma co vidim, že je na dvě stranygood

ty vůbec nečteš?surprisedidontknow

to nebylo myšleno ve zlém na psa ale na toho bezohledného rádoby psovoda majitele idontknow

osiris (Člen)
22.02.2007 22:51:19
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

pšánovi: no ten byl jedlej bigsmile až do rána jsem z toho měl tik, palous myslel, že na něj mrkám a somroval se mi furt pod deku bigsmile
...teda jako jedlej, nee jedlej smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PetrK (Člen)
22.02.2007 23:51:49
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Dovolte,abych i já přidal svou trošku do mlýna..
mladá dneska večer šla s kocoorem táty na veterinu na očkování. Cestou zpátky si to střihla přes park kde potkala dva DEBILY s pitem který samozřejmě nenapadlo nic jiného než že milému psíkovi pošeptaly kočička a pustily ho na ni. Asi si dokážete představit co se asi dělo. Kocour v posranej strachy, mladá taky, držela kocoura a pit po ní skákal jak hovado, no a ty dva kreténi se semozřejmě královsky bavilyfuck jediný co mě sere, že jsem tam nebyl. Mám rád psi, ale tenhle by se domu už nevrátil..

Filous (Člen)
23.02.2007 07:38:55
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

PetrK psal:

Dovolte,abych i já přidal svou trošku do mlýna..
mladá dneska večer šla s kocoorem táty na veterinu na očkování. Cestou zpátky si to střihla přes park kde potkala dva DEBILY s pitem který samozřejmě nenapadlo nic jiného než že milému psíkovi pošeptaly kočička a pustily ho na ni. Asi si dokážete představit co se asi dělo. Kocour v posranej strachy, mladá taky, držela kocoura a pit po ní skákal jak hovado, no a ty dva kreténi se semozřejmě královsky bavilyfuck jediný co mě sere, že jsem tam nebyl. Mám rád psi, ale tenhle by se domu už nevrátil..

...no tag to je vrchol kreténizmu, fuck na zabití fucksickfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Datel (Člen)
23.02.2007 08:10:02
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bery psal:

no a my máme doma žížalu a jmenuje se jůlinka. taky s ní chodim vobčas na volno a to máte vidět jak se všichni bojíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile akorát ta mrcha nekoušebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

.......jenom žužlá......

Myšák (Člen)
23.02.2007 11:51:48
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Datel psal:

Myšáku, ten tvůj pesan u toho běhání snad spí, ne? To by mě zajímalo, jak vypadá ta třetí momentka, kterou sem určitě nechceš dát...........

bigsmile

Nespi. Jen si v zapalu hry neuvedomuje ze je to mlada dama a mela by se podle toho i tvarit bigsmile
A do tej treti momentky ti nic neni fuckbigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Zdenda (Člen)
23.02.2007 12:47:12
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

vitas psal:
bery psal:
Zdenda psal:

bigsmile to je první téma co vidim, že je na dvě stranygood

ty vůbec nečteš?surprisedidontknow

to nebylo myšleno ve zlém na psa ale na toho bezohledného rádoby psovoda majitele idontknow

Nějak nechápuidontknow Co nečtu atd. ???


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.02.2007 12:48:40
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Filous psal:
PetrK psal:

Dovolte,abych i já přidal svou trošku do mlýna..
mladá dneska večer šla s kocoorem táty na veterinu na očkování. Cestou zpátky si to střihla přes park kde potkala dva DEBILY s pitem který samozřejmě nenapadlo nic jiného než že milému psíkovi pošeptaly kočička a pustily ho na ni. Asi si dokážete představit co se asi dělo. Kocour v posranej strachy, mladá taky, držela kocoura a pit po ní skákal jak hovado, no a ty dva kreténi se semozřejmě královsky bavilyfuck jediný co mě sere, že jsem tam nebyl. Mám rád psi, ale tenhle by se domu už nevrátil..

...no tag to je vrchol kreténizmu, fuck na zabití fucksickfuck

To řikám, že lidi jsou idioti. Pes za to nemůže, ale chápu tvoje smýšlení.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
23.02.2007 15:14:39
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

bery psal:

no a my máme doma žížalu a jmenuje se jůlinka. taky s ní chodim vobčas na volno a to máte vidět jak se všichni bojíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile akorát ta mrcha nekoušebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

A neutíká ti? Estli jo, tak ji prosím nepřikrývej žehličkou... Ani studenou, páč by pak Jůlinka byla taky studenábigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
23.02.2007 15:31:19
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Vitas:
a ktery fitko - bejvala Victorka na stadionu? Tam se furt motal takovej velkej hajzl.... clovek tam zveda na benc svejch rekordnich 20 kilo (div ze nepoti krev) a prijde k nemu cokl a zacne mu vocuchavat hlavu. Jsem mu ty cinky malem pustil na hlavu.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
luboss (Člen)
23.02.2007 15:48:00
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

PetrK psal:

Dovolte,abych i já přidal svou trošku do mlýna..
mladá dneska večer šla s kocoorem táty na veterinu na očkování. Cestou zpátky si to střihla přes park kde potkala dva DEBILY s pitem který samozřejmě nenapadlo nic jiného než že milému psíkovi pošeptaly kočička a pustily ho na ni. Asi si dokážete představit co se asi dělo. Kocour v posranej strachy, mladá taky, držela kocoura a pit po ní skákal jak hovado, no a ty dva kreténi se semozřejmě královsky bavilyfuck jediný co mě sere, že jsem tam nebyl. Mám rád psi, ale tenhle by se domu už nevrátil..

kterou mladou myslis, vogo? bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
vorel (Člen)
23.02.2007 16:12:54
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

já mám krtka, ale to sem asik ve špatnym tématu, takže soráček


řikám si hurikán
Bedřich (Člen)
23.02.2007 16:54:17
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

PetrK psal:

Dovolte,abych i já přidal svou trošku do mlýna..
mladá dneska večer šla s kocoorem táty na veterinu na očkování. Cestou zpátky si to střihla přes park kde potkala dva DEBILY s pitem který samozřejmě nenapadlo nic jiného než že milému psíkovi pošeptaly kočička a pustily ho na ni. Asi si dokážete představit co se asi dělo. Kocour v posranej strachy, mladá taky, držela kocoura a pit po ní skákal jak hovado, no a ty dva kreténi se semozřejmě královsky bavilyfuck jediný co mě sere, že jsem tam nebyl. Mám rád psi, ale tenhle by se domu už nevrátil..

Postřílet, co jinýhobad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Zdenda (Člen)
23.02.2007 19:57:53
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Kohosurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vitas (Člen)
23.02.2007 21:59:41
Offline

Re: Proč jsou lidi trubky?

Loser psal:

Vitas:
a ktery fitko - bejvala Victorka na stadionu? Tam se furt motal takovej velkej hajzl.... clovek tam zveda na benc svejch rekordnich 20 kilo (div ze nepoti krev) a prijde k nemu cokl a zacne mu vocuchavat hlavu. Jsem mu ty cinky malem pustil na hlavu.

jo to je to fitko ale pes asi nebyl hajzl spíš ten jeho majitel.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr