Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Na tri valce:-(

ales.tv (Člen)
15.02.2009 21:38:06
Offline

Na tri valce:-(

Neni to tak dlouho co se udelalo hezky tak sem sedl na stroj je lsem se projet jenze sem zajel do blata tak sem to doma oplachl projel a dal do garaze kde ej stale nad nulou ale je to tyden co sem stroj vytahl nastartoval a mel divny zvuk tak sem osahal svody a sel mi jen na tri ctvrty valec vynechaval uplne cim to je ma na to vliv ta voda? prisel sem k ni po dvou dnech a nastartoval sem uplne normalne a bezel jak svycary cim to je poradite nekdo??

Loser (Administrator)
15.02.2009 21:39:42
Offline

Re: Na tri valce:-(

no vidis ... mas z toho Triumpha goodgoodgood

co treba svicky?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
ales.tv (Člen)
15.02.2009 21:41:02
Offline

Re: Na tri valce:-(

covece hned ten den sem koupil svycu origo ngk a porad stejny prehodil sem je dokonce ty svicky a porad nicale jak rikam po dvou dech to bylo vsechno ok

ales.tv (Člen)
15.02.2009 21:42:14
Offline

Re: Na tri valce:-(

dokonce pri projeti normalne za tepla sem jel z kopce a hazelo to lisky a taky sem se nemohl rozject na jednicku sem mel 1500 otacek prida sem a zaclo se to dusit fakt nevim

Loser (Administrator)
15.02.2009 21:45:17
Offline

Re: Na tri valce:-(

no tak jsi to asi umyl tak dokonale, ze ti natekla voda do te jedne dury vod svicky a po dvou dnech az to vyschlo, tak to bylo zase v cajku ... pokud to ted slape, jak ma, tak se v tom dal nerejpej


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
15.02.2009 21:46:28
Offline

Re: Na tri valce:-(

jinak teda, ja jsem uplnej technickej antitalent, tak spis jeste vyckej vyjadreni nekoho kompetentnejsiho tady


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
ales.tv (Člen)
15.02.2009 21:50:33
Offline

Re: Na tri valce:-(

Jo parada ale umy sem to stalo to deset dni a potom sem to nakopl po deseti dnech a uz to slo na tri a dokonce sem stim najel naky kilometry kdyz sem to zkousel tak by teoreticky mela voda vyschnout po zahrati na provozni teplotu.

Loser (Administrator)
15.02.2009 21:52:35
Offline

Re: Na tri valce:-(

no to praveze asi diky tomu zahrati vyschla ... jen holka potrebovala trosku casu na vzpamatovani


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
ales.tv (Člen)
15.02.2009 21:55:13
Offline

Re: Na tri valce:-(

jo jo asi se zahrala a spamatovala se az kdyz vystydla ma najeto jen 22000tisic coz je jak nova:) Tak doufam kdyz lanuji sni  letos dovolenou tak me nekde nenecha za deste.-)
idontknow

Loser (Administrator)
15.02.2009 23:03:31
Offline

Re: Na tri valce:-(

no tak to se ti klidne muze stat, pokud ti tam natekla voda pri umejvani .... radsi si zkontroluj utesneni tech plastovejch krytu. Par lidem se to tu uz stalo


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fidoB6 (Člen)
15.02.2009 23:38:45
Offline

Re: Na tri valce:-(

To mě též po umytí jede na 3. Jednou sem chytnul chcanec a jela i za tepla na 3 a to už sem si řikal, že sem v ass,ale nakonec se chytla. Tudíž: nic si z toho nedělej, když se chytne za tepla,neni co řešit....Banditpussy


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2009 07:22:16
Offline

Re: Na tri valce:-(

pokud ti to za vlhka dělá problém tak bude asi proseknutá fajfka za vlhka to dělá.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ales.tv (Člen)
16.02.2009 11:59:13
Offline

Re: Na tri valce:-(

Parada dekuji mockrat smile1 snad to bude ok tedy

VikecB12 (Člen)
16.02.2009 17:21:35
Offline

Re: Na tri valce:-(

Mě to loni udělal bandit taky,po zimě kdyš sem to nakopl,tak šel na 3 a chytl se až po uplným zahřátí a při jízdě,chvílu to pokuckávalo,pak se chytl a jel už dobře. Tatova B6 to dělá taky a dneska sem voživoval Kawu ZRX a taky jela napřet na 3. Ulije se někerá svíčka a pak to dělá neplechu,ale jak se voteplí a clověk to projede trochu dál a trochu za to zatáhne aby se to pěkně vypálilo,tak už to nedělá. Teda aspoň u mě.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ton@l (Člen)
16.02.2009 17:53:37
Offline

Re: Na tri valce:-(

No uplne normalni vec... Uz to vubec neresim, proste holt nekdy po delsi dobe chytne na 3 valce, ale za chvili se chytne i ten ctvrty... Letos se mi to pri pridani plynu dusilo nechal jsem to zahrat a trochu to potrapil a dal si rictbigsmile Jinak kdyz jsem potom menil svicky tak jsem se vubec divil ze to jelobigsmile Ty tam musi byt radsi ani nechcu vedetsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
roman.v (Člen)
17.02.2009 21:25:45
Offline

Re: Na tri valce:-(

ales.tv psal:

Neni to tak dlouho co se udelalo hezky tak sem sedl na stroj je lsem se projet jenze sem zajel do blata tak sem to doma oplachl projel a dal do garaze kde ej stale nad nulou ale je to tyden co sem stroj vytahl nastartoval a mel divny zvuk tak sem osahal svody a sel mi jen na tri ctvrty valec vynechaval uplne cim to je ma na to vliv ta voda? prisel sem k ni po dvou dnech a nastartoval sem uplne normalne a bezel jak svycary cim to je poradite nekdo??

To samý se mi stalo loni po celodenní jízdě za deště. Prostě 1 válec střídavě šel a nešel. Časem se to vyhřálo, přes noc vyschlo a bylo to OK.


Don´t worry, be Bandit!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr