Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » obrali mne o motorku

pedro (Člen)
24.02.2007 14:04:08
Offline

obrali mne o motorku

Vcra vecer jsem jezdil na firemni honde 90ccm (rozvazim na ni pizzu) a jak sem odjizdel na vyjezd od pizzerky na hlavni cestu tak na mne skocil nejakej typek tak sem pridal plyn a snazil se ujet . Tahali jsme se jeste tak 10 az 15 metrupak sem natukl nejake auto a od toho se odrazil spadl na zem, v tom priskocil dalsi zvedl pincka skocil na nej a ujel .V tu ranu se vsichni rozutekli fuck . No ja se zvedl a sel zpatky do pizzerky ze mne obrali ,zavolali jsme benga ti to sepsali a hotovo sel sem dom surprised
Huste co ? . Sou tady prekne kurvy badbadsurprisedfuck

Karlos (Člen)
24.02.2007 14:09:53
Offline

Re: obrali mne o motorku

A nebyli to náhodou naši milí cikánští spoluobčané? surprised To je hnus, co se tu děje. Já když jdu někam na půl minuty do krámu, tak jen vytáhnu klíčky a jak to tak pozoruju, lepší nejen zamknout řídítka, ale ještě na to pověsit kravskej řetěz a možná se to najde i tam, kde to stálo fucksickfucksick


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Karlos (Člen)
24.02.2007 14:14:19
Offline

Re: obrali mne o motorku

Pak naběhne nějakej impotentní kretén a sebere ti to za jízdy fuck To už je vrchol všeho! Snad si vopravdu udělám zbroják a jen by na to šáhnul nějakej votejpka a našil bych mu to do zadku fuck (jsem zhnusen) Kéž by ty kurvy chytli.


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Filous (Člen)
24.02.2007 14:17:24
Offline

Re: obrali mne o motorku

...f Irsku??? ...zaměstnanej zůstals nebo dostals padáka??? ...buť rát, že tě nepích kudlou do ledviny a esi ti práce zvostala, fichtla ti poříděj jinýho...co naděláš??? ...nic smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pedro (Člen)
24.02.2007 14:33:29
Offline

Re: obrali mne o motorku

jo daj novyho nebo spis jinyho idontknow a je to jenom vedlejsak na vecer tak v poho ale urcite mne nevyhodej bigsmile
jj a zapomnel jsem poznamenat ze se to stalo vcera v noci v dublinu

Zdenda (Člen)
24.02.2007 16:29:01
Offline

Re: obrali mne o motorku

Ufff tak to se mi ulevilo, že ne u nás. U nás se tohle stát nemůže. Jsme smile1slušnej státgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Drak (Člen)
24.02.2007 17:18:30
Offline

Re: obrali mne o motorku

Zdenda psal:

Ufff tak to se mi ulevilo, že ne u nás. U nás se tohle stát nemůže. Jsme smile1slušnej státgood

Optimisto bigsmile woe musíš jezdit i do ostatních čtvrtí, třeba Prosetice fuck a bacha na diabolky bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
šmidaN (Člen)
24.02.2007 18:09:23
Offline

Re: obrali mne o motorku

kamoš mi to same vypravěl ,taky pracoval v irsku ,že byli tři vlezli mu do cesty ale on zkušený motokrosař dal plny ,chyt řiditka projel ...sice pry ho jeden malem strhnul .po 50 metrech v amoku hodil drifta,a pöd plným se jal idontknowidontknow na ně znova zautočit se svým mbk...rozutekli se ,a to prý byli 15 fakani co se flakaj po ulicich a dělaji bordel ,konkretně se to stalo v deeru ,a ještě donedavna tam pusobila nej bunka IRY ,asi mladi adepti ..bad

Zdenda (Člen)
24.02.2007 20:25:25
Offline

Re: obrali mne o motorku

Jojo Prosetice... To je gheto... Tam jedine s brokovnici a agresivnimi psysickbad


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr