Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Hledám kutila z Plzenskeho kraje

Bikerluke (Nový člen)
27.02.2009 00:16:54
Offline

Hledám kutila z Plzenskeho kraje

Potřebuji pomoc,koupil jsem Suzuki gs500 z dovozu,má novou STK,štítek i výrobní číslo souhlasí,akorat jsou přes výrobní číslo vyražené křížky,číslo je čitelné a prodejce mě ujištoval,že s tím nebudou žádné problemy. Na evidenční kontrole v Plzni řekli,že číslo čitelne je ale že se s tímhle ještě nesetkali a napsali,že moto z hlediska ev.kontroli nevyhovuje.Ted sem na mrtvem bodě,prodejce už bohužel neseženu,moto nemohu přihlásit,tak hledám někoho kdo mi poradí nebo číslo na rámu opraví!Samozřejmě to nechci zadarmo!

mi (Člen)
27.02.2009 07:09:54
Offline

Re: Hledám kutila z Plzenskeho kraje

http://www.westmoto.cz/kontakt zavolej na ten první tel Jiří Dobrý.


svět je cirkusovej stan
Filous (Člen)
27.02.2009 07:52:55
Offline

Re: Hledám kutila z Plzenskeho kraje

...esi sou přes VIN kříšky, znamená to, že vozidlo bylo z ňákýho důvodu zlikvidovaný...ten tvuj prodejce ho nejspíš koupil jako vrak a tobje ho střelil jako éňoňůňo motyku...pročs to kupovals???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
27.02.2009 19:51:39
Offline

Re: Hledám kutila z Plzenskeho kraje

Přesně jak píše Filous,prodejce tě malinko vomrdal. Když jsou přes originál číslo nasekaný křížky tak buďto bylo to vozidlo zlikvidovaný a mnělo sloužit jen na náhradní díly a už né v provozu nebo ještě případně by mohlo poblíž toho čísla mít vyražený ještě další číslo jiný-to v případě že byl rám z nějakýho důvodu měněnej a původní číslo se zakřížkuje tak aby stále zůstalo čitelný a vedle se vyrazí nový,třeba ůředně přidělený číslo který  je platný ale to starý tam musí zůstat aby se dalo porovnat jestli ten původní bajk ze kterýho byl ten rám použitej jako náhradní díl nebyl náhodou čorklej.
Takže jediná rada je vrátit tu chcanku prodejci páč jinak až tě jednoho dne třeba zastaví nějakej všímavej polda nebo nedejbože německej polda tak ti ten bajk i klidně zabavěj bo s takhle upraveným VIN se fuck jezdit nedá. Nehledě na to že až to budeš prodávat budeš mít kurevskej problém.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr