Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » neznámá součástka

Negr (Člen)
18.05.2008 16:45:13
Offline

neznámá součástka

Zdar Banditpussy klucí, snad už Vám klesla hladina rumu. Včera jsem to po těch x dnech mokra umyl vod těch sraček a po umytí jsem tam našel todle:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Negr/neznamypicus.jpg

Tak jestli nevíte kam to patří? Docela mě zaráží, že z toho něco může upadnout na místě. Co pak pří nějaký střelbě. idontknow


HM.
kazan (Člen)
18.05.2008 16:52:22
Offline

Re: neznámá součástka

Měl by to být  segment z  uchycení kapotáže ( plastu)smile2


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
barynek (Člen)
18.05.2008 17:18:43
Offline

Re: neznámá součástka

Je to "tlumič" na hlavní stojan, dává se to pod vejfuck do takový dírky, koukni a uvidíšgood


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
18.05.2008 17:29:46
Offline

Re: neznámá součástka

barynek psal:

Je to "tlumič" na hlavní stojan, dává se to pod vejfuck do takový dírky, koukni a uvidíšgood

Přesně tak, doraz centrálu aby se nemlátil o kyvku


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2008 17:29:54
Offline

Re: neznámá součástka

je to zespodu na výfuku a je o to opřenej sklopenej hlavní stojan.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenák (Člen)
18.05.2008 18:23:11
Offline

Re: neznámá součástka

K.a.s.y.m. psal:

je to zespodu na výfuku a je o to opřenej sklopenej hlavní stojan.

good Správná odpověď byla tentokrát C) bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Negr (Člen)
18.05.2008 18:24:45
Offline

Re: neznámá součástka

Díky moc, jdu to tam narvat. Doufám, že to už nikdy neupadne. cool


HM.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2008 18:34:05
Offline

Re: neznámá součástka

Zdenák psal:
K.a.s.y.m. psal:

je to zespodu na výfuku a je o to opřenej sklopenej hlavní stojan.

good Správná odpověď byla tentokrát C) bigsmile

ty woe ty jsi fakt rejpalbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenák (Člen)
18.05.2008 18:57:49
Offline

Re: neznámá součástka

K.a.s.y.m. psal:
Zdenák psal:
K.a.s.y.m. psal:

je to zespodu na výfuku a je o to opřenej sklopenej hlavní stojan.

good Správná odpověď byla tentokrát C) bigsmile

ty woe ty jsi fakt rejpalbigsmile

Si se mnou ztravil vikend a si stále překvapen... smile1
Každopádně jsem tě rád viděl jako spoustu dalších....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
K.a.s.y.m. (Člen)
18.05.2008 18:59:45
Offline

Re: neznámá součástka

Nápodobně good
ztratil a pořád mě překvapuješbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fifa b 12 (Člen)
18.05.2008 19:02:04
Offline

Re: neznámá součástka

barynek psal:

Je to "tlumič" na hlavní stojan, dává se to pod vejfuck do takový dírky, koukni a uvidíšgood

presna tak


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
mi (Člen)
18.05.2008 19:47:46
Offline

Re: neznámá součástka

hm hm tak to tam taky nemam....idontknow


svět je cirkusovej stan
pepa (Člen)
18.05.2008 20:08:53
Offline

Re: neznámá součástka

já sem tam dal místo toho tu gumu co se dřív dávala na konzoly pod umyvadlo evil


GSX 1400 K7
Negr (Člen)
18.05.2008 20:13:34
Offline

Re: neznámá součástka

Aha smile1. Takže to upadne znova a zas. smile1 Tak jo, pomalu se začínám smiřovat s tím, že se to bude pozvolna rozpadávat a že to budu mít víc rozebraný než složený. beer


HM.
barynek (Člen)
18.05.2008 20:19:11
Offline

Re: neznámá součástka

Negr psal:

Aha smile1. Takže to upadne znova a zas. smile1 Tak jo, pomalu se začínám smiřovat s tím, že se to bude pozvolna rozpadávat a že to budu mít víc rozebraný než složený. beer

ale pussy, prostě to tam naliftuješ a jak si to jednou "sedne", tzn. jak tu špičku dostaneš krz díru tak už to nevypadne, musel bys za to vzít pořádně a to děláš stejně jen pokud to meješ ne? Takže při jízdě to nevadí a moc často to nemejevil


Bandit 4EVER!!!
Negr (Člen)
18.05.2008 20:43:36
Offline

Re: neznámá součástka

Nemej nemej, sem nepoznal na čem jezdím po třech dnech nánosů sraček z deštíčků. smile1


HM.
barynek (Člen)
18.05.2008 21:31:19
Offline

Re: neznámá součástka

Negr psal:

Nemej nemej, sem nepoznal na čem jezdím po třech dnech nánosů sraček z deštíčků. smile1

tjůnink ne?evilbigsmile já tunil dneska a goodbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Negr (Člen)
18.05.2008 21:56:42
Offline

Re: neznámá součástka

Ukaž fotky, když machruješ. smile1


HM.
mazo (Člen)
18.05.2008 22:00:29
Offline

Re: neznámá součástka

ja som tiez dnes tunil a toho strku a kamienkov som mal ako na korbe tatrofky sick

Vacsinu som uz umyl a vylestil ,ale k podvozku sa musim este vratit, lebo som akysi nevsimavy. Ani neviem ze nejaky tlmic vyfuku mam a teraz mi navyse ondraš vysvetlil, ze mi chyba jedna kontrolka headshakeidontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Negr (Člen)
18.05.2008 22:17:53
Offline

Re: neznámá součástka

Ale máš fešáka! I bez kontrolky! smile1good


HM.
mazo (Člen)
18.05.2008 22:23:12
Offline

Re: neznámá součástka

Negr psal:

Ale máš fešáka! I bez kontrolky! smile1good

no ale mam ho len mesiac redface
...a uz je zajebany ako prasa. Uvidime po roku cool


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
barynek (Člen)
18.05.2008 22:48:29
Offline

Re: neznámá součástka

Negr psal:

Ukaž fotky, když machruješ. smile1

nejni foták, jen na mobilu a to je k sick když nejni pořádně vidět, navíc woe tady furt prší, to ti to radši někdy přijedu vokázat "live"evilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Negr (Člen)
18.05.2008 23:39:45
Offline

Re: neznámá součástka

Nejni prob. Vem toho druhýho cyklystu a přijeďte. Já už to dohr. dal. .) Se těším a brou.


HM.
Banditatom (Člen)
19.05.2008 06:55:22
Offline

Re: neznámá součástka

mazo psal:
Negr psal:

Ale máš fešáka! I bez kontrolky! smile1good

no ale mam ho len mesiac redface
...a uz je zajebany ako prasa. Uvidime po roku cool

správnej chlap se nemyje a smrdíbigsmile a tak samo to platí o jeho motyceevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
19.05.2008 10:22:12
Offline

Re: neznámá součástka

Tak tak, smrdí chcankama a chlastemevil


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
barynek (Člen)
19.05.2008 17:54:10
Offline

Re: neznámá součástka

Negr psal:

Nejni prob. Vem toho druhýho cyklystu a přijeďte. Já už to dohr. dal. .) Se těším a brou.

šak neboj, protáhnem těm našem strojům perka pěkně důkladněevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
moltom (Člen)
07.03.2009 15:25:06
Offline

Re: neznámá součástka

Prave som nainstaloval centralny stojan nasiel to zelezo z dierou na vyfuku, ale chyba mi tam ten gumeny bazmek....bude to moc trieskat pri jazde po nerovnostiach? A co sa da pouzit miesto toho...? Da sa to zohnat original?

Cital som tu nieco o nejakch gumickach na konzolu pod umyvadlo?? Zial netusim o co sa jedna...

VikecB12 (Člen)
07.03.2009 16:05:40
Offline

Re: neznámá součástka

moltom psal:

Prave som nainstaloval centralny stojan nasiel to zelezo z dierou na vyfuku, ale chyba mi tam ten gumeny bazmek....bude to moc trieskat pri jazde po nerovnostiach? A co sa da pouzit miesto toho...? Da sa to zohnat original?

Cital som tu nieco o nejakch gumickach na konzolu pod umyvadlo?? Zial netusim o co sa jedna...

Vejdeš do první prodejny suzuki,řekneš co chceč,zaplatíš kilo a za týden si to tam vyzvedneš.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
07.03.2009 16:25:04
Offline

Re: neznámá součástka

VikecB12 psal:
moltom psal:

Prave som nainstaloval centralny stojan nasiel to zelezo z dierou na vyfuku, ale chyba mi tam ten gumeny bazmek....bude to moc trieskat pri jazde po nerovnostiach? A co sa da pouzit miesto toho...? Da sa to zohnat original?

Cital som tu nieco o nejakch gumickach na konzolu pod umyvadlo?? Zial netusim o co sa jedna...

Vejdeš do první prodejny suzuki,řekneš co chceč,zaplatíš kilo a za týden si to tam vyzvedneš.

A za dva týdny tam jdeš zase, protože ta malá pussyovina pořád vypadává bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
barynek (Člen)
07.03.2009 17:38:06
Offline

Re: neznámá součástka

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
moltom psal:

Prave som nainstaloval centralny stojan nasiel to zelezo z dierou na vyfuku, ale chyba mi tam ten gumeny bazmek....bude to moc trieskat pri jazde po nerovnostiach? A co sa da pouzit miesto toho...? Da sa to zohnat original?

Cital som tu nieco o nejakch gumickach na konzolu pod umyvadlo?? Zial netusim o co sa jedna...

Vejdeš do první prodejny suzuki,řekneš co chceč,zaplatíš kilo a za týden si to tam vyzvedneš.

A za dva týdny tam jdeš zase, protože ta malá pussyovina pořád vypadává bigsmile

za celou dobu co mám béčko nevypadla ani jednouidontknow, takže chyba je asi někde jinde. Zkus jezdit víc po silnici než v terénuevilbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
mr.BSE (Člen)
07.03.2009 19:03:49
Offline

Re: neznámá součástka

barynek psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:


Vejdeš do první prodejny suzuki,řekneš co chceč,zaplatíš kilo a za týden si to tam vyzvedneš.

A za dva týdny tam jdeš zase, protože ta malá pussyovina pořád vypadává bigsmile

za celou dobu co mám béčko nevypadla ani jednouidontknow, takže chyba je asi někde jinde. Zkus jezdit víc po silnici než v terénuevilbigsmilebigsmile

Hele ty teréne bigsmile Vono to bude spíš blbou (velkou) dírou v tom mezisvodu. Na originálu mě to vydřželo přes rok. Na creptusu to vypadlo během měsíce.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fik-B6S (Člen)
07.03.2009 19:09:42
Offline

Re: neznámá součástka

Když jsme dělali central na jinoau motorku doma takjsme použili miso te gumovky silentblok je jedno z čeno z jedné strany jsme odřezali kovokus matkou a z druhé nam zustal šroub a na něm ta gumova čast a dál už to snad popisovat nemusím ne?bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
07.03.2009 19:25:52
Offline

Re: neznámá součástka

mr.BSE psal:
barynek psal:
mr.BSE psal:


A za dva týdny tam jdeš zase, protože ta malá pussyovina pořád vypadává bigsmile

za celou dobu co mám béčko nevypadla ani jednouidontknow, takže chyba je asi někde jinde. Zkus jezdit víc po silnici než v terénuevilbigsmilebigsmile

Hele ty teréne bigsmile Vono to bude spíš blbou (velkou) dírou v tom mezisvodu. Na originálu mě to vydřželo přes rok. Na creptusu to vypadlo během měsíce.

Je fakt že mě to v Creptusu drží taky podstatně hůř než v origo laufu. Jednou sem to taky stratil,ale jenom doma na dvoře při umejvání,takže sem to našelgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
moltom (Člen)
07.03.2009 20:48:08
Offline

Re: neznámá součástka

Ok, tak dik za rady - skocim si teda objednat origo suciastku....

Este jeden dotaz k tomu stojanu - pri montovani som cakal, ze budem musiet silno napinat tie pruziny, ale slo to celkom hladko (pritom obe vyzerali ako nove). Zda sa mi vsak, ze ten stojan je teraz taky volny, sam sa nepohne, ale ide stlacit dolu pomerne lahko. Obavam sa, ze pri jazde po nasich cestach to bude v kuse lietat hore dolu...pripevnuje to niekto z vas nejakym sposobom k vidlici aby to nehrkalo...??

V podstate som ho tam nahodil kvoli udrzbe retaze...takze ak bude napevno a raz za mesiac ho sklopim, tak mi to bude vyhovovat...

osiris (Člen)
07.03.2009 21:12:11
Offline

Re: neznámá součástka

...tak si ho tam nahod (bez pruzin) jenom kdyz chces udrzovat ten retez ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mazo (Člen)
07.03.2009 21:33:56
Offline

Re: neznámá součástka

Pardon za offtopic...ale vitaj sused :)
Ja som teraz tiez blavak, tak dufam sa stretnemegood


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
moltom (Člen)
07.03.2009 21:48:09
Offline

Re: neznámá součástka

No, uvidim ako sa to bude spravat a mozno to potom zhodim. Alebo nejako upevnim. Ak to bude na rit, tak ho zhodim a bude len na udrzbu...

moltom (Člen)
07.03.2009 21:51:24
Offline

Re: neznámá součástka

Sory za offtopic tiez - nebyvas nahodou niekde na Dlhych dieloch? Vidal som tu v lete nejaku tmavu bandasku - to som este len snil o podobnej a teraz je moja! Dufam ze sa stretneme...mam pocit, ze v cechach je ovela viac ludi co vlastnia Banditov ako na Slovensku...

VikecB12 (Člen)
07.03.2009 22:03:33
Offline

Re: neznámá součástka

Si kup někde v železářství kratší pružiny,nedávno sem se díval ve Feroňě že je tam měli za pár kaček v různejch velikostech.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
08.03.2009 00:01:32
Offline

Re: neznámá součástka

mr.BSE psal:
barynek psal:
mr.BSE psal:


A za dva týdny tam jdeš zase, protože ta malá pussyovina pořád vypadává bigsmile

za celou dobu co mám béčko nevypadla ani jednouidontknow, takže chyba je asi někde jinde. Zkus jezdit víc po silnici než v terénuevilbigsmilebigsmile

Hele ty teréne bigsmile Vono to bude spíš blbou (velkou) dírou v tom mezisvodu. Na originálu mě to vydřželo přes rok. Na creptusu to vypadlo během měsíce.

u microna ani prdsmile1


Bandit 4EVER!!!
mazo (Člen)
08.03.2009 11:58:14
Offline

Re: neznámá součástka

moltom psal:

Sory za offtopic tiez - nebyvas nahodou niekde na Dlhych dieloch? Vidal som tu v lete nejaku tmavu bandasku - to som este len snil o podobnej a teraz je moja! Dufam ze sa stretneme...mam pocit, ze v cechach je ovela viac ludi co vlastnia Banditov ako na Slovensku...

to som nebol ja. Byvam v ruzinove a pristahoval som sa len teraz v januari. Este len riesim garaz a potom si pristahujem aj Banditu good
Mozno ich je v cechach viac, ale urcite su v cechach lepsie organizovani...vies cesi su taki ukecanejsi ako my slovaci bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
666killer (Člen)
08.03.2009 21:42:25
Offline

Re: neznámá součástka

mazo psal:
moltom psal:

Sory za offtopic tiez - nebyvas nahodou niekde na Dlhych dieloch? Vidal som tu v lete nejaku tmavu bandasku - to som este len snil o podobnej a teraz je moja! Dufam ze sa stretneme...mam pocit, ze v cechach je ovela viac ludi co vlastnia Banditov ako na Slovensku...

to som nebol ja. Byvam v ruzinove a pristahoval som sa len teraz v januari. Este len riesim garaz a potom si pristahujem aj Banditu good
Mozno ich je v cechach viac, ale urcite su v cechach lepsie organizovani...vies cesi su taki ukecanejsi ako my slovaci bigsmile

no blavacibigsmileass


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
mazo (Člen)
08.03.2009 22:43:51
Offline

Re: neznámá součástka

was? fuckbigsmilebigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr