Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » polo

Vostrý Ondřej (Člen)
25.02.2007 19:37:19
Offline

polo

Jaká je internetová adresa na doplňky z německýho pola? Prosím, víte někdo???

SLUGI (Člen)
25.02.2007 19:40:43
Offline

Re: polo


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Vostrý Ondřej (Člen)
25.02.2007 20:02:08
Offline

Re: polo

máte nějaké zkušenosti s objednávkami z pola???Jinak kde je nejbližší polo v německu vůdči Praze??

Pšán (Člen)
25.02.2007 20:06:38
Offline

Re: polo


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Pšán (Člen)
25.02.2007 20:08:35
Offline

Re: polo

Pšán psal:

http://www.polo-motorrad.de/html/start2.html

Polo vor Ort..dole v pravo mapa..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
luboss (Člen)
25.02.2007 23:14:45
Offline

Re: polo

cerststva zkusenost, banditama taky odzkousena... Regensburk... z Prahy cca 270km porad po dalnici, takze dve hodiny nebo tri v klidu...

POLO, LOUIS, Stadler (obrovsky vyber obleceni a doplnku) a GerinHeim nebo tak neco... Vsechno pak ulic od sebe.


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
MiKu (Člen)
26.02.2007 07:40:03
Offline

Re: polo

V Chemnicu,z Chomutova 71km, takže Z Prahy 170

jiri50 (Člen)
26.02.2007 07:54:43
Offline

Re: polo

Můžeš trochu popsat kde to tam je? Sprechen de deutch neovládám.


jsem pomalejší - ale ne vždy
XJelen (Člen)
26.02.2007 08:53:19
Offline

Re: polo

Vostý Ondřej -  Nejbližší z Prahy máš Chemnitz 170km pak Bayreuth cca.250 a Regensburg 275km. Ten poslední je pořád po dálnici, takže celkem dobrá cesta a jak už někdo psal jsou poblíž i ostatní Louis H-G atd. Navíc v Regensburg je ten shop větší.


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
26.02.2007 09:14:11
Offline

Re: polo

Nevím nevím, ale nejblíž bych řekl že to je do Pola do Drážďan, odtud z Teplic je to cca 55km, navíc tu máme tu novou dálnici z UL takže není co řešit. A 90 to mám do Prahy a to ani ne. Nedaleko Pola je i Hein Gerickegood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
MiKu (Člen)
26.02.2007 09:14:54
Offline

Re: polo

jiri50 psal:

Můžeš trochu popsat kde to tam je? Sprechen de deutch neovládám.

Čus Jiří,směr Lipsko,je to na konci Chemnitz,za mekáčem,odbočka vpravo,sjedeš z menšího kopečka,blbě se to hledá je to docela zašitý,co říkal kluk na VXko?

Drak (Člen)
26.02.2007 09:39:37
Offline

Re: polo

Zdenda psal:

Nevím nevím, ale nejblíž bych řekl že to je do Pola do Drážďan, odtud z Teplic je to cca 55km, navíc tu máme tu novou dálnici z UL takže není co řešit. A 90 to mám do Prahy a to ani ne. Nedaleko Pola je i Hein Gerickegood

A když tam někdy pojedeš nechceš dát vědět? Jsem taky z Teplic a rád bych se tam mrknul smile1


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
XJelen (Člen)
26.02.2007 09:43:54
Offline

Re: polo

Zdenda psal:

Nevím nevím, ale nejblíž bych řekl že to je do Pola do Drážďan, odtud z Teplic je to cca 55km, navíc tu máme tu novou dálnici z UL takže není co řešit. A 90 to mám do Prahy a to ani ne. Nedaleko Pola je i Hein Gerickegood

Pravdu díš, na Drážďany jsem úplně zapomělgood
Z Chebu to mám nejblíž do Bayreuth, a do Dresden stejně jako do Regensburg, akorát lepší cesta.


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
26.02.2007 11:24:59
Offline

Re: polo

Drak: ok by jsme se nějak domluvili, má tam bejt i nějaká výstava, byl jsem tam minulej rok, a bylo to lepší jak náš Motocykl, navíc se tam daly koupit super věci o 50% níž. Akorát nevim jak se to jmenuje. Do Pola potřšbuju, páč tam mjí supr pouzdra na TomTom na uchycení na moto atd. Problém je, že ne všechno maji na krámě takže tam budu muset nejdřív majlnout. Jinak na svejch stránkách maji celej novej katalog volně k prohlížení, ale to už asi víš.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Drak (Člen)
26.02.2007 11:41:27
Offline

Re: polo

Zdenda: OK good


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
bery (Člen)
26.02.2007 19:15:20
Offline

Re: polo

Zdenda psal:

Drak: ok by jsme se nějak domluvili, má tam bejt i nějaká výstava, byl jsem tam minulej rok, a bylo to lepší jak náš Motocykl, navíc se tam daly koupit super věci o 50% níž. Akorát nevim jak se to jmenuje. Do Pola potřšbuju, páč tam mjí supr pouzdra na TomTom na uchycení na moto atd. Problém je, že ne všechno maji na krámě takže tam budu muset nejdřív majlnout. Jinak na svejch stránkách maji celej novej katalog volně k prohlížení, ale to už asi víš.good

kucí, dejte mi taky vědět. jel bych s vámi.jsem z Litvajzu(drak ví).Nemam problém ani s autem. dík bery


momentalně zavostalej
Drak (Člen)
26.02.2007 19:18:39
Offline

Re: polo

bery psal:

kucí, dejte mi taky vědět. jel bych s vámi.jsem z Litvajzu(drak ví).Nemam problém ani s autem. dík bery

Ouki smile1 dám vědět good


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Vostrý Ondřej (Člen)
26.02.2007 19:20:04
Offline

Re: polo

A jak jsou tam háklivý na laďáčky???Dá se tam s nimasurprised

Drak (Člen)
26.02.2007 19:29:26
Offline

Re: polo

Vostrý Ondřej psal:

A jak jsou tam háklivý na laďáčky???Dá se tam s nimasurprised

Nevím, neznám, laďák nemám bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr