Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » jizda ve dvou (na B6)

paja21 (Člen)
07.03.2009 13:49:49
Offline

jizda ve dvou (na B6)

zdarvim všechny, mam jen takovej menší dotaz?? Zajimalo by mě jak moc je pohodlny jet ve dvou na B6 když oba maji kolem 183cm. A ta holka je teda štihla,žadnej macek....bigsmile Pokud to někdo znate tak jak to jede atd.... Docela bě mě to zajimalo. A taky potom ještě nazor toho spolujezdce.... Dik

Editoval osiris (07.03.2009 13:59:13)

osiris (Člen)
07.03.2009 14:01:09
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

...normálně, vůbec když je holka hubená (je jasný že budeš v kopcích limitovanej výkonem motoru, ten rozdíl ovšem nebudeš nijak markantně pociťovat když zrovna nepojedeš vedle mašiny s jednou takovým objemem)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
paja21 (Člen)
07.03.2009 14:14:18
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

osiris psal:

...normálně, vůbec když je holka hubená (je jasný že budeš v kopcích limitovanej výkonem motoru, ten rozdíl ovšem nebudeš nijak markantně pociťovat když zrovna nepojedeš vedle mašiny s jednou takovým objemem)

to asi jo no. Ale abychom se na to vlezly...a ta motorka se pod nama neschovala...bigsmile

osiris (Člen)
07.03.2009 14:27:13
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

...hele ti se 180ti na tom vypadaj ještě normálně, tak ty 3 cenťáky nebudou znát, jinak bys musel koupit gsx ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
paja21 (Člen)
07.03.2009 14:37:05
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

osiris psal:

...hele ti se 180ti na tom vypadaj ještě normálně, tak ty 3 cenťáky nebudou znát, jinak bys musel koupit gsx ;)

no doufam že to vipada ještě trochu v normě, ale jinak GSX 1400 to je muj dalši adept. moc se mi libi, ale dvoujlauf. Dival jsem se že ji máš. Spokojenej?? Kolik to tak žere?? někdo řika že hodně , někdo že tak napohodu....Ale přimo z majitel jsem o tom nemluvil.

Baltazar (Člen)
07.03.2009 14:45:34
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

žere jag já a navíc se musí taky měnit volej, což je docela na pussy, taky čtrnáctka tím strašně brutálním tahem žere gumy, který jsou nejlepší vod Dunlopucool


The father of the little princess of the dawn
Ton@l (Člen)
07.03.2009 14:46:01
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Hele mam mam B6 a jezdim prevazne ve dvou, tak je to takove ze toho vykonu zrovna narozdavani neni, tak musis castej radit a tocitsmile1 Ted bych sel do B12good Ale na vyzkouseni staci B6bigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
paja21 (Člen)
07.03.2009 14:52:04
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Ton@l psal:

Hele mam mam B6 a jezdim prevazne ve dvou, tak je to takove ze toho vykonu zrovna narozdavani neni, tak musis castej radit a tocitsmile1 Ted bych sel do B12good Ale na vyzkouseni staci B6bigsmile

pravě B6 mam a vždy jsem vozil drobulinky a malinky holčiny tak kolem 45-50kilo a 165cm takže se 183 nemam zkušenost no.... Jako silnější bude ale asi až narok letos neschrastim love...

osiris (Člen)
07.03.2009 14:54:49
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

paja21 psal:
osiris psal:

...hele ti se 180ti na tom vypadaj ještě normálně, tak ty 3 cenťáky nebudou znát, jinak bys musel koupit gsx ;)

no doufam že to vipada ještě trochu v normě, ale jinak GSX 1400 to je muj dalši adept. moc se mi libi, ale dvoujlauf. Dival jsem se že ji máš. Spokojenej?? Kolik to tak žere?? někdo řika že hodně , někdo že tak napohodu....Ale přimo z majitel jsem o tom nemluvil.

...jj, spokojenej ;)
...u prvních modelů byla spotřeba jiná (vyšší o 1 - 2 litry než teď) ovlivněná jinou palivovou mapou, jejím přehráním u starších modelů, nebo u novějších modelů už tovární mapou je spotřeba v průměru okolo 6ti litrů (cestovat dokážeš do 5ti, blbnout i za 8)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ton@l (Člen)
07.03.2009 14:55:47
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

paja21 psal:
Ton@l psal:

Hele mam mam B6 a jezdim prevazne ve dvou, tak je to takove ze toho vykonu zrovna narozdavani neni, tak musis castej radit a tocitsmile1 Ted bych sel do B12good Ale na vyzkouseni staci B6bigsmile

pravě B6 mam a vždy jsem vozil drobulinky a malinky holčiny tak kolem 45-50kilo a 165cm takže se 183 nemam zkušenost no.... Jako silnější bude ale asi až narok letos neschrastim love...

tak to si povysilbigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
paja21 (Člen)
07.03.2009 15:03:34
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Ton@l psal:
paja21 psal:
Ton@l psal:

Hele mam mam B6 a jezdim prevazne ve dvou, tak je to takove ze toho vykonu zrovna narozdavani neni, tak musis castej radit a tocitsmile1 Ted bych sel do B12good Ale na vyzkouseni staci B6bigsmile

pravě B6 mam a vždy jsem vozil drobulinky a malinky holčiny tak kolem 45-50kilo a 165cm takže se 183 nemam zkušenost no.... Jako silnější bude ale asi až narok letos neschrastim love...

tak to si povysilbigsmile

jo no povýšil...bigsmile ale ty menši jsou lepši

paja21 (Člen)
07.03.2009 15:04:33
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

osiris psal:
paja21 psal:
osiris psal:

...hele ti se 180ti na tom vypadaj ještě normálně, tak ty 3 cenťáky nebudou znát, jinak bys musel koupit gsx ;)

no doufam že to vipada ještě trochu v normě, ale jinak GSX 1400 to je muj dalši adept. moc se mi libi, ale dvoujlauf. Dival jsem se že ji máš. Spokojenej?? Kolik to tak žere?? někdo řika že hodně , někdo že tak napohodu....Ale přimo z majitel jsem o tom nemluvil.

...jj, spokojenej ;)
...u prvních modelů byla spotřeba jiná (vyšší o 1 - 2 litry než teď) ovlivněná jinou palivovou mapou, jejím přehráním u starších modelů, nebo u novějších modelů už tovární mapou je spotřeba v průměru okolo 6ti litrů (cestovat dokážeš do 5ti, blbnout i za 8)

tak to je slušny ja jsem spiš cestovatel a kliďas takže to by bylo OK Dik za info.good

LukinB6 (Člen)
07.03.2009 15:20:41
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Tak já teda nevím, ale výšku baťůžku bych moc neřešil. Jen dobře pro ni, že dobře vidí dopředu a může zdravit. Spíše jak to máš s váhou baťužku? 165 a 183 výška je rozdíl, ale váha většinou se moc neliší.idontknowidontknow Pokud ta malá nebyla anorektička a vysoká Herdekbababigsmilebigsmilebigsmile

Ne cestování ve dvou mě 6ka stačí, na okruh bych s tím jel raději sám.bigsmile

Banditpussy


GSX1250FA
paja21 (Člen)
07.03.2009 15:30:35
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

LukinB6 psal:

Tak já teda nevím, ale výšku baťůžku bych moc neřešil. Jen dobře pro ni, že dobře vidí dopředu a může zdravit. Spíše jak to máš s váhou baťužku? 165 a 183 výška je rozdíl, ale váha většinou se moc neliší.idontknowidontknow Pokud ta malá nebyla anorektička a vysoká Herdekbababigsmilebigsmilebigsmile

Ne cestování ve dvou mě 6ka stačí, na okruh bych s tím jel raději sám.bigsmile

Banditpussy

bigsmilebigsmilebigsmile no to maš úravdu no. tak ty mali holky měli tak do těch 50kg a tady ty vysoka sio myslim že těch 65 muže mit, jako je štihla ale vysoka těžko se to odhaduje... ale tak uvidim vyzkoušim a poznam...bigsmile

kojaksro (Člen)
07.03.2009 15:52:36
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

...musíš si vybrat babu dle typu motky a je togood.....bigsmilebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
LukinB6 (Člen)
07.03.2009 15:54:28
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Ja nejvíce najezdil s baťůžkem výšky 171 a váhou kolem 60 kg a no problema. Dokonce když jsem s ní jezdil v Bochlovskejch horach tak mi motorka lépe seděla na silnici, sám jsem na tom byl jakejsi rozevlátej. Pokud má 183 a do 65 kg tak kajne problém (bych to neřešil - aspoň ti nebude vyčítat že prd vidí). A na dlouhé štreky mi to žralo ve dvou méně než sám když jsem tomu dal.goodgoodgood


GSX1250FA
Bedřich (Člen)
07.03.2009 16:06:44
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Já 183 a 100kg + moje nastávající 54kg a 179 + dvě narvaný tašky + kufr (samo že narvanej), Alpy, ČR a jelo to taky. V kopcích se tomu tedy moc nechtělo, ale krásně se to dalogood holt žádnej sprint a řadit, řadit řadit...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kožak (Člen)
07.03.2009 16:41:23
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Řadim furt i když jedu sám surprised asi sem divnej bigsmile


MRDAT!!!
Fulltank (Člen)
07.03.2009 16:43:41
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

LukinB6 psal:

Ja nejvíce najezdil s baťůžkem výšky 171 a váhou kolem 60 kg a no problema. Dokonce když jsem s ní jezdil v Bochlovskejch horach tak mi motorka lépe seděla na silnici, sám jsem na tom byl jakejsi rozevlátej. Pokud má 183 a do 65 kg tak kajne problém (bych to neřešil - aspoň ti nebude vyčítat že prd vidí). A na dlouhé štreky mi to žralo ve dvou méně než sám když jsem tomu dal.goodgoodgood

To sem ten batuzek byl ja ne bigsmile

paja21 (Člen)
07.03.2009 17:29:05
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

chlapi dik docela mě uklidňujete...good tak dik z aveškery info...

fidoB6 (Člen)
07.03.2009 17:55:38
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

A když to bude s klíštětem na hovno, jak bys to pak řešil???bigsmileSamo že vyměnit babu,nebudeš přece kuli ní měnit mašinu...bigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
paja21 (Člen)
07.03.2009 18:36:55
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

fidoB6 psal:

A když to bude s klíštětem na hovno, jak bys to pak řešil???bigsmileSamo že vyměnit babu,nebudeš přece kuli ní měnit mašinu...bigsmilebigsmilebigsmile

tak určitě že babu...bigsmile. ale mašinu mam v planu měnit taky ale až tak přišti rok

fidoB6 (Člen)
07.03.2009 20:03:25
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Určitě ale B za B,co? anebo v rámci S, ale jak jinou značku,sicksickbigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Bandit-Kralik (Člen)
08.03.2009 11:38:41
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Minulou sezonu jsem na B6 98 jel z Chomutova- Slovensko,Madarsko,Bulharsko,Turecko,Recko,Bulharsko,Srbsko,Madarsko,Slovensko, -Chomutov. To vse ve dvou s bagazi. Nebyl zadny problem, klickovani mezi autama, obcas teren....Spotreba dobra....Dalnice klidnou jizdou 5,5l. Nemusis se toho bat

Clockwork (Člen)
08.03.2009 12:07:02
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

no me to letos ceka taky,mlada chce jezdit semnou bad ,nejlepsi je jezdit samgood

kojaksro (Člen)
08.03.2009 12:26:13
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

....mladá má naštěstí nějakých 54 kilo, takže v poho, ale když zlobí tak za to trochu vemu a to potom poznám kdy zavírá oči bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Clockwork (Člen)
08.03.2009 14:25:46
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

kojaksro psal:

....mladá má naštěstí nějakých 54 kilo, takže v poho, ale když zlobí tak za to trochu vemu a to potom poznám kdy zavírá oči bigsmile

bigsmile tak uz aspom vim co mam delat az me nasere good smile1

paja21 (Člen)
08.03.2009 14:34:05
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

fidoB6 psal:

Určitě ale B za B,co? anebo v rámci S, ale jak jinou značku,sicksickbigsmilebigsmile

No jasně že stejnou značku. Ale ještě se rozhoduju jestli B12, GSX 1400 a nebo SV1000 ještě nejsem uplně rozhodlej....... Ale Suza to budegood

paja21 (Člen)
08.03.2009 14:36:13
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Bandit-Kralik psal:

Minulou sezonu jsem na B6 98 jel z Chomutova- Slovensko,Madarsko,Bulharsko,Turecko,Recko,Bulharsko,Srbsko,Madarsko,Slovensko, -Chomutov. To vse ve dvou s bagazi. Nebyl zadny problem, klickovani mezi autama, obcas teren....Spotreba dobra....Dalnice klidnou jizdou 5,5l. Nemusis se toho bat

Tak to je pěkny, ja jsem se s potřebou taky spokojeny.....

qwerty (Člen)
08.03.2009 15:11:01
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

paja21 psal:
fidoB6 psal:

Určitě ale B za B,co? anebo v rámci S, ale jak jinou značku,sicksickbigsmilebigsmile

No jasně že stejnou značku. Ale ještě se rozhoduju jestli B12, GSX 1400 a nebo SV1000 ještě nejsem uplně rozhodlej....... Ale Suza to budegood

S toho cos napsal je asi SV nejhorsi na cestovani bad Plnotucnym nebo GSXem urcite neprohloupis good

banditpussy


WD club member.
Žirafa (Člen)
08.03.2009 17:26:38
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Borák (Člen)
08.03.2009 17:28:27
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

nesmíš holka jezdit s dětma bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ice (Člen)
08.03.2009 17:34:38
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Peťa psal:

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...

A čím tě rodičové krmili, že tě vyhnaly do takové výšky? smokinbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
08.03.2009 17:43:57
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Ice psal:
Peťa psal:

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...

A čím tě rodičové krmili, že tě vyhnaly do takové výšky? smokinbigsmile

...vona se hodně pochcávala, tag jí narostli nohybigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
08.03.2009 18:03:34
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Filous psal:
Ice psal:
Peťa psal:

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...

A čím tě rodičové krmili, že tě vyhnaly do takové výšky? smokinbigsmile

...vona se hodně pochcávala, tag jí narostli nohybigsmilebigsmilebigsmile

zase se na ně dobře koukábigsmile


The father of the little princess of the dawn
Borák (Člen)
08.03.2009 18:07:16
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

a to zase jako joooo bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Žirafa (Člen)
08.03.2009 18:48:14
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Jo jo, přesně tak, hodně jsem se počůrávala...
Ale nezkoušejte to, teď už vám to nepomůže bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Ondráš (Člen)
08.03.2009 19:08:54
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Peťa psal:

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...

Hale... Nech si to, jo... ass
Si to měla jak na GoldWingu.smile1 Kdypak se na tom svezeš.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Žirafa (Člen)
08.03.2009 19:11:50
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Ondráš psal:
Peťa psal:

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...

Hale... Nech si to, jo... ass
Si to měla jak na GoldWingu.smile1 Kdypak se na tom svezeš.evil

no tebe jsem zrovna nemyslela, vezli mě menší... jako třeba Pavel Bandita... Ale největší sranda pro okolí to byla s Progearem, aspoň Nikola se tim baví bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Ondráš (Člen)
08.03.2009 19:14:40
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Borák psal:

nesmíš holka jezdit s dětma bigsmile

fuck
Na vejšku nic moc, ale doháním to do šířky.smokinevil

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2009 07:42:44
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

paja21 psal:

zdarvim všechny, mam jen takovej menší dotaz?? Zajimalo by mě jak moc je pohodlny jet ve dvou na B6 když oba maji kolem 183cm. A ta holka je teda štihla,žadnej macek....bigsmile Pokud to někdo znate tak jak to jede atd.... Docela bě mě to zajimalo. A taky potom ještě nazor toho spolujezdce.... Dik

Dá se a celkem v pohodě..jen počítej s větším řazením a tak o litr větší spotřebou.Jezdil jsem takhle s Kukii dva roky než si koupila svojí mašinu...I dovolenou na slovači se všema věcma sebou jsme dail v pohodě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2009 07:48:44
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Baltazar psal:
Filous psal:
Ice psal:


A čím tě rodičové krmili, že tě vyhnaly do takové výšky? smokinbigsmile

...vona se hodně pochcávala, tag jí narostli nohybigsmilebigsmilebigsmile

zase se na ně dobře koukábigsmile

máš recht nemusí se člověk ohybat bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2009 07:49:51
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Peťa psal:
Ondráš psal:
Peťa psal:

Já jsem tu asi nejvetší batůžek 186cm a 65kg, a myslim že v poho, zatim si nikdo se šestkou nestěžoval... akorát když se skrčí za řídítka tak trochu vlaju no... bigsmile
Máš štěstí že jsi taky vysokej, když mě veme na záda nějaký mrně, tak to vypadá docela směšně...

Hale... Nech si to, jo... ass
Si to měla jak na GoldWingu.smile1 Kdypak se na tom svezeš.evil

no tebe jsem zrovna nemyslela, vezli mě menší... jako třeba Pavel Bandita... Ale největší sranda pro okolí to byla s Progearem, aspoň Nikola se tim baví bigsmile

no s Progearem to musí bejt dobrá kombinace bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
09.03.2009 08:11:03
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:
Ondráš psal:


Hale... Nech si to, jo... ass
Si to měla jak na GoldWingu.smile1 Kdypak se na tom svezeš.evil

no tebe jsem zrovna nemyslela, vezli mě menší... jako třeba Pavel Bandita... Ale největší sranda pro okolí to byla s Progearem, aspoň Nikola se tim baví bigsmile

no s Progearem to musí bejt dobrá kombinace bigsmilebigsmilebigsmile

náhodou....bigsmile ale třeba gsr má zadní stupny níž, na to by to tak komicky nevypadalo smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Žirafa (Člen)
09.03.2009 12:07:41
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Progear 650 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:

no tebe jsem zrovna nemyslela, vezli mě menší... jako třeba Pavel Bandita... Ale největší sranda pro okolí to byla s Progearem, aspoň Nikola se tim baví bigsmile

no s Progearem to musí bejt dobrá kombinace bigsmilebigsmilebigsmile

náhodou....bigsmile ale třeba gsr má zadní stupny níž, na to by to tak komicky nevypadalo smile1

Stejně to nejhorší bylo asi na Ninje i když byl řidič velkej... tam jsem měla kolena pomalu za ušima...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2009 12:13:00
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Peťa psal:
Progear 650 psal:
K.a.s.y.m. psal:


no s Progearem to musí bejt dobrá kombinace bigsmilebigsmilebigsmile

náhodou....bigsmile ale třeba gsr má zadní stupny níž, na to by to tak komicky nevypadalo smile1

Stejně to nejhorší bylo asi na Ninje i když byl řidič velkej... tam jsem měla kolena pomalu za ušima...

holt s tim budeš muset něco udělat a jezdit vepředu místo v zadusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
09.03.2009 21:24:11
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Progear 650 psal:

náhodou....bigsmile ale třeba gsr má zadní stupny níž, na to by to tak komicky nevypadalo smile1

Tam ale nebyla komická Peťa, ale ty. bigsmileass
bigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
09.03.2009 21:28:04
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

náhodou....bigsmile ale třeba gsr má zadní stupny níž, na to by to tak komicky nevypadalo smile1

Tam ale nebyla komická Peťa, ale ty. bigsmileass
bigsmilebigsmilebigsmile

Co je todle za názor...idontknow Tady se řeší spolujezdec...bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Smoula.koumak (Člen)
09.03.2009 22:01:04
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

ještě je tu jedna teórije: "když chce jezdit, tak ať si jezdí na svý"  bigsmilesmokin


Bandit v lese :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 07:22:40
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Smoula.koumak psal:

ještě je tu jedna teórije: "když chce jezdit, tak ať si jezdí na svý"  bigsmilesmokin

takhle jsem to vyřešil s Kukii já bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
10.03.2009 12:24:29
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Však to mam taky v plánu, až budu konečně zdravá a oteplí se tak hurá dělat papíry good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 12:26:34
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Peťa psal:

Však to mam taky v plánu, až budu konečně zdravá a oteplí se tak hurá dělat papíry good

a pak už jen motorkubigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
10.03.2009 12:32:42
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:

Však to mam taky v plánu, až budu konečně zdravá a oteplí se tak hurá dělat papíry good

a pak už jen motorkubigsmile

Letos mi bude půjčováno GSo takže v poho, až mu to pořádně omlátim tak si pořídim banditka bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 12:56:14
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

Peťa psal:
K.a.s.y.m. psal:
Peťa psal:

Však to mam taky v plánu, až budu konečně zdravá a oteplí se tak hurá dělat papíry good

a pak už jen motorkubigsmile

Letos mi bude půjčováno GSo takže v poho, až mu to pořádně omlátim tak si pořídim banditka bigsmile

dobře dělášgoodbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Žirafa (Člen)
10.03.2009 13:11:09
Offline

Re: jizda ve dvou (na B6)

K.a.s.y.m. psal:

dobře dělášgoodbigsmilebigsmilebigsmile

To víš, si to umim zařídit bigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr