Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Desticky

ales.tv (Člen)
09.03.2009 20:35:14
Offline

Desticky

Ahoj chlapi heledte jaky desticky jsou nejlepsi a kolik tak vyjdou na predek a zadek dekuju za odpovedi cush tvrdoch banditgood

Kakac (Člen)
09.03.2009 20:47:32
Offline

Re: Desticky

ales.tv psal:

Ahoj chlapi heledte jaky desticky jsou nejlepsi a kolik tak vyjdou na predek a zadek dekuju za odpovedi cush tvrdoch banditgood

já si myslím že SBS .Ale myslet znamená hovno vědětbigsmile
Jinak přečti si poslední odstavec http://jenikovo.misto.cz/_MAIL_/upravy/22.htm bigsmile

Editoval osiris (09.03.2009 23:08:28)


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
kojaksro (Člen)
09.03.2009 21:01:55
Offline

Re: Desticky

ales.tv psal:

Ahoj chlapi heledte jaky desticky jsou nejlepsi a kolik tak vyjdou na predek a zadek dekuju za odpovedi cush tvrdoch banditgood

EBC, SBS mám je za nejakých 1250,- plus mínus komplet předek, nebo Carbon Lorraine cca. 1450 - 1500 komplet. Ty jsou o třídu vejš.good Pak uplně dostačující třeba Bendix.
Estli chceš mít větší péro tak mám i BREMBA.

Písni mi na email můžu ti poslat nabídku.....smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
mr.BSE (Člen)
09.03.2009 22:00:52
Offline

Re: Desticky

A co je spatnyho na originalnich Nissin, ze je tam nikdo nedava ?help


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bracha (Člen)
09.03.2009 22:51:15
Offline

Re: Desticky

cim min ty desky vydrzej tim lip aspon se nekurvi kotouce :)


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
Filous (Člen)
10.03.2009 08:38:11
Offline

Re: Desticky

mr.BSE psal:

A co je spatnyho na originalnich Nissin, ze je tam nikdo nedava ?help

...zeby cena??? ...jináč jezdim sintrovaný EBC a sem spokojenej parchant...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
10.03.2009 08:48:20
Offline

Re: Desticky

Dobrejch je fůra, akorát to chce aby ti někdo poradil. Dost lidí nadává např. na Lucas že sou na hovno, ale oni maji hodně řad podle směsy (něco jako gumy..turistika, sport, něco mezi atd.). Mehanik mi tam jednou dal nějaký vod toho lucasu bo právě nebylo možný nikde sehnat SBS a brzděj dost dobře (né li líp jak SBSka) good, ale jak řikám chce to vědět přesně typ desek né jen výrobce.

barynek (Člen)
10.03.2009 09:31:26
Offline

Re: Desticky

mám tam sintrovaný vesrahy a jsem spokojenej, nevim jak na B6, ale na B12 supergood Zkus treba tady

http://www.berantuning.cz/index_cz.htm

napiš ji mejla nebo zavolej, jsou ochotnýgood nebo co zkusit ten slavnej žateckej krám s bikama? ted si nevzpomenu na jméno... tam by poradit nedokázali?idontknow


Bandit 4EVER!!!
ales.tv (Člen)
10.03.2009 12:04:54
Offline

Re: Desticky

to visze dokazali poradit ale tak zeptam se nejdrive tady vas :) mno jinak to tam clekem jde ale uz mam u nej objednanej mesic teplomer oleje misto vicka a neni schopnej dodat tak sem si to objednal jinde ma hold smolik:) bad

osiris (Člen)
10.03.2009 12:14:20
Offline

Re: Desticky

...doufám žes tam zrušil objednávku než jsi objednal jinde help


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 12:16:13
Offline

Re: Desticky

osiris psal:

...doufám žes tam zrušil objednávku než jsi objednal jinde help

tak si balik nevyzvedne,no...neni to sice uplně košér,když po měsíci ani nezavolá ,že se to zpozdí tak proč,ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ales.tv (Člen)
10.03.2009 12:18:00
Offline

Re: Desticky

musim tam zajit vcera se to objednal tak ted sednu do auta a jeduidontknow

osiris (Člen)
10.03.2009 12:22:01
Offline

Re: Desticky

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...doufám žes tam zrušil objednávku než jsi objednal jinde help

tak si balik nevyzvedne,no...neni to sice uplně košér,když po měsíci ani nezavolá ,že se to zpozdí tak proč,ne.

sick headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
10.03.2009 12:22:35
Offline

Re: Desticky

ales.tv psal:

musim tam zajit vcera se to objednal tak ted sednu do auta a jeduidontknow

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 12:30:57
Offline

Re: Desticky

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...doufám žes tam zrušil objednávku než jsi objednal jinde help

tak si balik nevyzvedne,no...neni to sice uplně košér,když po měsíci ani nezavolá ,že se to zpozdí tak proč,ne.

sick headshake

no nezlob se na mě,ale když máj termín dodání týden což je dneska asi normální a ani po měsíci ti nepošle ani maila nebo nezavolá,že se objednávka zpozdí tak to neni tak solidní obchodník.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ales.tv (Člen)
10.03.2009 12:38:59
Offline

Re: Desticky

no je to blby teda to je pravda ted sem tam byl to zrusit. neni to dobrej obchodnik to mas recht prdim na nej:)ass

ales.tv (Člen)
10.03.2009 12:42:49
Offline

Re: Desticky

a jaky maj oznaceni predek a zadek ty desticky??
idontknow nemam stroj doma takze nevim mam ho u znameho v dilne nejake upravicky

hans (Člen)
10.03.2009 12:57:12
Offline

Re: Desticky

kojaksro psal:
ales.tv psal:

Ahoj chlapi heledte jaky desticky jsou nejlepsi a kolik tak vyjdou na predek a zadek dekuju za odpovedi cush tvrdoch banditgood

EBC, SBS mám je za nejakých 1250,- plus mínus komplet předek, nebo Carbon Lorraine cca. 1450 - 1500 komplet. Ty jsou o třídu vejš.good Pak uplně dostačující třeba Bendix.
Estli chceš mít větší péro tak mám i BREMBA.

Písni mi na email můžu ti poslat nabídku.....smokin

bendix nebrat...za 1600 se podle mně nevyrovnají ani goldfrenům za polovic badbad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
10.03.2009 13:01:04
Offline

Re: Desticky

ales.tv psal:

a jaky maj oznaceni predek a zadek ty desticky??
idontknow nemam stroj doma takze nevim mam ho u znameho v dilne nejake upravicky

na co?? v každým krámu ti to najdou podle katalogu....a v netovým obchodě to maj obyčejně taky značený....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
ross (Člen)
10.03.2009 13:34:14
Offline

Re: Desticky

ales.tv psal:

a jaky maj oznaceni predek a zadek ty desticky??
idontknow nemam stroj doma takze nevim mam ho u znameho v dilne nejake upravicky

http://www.partsdepot.cz/index.php


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
10.03.2009 13:44:50
Offline

Re: Desticky

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:


tak si balik nevyzvedne,no...neni to sice uplně košér,když po měsíci ani nezavolá ,že se to zpozdí tak proč,ne.

sick headshake

no nezlob se na mě,ale když máj termín dodání týden což je dneska asi normální a ani po měsíci ti nepošle ani maila nebo nezavolá,že se objednávka zpozdí tak to neni tak solidní obchodník.

...asi jsem jinak vychovanej/vychovávanej ...tohle se prostě nedělá


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 13:54:14
Offline

Re: Desticky

jak se do lesa volá..........


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
10.03.2009 14:05:48
Offline

Re: Desticky

...tywe a co mu udělal strašnýho ? tohle je věc za pětikilo, ale vy jste schopný to dělat s věcma za tisíce
...uvědom si, že kvůli každý pičovině ten obchodník neobjedná zboží speciálně jen pro tebe abys na něj nemusel čekat, chceš zboží co nejlevnější jako každej první, tak kvůli každý volovině asi prodejce nebude platit dopravu od dodavatele (dneska jsou limity pro dodávky s přepravou zdarma desetitisícový)
...když se chce, tak se dá vznýst dotaz na obchodníka i mejlem když už je každýmu za těžko vzít do ruky telefon, protože by utratil pětikorunu (může bejt spousta důvodů proč info ani zboží ještě nedostal)
...kurva zveds mě adrenalin


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
10.03.2009 14:21:08
Offline

Re: Desticky

osiris psal:

...tywe a co mu udělal strašnýho ? tohle je věc za pětikilo, ale vy jste schopný to dělat s věcma za tisíce
...uvědom si, že kvůli každý pičovině ten obchodník neobjedná zboží speciálně jen pro tebe abys na něj nemusel čekat, chceš zboží co nejlevnější jako každej první, tak kvůli každý volovině asi prodejce nebude platit dopravu od dodavatele (dneska jsou limity pro dodávky s přepravou zdarma desetitisícový)
...když se chce, tak se dá vznýst dotaz na obchodníka i mejlem když už je každýmu za těžko vzít do ruky telefon, protože by utratil pětikorunu (může bejt spousta důvodů proč info ani zboží ještě nedostal)
...kurva zveds mě adrenalin

nechápu proč bych měl já volat tomu kdo mi něco přislíbí dodat a pak to neplní. Jeho problém s dodávkou ať už jakoukoli jsem ochoten tolerovat a nebo říct že to nechci po té co mi napíše že, to nestíhá dodat dle předem avizovaného termínu a že to bude patrně tehdy a tehdy. Pokud tohle někdo neučiní a nedá vědět co je z dodávkou automaticky bych na něj hodil bobek a jestli se uráčí mi to poslat za dva měsíce místo 14ti dnů co píše na netu, tak bych nepřebíral. Cokoli co sem si zatim přes net objednal probíhalo tak, že ti hoděj automat. odpověď že dostali požadavek a během pár dní přijde něco jako upřesnění termínu dodání... Takže jak sem řek pokud někdo je pozadu s termínem a hraje mrtvýho brouka tak ať si tu věc třeba vystaví do vitríny, je to jenom jeho blbostsmokin

vOjTaB6 (Člen)
10.03.2009 14:28:46
Offline

Re: Desticky

osiris psal:

...tywe a co mu udělal strašnýho ? tohle je věc za pětikilo, ale vy jste schopný to dělat s věcma za tisíce
...uvědom si, že kvůli každý pičovině ten obchodník neobjedná zboží speciálně jen pro tebe abys na něj nemusel čekat, chceš zboží co nejlevnější jako každej první, tak kvůli každý volovině asi prodejce nebude platit dopravu od dodavatele (dneska jsou limity pro dodávky s přepravou zdarma desetitisícový)
...když se chce, tak se dá vznýst dotaz na obchodníka i mejlem když už je každýmu za těžko vzít do ruky telefon, protože by utratil pětikorunu (může bejt spousta důvodů proč info ani zboží ještě nedostal)
...kurva zveds mě adrenalin

Osi kliiid, praskne te cefka a co potom s tebou...bigsmile

Neozvat se zakaznikovi je nesolidni, ale na druhou stranu, nechat si poslat cajky a pak nevotevrit postakovi je taky napussy

A ze budou dodaci lhuty vselijaky, to musi bejt jasny kazdymu, kdo nakupuje v netovejch obchodech s cedulkou "zarucene nejlevnejsi". To si radsi tech mizernejch 5% priplatim a budu to mit ze solidniho a znamyho kramu, se sledovanim baliku a podobne...


Bandit rulezz!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 14:35:31
Offline

Re: Desticky

to Osi:chápu ,že jako obchodníka tě to asi pěkně zvedlo ze židle a docela tě chápu,ale jak psal Lihoměr.Objednám po netu a přijde potvrzení objednávky a pak kdy to doručej...když to nejsou schopný doručit tak napíšou nebo zavolaj kdy to dodaj.Zatim vždy když jsem po netu něco objednával tak se ke mě takhle chovali a já to považuju za seriózní jednání a starost o zákazníka.Pokud to tak někdo nebere a myslí si, vobjednal sis tak si počkej klidně půl roku bez toho abych ti to dal vědět.Tak to sorry,ale s takovou firmou bych taky vyjebal.
Každej jsme za svojí práci placenej tak jak se k ní stavíme..staráš se o zákaníky máš prachy a opačně
Howg


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
10.03.2009 15:41:34
Offline

Re: Desticky

vám voběma: jen víc takovejch sick headshake smile2
...neznáte důvody a hned děláte přehnaný závěry, navíc když si přečtete obchodní podmínky tak skoro všude je uvedená možnost prodloužený dodací lhůty nebo změna ceny z důvodu jinýho plnění subdodávek (děláte tady vědu z tejdne navíc ?)
...prostě mě se tohle chování ekluje a jsem natolik slušnej abych objednávku zrušil (pokud je to ještě možný, jinak ji prostě přijmu) a že by ti někdo poslal zboží až po 2 a víc měsících bez toho aniž by tě kontaktoval nevěřím


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
10.03.2009 15:47:07
Offline

Re: Desticky

ALL: bych řekl, že každej mluvíte o něčem jiným... chování který Lihouš a Kasym píšou, tzn 2 měsíce bez reakce a pak najednou zvoní pošták je napiču.... V jiným případě souhlasim s Osim, ale to v případě, že se obě strany domluví že to bude trvat déle....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2009 15:50:06
Offline

Re: Desticky

jestli jsi to čet nahoře tak to asi možný je.
Já jen narážim na to,že pokud nemůžu dodat v termínu tak dám vědět na nic jinýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
10.03.2009 16:20:23
Offline

Re: Desticky

Filous psal:
mr.BSE psal:

A co je spatnyho na originalnich Nissin, ze je tam nikdo nedava ?help

...zeby cena??? ...jináč jezdim sintrovaný EBC a sem spokojenej parchant...

A co stojej ty sintrovany (co to znamena?) EBC?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenek (Člen)
10.03.2009 16:20:48
Offline

Re: Desticky

A proto si všechno vyrábím sám, slivovici, uzený atd. Zdenek.smile1

mr.BSE (Člen)
10.03.2009 16:32:51
Offline

Re: Desticky

Uz sem cetl cenu od Kojakagood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
10.03.2009 17:05:18
Offline

Re: Desticky

Začal jsem jezdit originálny za 2500 obě sady,a na EBC apod. po 10ti letech kašlugoodsmile1

Než vyschne zdrojbadsmile2bigsmile


God Save The Queen!
ales.tv (Člen)
10.03.2009 18:15:44
Offline

Re: Desticky

kua takhle se tady hadat proste mi rekl ze to bude trvat tyden a uz je to dobre mesic a nic tak sem koukl na net nasle sem to tam dokonce misto za 15 kil za 9i s postovnym uplne to sami tak sem to sel zrusit a obednal jine a kdyz sem tam dneska byl tak byl uplne v cajku tak bych rekl ze to snad neni ani schopnej dodat neb sou vyprodany sklady se stane je krize:)

osiris (Člen)
10.03.2009 18:48:18
Offline

Re: Desticky

...však je dobrý žes to stornoval a nenechal plynout, když už to od něj nechceš good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ales.tv (Člen)
10.03.2009 19:27:20
Offline

Re: Desticky

jasny nooo mas recht taky podnikam a nelibilo by se to ani me

MiKu (Člen)
11.03.2009 12:50:20
Offline

Re: Desticky

Kelly01 psal:

Začal jsem jezdit originálny za 2500 obě sady,a na EBC apod. po 10ti letech kašlugoodsmile1

Než vyschne zdrojbadsmile2bigsmile

Za kolik umíš sehnat origo na předek, taky tam nechci dávat nějaký jinýgood

Kelly01 (Člen)
11.03.2009 12:53:35
Offline

Re: Desticky

Hledejsmile1
Jsou shodný s origošama Kawasaki,a nich byla mnohem lepší cenaevil


God Save The Queen!
MiKu (Člen)
11.03.2009 13:05:21
Offline

Re: Desticky

Kelly01 psal:

Hledejsmile1
Jsou shodný s origošama Kawasaki,a nich byla mnohem lepší cenaevil

Dík, ale Tvůj zdroj asi nenajdu idontknow

MiKu (Člen)
11.03.2009 13:34:38
Offline

Re: Desticky

Mám origo   TOYO C93F H H  nemůžu je nikde najít help

Kelly01 (Člen)
11.03.2009 14:00:49
Offline

Re: Desticky

Podívám se za chvíli v práci na označení..


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2009 14:01:48
Offline

Re: Desticky

EBC 229 H nebo HH to si nejsem jistej,ale takhle to nějak bylo značený.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
11.03.2009 15:30:38
Offline

Re: Desticky

Kelly01 psal:

Podívám se za chvíli v práci na označení..

...f práci???surprised ...ty voe, nechtěj mě rozesmát, ty invalidní důchotce chodící jen do solárka, fitnessu a na Fernet f práci???surprised ...ježiš to je kravinabigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
11.03.2009 15:40:55
Offline

Re: Desticky

K.a.s.y.m. psal:

EBC 229 H nebo HH to si nejsem jistej,ale takhle to nějak bylo značený.

....jj a 231 HH druhá strana...


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kelly01 (Člen)
11.03.2009 15:49:25
Offline

Re: Desticky

Nenašel jsem je,takže jsem je asi na podzim nasadilredface

Ale B12 a Kawasaki maj úplně stejný desky do posledního písmene a čísla v označení...

Takže stačilo vzít desku,od kámoše v Suzuki dostat tuhle info,vlízt do Kawasaki a koupit za pakatel proti kmenovému prodejcismokin

Filous
Kancl si držím proto,že když jsem ve městě a přepadnou mne bolesti či únava tak abych měl kde spočnoutsmile2

A taky trošku proto aby měli psi kde srát a motorka kde státsmile1


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr