Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Paladin86 (Člen)
03.03.2009 00:02:09
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Fulltank psal:
killerrebel psal:

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

Ty mám taky a zatim max. spokojenost! Předtim Padany a ty rozpadli za rok...

Wana (Člen)
03.03.2009 00:35:01
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!


GSF 600 N Grease Lightning
Filous (Člen)
03.03.2009 09:02:01
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Fulltank psal:
killerrebel psal:

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

...taky je mam...luksusgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Paladin86 (Člen)
03.03.2009 09:48:52
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Sice to nešije ale s reklamacema se na tebe vysere... Padana taky šila v Pakistánu a nikdy s tim problém nebyl. good

Ondráš (Člen)
03.03.2009 10:14:58
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Mě teda v Bajkrsu reklamaci na utržený pásek na rukavici (po týdnu nošenísurprised) vyřídili bez problémů, ale na to přišití potřebovali 3 týdny, přišili ho obráceně, takže znova reklamace, prej to bude express, že je to jejich chyba=> další 3 týdny, ale od tý doby teda zatim drží... Lemplovatost...headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jaryn (Člen)
03.03.2009 10:38:18
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

To Wana:ve vší zdvořilosti-málo pevný či nekvalitní nítě nespadají do reklamací? Myslím si,že s rukavicemi je to něco podobného jako s botami-když se rozpářou do 2 let od koupě při BĚZNÝM nošení,je to jasně na reklamaci...Něco jiného je to podle mě s usní či podrážkou.idontknow
Pro ostatní:nepřijde vám divný,že značkový firmy šijou v Číně,Pákistánu...?Je to samozřejmě kvůli snížení nákladů na výrobu,to víme všichni.Takže mají asi dost dobrý zisky.Pak ale nechápu,proč tolik lavírujou na reklamaci obyčejných rukavic...idontknow


God Gave me Everything I want
VikecB12 (Člen)
03.03.2009 11:59:45
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

jaryn psal:

To Wana:ve vší zdvořilosti-málo pevný či nekvalitní nítě nespadají do reklamací? Myslím si,že s rukavicemi je to něco podobného jako s botami-když se rozpářou do 2 let od koupě při BĚZNÝM nošení,je to jasně na reklamaci...Něco jiného je to podle mě s usní či podrážkou.idontknow
Pro ostatní:nepřijde vám divný,že značkový firmy šijou v Číně,Pákistánu...?Je to samozřejmě kvůli snížení nákladů na výrobu,to víme všichni.Takže mají asi dost dobrý zisky.Pak ale nechápu,proč tolik lavírujou na reklamaci obyčejných rukavic...idontknow

Vono je to možná tím že nazran není buhvíjaká značka. Kup si rukavice Büse nebo třeba Spidi a má člověk asi na pár sezón pokoj,ale je to žok lovů. Jinak bajkrskraun je taková zastřešená azijská tržnica,viz třeba ty boty co vypadají jak gumákybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fik-B6S (Člen)
03.03.2009 12:25:41
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Roztrhlý šev neni unava materialu?idontknowidontknowidontknow
V tom případě k vám pro helmu teda asi nepudu když to berete takhle to v případě že by mi zustal pasek v ruce by jste mi řekli co jsi čekal od helmy třeba za 4t? není to trochu blbej argument?
zvlášť když ty rukavice byly v původní ceně 1500...
jezdím rukavice za 900 bez slevy a nestalo se mi že by mi povolily švy mám v ních nalítáno přes 12tKm a mimo toho že jsou ošuntělé tak nemužu říct nic rpoti nim....
tak mi netvrď že rukavice za 1500 jsou šunty kde mužou praskat švy protože jsou podle tebe levný a neměly by se nosti jinak nic nevydržej...fuck na co jsou takové rukavice při paduidontknowidontknowidontknow

Ps: bez urážky ale takovýhle jednáni mi vždycky hne žlučísick


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fulltank (Člen)
03.03.2009 12:38:25
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Fik-B6S psal:
Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Roztrhlý šev neni unava materialu?idontknowidontknowidontknow
V tom případě k vám pro helmu teda asi nepudu když to berete takhle to v případě že by mi zustal pasek v ruce by jste mi řekli co jsi čekal od helmy třeba za 4t? není to trochu blbej argument?
zvlášť když ty rukavice byly v původní ceně 1500...
jezdím rukavice za 900 bez slevy a nestalo se mi že by mi povolily švy mám v ních nalítáno přes 12tKm a mimo toho že jsou ošuntělé tak nemužu říct nic rpoti nim....
tak mi netvrď že rukavice za 1500 jsou šunty kde mužou praskat švy protože jsou podle tebe levný a neměly by se nosti jinak nic nevydržej...fuck na co jsou takové rukavice při paduidontknowidontknowidontknow

Ps: bez urážky ale takovýhle jednáni mi vždycky hne žlučísick

no musim souhlasit. mam jeste jedny rukavice koupeny v Lidlu tenkrat staly cca 400kc a jeste do ted jsou jak novy a to se snima nezachazelo zrovna nejlip idontknow

Fulltank (Člen)
03.03.2009 12:40:17
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Paladin86 psal:
Fulltank psal:
killerrebel psal:

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

Ty mám taky a zatim max. spokojenost! Předtim Padany a ty rozpadli za rok...

Presne jak pises, taky sem mel Padany a ty se mi doslova rozpadli cena 1200kc. U tehlech je teda porizovaci cena vetsi, ale jsou vazne fajn good

Fulltank (Člen)
03.03.2009 12:42:53
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Filous psal:
Fulltank psal:
killerrebel psal:

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

...taky je mam...luksusgood

good jj, ale ted sem v posledni dobe slysel sami klady na rukavice co prodavaj 4SR

Ondráš (Člen)
03.03.2009 12:46:23
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Koupil jsem rukavice v Brixtonu za 1100,- bez slevy a vydržely mi 4 roky bez jediného problému... Pak jsem byl u Vás, dal za rukavice 2,5 tis a během týdne byly v reklamaci poprvé a druhý den co jsem je dostal šly do reklamace znova... Když by někdo známý šel do Bikersu něco koupit (já už ne, když vidím ten přístup), tak mi prosímtě řekni od kolika tisíc prodáváte kvalitní rukavice. Jsem bral jedny z nejdražších a teda nic moc...help
Možná byste mohli udělat ceník, kde by bylo nějak označeno kvalitní a nekvalitní zboží...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
03.03.2009 13:04:39
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ondráš psal:
Wana psal:

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Koupil jsem rukavice v Brixtonu za 1100,- bez slevy a vydržely mi 4 roky bez jediného problému... Pak jsem byl u Vás, dal za rukavice 2,5 tis a během týdne byly v reklamaci poprvé a druhý den co jsem je dostal šly do reklamace znova... Když by někdo známý šel do Bikersu něco koupit (já už ne, když vidím ten přístup), tak mi prosímtě řekni od kolika tisíc prodáváte kvalitní rukavice. Jsem bral jedny z nejdražších a teda nic moc...help
Možná byste mohli udělat ceník, kde by bylo nějak označeno kvalitní a nekvalitní zboží...bigsmile

Nekvalitní už mají-Katalog a kvalitní zřejmě teprve připravujíbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
03.03.2009 13:21:38
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...v nazranech jsem kdysi odjezdil snad 2 sezony, bez problému ...všechno se může pokurvit, i věhlasný značky ...u spidi za 3500 se mi během jedný sezony rozlez šev na ukazováčku a u dainese za 4000 mám teď ani nevím jestli po jedný nebo po dvou sezonách projetej malíček smile1
...rukavice jsem nikdy nereklamoval


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
03.03.2009 13:44:51
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

ja mam na nazranech najeto skoro 30tisic a sou takovy...no jak po 30 tisicich.sem tam poposiju a hotovosmile1
trha se to vopcas od suchace,jak si to zapinam apod,ale abych je musel reklamovat to ne,ale na stopro sou teda lepsi rukavice nez nazrany,to teda zase jogood


...sam mezi jebkarema...
Mour (Člen)
03.03.2009 13:48:21
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

No po dvou letech znovu otevřený fórum idontknow ...estli by se to nemělo s tou frází "Dej hledat pussy " přehánět idontknowhelpbigsmile

Filous (Člen)
03.03.2009 14:03:40
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:

...v nazranech jsem kdysi odjezdil snad 2 sezony, bez problému ...všechno se může pokurvit, i věhlasný značky ...u spidi za 3500 se mi během jedný sezony rozlez šev na ukazováčku a u dainese za 4000 mám teď ani nevím jestli po jedný nebo po dvou sezonách projetej malíček smile1
...rukavice jsem nikdy nereklamoval

...u mě je zas trabl f tom, že než je stihnu vonosit, tag je dříf prodřu vo asfalt a to taky nereklamujubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
03.03.2009 14:31:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

nazrany mám rukavice a krom toho že když se v nich zapotí pařát tak barvěj (což je teda dost blbý, ale po 2 sezonách už to není tak hrozný) tak jsou za 1500 kačen super. mám z nazranu  i nový textilní kalhoty, který jsem teda vodzkoušel zatím jen na lyžích, ale za 2500 zatím super (i kdyby měly být jen na ty lyže a na mašinu na prd smile1)......zbytek hadrů mám od padany (kůže kalhoty a bunda) a super, až na krapet blbej střih kalhot (šev zezadu pod kolenem v kombinaci s tlustejma lejtkama  bad). na bundu nedám dopustit, za málo peněz spousta muziky.....krom všechn těhle "levnejch" věcí jsem si říkal že za boty bych si teda moh trošku připlatit, tak jsem za oxtary dal 4500 (i když zas taková paleta to taky neni) a to byla asi nejhorší koupě. za polovic se dají sehnat mnohem lepší a líp vybavený (obyč forma, swift, dnes i nitro apod)....

co z toho vyplývá????
ne vždy musej bejt drahý věci renomovaných značek nejlepší (nevim jestli je teda oxtar renomovanej bigsmile)
takže se dál budu držet toho, že budu kupovat věci z těch nejlevnějších firem na trhu goodgood


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Wana (Člen)
03.03.2009 14:32:16
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Fik-B6S psal:
Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Roztrhlý šev neni unava materialu?idontknowidontknowidontknow
V tom případě k vám pro helmu teda asi nepudu když to berete takhle to v případě že by mi zustal pasek v ruce by jste mi řekli co jsi čekal od helmy třeba za 4t? není to trochu blbej argument?
zvlášť když ty rukavice byly v původní ceně 1500...
jezdím rukavice za 900 bez slevy a nestalo se mi že by mi povolily švy mám v ních nalítáno přes 12tKm a mimo toho že jsou ošuntělé tak nemužu říct nic rpoti nim....
tak mi netvrď že rukavice za 1500 jsou šunty kde mužou praskat švy protože jsou podle tebe levný a neměly by se nosti jinak nic nevydržej...fuck na co jsou takové rukavice při paduidontknowidontknowidontknow

Ps: bez urážky ale takovýhle jednáni mi vždycky hne žlučísick

Mám ted volno,ale az pudu pristi tejden do prace tak vam sem vyvesim reklamacní řád!Kdž koupíš helmu za 4táci tak co čekáš že se ti na ni pokurvy??když se k ní budeš chovat normalně tak neni duvod žádny reklamace.když si koupíš dres na kross a vlítneš s nim do křoví po hubě a rostrhneš ho tak ho pudeš reklamovat?hodiš tlamu padneš na helmu kterou máš s termoplastu a ten praskne pudeš jí reklamovat protože při padu praskla.všechno je to spotřební material takže když tomu dávaš pokouřit tak to odejde dřív než po dvou letech a podle toho jak je sraseny budou hodnotit i reklamaci,ale ve všech případech reklamace projde pez problému.ass


GSF 600 N Grease Lightning
hans (Člen)
03.03.2009 14:39:40
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

tak s bikersem mám jen nejlepší zkušenosti. poslali mi sice helmu na dobírku bez bradovýho deflektoru, tak jsem se jen ozval mailem a obratem mi ho poslali doporučeně ještě s omluvou a nějakou drobností navíc. pro kámoše, kterej koupil ten samej typ helmy u lujze a taky bez deflektoru, mi ho dali při návštěvě v bikersu zdarma good (ovšem přes net za něj chtěli 150,- smile1) ......a chování prodavačů (v písku) vždycky na výbornou good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zdenek 1 (Člen)
03.03.2009 14:46:51
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

tak bigsmilefíku pozor u helmy za čtyři tácy raději ani nedýchat


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
03.03.2009 14:56:54
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Filous psal:
osiris psal:

...v nazranech jsem kdysi odjezdil snad 2 sezony, bez problému ...všechno se může pokurvit, i věhlasný značky ...u spidi za 3500 se mi během jedný sezony rozlez šev na ukazováčku a u dainese za 4000 mám teď ani nevím jestli po jedný nebo po dvou sezonách projetej malíček smile1
...rukavice jsem nikdy nereklamoval

...u mě je zas trabl f tom, že než je stihnu vonosit, tag je dříf prodřu vo asfalt a to taky nereklamujubigsmile

...čoveče, tak to fakt vyber další s protektorama, ty dainese mi pochytali dva a fakt ty místa kam to na nich dáváš vo zem maj vcelku dobře vytipovaný bigsmile ...čili slidery na kloubech, za kloubama a na dlani podřený, kůže rukavic taky líznutá, ale ruce bez škrábanečku ...až na ten málem urvanej palec bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
03.03.2009 15:00:36
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:
Fik-B6S psal:
Wana psal:


se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Roztrhlý šev neni unava materialu?idontknowidontknowidontknow
V tom případě k vám pro helmu teda asi nepudu když to berete takhle to v případě že by mi zustal pasek v ruce by jste mi řekli co jsi čekal od helmy třeba za 4t? není to trochu blbej argument?
zvlášť když ty rukavice byly v původní ceně 1500...
jezdím rukavice za 900 bez slevy a nestalo se mi že by mi povolily švy mám v ních nalítáno přes 12tKm a mimo toho že jsou ošuntělé tak nemužu říct nic rpoti nim....
tak mi netvrď že rukavice za 1500 jsou šunty kde mužou praskat švy protože jsou podle tebe levný a neměly by se nosti jinak nic nevydržej...fuck na co jsou takové rukavice při paduidontknowidontknowidontknow

Ps: bez urážky ale takovýhle jednáni mi vždycky hne žlučísick

Mám ted volno,ale az pudu pristi tejden do prace tak vam sem vyvesim reklamacní řád!Kdž koupíš helmu za 4táci tak co čekáš že se ti na ni pokurvy??když se k ní budeš chovat normalně tak neni duvod žádny reklamace.když si koupíš dres na kross a vlítneš s nim do křoví po hubě a rostrhneš ho tak ho pudeš reklamovat?hodiš tlamu padneš na helmu kterou máš s termoplastu a ten praskne pudeš jí reklamovat protože při padu praskla.všechno je to spotřební material takže když tomu dávaš pokouřit tak to odejde dřív než po dvou letech a podle toho jak je sraseny budou hodnotit i reklamaci,ale ve všech případech reklamace projde pez problému.ass

cece,ty si tady pletes jabka z hruskama a to dost hrube!
tady nikdo nemluvi vo tom,ze kdyz si rozbije drzku a rozedre rukavice,ze to bezi do bikeru c reklamovat,ale ze po par nosenich se zacnou trhat nite apod. coz se mi mimochodem taky u tedlec rukavic stalo.
a vo tom to tady cely je,kapisto?good


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
03.03.2009 15:04:19
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

podobnej problém ale daleko rychlejší mám já se ZAMO po pětí jízdách mi je přítulka musela šítsmile2 a teď jsou v totálním rozkladusmile2 hele a má ten váš NAZRAN malí r jako originál (jestli to není nějakej šikovnej padělek v tom crownubigsmile)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Clockwork (Člen)
03.03.2009 15:06:44
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

kua a ja si pred mesicem koupil kozenou bundu od Nazrana pussy to sem zvedavej kolik vydrzi headshake

Lihy (Člen)
03.03.2009 15:06:54
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Filous psal:
Fulltank psal:
killerrebel psal:

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

...taky je mam...luksusgood

ty voe fotr? ty máš stejný rukavice jak já jo?surprised bigsmile akundrát vo tej kvalitě bych se tak nerozplíval...jako dobrý sou, ale jeden prst sem si po roce musel zašívat bo se mi proklubal prostředníček...asi mám moc dlouhej prsthelp, ale jak říkám pro zkušenou švadlenku a úpletového guru jako jsem já NOPROBLEMbigsmile

Filous (Člen)
03.03.2009 15:16:36
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...v nazranech jsem kdysi odjezdil snad 2 sezony, bez problému ...všechno se může pokurvit, i věhlasný značky ...u spidi za 3500 se mi během jedný sezony rozlez šev na ukazováčku a u dainese za 4000 mám teď ani nevím jestli po jedný nebo po dvou sezonách projetej malíček smile1
...rukavice jsem nikdy nereklamoval

...u mě je zas trabl f tom, že než je stihnu vonosit, tag je dříf prodřu vo asfalt a to taky nereklamujubigsmile

...čoveče, tak to fakt vyber další s protektorama, ty dainese mi pochytali dva a fakt ty místa kam to na nich dáváš vo zem maj vcelku dobře vytipovaný bigsmile ...čili slidery na kloubech, za kloubama a na dlani podřený, kůže rukavic taky líznutá, ale ruce bez škrábanečku ...až na ten málem urvanej palec bigsmile

...hele, ty Snajpry vot Lůkvelu, co sem s nima hledal brouky po mosteckym vobrubníku to taky přežili a nigde žádná díragood ...jen sou vorvaný jag fena...ale já sem celej takovej vágusoidní, tagže se to stratí bigsmile
...apropo, co pičobajk, manažér žikal, že tě mam dloubnout pot žebro, uš mě svrbjej pazourybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
03.03.2009 15:20:51
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:
Filous psal:
Fulltank psal:


cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

...taky je mam...luksusgood

ty voe fotr? ty máš stejný rukavice jak já jo?surprised bigsmile akundrát vo tej kvalitě bych se tak nerozplíval...jako dobrý sou, ale jeden prst sem si po roce musel zašívat bo se mi proklubal prostředníček...asi mám moc dlouhej prsthelp, ale jak říkám pro zkušenou švadlenku a úpletového guru jako jsem já NOPROBLEMbigsmile

...páč s tym prstem furt něgde šmátráš, tag ho máš nabjehlej, volebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
03.03.2009 15:25:11
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...víš co ti teď na to můžu ukázat ? že víš viď bigsmile ...jj, přesně fuck ...já vám to už na podzim říkal, ale furt samý blbosti, srandičky, pussyoviny, děfky, hulení a chlast ...no a teď to tady máš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
03.03.2009 15:27:29
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:

... děfky, hulení a chlast ...

surprised myslíš že to u nich doma vědi?help
bigsmile

osiris (Člen)
03.03.2009 15:30:44
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:
osiris psal:

... děfky, hulení a chlast ...

surprised myslíš že to u nich doma vědi?help
bigsmile

...ne, a proto si na mě moc nevyskakujou bigsmile ...ale až se provalej ty filcky tak bude stejně čóro bigsmile
...kdoví jak se zachováš ty parchante, jestli budeš krejt darebnýho fotra, nebo to práskneš máti bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
03.03.2009 15:37:11
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:
Lihy psal:
osiris psal:

... děfky, hulení a chlast ...

surprised myslíš že to u nich doma vědi?help
bigsmile

...ne, a proto si na mě moc nevyskakujou bigsmile ...ale až se provalej ty filcky tak bude stejně čóro bigsmile
...kdoví jak se zachováš ty parchante, jestli budeš krejt darebnýho fotra, nebo to práskneš máti bigsmile

Si myslim že filcky neprasknou, bo Palous jim udělal na horách v kuřárně osvětu jak na ty mrchy svědivý bez zbytečnýho vyzrazení bigsmile

Fik-B6S (Člen)
03.03.2009 16:17:20
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:

Mám ted volno,ale az pudu pristi tejden do prace tak vam sem vyvesim reklamacní řád!Kdž koupíš helmu za 4táci tak co čekáš že se ti na ni pokurvy??když se k ní budeš chovat normalně tak neni duvod žádny reklamace.když si koupíš dres na kross a vlítneš s nim do křoví po hubě a rostrhneš ho tak ho pudeš reklamovat?hodiš tlamu padneš na helmu kterou máš s termoplastu a ten praskne pudeš jí reklamovat protože při padu praskla.všechno je to spotřební material takže když tomu dávaš pokouřit tak to odejde dřív než po dvou letech a podle toho jak je sraseny budou hodnotit i reklamaci,ale ve všech případech reklamace projde pez problému.ass

Jde mi třeba o to že u vyklapěček se pomrdaj zamky a špatně se pak doviraj. Chtěl bych Caberg V2X s vnitřní clonou a jak to tady čtu tak když se vevnitř něco stane s pojezdem te clony tak mi řeknete že je to přilišným vysouváním a jsem v piči co?
Nikdo tady nemluvil o reklamaci po crashi to by bylo na paliciidontknow ještě o té helmě budu teda uvažovat a to asi dlouze nebo teda budu hledat kde ji seženu jinde...help


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
motonela (Nový člen)
03.03.2009 17:30:39
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ja mam rukavice které jsem nosil každý den dva roky jaro,leto,podzim a i zima.Kolikrat jsme ja i moje ČZ jeli v minus patnacti do fachy nebo v dešti no prostě za každeho počasí.Rukavice mam čtvrtím rokem a na SUZUKI maj taky neco najeto.Ne pokaždy co si koupíme značkovou věc musí byt všechno OK.A je to šitý v Íráku.druhý měli defekt tak jsem jel bez paragonu skusit štěstí a domu jsem přives nový.Ta reklamace trvala asi minutu.Když nekdo neco prodava tak to je jako kdyby to vyrobyl sam mel by za to ručit.Jinak by se mel na to vysratgood

Ondráš (Člen)
03.03.2009 17:52:02
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:

Si myslim že filcky neprasknou, bo Palous jim udělal na horách v kuřárně osvětu jak na ty mrchy svědivý bez zbytečnýho vyzrazení bigsmile

I na kristusky došlo.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
03.03.2009 18:07:30
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:

Mám ted volno,ale az pudu pristi tejden do prace tak vam sem vyvesim reklamacní řád!Kdž koupíš helmu za 4táci tak co čekáš že se ti na ni pokurvy??když se k ní budeš chovat normalně tak neni duvod žádny reklamace.když si koupíš dres na kross a vlítneš s nim do křoví po hubě a rostrhneš ho tak ho pudeš reklamovat?hodiš tlamu padneš na helmu kterou máš s termoplastu a ten praskne pudeš jí reklamovat protože při padu praskla.všechno je to spotřební material takže když tomu dávaš pokouřit tak to odejde dřív než po dvou letech a podle toho jak je sraseny budou hodnotit i reklamaci,ale ve všech případech reklamace projde pez problému.ass

Hele nezlob se na mě, ale pleteš tady hrušky s jabkama idontknow
Nikdo tady nemluví o reklamaci vlastní vinou poškozenejch věcí evil
Je jasný, že když si koupim helmu, někde se vymáznu a rozkřápnu jí, že nemůžu čekat uznanou reklamaci.
Ale když si koupim helmu a utrhne se mi u ní do 2 let zapínání, tak to asi nebude tim, že sem jí blbě zapínal, ale asi nejspíš únavou materiálu nebo nekvalitnim zpracovánim.
Chápu, že když BikersCrown chce bejt nejlevnější, že tam asi nebude prodávat věci od Dainese - ale musí počítat s tim, že když prodává nižší kategorii tak bude muset řešit i větší procento reklamací.
A když nebude řešit reklamace, tak nebude mít ani zákazníky - takhle to je všude - nejenom v BC.

Osobně zkušenost s BC mám. Koupil sem si tam rukavice od Nasrana a dvě helmy od Caberga.
Rukavice sem jezdil jednu sezonu a na druhou sem je vyměnil za už tady zmiňovaný Lookwelly, protože neskutečně barvily - sebemenší zmoknutí nebo propocení a měl sem ruce jak kominík.
Co se týče helmy, tak když sem kupoval první, tak mi k ní nedali bradovej deflektor, ani sem pořádně nevěděl, že tam měl bejt.
Když sem po roce kupoval druhou - tu samou, tak bradovej deflektor tam byl.  Dotázal sem se, proč sem ho neměl u tý první a dostal sem ho zdarma. Nebudu teda řešit, proč tam nebyl.
Po první vyjížďce sem druhýho Caberga musel reklamovat. Ulomil se tam nějakej plastík při stahování sluneční clony. Bylo mi řečeno, že to musej poslat do Chlumce a že mi příde SMS. Když SMS nedorazila ani po 3 tejdnech, začal sem se shánět a pak i tak nějak doufat, že do měsíce nedorazí a že si pudu pro bankovky. Přesně 30 dnů od podání reklamace přišla SMS. Když sem si přišel pro helmu, dostal sem novou.

Takže moje pocity z BC jsou hodně smíšený. Ale vzhledem k tomu, že sem zastáncem rčení nejsem tak bohatej, abych si moh kupovat levný věci, tak si radši pár stováků připlatim někde, kde se na mě nevyserou a budou ke mně přistupovat jako Náš zákazník náš pán!

P.S. Sorry, že sem se tu takhle rozepsal

HOWGH


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Filous (Člen)
03.03.2009 20:36:55
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihoměr und Os:
...vy hovada, ticho!!! ...na nic sem se neptal, nigde sem nebyl a fšechno zapřusurprised

bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
04.03.2009 13:38:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Ahoj,

já se neposeru to se nemusíš bát, ale rozhodně si u vás nic nekoupím a se mnou spousta dalších a dalších lidí. A né kvůli tomu, že se rozpadli rukavice za 900,- (pro tvojí informaci původně za 1500,-) ale kvůli jednání samotnému. Mimochodem rukavice za 1500,- jsou tedy u vás na krámě koncipovány na kolik kilometrů? Na 1500??? Po slevě na 900kmidontknow No nic.Tehdá jsem si pořídil silniční motorku a jelikož jsem si kupoval vše nové a prolézal všechny možné krámy, narazil jsem na slevu rukavic. Proč bych si je nekoupil, vypadali dobře, myslím že nejsem žádná socka ale 600,- Kč dolů je sympatických. Opravdu jsem tenkrát netušil, že je lepší jít třeba na Jarov pro A Starsy. Pro tvojí informaci, tuším, že jsem tenkrát najel maximálně do 5500km, protože hodně pracuji a jezdil jsem zásadně jen v neděli a to jen pokud bylo fakt krásně. Rukavice byly normálně před sezonou lehce promazány takovou mastičkou co mám na koženou bundu a zmokly jen jednou. Po té byly promazány znovu. Po této době se začali párat téměř všechny švy, suchý zip na rukavicích, který sloužil ke stažení byl skoro celý odtrhlý. Jestli mi chceš opět argumentovat, že jsem je moc používal, tzn. najezdil vnich to co jsem najezdil a patrně je i mockrát rozepínal, tak jdi někam. Nicméně i tuto závadu chápu, je vidět dle ostatních příspěvků, že někdo má štěstí na dobrý kus, někdo zase né. Já holt chytil zmetka. Čekal jsem vyřešení reklamace a hlavně trochu slušné chování. Bohužel jsem se však dočkal jen toho, že mi bylo suše řečeno, že jsem rukavice moc používal a že na nic nemám nárok. Pamatuji si, že jsem se pak po telefonu bavil s nějakou paní a ta mi konkrétně na ten suchý odtržený zip řekla, že to mám poslat zpět když mi to tak vadí a ten mi teda když jinak nedám sešijou. Proč tak neučinili již rovnou jsem se nedozvěděl a slušně je poslal do patřičných míst. Od té doby pro mne tato firma neexistuje. A jen taková malá poznámka, přesně tak jak si do této diskuze na mě vletěl s urážkami a stupidními argumenty typu "co jsem v takové cenové relaci čekal za zázrak" atd, přesně v tomto stylu se mnou jednali tobě podobní z té vaší firmy, což asi o něčem svědčí. Garantuji ti, že s tímhle co tady předvádíte by jste si venku nevidělali ani na slanou vodu a naštěstí jsou tu již i firmy se slušným jednáním.

PS: a ještě něco, rukavice jsem pak předal známému, soudnímu znalci v tomto oboru, dozvěděl jsem se, že nejenom že jsou špatné nitě, tzn. nepevné, ale že je i špatná samotná technologie sešití atd. Takže kdybych měl náladu a nehodil rukavice do koše, tak by jste to všechno zacvakali. Přišel jsem však o víc a než jednat s takovými rádoby podnikateli tak si těch 900,- (původně 1500,-) nabouchejte do ass Je to vaše škoda, né moje.cool

Měj se pěkněgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2009 13:46:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:
Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Ahoj,

já se neposeru to se nemusíš bát, ale rozhodně si u vás nic nekoupím a se mnou spousta dalších a dalších lidí. A né kvůli tomu, že se rozpadli rukavice za 900,- (pro tvojí informaci původně za 1500,-) ale kvůli jednání samotnému. Mimochodem rukavice za 1500,- jsou tedy u vás na krámě koncipovány na kolik kilometrů? Na 1500??? Po slevě na 900kmidontknow No nic.Tehdá jsem si pořídil silniční motorku a jelikož jsem si kupoval vše nové a prolézal všechny možné krámy, narazil jsem na slevu rukavic. Proč bych si je nekoupil, vypadali dobře, myslím že nejsem žádná socka ale 600,- Kč dolů je sympatických. Opravdu jsem tenkrát netušil, že je lepší jít třeba na Jarov pro A Starsy. Pro tvojí informaci, tuším, že jsem tenkrát najel maximálně do 5500km, protože hodně pracuji a jezdil jsem zásadně jen v neděli a to jen pokud bylo fakt krásně. Rukavice byly normálně před sezonou lehce promazány takovou mastičkou co mám na koženou bundu a zmokly jen jednou. Po té byly promazány znovu. Po této době se začali párat téměř všechny švy, suchý zip na rukavicích, který sloužil ke stažení byl skoro celý odtrhlý. Jestli mi chceš opět argumentovat, že jsem je moc používal, tzn. najezdil vnich to co jsem najezdil a patrně je i mockrát rozepínal, tak jdi někam. Nicméně i tuto závadu chápu, je vidět dle ostatních příspěvků, že někdo má štěstí na dobrý kus, někdo zase né. Já holt chytil zmetka. Čekal jsem vyřešení reklamace a hlavně trochu slušné chování. Bohužel jsem se však dočkal jen toho, že mi bylo suše řečeno, že jsem rukavice moc používal a že na nic nemám nárok. Pamatuji si, že jsem se pak po telefonu bavil s nějakou paní a ta mi konkrétně na ten suchý odtržený zip řekla, že to mám poslat zpět když mi to tak vadí a ten mi teda když jinak nedám sešijou. Proč tak neučinili již rovnou jsem se nedozvěděl a slušně je poslal do patřičných míst. Od té doby pro mne tato firma neexistuje. A jen taková malá poznámka, přesně tak jak si do této diskuze na mě vletěl s urážkami a stupidními argumenty typu "co jsem v takové cenové relaci čekal za zázrak" atd, přesně v tomto stylu se mnou jednali tobě podobní z té vaší firmy, což asi o něčem svědčí. Garantuji ti, že s tímhle co tady předvádíte by jste si venku nevidělali ani na slanou vodu a naštěstí jsou tu již i firmy se slušným jednáním.

PS: a ještě něco, rukavice jsem pak předal známému, soudnímu znalci v tomto oboru, dozvěděl jsem se, že nejenom že jsou špatné nitě, tzn. nepevné, ale že je i špatná samotná technologie sešití atd. Takže kdybych měl náladu a nehodil rukavice do koše, tak by jste to všechno zacvakali. Přišel jsem však o víc a než jednat s takovými rádoby podnikateli tak si těch 900,- (původně 1500,-) nabouchejte do ass Je to vaše škoda, né moje.cool

Měj se pěkněgood

teskajícísmajlík smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pavel dolínek (Člen)
04.03.2009 14:09:56
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

mam vod nazranu hadry i rukavice 5sezon a v pohode,nikde se nic neparagood


"una storia italiana"
Lihy (Člen)
04.03.2009 14:38:30
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

pavel dolínek psal:

mam vod nazranu hadry i rukavice 5sezon a v pohode,nikde se nic neparagood

ty nejsi směrodatnej bo máš oblé hrany a tak ty švi nenamáhášbigsmile

osiris (Člen)
04.03.2009 15:26:41
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:
pavel dolínek psal:

mam vod nazranu hadry i rukavice 5sezon a v pohode,nikde se nic neparagood

ty nejsi směrodatnej bo máš oblé hrany a tak ty švi nenamáhášbigsmile

...woe bigsmile tak to ty bys navopak musel působit jak žiletka


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jaryn (Člen)
04.03.2009 15:38:08
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

To zdenda: taktéž tisickrát tleskající smajlík.goodgood


God Gave me Everything I want
Lihy (Člen)
04.03.2009 15:46:59
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:
Lihy psal:
pavel dolínek psal:

mam vod nazranu hadry i rukavice 5sezon a v pohode,nikde se nic neparagood

ty nejsi směrodatnej bo máš oblé hrany a tak ty švi nenamáhášbigsmile

...woe bigsmile tak to ty bys navopak musel působit jak žiletka

no dykbigsmile, ale vysvěli mi, proč sem kurva myslel, že švy sou ženský rod podle vzoru kost.....švi jako kostisurprised

bery (Člen)
04.03.2009 15:58:25
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

už jen tenhle přístupheadshakesick


momentalně zavostalej
bery (Člen)
04.03.2009 16:04:25
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

jinak s rukavicema z bc mam taky špatnou zkušenost (po 1 měsíci rozpáraný a 1x použité za sucha). radši sem tam ani nešel, protože se potkat s podobným magorem tak se asi neudržimsmile2
na druhou stranu mě druhé nazrany vydržely dlouho.
holt je to kus od kusu


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
04.03.2009 16:07:54
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:
osiris psal:
Lihy psal:


ty nejsi směrodatnej bo máš oblé hrany a tak ty švi nenamáhášbigsmile

...woe bigsmile tak to ty bys navopak musel působit jak žiletka

no dykbigsmile, ale vysvěli mi, proč sem kurva myslel, že švy sou ženský rod podle vzoru kost.....švi jako kostisurprised

...no měls to zkrátka před vočima, samá kost a švy v prdeli bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
killerrebel (Člen)
04.03.2009 17:09:36
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Tak ty 4 SR nevypadaj zle a jsou prodyšne aby se nějak nezapařoval v nich v lete... a v čem je to dobre to spojeni maličku s prsteničkem??

inkvizitorr (Administrator)
04.03.2009 17:52:31
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

killerrebel psal:

Tak ty 4 SR nevypadaj zle a jsou prodyšne aby se nějak nezapařoval v nich v lete... a v čem je to dobre to spojeni maličku s prsteničkem??

když s sebou mrdneš tak hodně často ten malíček zlámeš jako třeba já dva roky zpátky v mostě. takhle budou bojovat dva prsty spolu vo něco lípbigsmile


doba je temná...
Lihy (Člen)
04.03.2009 19:32:58
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

inkvizitorr psal:
killerrebel psal:

Tak ty 4 SR nevypadaj zle a jsou prodyšne aby se nějak nezapařoval v nich v lete... a v čem je to dobre to spojeni maličku s prsteničkem??

když s sebou mrdneš tak hodně často ten malíček zlámeš jako třeba já dva roky zpátky v mostě. takhle budou bojovat dva prsty spolu vo něco lípbigsmile

A nebo si je zlomíš vobabigsmile ...dva za cenu jednoho a to se vyplatí Bobegoodbigsmile

Lukaso2 (Člen)
04.03.2009 21:13:11
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:
inkvizitorr psal:
killerrebel psal:

Tak ty 4 SR nevypadaj zle a jsou prodyšne aby se nějak nezapařoval v nich v lete... a v čem je to dobre to spojeni maličku s prsteničkem??

když s sebou mrdneš tak hodně často ten malíček zlámeš jako třeba já dva roky zpátky v mostě. takhle budou bojovat dva prsty spolu vo něco lípbigsmile

A nebo si je zlomíš vobabigsmile ...dva za cenu jednoho a to se vyplatí Bobegoodbigsmile

bigsmile


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
Zdenda (Člen)
04.03.2009 23:52:42
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana psal:
Zdenda psal:

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck

se meposer mongole!ja v bikeru pracuju,a uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany.to neni z mi hlavy ale takhle to reklamacni hodnoti.a jak rikas radsi kvalitu nez kvantitu,tak nevim proc si zvolil tyhle.tak se nerosciluj bikers crown za to nemuze ten to nešije!

Ještě jedna věc, nezlob se že opět znovu reaguji na tvůj příspěvek. Chtěl bych se zeptat zda si ochotnej se pod toto tvrzení podepsat páč jestli toto konkrétně:" uprimne co bys cekal od rukavic za 900kc a jeste z pakistanu.a roztrhlí švi ti neuznaj proč taky.to neni unava materialu ale nespravny pouzivany " je stanovisko a strategie vaší firmy, stálo by to normálně za zveřejnění, páč toto nemá obdoby.smokin Tím pádem bych chtěl veřejně poprosit firmu BC aby ke každému výrobku dala cedulku kolik km se s tím dá najet nežli se dostaví vámi avizovaná únava materiálu. A poslední informace, je sice hezké že to BC nešije nicméně to ale prodává a na zbytek snad přijdeš ne? Pokud chybí zdravý rozum doporučuji nalistovat Občanský zákoníkgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2009 07:19:40
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

jen zvesela do něj..takhle arogantní prodejci nemaj na našem trhu co dělatgoodsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
05.03.2009 08:06:49
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Wana
Jak odhalil Zdenda..
Jsi vůlidontknow


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
05.03.2009 09:12:26
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

sem taky musim napsat smokin bc beru něco jako louise v německu, takovej motorkářskej lidl. byl sem tam párkrát koupit kraviny synovcům na minibike, škopek, rukavice, na to na co to používaj to naprosto stačí, bylo to za babku, funguje. jenže harantí na tom jezdijou jednou za čas. pro sebe bych si tam asi nic nekoupil páč je mi dopředu jasný že spousta toho co tam prodávaj neni zboží na denní používání a na to abych se s rukavicema za 900 vydával na reklamaci idontknow lepčí hodit do kamen nebo vovázat leukoplastějgood prostě za kvalitu se platí, s věcma co sem si koupil pro sebe sem snad nikdy neměl trouble, ale je fakt, že asi nikdy nebyly za ty prachy co v bc...
wanu v tomhle případě docela chápu, zdendu moc neidontknow (nebuď nasranej evil ) i když je asi v právusmokin


doba je temná...
Lihy (Člen)
05.03.2009 09:33:44
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

inkvizitorr psal:

sem taky musim napsat smokin bc beru něco jako louise v německu, takovej motorkářskej lidl. byl sem tam párkrát koupit kraviny synovcům na minibike, škopek, rukavice, na to na co to používaj to naprosto stačí, bylo to za babku, funguje. jenže harantí na tom jezdijou jednou za čas. pro sebe bych si tam asi nic nekoupil páč je mi dopředu jasný že spousta toho co tam prodávaj neni zboží na denní používání a na to abych se s rukavicema za 900 vydával na reklamaci idontknow lepčí hodit do kamen nebo vovázat leukoplastějgood prostě za kvalitu se platí, s věcma co sem si koupil pro sebe sem snad nikdy neměl trouble, ale je fakt, že asi nikdy nebyly za ty prachy co v bc...
wanu v tomhle případě docela chápu, zdendu moc neidontknow (nebuď nasranej evil ) i když je asi v právusmokin

Já zase spíš souhlasim ze Zdendou. Vono se samozřejmě dá předpokládat, že takový zboží bude stát za vyližass, ale jak už někdo psal, prodávající si stanoví cenovku za kterou je to ochotnej prodat a musí počítat stim, že sou tu nějaký zákony a že je dvouletá záruka. Takže když vim že kupuju levný věci který maji nevyrovnanou kvalitu, tak si tam musim dát na to rezervu (v ceně) abych pak mohl třeba 1/3 věcí bez keců a ztráty zákazníkovi vyměnit (pak budou zákazníci spokojený bo vědi že i když koupěj šit, tak pak neni problém s jeho reklamací). Pak je samozřejmě otázka jestli když si tam něco přihodim, tak nebude cena srovnatelná s jinou nicméně kvalitnější značkou, ale to je už přeci na mě jako na obchodníkovi abych si vypočítal co se mi vyplatí ne?
Takže asi tak to vidim jásmokin

inkvizitorr (Administrator)
05.03.2009 09:43:19
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

líh: tak jasně že máš pravdu, ale já se prostě předem takovejhle kvelbům, potažmo věcem vyhejbám abych pak nemusel řešit takovýhle problémysmokin a mam pokojgood


doba je temná...
Mour (Člen)
05.03.2009 09:58:11
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Podle mě na těch levných věcech má být takový vývar aby zaplatil mimimálně jednu výměnu a ještě zbyl slušný zisk good tzn. rukavice za prodej 900,- koupím za nejvíc 200,- bigsmile

Marián (Člen)
05.03.2009 10:00:40
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

no je pravda,ze kazdej obchodnik je ze zakona odpovednej za kvalitu prodavanyho zbozi. pokud by chtel bejt zdenda doternej,mej by po nich vyzadovat atest a prohlaseni o shode.
na druhou stranu,ja ty rukavice mam taky a beru to tak,ze za tzv. lidlovskou cenu, i kdyz neni teda nejnizsi, nepozaduju kvalitu lookwelu za cenu dvojnasobnou.


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
05.03.2009 10:27:12
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Pro někoho 5-10% z platu nemusí být lidová cena...


God Save The Queen!
Ton@l (Člen)
05.03.2009 11:35:17
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

no za 900 se daj koupit i kvalitni rukavice, ale to holt o stesti a taky o hledani, takze pokud nemam cas zajdu do prvniho motokramu a koupim rukavice za 2000 a vic a cekam kvalitusmile1 jinak ja mam nejake nazrany za 900, 3.sezonu po jednom padu a nejsou v nejlepsim stavu, ale stale pouzitelnebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Zdenda (Člen)
05.03.2009 12:52:32
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Inkviz:
já přeci neočekával zázraky, to nikde netvrdím. Já ale fakt skoro nejezdil a všechny švy šly do hajzlu. I to bych pochopil jak jsem psal. Ale to jednání to prostě neskousnu. Nechápu tudíž jak se můžeš podepsat pod argumenty Wany. Sice píšeš 900,- ale oni byly původně za 1500,- a nezlob se na mě to zas není zas tak levná věc! Jak správně napsal Kelly to je pro někoho 10 - 15 procent platu a někdy i dalece víc. A když si nakousl Louise, já osobně strašně rád nakupuju v německym Polu. Je to jako Louis, tzn. takovej Lídl. A řeknu ti, že cokoliv od nich máme (já, přítulka, kámoši) tak je kvalitní a když se něco vyskytlo, jako že se kámošovi po roce z bundy vypárala podšívka, tak se k reklamaci postavili slušně. smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
05.03.2009 12:59:33
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

To all: zkrátka a jasně, necejtím se býti chudákem ale pokud si koupím rukavice za 1500,- (PC) a vezmu si je na cca deset víkendových vyjížděk což pro mne znamená 5000km a od rukávek se odtrhají suché zipy, doslova zmizí švy i z míst kde rukavice nenamáháte tak je to pro mne oprávněná reklamace. Howgh končím ass


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
05.03.2009 13:11:19
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

To all: zkrátka a jasně, necejtím se býti chudákem ale pokud si koupím rukavice za 1500,- (PC) a vezmu si je na cca deset víkendových vyjížděk což pro mne znamená 5000km a od rukávek se odtrhají suché zipy, doslova zmizí švy i z míst kde rukavice nenamáháte tak je to pro mne oprávněná reklamace. Howgh končím ass

...praskne ti žilka, budeš tahat nohu a poteče ti slina, nerosčiluj sebigsmile ...a máš rechtgood ...a Inkvize neber vážně, von je eště vožralej po fčerejší seancicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marián (Člen)
05.03.2009 13:21:34
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Bych se s tim taky nerozciloval a jediny pouceni by z toho plynulo,uz se tam proste neukazatgood


...sam mezi jebkarema...
Lihy (Člen)
05.03.2009 13:51:32
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

A vůbec nejste vy tak trochu zhejčkaný?bigsmile Vogo já si dycky něco koupim a než abych to šel reklamovat (což nesnášim, právě proto že sem měl podobnou zkušenost jak psal Zdenda...šlo o normální boty) tak si to rači vopravim sámgood Jestli na to nezapomenu tak vešer hodim foto jak sem si krásně vyspravil gaťě po podzimnim pádu, samo že hightech karbonkevlartitanovou nití...prodávali jí normálně za totáče v takovejch papírovejch kulatejch krabičkách (jó dřív bylo všechno asi patent z SSSRsmokin)...je to prvotřídní pevnost a babička tim vždycky krájela knedlíky nebo svazovala španělský ptáčky (takže je vozkoušený že drží i při dlouhotrvajících vysokejch teplotách)good

Marián (Člen)
05.03.2009 14:06:13
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:

A vůbec nejste vy tak trochu zhejčkaný?bigsmile Vogo já si dycky něco koupim a než abych to šel reklamovat (což nesnášim, právě proto že sem měl podobnou zkušenost jak psal Zdenda...šlo o normální boty) tak si to rači vopravim sámgood Jestli na to nezapomenu tak vešer hodim foto jak sem si krásně vyspravil gaťě po podzimnim pádu, samo že hightech karbonkevlartitanovou nití...prodávali jí normálně za totáče v takovejch papírovejch kulatejch krabičkách (jó dřív bylo všechno asi patent z SSSRsmokin)...je to prvotřídní pevnost a babička tim vždycky krájela knedlíky nebo svazovala španělský ptáčky (takže je vozkoušený že drží i při dlouhotrvajících vysokejch teplotách)good

jo tim mam taky sesity nazran rukavicegood
a to je hájtech!


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
05.03.2009 15:38:33
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...no eště žes to nedrátoval bigsmile
...ale taky vopravuju, můžu woe taky nafotit cool ...podrážky na najkách co sem vodlil z gumy, sou fajn, ale vážej asi 5 kilo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
05.03.2009 16:38:51
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:

.....podrážky na najkách co sem vodlil z gumy, sou fajn, ale vážej asi 5 kilo bigsmile

no ale zase když deš nacamranej, tak tě držej nohama na zemibigsmile

osiris (Člen)
05.03.2009 16:54:30
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lihy psal:
osiris psal:

.....podrážky na najkách co sem vodlil z gumy, sou fajn, ale vážej asi 5 kilo bigsmile

no ale zase když deš nacamranej, tak tě držej nohama na zemibigsmile

...todlenc znáš ty ve větru né ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
05.03.2009 17:11:07
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Sem boty od BC zalepil bo oprava minulých byla 2 měsíce a bylo to bez keců, drželi pak v pohodě, jen mi zmizela podrážka a tak hledám nový botičky


The father of the little princess of the dawn
Brejn (Člen)
05.03.2009 18:47:42
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lukaso2 psal:

no Já si teď koupil budnu a kalhoty od 4sr. Koupil jsem si taky rukavice 001 S TÍM SPOJENÝM MALÍČKEM A MUSÍM ŘÍCT ŽE LUXUS. Pokud budete kupovat 4 sr doporučuji www.motojomax.cz vše je tam +- o 15 procent levnější.

Oni tam nemaji o +-15 levnejsi veci, ceny 4SR uzruje dealer. Jsou vsude stejny.


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
killerrebel (Člen)
05.03.2009 19:09:38
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Brejn psal:
Lukaso2 psal:

no Já si teď koupil budnu a kalhoty od 4sr. Koupil jsem si taky rukavice 001 S TÍM SPOJENÝM MALÍČKEM A MUSÍM ŘÍCT ŽE LUXUS. Pokud budete kupovat 4 sr doporučuji www.motojomax.cz vše je tam +- o 15 procent levnější.

Oni tam nemaji o +-15 levnejsi veci, ceny 4SR uzruje dealer. Jsou vsude stejny.

A jsou ty 4SR prodyšne ja bych chtěl nějake fajn rukavky a aby se mi v nich nepotila pazura... co tady píšete tak ty LOOKWELY jsou prodyšne a kvalitní ale nechtěl jsem utracet tolik za rukavice ale začina mě to lamat na ty lookwely

Miras (Člen)
05.03.2009 20:04:19
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

BC a louis... nevim jestli to lze přímo srovnat. Ale zase musím říst že hadry nazran sloužej mladý dobře (chodil jsem s ní krátce, kdo mohl vědět že mi vydrží :) jako mladá :))
Nic méně rukavice mám od louise v akci za šest pětek, tedy cca 1500 vod vanucciho a jako že libovkagood
Když si kupuješ šity, holt musíš s problémama počítat, obchodní zákon ale platí pro každého a min.životnost je daná. Za větší love bych očekával větší pohodlí a více než min. životnost. Nikoho nízká cena neopravňuje v nedodržování zákona, což je snad jasný

Lukaso2 (Člen)
05.03.2009 22:53:22
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Brejn psal:
Lukaso2 psal:

no Já si teď koupil budnu a kalhoty od 4sr. Koupil jsem si taky rukavice 001 S TÍM SPOJENÝM MALÍČKEM A MUSÍM ŘÍCT ŽE LUXUS. Pokud budete kupovat 4 sr doporučuji www.motojomax.cz vše je tam +- o 15 procent levnější.

Oni tam nemaji o +-15 levnejsi veci, ceny 4SR uzruje dealer. Jsou vsude stejny.

Hold už slevy nemaj Já tam kupoval před měsícem celý komplet hader 4sr byla sleva 15 procent, ted kdybych to měl koupit dám o 3 tácy víc. Hold na Jaře se nekupuju hadry


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
Lukaso2 (Člen)
05.03.2009 22:54:48
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

killerrebel psal:
Brejn psal:
Lukaso2 psal:

no Já si teď koupil budnu a kalhoty od 4sr. Koupil jsem si taky rukavice 001 S TÍM SPOJENÝM MALÍČKEM A MUSÍM ŘÍCT ŽE LUXUS. Pokud budete kupovat 4 sr doporučuji www.motojomax.cz vše je tam +- o 15 procent levnější.

Oni tam nemaji o +-15 levnejsi veci, ceny 4SR uzruje dealer. Jsou vsude stejny.

A jsou ty 4SR prodyšne ja bych chtěl nějake fajn rukavky a aby se mi v nich nepotila pazura... co tady píšete tak ty LOOKWELY jsou prodyšne a kvalitní ale nechtěl jsem utracet tolik za rukavice ale začina mě to lamat na ty lookwely

No jestli jsou prodyšné ti řeknu až se projedu ale sou dost pohodlné, švy mají z venku.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
killerrebel (Člen)
07.03.2009 21:13:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Lukaso2 psal:
killerrebel psal:
Brejn psal:


Oni tam nemaji o +-15 levnejsi veci, ceny 4SR uzruje dealer. Jsou vsude stejny.

A jsou ty 4SR prodyšne ja bych chtěl nějake fajn rukavky a aby se mi v nich nepotila pazura... co tady píšete tak ty LOOKWELY jsou prodyšne a kvalitní ale nechtěl jsem utracet tolik za rukavice ale začina mě to lamat na ty lookwely

No jestli jsou prodyšné ti řeknu až se projedu ale sou dost pohodlné, švy mají z venku.

Oki beru ale jestli mate někdo další info a rukavicich ktere jsou kvalitni a prodyšne na leto tak sem s tim

Brejn (Člen)
08.03.2009 12:04:49
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ja jsem oblecen od 4SR.
Bundu mam Surfer Grey, rukavice SR001, kalhoty Jeans. Jsem spokojen.


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Kelly01 (Člen)
08.03.2009 13:41:31
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

To máš dobrý.....


God Save The Queen!
killerrebel (Člen)
11.03.2009 20:37:53
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Dnes jsem byl v Moto miro kouknout se na ty Lookwell a sou spr příští tyden pro ně jedu... good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr