Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » záloha kontaktů na sony-ericsson

inkvizitorr (Administrator)
12.03.2009 11:56:25
Offline

záloha kontaktů na sony-ericsson

mam k800i a začal na tom stáfkovat ten čudlik uprostřed takže to budu muset dát do servisu, ale potřebuju na tom nějak zazálohovat asi tak 600 tel čísel, mam k tomu propojovací kabel ke kompu..... jak?surprisedhelp nikam do krámu to nosit nechci a pak to tam budu zas potřebovat nasypat zpátky...help grácijesmokin


doba je temná...
jaryn (Člen)
12.03.2009 12:04:18
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

bluetooth v PC máš?


God Gave me Everything I want
inkvizitorr (Administrator)
12.03.2009 12:05:57
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

no sichr, mam i klávesnici a myšsmokin


doba je temná...
jaryn (Člen)
12.03.2009 12:10:33
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

tak tos udělal zřejmě supr kauf.smile1Tím bluetooth to přetáhnout nejde?


God Gave me Everything I want
inkvizitorr (Administrator)
12.03.2009 12:12:41
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

no vono to pude asi i tim kabelem, vobrázky a videa tim normálně přetahuju sem a tam, ale nevim kde ty kontakty na tom najdu...surprised


doba je temná...
jaryn (Člen)
12.03.2009 12:14:53
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

K tomu by mělo sloužit instalační CD od SE,který bylo u mobilu v krabičce.idontknow


God Gave me Everything I want
mass (Člen)
12.03.2009 12:17:33
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

krasne se tohle vsechno dela s pomoci programu My Phone Explorer...je to freeware...jen musis mit ten telefon spravne nainstalovanej tzn ze potrebujes krom kabelu jeste CD...pokud mas telefon uz nainstalovanej pak staci jen ten soft...


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
inkvizitorr (Administrator)
12.03.2009 12:17:57
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

hmm, no to sem právě línej inštalovat tak právě čekám jestlivá se někdo vytelí s něčim mór ízybigsmilesmokin


doba je temná...
Honza (Člen)
12.03.2009 12:18:08
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Mám sice K750i, ale zkus MyPhoneExplorer, měl by umet víc telefonů, aspoň předpokládám. Propojuju teda přes USB kabel.


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Ton@l (Člen)
12.03.2009 12:22:24
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

inkvizitorr psal:

hmm, no to sem právě línej inštalovat tak právě čekám jestlivá se někdo vytelí s něčim mór ízybigsmilesmokin

myslim ze ti nezbyde nez nainstalovat to cd, co jsi dostal k founubigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
inkvizitorr (Administrator)
12.03.2009 12:26:02
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Ton@l psal:
inkvizitorr psal:

hmm, no to sem právě línej inštalovat tak právě čekám jestlivá se někdo vytelí s něčim mór ízybigsmilesmokin

myslim ze ti nezbyde nez nainstalovat to cd, co jsi dostal k founubigsmile

no dobře, tak když tohle udělám tak pak eště ten myexplorer nebo už to de jenom s tim origo?


doba je temná...
mass (Člen)
12.03.2009 12:27:08
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

inkvizitorr psal:
Ton@l psal:
inkvizitorr psal:

hmm, no to sem právě línej inštalovat tak právě čekám jestlivá se někdo vytelí s něčim mór ízybigsmilesmokin

myslim ze ti nezbyde nez nainstalovat to cd, co jsi dostal k founubigsmile

no dobře, tak když tohle udělám tak pak eště ten myexplorer nebo už to de jenom s tim origo?

ten origo je nakrtka...MPE je podstatne jednodussi


Rikej co rict chces a mysli to vazne...
Progear 650 (Člen)
12.03.2009 12:37:08
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

tužka a papír...smokin
bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ton@l (Člen)
12.03.2009 12:37:48
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

kdyz tam das ten origo tak se ti tam hlavne nainstaluji ovladace a pak uz to muzes pretahnout pres co chces, akorat nevim jak je to s formatama zaloh, jetsli by to slo pretahnout do jineho telefonu nez SEidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
12.03.2009 12:50:55
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

asi možná řeknu blbost ,ale dneska už se skoro všechny telefony uměj synchronizovat s Outlookem od Maléhoměkkého bigsmilebigsmile takže si natáhneš čísla do adresáře pošty.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
12.03.2009 13:09:00
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

K.a.s.y.m. psal:

asi možná řeknu blbost ,ale dneska už se skoro všechny telefony uměj synchronizovat s Outlookem od Maléhoměkkého bigsmilebigsmile takže si natáhneš čísla do adresáře pošty.

Přesně jak píše Kasym - přes ten program na instal CD a synchronizovat, pokud máš outlook, jako že asi jo, tak no problemogood, stejně to dostaneš z PC zpátky do founu. Ostatní programy jsou pussyviny, který zasíraj PCsmokin


Bandit 4EVER!!!
Beranek (Člen)
12.03.2009 13:23:11
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

inkvizitorr psal:
Ton@l psal:
inkvizitorr psal:

hmm, no to sem právě línej inštalovat tak právě čekám jestlivá se někdo vytelí s něčim mór ízybigsmilesmokin

myslim ze ti nezbyde nez nainstalovat to cd, co jsi dostal k founubigsmile

no dobře, tak když tohle udělám tak pak eště ten myexplorer nebo už to de jenom s tim origo?

Nejlepší je to přes ten Outlook, jenźto Ti to bude případně v budoucnu fungovat i jako záloha pro jinou značku. Pokud bys to nezvádl help bigsmile , tak to dělají na každý značkovce T-Mob. Normálně za 100,- , pokud se mi ozveš tak sleva 100,- ...good

osiris (Člen)
12.03.2009 13:32:53
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

inkvizitorr psal:

..........takže to budu muset dát do servisu.........

...stejně to poneseš do servisu, tak při předání se tě zeptaj jestli chceš zálohovat, ty řekneš že jo a za pade to máš bez špekulování cool ...pokud to teda nepošleš poštou to by v tom pak moh bejt trabl bigsmile
...telefony ve svým menu mívaj volbu záloha kontaktů (třeba do souboru a nebo to takhle jde poslat i do jinýho tela) a když to s pc dokažeš propojit jak píšeš, tak to pohledej, třeba to tam máš taky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Newada (Člen)
12.03.2009 14:03:01
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

osiris psal:
inkvizitorr psal:

..........takže to budu muset dát do servisu.........

...stejně to poneseš do servisu, tak při předání se tě zeptaj jestli chceš zálohovat, ty řekneš že jo a za pade to máš bez špekulování cool ...pokud to teda nepošleš poštou to by v tom pak moh bejt trabl bigsmile
...telefony ve svým menu mívaj volbu záloha kontaktů (třeba do souboru a nebo to takhle jde poslat i do jinýho tela) a když to s pc dokažeš propojit jak píšeš, tak to pohledej, třeba to tam máš taky

Vot jistý doby ani servisum nevěřim, a to sem tam byl jen s nefunkční vibrací, teda 3x . technik měl ty debilní otázky jako čí seš a tak plus Chcete přehrání firmware?, kde sem jednoznačně nahlásil NE. Pak si to du vyzvednout a technik při předávce hlásí: A jako bonus tam máte grátis novější firmware. surprised
Takže vot ty doby poctivě aktualizuju veškerá data s PC a pak je výměna telefonu s kompletním nasypáním kontaktů cca 5 min.


jak dlouho ještě?
Filous (Člen)
12.03.2009 15:20:38
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

...hmmm...já bych si vzal tu tušku a notýseksmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
12.03.2009 15:24:54
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Filous psal:

...hmmm...já bych si vzal tu tušku a notýseksmile2

vsak už sem to Inkvizoj poradil....bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
jaryn (Člen)
12.03.2009 15:26:21
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

to Filous:tady to vypadá spíš na 2 tužky a noční šichtičku...smile1


God Gave me Everything I want
barynek (Člen)
12.03.2009 15:26:50
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Filous psal:

...hmmm...já bych si vzal tu tušku a notýseksmile2

umíš dvakrát kliknout pro vložení fotky, tak snad umíš jednou kliknout pro synchro, ne?evil Ještě nejsi tak starejbigsmilebigsmilebigsmileredface


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
12.03.2009 15:29:20
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

jaryn psal:

to Filous:tady to vypadá spíš na 2 tužky a noční šichtičku...smile1

...jako že jednu pro ženu-sousedku a druhou pro sousedku-ženu jó ? redfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
12.03.2009 15:30:15
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Xicht: to bych nečekal, že se budeš na todle ptát, stačí ten kabel připojit a tel. se zahlásí jako třeba flash, dybys nebyl tak strašně churavej ( línej ) a prubnul to, tak to tady nemusíš zasírat :)))

kdo že mu předá putovní titul ?

Filous: to sem čekal :)))


ale di, Ty brepto ...
jaryn (Člen)
12.03.2009 15:31:55
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

osiris psal:
jaryn psal:

to Filous:tady to vypadá spíš na 2 tužky a noční šichtičku...smile1

...jako že jednu pro ženu-sousedku a druhou pro sousedku-ženu jó ? redfacebigsmile

no,není to prča si to tak umět zorganizovat,ale za tu zábavu potom to stojí...bigsmilebigsmilebigsmile
Ale jestli Inqviz tohle zmákne,pak telefon bude pro něj hračka.good


God Gave me Everything I want
Filous (Člen)
12.03.2009 15:41:54
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

barynek psal:
Filous psal:

...hmmm...já bych si vzal tu tušku a notýseksmile2

umíš dvakrát kliknout pro vložení fotky, tak snad umíš jednou kliknout pro synchro, ne?evil Ještě nejsi tak starejbigsmilebigsmilebigsmileredface

...voe, mam stejnej telefon jako Inkviz a něco jako synchronizace se mi tam nabízí dyš ho připojim k noťasu, ale páč nevim, co by to udělalo, tag to rači neskoušim...a manuály k takovejmdle zařízenim zásadně nečtu, páč jim nerozumim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
12.03.2009 15:51:14
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Filous psal:
barynek psal:
Filous psal:

...hmmm...já bych si vzal tu tušku a notýseksmile2

umíš dvakrát kliknout pro vložení fotky, tak snad umíš jednou kliknout pro synchro, ne?evil Ještě nejsi tak starejbigsmilebigsmilebigsmileredface

...voe, mam stejnej telefon jako Inkviz a něco jako synchronizace se mi tam nabízí dyš ho připojim k noťasu, ale páč nevim, co by to udělalo, tag to rači neskoušim...a manuály k takovejmdle zařízenim zásadně nečtu, páč jim nerozumim...

no to udělá přesně to,že ti to udělá kopii telefoního seznamu do Outlooku v počítači.nic víc nic míň...jak jednoduché bigsmile.prostě stačí jednou kliknout a máš nazálohováno.jo a by tě to nepřekvapilo pokud používáš outlook i na posílání mailů tak ty emailový adresy budeš mít v telefonu v telefonim seznamu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fido (Člen)
12.03.2009 15:53:36
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

inkvizitorr psal:

mam k800i a začal na tom stáfkovat ten čudlik uprostřed takže to budu muset dát do servisu, ale potřebuju na tom nějak zazálohovat asi tak 600 tel čísel, mam k tomu propojovací kabel ke kompu..... jak?surprisedhelp nikam do krámu to nosit nechci a pak to tam budu zas potřebovat nasypat zpátky...help grácijesmokin

http://www.sosej.cz/Sony-Ericsson-PC-Suite.html

zkussmokin


bla...blabla...!
Kelly01 (Člen)
12.03.2009 17:08:06
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Jedině MyPhoneExplorergood


God Save The Queen!
Inženýrek (Člen)
12.03.2009 17:33:19
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Dalsi zpusob je, ze se kontakty daji zalohovat na pametovku, myslim ze se ulozej do souboru, kterej pak rozbalis zpet do telefonu. Melo by to byt nekde ve spravci kontaktu a funkce zaloha. Mam trosku jinej model, ale rek bych, ze to maj vsechny SE stejny. Ale jinak samozdrejme nejlepsi My Phone Explorer.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
fido (Člen)
12.03.2009 17:44:35
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Kelly01 psal:

Jedině MyPhoneExplorergood

ná správu mobilu ano, ale ne na provádění záloh dle mě.


bla...blabla...!
Baltazar (Člen)
12.03.2009 18:39:20
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Nainstaluj cd a uvidíš udělá to všechno samo a máš klidgood


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
12.03.2009 18:44:51
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

osiris psal:
inkvizitorr psal:

..........takže to budu muset dát do servisu.........

...stejně to poneseš do servisu, tak při předání se tě zeptaj jestli chceš zálohovat, ty řekneš že jo a za pade to máš bez špekulování cool ...pokud to teda nepošleš poštou to by v tom pak moh bejt trabl bigsmile
...telefony ve svým menu mívaj volbu záloha kontaktů (třeba do souboru a nebo to takhle jde poslat i do jinýho tela) a když to s pc dokažeš propojit jak píšeš, tak to pohledej, třeba to tam máš taky

ten samejco má inkviz sem dal do SE servisu a povídám, nejprve zálohujte na cd prosím, samozřejmě stojí to 100kč, souhlasil jsem a při převzetí mi povídá jéééé vy jste chtěl zálohu, to máte smůlu my jsme zapoměliidontknowsick


The father of the little princess of the dawn
barynek (Člen)
12.03.2009 19:14:54
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
barynek psal:


umíš dvakrát kliknout pro vložení fotky, tak snad umíš jednou kliknout pro synchro, ne?evil Ještě nejsi tak starejbigsmilebigsmilebigsmileredface

...voe, mam stejnej telefon jako Inkviz a něco jako synchronizace se mi tam nabízí dyš ho připojim k noťasu, ale páč nevim, co by to udělalo, tag to rači neskoušim...a manuály k takovejmdle zařízenim zásadně nečtu, páč jim nerozumim...

no to udělá přesně to,že ti to udělá kopii telefoního seznamu do Outlooku v počítači.nic víc nic míň...jak jednoduché bigsmile.prostě stačí jednou kliknout a máš nazálohováno.jo a by tě to nepřekvapilo pokud používáš outlook i na posílání mailů tak ty emailový adresy budeš mít v telefonu v telefonim seznamu.

souhlas naprostý předsedogood


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
12.03.2009 20:09:09
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Nevim jestli u tohodle telefonu to jde, ale já mam G502 a tam si můžeš na netu vytvořit účet, kam se ti veškeré nastavení zkopíruje a pak si dáš jen synchronizovat, ale nezkoušel jsem to páč bych se pak nedoplatil za ty datový přenosy...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
12.03.2009 21:22:26
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

barynek psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...voe, mam stejnej telefon jako Inkviz a něco jako synchronizace se mi tam nabízí dyš ho připojim k noťasu, ale páč nevim, co by to udělalo, tag to rači neskoušim...a manuály k takovejmdle zařízenim zásadně nečtu, páč jim nerozumim...

no to udělá přesně to,že ti to udělá kopii telefoního seznamu do Outlooku v počítači.nic víc nic míň...jak jednoduché bigsmile.prostě stačí jednou kliknout a máš nazálohováno.jo a by tě to nepřekvapilo pokud používáš outlook i na posílání mailů tak ty emailový adresy budeš mít v telefonu v telefonim seznamu.

souhlas naprostý předsedogood

...dyš já nepoužívam Autlůk, ale ňákou Mozilu nebo coidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
12.03.2009 21:31:18
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Filous psal:

...dyš já nepoužívam Autlůk, ale ňákou Mozilu nebo coidontknow

Bojim se, že to bude umět jen Outlook a Lotus, ale jistej si nejsem.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
12.03.2009 21:52:29
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Ondráš psal:
Filous psal:

...dyš já nepoužívam Autlůk, ale ňákou Mozilu nebo coidontknow

Bojim se, že to bude umět jen Outlook a Lotus, ale jistej si nejsem.help

Ještě že né Godzilu.....bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
nicola.foxx (Člen)
12.03.2009 21:55:54
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Hele mel jsem SE P910 a zalohoval jsem to do outlooku. Mel jsem P990 a zalohoval jsem do outlooku. Mel jsem K850 a zalohoval jsem do outlooku. Mam Apple Iphone 3G a opet zalohuju do outlooku.
Vsechny znacky ktery nabizej synchronizaci s pocitacem, tak umej pracovat s kalendarem a kontaktama v outlooku a nektery telefony umej i ostatni programy jako je outlook expres, windows mail, lotus, thunderbird a podobne. Takze kontakty do outlooku a pro sychr muzes udelat zalohu adresare, kam se ti kontakty nahrajou.
Tak asi tak a du si dat za vodmenu pivo.
Kdyby jsi s tim byl f koncich, tak mi kolni a dame hlava do hromada.smokin


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2009 07:28:43
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Filous psal:
barynek psal:
K.a.s.y.m. psal:


no to udělá přesně to,že ti to udělá kopii telefoního seznamu do Outlooku v počítači.nic víc nic míň...jak jednoduché bigsmile.prostě stačí jednou kliknout a máš nazálohováno.jo a by tě to nepřekvapilo pokud používáš outlook i na posílání mailů tak ty emailový adresy budeš mít v telefonu v telefonim seznamu.

souhlas naprostý předsedogood

...dyš já nepoužívam Autlůk, ale ňákou Mozilu nebo coidontknow

to thuderbirda od Mozilly předpokládám
jestli tam máš standart windows tak outlook je standartní výbava takže podle mě ho tma budeš mít taky...jen ho nepoužíváš bigsmile se schválně koukni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vysky (Člen)
13.03.2009 20:09:16
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

nebo vyzkousej www.zyb.com
jenom musis aktivni datovy pripojeni

roman.v (Člen)
13.03.2009 22:59:40
Offline

Re: záloha kontaktů na sony-ericsson

Sony PC suite, spustíš, připojíš kabel k founu a vlevo je ikona zálohování a obnovení.Jednoduchoučký good


Don´t worry, be Bandit!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr