Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Japonec nebo evropan?

Rotten (Člen)
15.03.2009 12:24:24
Offline

Japonec nebo evropan?

Zdravím mašiňáky!!!
Chci se někoho zkušenějšiho zeptat jak poznat na první pohled jestli je Bandaska,třeba na fotce japonská nebo evropská verze,
Je to tak že to poznám např. podle svodů jestli jsou chromované nebo ne?help


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
barynek (Člen)
15.03.2009 12:56:41
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

Co já vim (někde jsem to na netu četl), tak japonská verze měla dva kotouče vepředu, ale jinak nevim, zkus pohledat někde na netu, tady v manuálech na uvodní straně nic moc neni..

zkus třeba tady, je to sice AJ ale mohl by ses něco dozvědět (porovnat s info odtady)
http://forums.banditalley.net/index.php?topic=9595.15


Bandit 4EVER!!!
Frodo89 (Člen)
15.03.2009 14:26:20
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

Rotten psal:

Zdravím mašiňáky!!!
Chci se někoho zkušenějšiho zeptat jak poznat na první pohled jestli je Bandaska,třeba na fotce japonská nebo evropská verze,
Je to tak že to poznám např. podle svodů jestli jsou chromované nebo ne?help

Anglicka verze ma jinak světlo. I když se to zda divny ale anglicka verze sviti misto vlevo tak vpravo tedy osilnuje. A mam dojem že ma jine budiky "tachometr"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
osiris (Člen)
15.03.2009 15:17:06
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

...na první pohled to rozeznáš těžko, us verze má navíc na vidlích odrazky (v originálu) a nemá spodní držáky motoru (B12)
...s kotoučema jsem to nějak nepochopil, tam je rozdíl jen u B4, jinak maj 2 kotouče všechny
...poznáš to ale z označení "Exx" místo "xx" jsou čísla, rozkódování najdeš v servisním manuálu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
15.03.2009 15:29:05
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

osiris psal:

...na první pohled to rozeznáš těžko, us verze má navíc na vidlích odrazky (v originálu) a nemá spodní držáky motoru (B12)...

Tak to je vono idontknow už jsem pár vobrázků viděl bez těch trojúhelníků pod motorem a bylo mě to divný, voni maj ty přiblblý vodrazky i na vzadu na bokách mam pocit.

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%20%20A/Suzuki%20GSF%201200S%20Bandit%20ABS%2000%20%202.jpg

Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
15.03.2009 15:32:20
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

...jj, asi jo, psal jsem to z hlavy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Roman :) (Člen)
15.03.2009 16:21:53
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

...kazda americka motorka ma na bocich (jak vepredu, tak vzadu) odrazky. Je to tam jakejsi jejich divnej zvyk bigsmile


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Fik-B6S (Člen)
15.03.2009 17:08:05
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

nevím jak "Emerické" Bandasky ale třeba Fazery maj v blinkrech dvouvlaknové žárovky tak že to svítí jak pozičky...smile1


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
barynek (Člen)
15.03.2009 18:29:20
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

osiris psal:

...na první pohled to rozeznáš těžko, us verze má navíc na vidlích odrazky (v originálu) a nemá spodní držáky motoru (B12)
...s kotoučema jsem to nějak nepochopil, tam je rozdíl jen u B4, jinak maj 2 kotouče všechny
...poznáš to ale z označení "Exx" místo "xx" jsou čísla, rozkódování najdeš v servisním manuálu

no von má kolega právě b4 tak jsem myslel, že mu jde o tu b4 a tam je rozdíl v kotoučích a snad lehce ve výkonu..


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
15.03.2009 18:47:55
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

...aha, a tak jestli to nevyžvejknuvšíse kolega mysle takhle, tak to jó good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rotten (Člen)
15.03.2009 18:56:03
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

To vím,u 4ky mají japonce 2 kotouče a chrom svody pokud vím,ale jináč mám na mysli spíše 6ku a 12ku a co jsem slyšel lepší kvalitou jsou na tom kucí šikmookí.A co vím tak výkonově taky.
Uvažuju toiž asi o 12ce a chtěl bych nějaké názory pro a proti.
Děkuju
good


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
barynek (Člen)
15.03.2009 19:34:51
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

Rotten psal:

To vím,u 4ky mají japonce 2 kotouče a chrom svody pokud vím,ale jináč mám na mysli spíše 6ku a 12ku a co jsem slyšel lepší kvalitou jsou na tom kucí šikmookí.A co vím tak výkonově taky.
Uvažuju toiž asi o 12ce a chtěl bych nějaké názory pro a proti.
Děkuju
good

tak v tom případku mrknout na to, co psali kluci vejšgood


Bandit 4EVER!!!
tomasNJ (Člen)
15.03.2009 19:52:09
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

samozřejmě evropská motorka je ta NEJ... goodgoodgood

třeba TRIUMPH good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
15.03.2009 19:58:46
Offline

Re: Japonec nebo evropan?

...na B4 ti voptovjeděl Barynek...a esi myslíš B6 nebo B12, tag krom pičovin u americký verze jako vodrasky a chybjející držáky u B12 je to nemlich to samý a nevjeřim výkonostnim a kvalitativnim rozdílům mezi mašinama určenejma pro americkej/evropskej/yaponckej trch...třeba B12 r.v.01 měla stejnou chuť na volej, ať uš byla koupená f Praze nebo v ňáký prdeli na Floridě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr