Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Začínám šetřit na novou motorku :-)

Humlak (Člen)
12.03.2009 23:46:28
Offline

Začínám šetřit na novou motorku :-)

Ondráš (Člen)
13.03.2009 00:08:28
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Parametry nevídané, stejně jako cena...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2009 07:17:26
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

k čemu to je dobrý???idontknowbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
13.03.2009 07:45:43
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Peknej strojek smile1 good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ice (Člen)
13.03.2009 07:49:24
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Je to kráska, to se musí nechat... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
inkvizitorr (Administrator)
13.03.2009 07:53:25
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

K.a.s.y.m. psal:

k čemu to je dobrý???idontknowbigsmilebigsmilebigsmile

to je na masírku....goodsmokin srandovní to doba, před rokem ještě modla, teď přídeš do krámu, řekneš beru jednu desmosedici, zabalte mi jí a vodvezte domů, necháš tam nějakou škváru a je to....smokin zlatý komunistí, to bysme všichni ještě teď jezdili na jawa 350/780 (novej model s dvěma kotoučema vepředu a ledkovejma blinkrama z číny!!!!) a byl by klidbigsmile


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2009 08:13:25
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

jako technická lahudkagoodale pro ně to neni ani ta tu masírku bo mám Bandita a ten my zvětší péro víc.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
13.03.2009 08:35:34
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

...to dybych rozbil, tag by mi jeblo...a že bych jí rozbil je víc neš jistýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jaryn (Člen)
13.03.2009 08:58:06
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

mi zaskočila snídaně...surprisedsurprisedsurprisedTa motka asi tu cenu má,no...idontknowAle stejně vykulenej jsem byl,když jsem si přečetl tu kalkulaci převzetí leasingu.idontknowidontknowNo,dosnídám a pujdu políbit svýho bandita.


God Gave me Everything I want
barynek (Člen)
13.03.2009 09:06:03
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

pěkný, ale na rozbití v první zatáčce drahej špás...


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
13.03.2009 10:12:29
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

No a fčera byla tuším taky na tipmotu MV Agusta za dvojku,celá f karbónu a takgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
13.03.2009 10:27:50
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

VikecB12 psal:

No a fčera byla tuším taky na tipmotu MV Agusta za dvojku,celá f karbónu a takgood

tadyta to je
http://www.tipmoto.com/motorky/mv-agust … lioni.html


Bandit 4EVER!!!
Clockwork (Člen)
13.03.2009 10:34:17
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

ja bych se na tom zabil bigsmile bad

VikecB12 (Člen)
13.03.2009 11:17:19
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

barynek psal:
VikecB12 psal:

No a fčera byla tuším taky na tipmotu MV Agusta za dvojku,celá f karbónu a takgood

tadyta to je
http://www.tipmoto.com/motorky/mv-agust … lioni.html

Jo,to je vonagood Ale ta dukna je za ty love asi vječí peckagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
13.03.2009 11:31:51
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

VikecB12 psal:
barynek psal:
VikecB12 psal:

No a fčera byla tuším taky na tipmotu MV Agusta za dvojku,celá f karbónu a takgood

tadyta to je
http://www.tipmoto.com/motorky/mv-agust … lioni.html

Jo,to je vonagood Ale ta dukna je za ty love asi vječí peckagood

tak to asi jo, ale ta černá se mi přeci jen líbí vícgood
kdybys nebyl socka, vemeš je obě a je po assbigsmile jednou je nálada na červenou duknu v syrovým provedení, jednou na černou v trochu komornějším duchu ...bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Progear 650 (Člen)
13.03.2009 11:33:43
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

barynek psal:
VikecB12 psal:

Jo,to je vonagood Ale ta dukna je za ty love asi vječí peckagood

tak to asi jo, ale ta černá se mi přeci jen líbí vícgood
kdybys nebyl socka, vemeš je obě a je po assbigsmile jednou je nálada na červenou duknu v syrovým provedení, jednou na černou v trochu komornějším duchu ...bigsmilebigsmilebigsmile

Jenže vono by to chtělo vod každý aspon dva kousky...bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Michal Dk (Člen)
13.03.2009 11:34:39
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Progear 650 psal:
barynek psal:
VikecB12 psal:


Jo,to je vonagood Ale ta dukna je za ty love asi vječí peckagood

tak to asi jo, ale ta černá se mi přeci jen líbí vícgood
kdybys nebyl socka, vemeš je obě a je po assbigsmile jednou je nálada na červenou duknu v syrovým provedení, jednou na černou v trochu komornějším duchu ...bigsmilebigsmilebigsmile

Jenže vono by to chtělo vod každý aspon dva kousky...bigsmilegood

Co ti ftom brání podle gustabigsmile

Progear 650 (Člen)
13.03.2009 11:35:56
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Michal Dk psal:
Progear 650 psal:
barynek psal:


tak to asi jo, ale ta černá se mi přeci jen líbí vícgood
kdybys nebyl socka, vemeš je obě a je po assbigsmile jednou je nálada na červenou duknu v syrovým provedení, jednou na černou v trochu komornějším duchu ...bigsmilebigsmilebigsmile

Jenže vono by to chtělo vod každý aspon dva kousky...bigsmilegood

Co ti ftom brání podle gustabigsmile

No nemá si nalhávat, že s tím výkonem co to má by to člověk neroztřískal...bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
13.03.2009 11:37:30
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

2 Progear - nesmíš s tím hned třísknout... ale jestli vemeš po dvou kusech, přijdu se povozit, jako poděkování za návrh na dobrej kauf s tím budu spokojenejbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
13.03.2009 11:45:05
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

barynek psal:

2 Progear - nesmíš s tím hned třísknout... ale jestli vemeš po dvou kusech, přijdu se povozit, jako poděkování za návrh na dobrej kauf s tím budu spokojenejbigsmilebigsmile

No přeci by si stím netřísknul sám.Neznáš to co nechceš mí tak to půjč.bigsmile

mazo (Člen)
13.03.2009 12:03:15
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

co ti jebe? surprised
a ma to aj obmedzovac zapastia? idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
666killer (Člen)
13.03.2009 12:17:53
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

pojebane jogurtysick


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Fresh Man (Člen)
13.03.2009 12:21:22
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

mysim že bandita má věčí smysl...


Bandit pičo
kojaksro (Člen)
13.03.2009 12:45:48
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Fresh Man psal:

mysim že bandita má věčí smysl...

...si taky myslím, než by jsi to rozjel....konec ostrova viďbigsmile...nepraktickýevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Fresh Man (Člen)
13.03.2009 13:30:23
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

kojaksro psal:
Fresh Man psal:

mysim že bandita má věčí smysl...

...si taky myslím, než by jsi to rozjel....konec ostrova viďbigsmile...nepraktickýevil

taky pravdabigsmile  tolik šlupek za novou motorku ?... hm možná nějakej team... ale to už si mysim že je lepčí a snazší sehnat pošuka co to zajede líp na normálnim fároši...
neš kupovat italskej verk ke kerýmu abys koupil team mechošů a celou fabriku na dily abys nečekal bad
možná jako umění... něge to postavit do kouta i s tou cenovkou at mi to lidi obdivujou bigsmile


Bandit pičo
WenzelB6 (Člen)
13.03.2009 15:40:03
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

no bejt plastickej chirurg co má chechtáky a co si i dokáže spravit různý vjeci krom pravidelnýho Ducati servisu
...konec konců je to jen masírka viz inkviz

Hanz (Člen)
13.03.2009 23:33:01
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Pěkný vobje to joooo....goodgood
Ale na tydle motorky už snad musí existovat i hypotéka nebo co......bych to viděl tak na 50 - 60let splácení...bad


WD club member...
Koldan (Člen)
13.03.2009 23:36:09
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

ježíš abyste sa fšeci neposrali. pudu proti průdu, nechápu co sa vám na tem lůbí. estli to má ňáký technický vychytáfky,tak ty nésů pořádně viďat, dizajn je votřesnej, barva stejně tak, také šruby na potsedláku nemám ani ja a jediné co tu cenu dělá je to, že je to Ducati. jo a nakeci,že to vocení jen fajnšmekři atd, vám taky prdímbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fresh Man (Člen)
14.03.2009 00:30:03
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Koldan psal:

ježíš abyste sa fšeci neposrali. pudu proti průdu, nechápu co sa vám na tem lůbí. estli to má ňáký technický vychytáfky,tak ty nésů pořádně viďat, dizajn je votřesnej, barva stejně tak, také šruby na potsedláku nemám ani ja a jediné co tu cenu dělá je to, že je to Ducati. jo a nakeci,že to vocení jen fajnšmekři atd, vám taky prdímbigsmile

dyt to řikám...goodsick


Bandit pičo
Hulibrk (Člen)
14.03.2009 00:35:07
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Taliàni sou lemplove.V civilnim zivote.Jejich vytvory nejsou vzdy dokonale.Jako oni sami.Ale kdyz neco vymejslej, tak do toho daj srdce.A neco tomu vdechnou.
Jakakoli italska motorka ma to, co zadna japonska mit nikdy nebude.Duši.Japonec zustane jen bezduchy sterilni stroj.Dokonaly, nebo temer dokonaly.Ale jen stroj.
Taljàn, to je osobnost.Skoro partner.
Davam prednost nedokonale osobnosti. Budu snaset neduhy a nemoci sveho partnera.Vim, ze mi to vynahradi...


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
Fresh Man (Člen)
14.03.2009 01:21:00
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Hulibrk psal:

Taliàni sou lemplove.V civilnim zivote.Jejich vytvory nejsou vzdy dokonale.Jako oni sami.Ale kdyz neco vymejslej, tak do toho daj srdce.A neco tomu vdechnou.
Jakakoli italska motorka ma to, co zadna japonska mit nikdy nebude.Duši.Japonec zustane jen bezduchy sterilni stroj.Dokonaly, nebo temer dokonaly.Ale jen stroj.
Taljàn, to je osobnost.Skoro partner.
Davam prednost nedokonale osobnosti. Budu snaset neduhy a nemoci sveho partnera.Vim, ze mi to vynahradi...

a proto seš hulibrk...:)
ale to já taky... zastavam stejnej názor akurát ne u novýho itala...
a o tej duši.... bejvávalo, ted už je to VŠECHNO mrtkasmile2sick... na chvilku a kup si novou...smile2


Bandit pičo
fido (Člen)
14.03.2009 07:40:10
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Hulibrk psal:

Taliàni sou lemplove.V civilnim zivote.Jejich vytvory nejsou vzdy dokonale.Jako oni sami.Ale kdyz neco vymejslej, tak do toho daj srdce.A neco tomu vdechnou.
Jakakoli italska motorka ma to, co zadna japonska mit nikdy nebude.Duši.Japonec zustane jen bezduchy sterilni stroj.Dokonaly, nebo temer dokonaly.Ale jen stroj.
Taljàn, to je osobnost.Skoro partner.
Davam prednost nedokonale osobnosti. Budu snaset neduhy a nemoci sveho partnera.Vim, ze mi to vynahradi...

nejsem si jist...to srdce samo beru, ale jejich stavitelství, komunikace a tunely..stavba vodních kanálů..byl jsi v jižní Itálii?

a sterilita je aktuální v jiné oblasti...bigsmile
Je fakt, že Japonci řeší užitnou hodnot a dávají přednost funkci, ale takhle obecně to nelze říct..auta taky uměj udělat i celkem hezký...good


bla...blabla...!
bery (Člen)
14.03.2009 08:49:14
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

mam názor jako koldan.
i italský mrdky dělaj bezdušový
žádnej stroj nemá dušiidontknow
bud se mi líbí a vyhovuje mi, nebo neheadshake


momentalně zavostalej
Koldan (Člen)
14.03.2009 09:37:16
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

kuwa nazývat duší motorky její nedokonalosti to by sa ně v práci taky lůbilo. "Von vám ten beton netuhne,ale má duši!"bigsmilebigsmilebigsmile

ježíš tak servis je drahej,kazí sa to, technický vychytáfky to má stejné jako japonci,ale má to duši. Je fakt,že třeba Labutě nebo Tuono sa ně lůbí,ale dyž je mašina nová,tag je věčinů pěkná vždy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
14.03.2009 13:06:15
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Je mi u prdele co to stojí, je mi u prdele že je to dejme tomu k hovnu jak někteří píší, ale je to nádherná přenádherná motorka a jestli to má nějakou vadu tak jedině tu, že na ni nemám.

Mám bandasku moc rád ale u týhle motorky měl prostě hlavní slovo pan Designér a né nějakej buzík kterej určuje, že támhle nna tom se ušetří a tadyhle se ušetří atd. Je to prostě skvost.good

A že je k hovnu? K čemu je Ferrari, Lambo, Veyron, M6 atd. Všechno to jsou věci jen a jen pro radost a zábavu.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
14.03.2009 15:18:13
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

italský motorky nemaj žádnou dušibad je to krám stejně jako jakejkoliv jinej, jediný co maj, je ten italskej designgood to neumí ani japonci, ani skopčáci natož amícisick jo a ještě jedno maj, a to spoustu neduhů stejně jako jejich výrobci a to je to co z nich dělá exkluzivní zboží, ta kombinace pěknýho a trochu excentrickýho vzhledu a spousty neduhů...  bo člověk uvažující prakticky a konzervativně by si to nikdy nekoupil a ten kdo to kupuje už dopředu počítá s tim, že to nebude tak spolehlivý jako japonec a bude to vždycky tak trochu mimo hlavní proud, ale s tim to řek bych právě kupuje....smokin


doba je temná...
Filous (Člen)
14.03.2009 16:21:21
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

inkvizitorr psal:

italský motorky nemaj žádnou dušibad je to krám stejně jako jakejkoliv jinej, jediný co maj, je ten italskej designgood to neumí ani japonci, ani skopčáci natož amícisick jo a ještě jedno maj, a to spoustu neduhů stejně jako jejich výrobci a to je to co z nich dělá exkluzivní zboží, ta kombinace pěknýho a trochu excentrickýho vzhledu a spousty neduhů...  bo člověk uvažující prakticky a konzervativně by si to nikdy nekoupil a ten kdo to kupuje už dopředu počítá s tim, že to nebude tak spolehlivý jako japonec a bude to vždycky tak trochu mimo hlavní proud, ale s tim to řek bych právě kupuje....smokin

...a proto si jednou koupim Haryka, páč ten tu duši mábigsmile ...a né ňákou italskou plastovou pičovinu ze střelnicebigsmile ...na tom Harykoj je aspoň fšechno poctivje železnýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
14.03.2009 16:36:27
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

Filous psal:

...a proto si jednou koupim Haryka, páč ten tu duši mábigsmile ...a né ňákou italskou plastovou pičovinu ze střelnicebigsmile ...na tom Harykoj je aspoň fšechno poctivje železnýgood

headshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakesick


doba je temná...
jaryn (Člen)
14.03.2009 19:01:54
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

inkvizitorr psal:
Filous psal:

...a proto si jednou koupim Haryka, páč ten tu duši mábigsmile ...a né ňákou italskou plastovou pičovinu ze střelnicebigsmile ...na tom Harykoj je aspoň fšechno poctivje železnýgood

headshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakesick

good


God Gave me Everything I want
Hulibrk (Člen)
14.03.2009 23:50:00
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

inkvizitorr psal:

italský motorky nemaj žádnou dušibad je to krám stejně jako jakejkoliv jinej, jediný co maj, je ten italskej designgood to neumí ani japonci, ani skopčáci natož amícisick jo a ještě jedno maj, a to spoustu neduhů stejně jako jejich výrobci a to je to co z nich dělá exkluzivní zboží, ta kombinace pěknýho a trochu excentrickýho vzhledu a spousty neduhů...  bo člověk uvažující prakticky a konzervativně by si to nikdy nekoupil a ten kdo to kupuje už dopředu počítá s tim, že to nebude tak spolehlivý jako japonec a bude to vždycky tak trochu mimo hlavní proud, ale s tim to řek bych právě kupuje....smokin

Jasne! je to tak jak rikam ja,pac ja mam na italsky motorky patent,a vim o nich vsechno nejlip zejo?!
Akorat si neuvedomujes,ze si vlastne sam odporujes.A to presne od druhe poloviny,od: ...bo clovek...atd. Tam ti davam za pravdu.Hlavne proto,ze vlastne potvrzujes ma slova.smile1


Nepolemizujte s blbcem.Zatahne Vas na svou uroven,a porazi s prehledem...
SLUGI (Člen)
15.03.2009 08:41:34
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

... že by tu cenu zvýšily ty dva podpisy idontknow
... kolik bych mohl chtít za tu svou s  5 surprisedevil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
15.03.2009 08:51:22
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

SLUGI psal:

... že by tu cenu zvýšily ty dva podpisy idontknow
... kolik bych mohl chtít za tu svou s  5 surprisedevil

kdybys tu svojí prodal, možná by ti to dalo na ráfky a podsedlák, takže se na to radši vykašli a bud rád za to, co mášbigsmile


Bandit 4EVER!!!
SLUGI (Člen)
15.03.2009 09:10:20
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

barynek psal:
SLUGI psal:

... že by tu cenu zvýšily ty dva podpisy idontknow
... kolik bych mohl chtít za tu svou s  5 surprisedevil

kdybys tu svojí prodal, možná by ti to dalo na ráfky a podsedlák, takže se na to radši vykašli a bud rád za to, co mášbigsmile

... nechci ňákou DUC, jen sem si všiml těch podpisů  surprised
... a tu svoji taky nechci prodat,jen mě to tak napadlo   evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Humlak (Člen)
15.03.2009 10:59:48
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

No Ty podpisy jsou dle mně to nejmenší na té motorce platíš hlavně za to že to je specialitka z Moto GP

Filous (Člen)
15.03.2009 20:33:03
Offline

Re: Začínám šetřit na novou motorku :-)

inkvizitorr psal:
Filous psal:

...a proto si jednou koupim Haryka, páč ten tu duši mábigsmile ...a né ňákou italskou plastovou pičovinu ze střelnicebigsmile ...na tom Harykoj je aspoň fšechno poctivje železnýgood

headshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakesick

...ani sem vot tebe nic jinýho nečekalbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr