Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Led světlo s blinkry versus STK ?

Lukaso2 (Člen)
21.03.2009 19:15:31
Offline

Led světlo s blinkry versus STK ?

Po Neděli se chstám na STK a kamoš mě postrašil, že prý budu mít problém se zadním světlem s blinkry? Máte někdo s tím skušenosti? Jo a taky tam pojedu s laďakem IXIL ale bez homo. vložky tu nemám.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
Kakac (Člen)
21.03.2009 19:18:00
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

Lukaso2 psal:

Po Neděli se chstám na STK a kamoš mě postrašil, že prý budu mít problém se zadním světlem s blinkry? Máte někdo s tím skušenosti? Jo a taky tam pojedu s laďakem IXIL ale bez homo. vložky tu nemám.

Záleží co tam máte za trubkybigsmilebigsmilebigsmile
Je fakt že mám miniblinkry,na lékarnu ap. se vůbec nedíval ale na ty blinkry jo jestli je tam E.smile1
A já je tam mám takže utřel nosbigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
XJelen (Člen)
21.03.2009 19:49:47
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

Lukaso2 psal:

Po Neděli se chstám na STK a kamoš mě postrašil, že prý budu mít problém se zadním světlem s blinkry? Máte někdo s tím skušenosti? Jo a taky tam pojedu s laďakem IXIL ale bez homo. vložky tu nemám.

myslíš ty blinkry ve světle od motolights?? no tak to bych si moc jistej nebyl...ečko to nemá a navíc si myslím že nesplňuje ani vyhlášku dřív to bejvala 41, teď nevim, kde se praví o tom jak mají být světla umístěna atd.


Strýcfajtr !!!
Lukaso2 (Člen)
22.03.2009 09:01:39
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

ee od motolights to není motorka je z Francie a to světlo už tam bylo. Má vyraženo na sklíčku CE.  Takže by neměl být problém ne?


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
Fik-B6S (Člen)
22.03.2009 09:05:36
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

CE a E s číslem je něco jiného ne?
CE je něco o kvalitě a schválení pro prodej...
Ex je k použítí ne cestách....


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
K.a.s.y.m. (Člen)
22.03.2009 10:02:39
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

záleží na koho narazíš..někdo kontroluje jen čísla rámu jestli to svítí jinej to hrotí víc.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jura (Člen)
22.03.2009 10:54:57
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

Zalezi fakt na jakeho pitomce narazis,a jak se vyspi,a jake ma znalosti.Ja z diodovym svetlem prosel,sel po gumach,neuspel,tak pak riditka,musel jsem zhodit zavazicka,byli siroke,tak jsem to radsi vyresil na miste sundanim zavazicek nez tam jit jeste jednou.A podotykam,ze tenhle technik mi delal dovoz,a moto bylo uplne stejne.az na ladak a to svetlo.Toz tak!


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Lukaso2 (Člen)
22.03.2009 11:11:50
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

No počítám, že když půjdu na STK a on bude kontrolovat zadní blinkry a Ty jsou zabudované ve světle, tak bude trochu překvapený. Pokuid projdu stk CO MYSLÍTE BUDE TO PAK TŘEBA VADIT V PROVOZU. nerad bych jezdil na mašině kde není něco v pořádku pojišťovny sou sviíně chytají se pak každé kokotiny.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
streetfighterman (Člen)
22.03.2009 18:17:03
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

Tak já byl na technický loni a měl jsem tam diodový zadní světlo s modrým sklíčkem, který nemělo červenou odrazku, takže mě poslal to vyměnit, ale proti diodovýmu světlu neměl nic, jenom mi řikal ať mám sebou náhradní žárovky bigsmile řidítka mám taky jiný pěkně široký a ještě závažíčka ( ty větší ) a to vůbec neřešil, gumy na ty snad ani nekoukal headshake


Když se nechce je to horší než když se nemůže
Lukaso2 (Člen)
22.03.2009 18:25:03
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

no pk napišu jak sem dopadnul chci tam jet tento týden. Snad to bude ok. Pokud budu muset řešit světlo a blibkry tak budu kurevsky nasrany redface


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
qwerty (Člen)
22.03.2009 19:45:26
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

no ja jdu v dubnu na STKsurprised taky a jak to procitam tak mam docela i strach tam jit help 

kontrlovali vam gumy jestli mate obute to co je ve velkem technicaku ?idontknow


WD club member.
jura (Člen)
22.03.2009 19:49:13
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

Zalezi na cypovi!bigsmileKe mne sel ze slovy,taaak se podivame na gumy ,co jste si zas vymysleli!


Männer sind primitiv,aber glücklich!
qwerty (Člen)
22.03.2009 19:52:35
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

jura psal:

Zalezi na cypovi!bigsmileKe mne sel ze slovy,taaak se podivame na gumy ,co jste si zas vymysleli!

tak ja mam pobliz dve STKcka good kdyz mne z prvniho vyhodi za blbej rozmer gumy tak pojedu do druhy evil ,kdyz se mnou aji tam vyrazi dvere tak zacnu shanet 150/70 s minmalnim vzorkem smile2 nejde mi o ty rpachy ale sundavat kolo, zjaet prezout, pak zase nahodit , sudnat zase prezout ... jak pussybad

snad mne pusti bigsmile a nevite jak je to s miniblinkrama ? mam je bily, ale blikaji oranzove tak by snad nemusel picovat ne ?


WD club member.
XJelen (Člen)
22.03.2009 20:24:21
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

qwerty psal:

...tak ja mam pobliz dve STKcka good kdyz mne z prvniho vyhodi za blbej rozmer gumy tak pojedu do druhy evil...

a tam už to budou mít v registru, že tě vyrazili za blbej rozměr pneu bigsmile


Strýcfajtr !!!
qwerty (Člen)
22.03.2009 20:25:53
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

XJelen psal:
qwerty psal:

...tak ja mam pobliz dve STKcka good kdyz mne z prvniho vyhodi za blbej rozmer gumy tak pojedu do druhy evil...

a tam už to budou mít v registru, že tě vyrazili za blbej rozměr pneu bigsmile

surprised ony maj ty kundy nejakej centralni registr surprised to sem nevedel redface


WD club member.
Lukaso2 (Člen)
22.03.2009 21:59:10
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

jj bacha na to. Bych šel k jedné STK a jak by mě vratil tak než platiti znova jinde radši bych koupil starsi gumu a zasel zpět už jen za 100 Kč a mám klid. A pak bych dál tu širší a 2 roky klid good


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2009 07:31:41
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

ja mam spis vyzkouseny se nejdřív jako nenápadně zeptat nez to zaplatim co by na to řek kdybych tam měl jiny gumy nebo takovyhle blbosti..když se na to tváří ,že jako ne tak jedu jinam.Jak jednoduché bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
23.03.2009 08:07:44
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

K.a.s.y.m. psal:

ja mam spis vyzkouseny se nejdřív jako nenápadně zeptat nez to zaplatim co by na to řek kdybych tam měl jiny gumy nebo takovyhle blbosti..když se na to tváří ,že jako ne tak jedu jinam.Jak jednoduché bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile no oni se budou tvarit tak ze to nemuze byt bigsmilebigsmilebigsmile

musim jen doufat ze to nebude kontrolovat good


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2009 08:10:32
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

qwerty psal:
K.a.s.y.m. psal:

ja mam spis vyzkouseny se nejdřív jako nenápadně zeptat nez to zaplatim co by na to řek kdybych tam měl jiny gumy nebo takovyhle blbosti..když se na to tváří ,že jako ne tak jedu jinam.Jak jednoduché bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile no oni se budou tvarit tak ze to nemuze byt bigsmilebigsmilebigsmile

musim jen doufat ze to nebude kontrolovat good

za zeptání nic nedáš a prachy bokem jsem jim nikdy nedal a prošlo to.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
23.03.2009 08:13:01
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

K.a.s.y.m. psal:
qwerty psal:
K.a.s.y.m. psal:

ja mam spis vyzkouseny se nejdřív jako nenápadně zeptat nez to zaplatim co by na to řek kdybych tam měl jiny gumy nebo takovyhle blbosti..když se na to tváří ,že jako ne tak jedu jinam.Jak jednoduché bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile no oni se budou tvarit tak ze to nemuze byt bigsmilebigsmilebigsmile

musim jen doufat ze to nebude kontrolovat good

za zeptání nic nedáš a prachy bokem jsem jim nikdy nedal a prošlo to.

no po znamosti to muzu mit ale to by mne vyslo + 800k te STK surprisedsmile2 coz muzu prdet a risknu to. Zjistim si kde je nejlepsi STK tady kde poustej vsecky skoro a tam to risknu bigsmilegood


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2009 09:12:51
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

qwerty psal:
K.a.s.y.m. psal:
qwerty psal:


bigsmilebigsmilebigsmile no oni se budou tvarit tak ze to nemuze byt bigsmilebigsmilebigsmile

musim jen doufat ze to nebude kontrolovat good

za zeptání nic nedáš a prachy bokem jsem jim nikdy nedal a prošlo to.

no po znamosti to muzu mit ale to by mne vyslo + 800k te STK surprisedsmile2 coz muzu prdet a risknu to. Zjistim si kde je nejlepsi STK tady kde poustej vsecky skoro a tam to risknu bigsmilegood

ze známosti za 1300 surprised to neni ze známosti to je zlodějina.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
23.03.2009 09:18:36
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

K.a.s.y.m. psal:
qwerty psal:
K.a.s.y.m. psal:


za zeptání nic nedáš a prachy bokem jsem jim nikdy nedal a prošlo to.

no po znamosti to muzu mit ale to by mne vyslo + 800k te STK surprisedsmile2 coz muzu prdet a risknu to. Zjistim si kde je nejlepsi STK tady kde poustej vsecky skoro a tam to risknu bigsmilegood

ze známosti za 1300 surprised to neni ze známosti to je zlodějina.

no favorit by mi jinac neprosel nez po znamosti tak sem to objetoval good ale u motky se nebojim ze by mne vyrazili kromne gum bigsmile


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2009 09:23:47
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

qwerty psal:
K.a.s.y.m. psal:
qwerty psal:


no po znamosti to muzu mit ale to by mne vyslo + 800k te STK surprisedsmile2 coz muzu prdet a risknu to. Zjistim si kde je nejlepsi STK tady kde poustej vsecky skoro a tam to risknu bigsmilegood

ze známosti za 1300 surprised to neni ze známosti to je zlodějina.

no favorit by mi jinac neprosel nez po znamosti tak sem to objetoval good ale u motky se nebojim ze by mne vyrazili kromne gum bigsmile

tak to jo já myslel ,že myslíš motorku.u auta to neni tolik kdyz vemu emise a stk tak to jde.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
23.03.2009 10:11:49
Offline

Re: Led světlo s blinkry versus STK ?

K.a.s.y.m. > no u motky je to i s tim ze veme vozik a nalozi ji pac ten dotycnej nema ridicak na Acko bad


WD club member.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr