Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Hoši jsme bez vlády

Ondráš (Člen)
26.03.2009 11:00:44
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 psal:
Ondráš psal:

2 fidoB6: Když tu tak mluvíš o prevenci... Víš kde máš očkovací průkaz? Víš do kdy máš tetanovku? smile1

V tom si mě dostal...nevím kde je ten kousek papíru...Ono taky nechodíš každej rok na očkování, tudíž za těch pár let nevim, v jakym je šuplíku. To neznamená, že nejsem očkovanej apod. A todle všechno neni jen o očkování.
Ty mi řekni- když si někde třeba něco nahmatáš (nějakou bulku), tak si řekneš, co já bych chodil k doktoru (už tak tam chodíme nejvíc v EU), když mi to nedělá žádný problémy.Pak ti z toho za čas vyleze nějakej tumor a co pak....léčba stojí stovky tisíc a otázka zda to pak přežiješ.(taham to sice do extrému, ale spousta těch nejzávažnějších onemocnění zpočátku vůbec nebolí a člověk může mít jen nespecifický symptomy, na který neklade důraz a když se to pak projeví, většinou to už bývají takový stadia, že neni cesty zpět) Myslete si co chcete,ale snaha vyhnat pacienty z ambulancí je proti zdravýmu rozumu (a opět říkám, jsou tací a tací pacienti- babička vs. cikán)

Jo, ale preventivní prohlídky máš jednou za půl roku a ne 3x do tejdne. Klidně zaplatím (a taky to tak dělám) 150 kč za to, že jednou za půl roku přijdu, vezme mi moč, krev, udělá výtěr a já nevim co všechno a řekne, dobrý/špatný...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 11:12:27
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ondráš psal:

Jo, ale preventivní prohlídky máš jednou za půl roku a ne 3x do tejdne. Klidně zaplatím (a taky to tak dělám) 150 kč za to, že jednou za půl roku přijdu, vezme mi moč, krev, udělá výtěr a já nevim co všechno a řekne, dobrý/špatný...

A kdo chodí 3x do tejdně k jednomu doktorovi?(pokud si ho tak neobjedná)bigsmile Jestli to vyplývá ze statistik, tak by mě zajímalo, zda je tam i uvedeno k jakym doktorum ten pacient chodí (urola,plicní,kožní,... to za jeden den nestihnešbigsmile) A ty kydy typu babka jeden den pro anopyrin, druhej den pro neurol, třetí den pro gutalax, čtvrtej den pro živočišný uhlí....to je dost přehnaný. A jestli se to někde stane, pak věřim, že se toho někdo chytne a bude to šílenym způsobem zveličovat a převádět na všechny důchodce...

Jakej leješ volej?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
26.03.2009 11:34:53
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

...k těm doktorům teda, mě třeba sere, že se musím dohadovat, že kvůli nějaký pičovině tě tahaj furt a často na kontroly, nemám tolik času hnípat hodiny v čekárně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 11:53:39
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

osiris psal:

...k těm doktorům teda, mě třeba sere, že se musím dohadovat, že kvůli nějaký pičovině tě tahaj furt a často na kontroly, nemám tolik času hnípat hodiny v čekárně

To mi též neni příjemný někde čekat, ale sem aspoň rád, že se "ten stav" hlídá a kontroluje...je pak samo votázka, kuli čemu tě tam posílaj...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Baltazar (Člen)
26.03.2009 12:08:16
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nicola.foxx psal:

Ja jsem pro poplatky. Kdyz uz se rozhodnu jit k doktorovi, tak proto, ze chci aby mi pomohl a byl jsem z cekarny fofrem v prdeli. Za prve nemam potrebu svoje bacily prskat na nekoho jinyho a za druhe nemam potrebu, aby na me nekdo jinej prskal ty svoje, protoze uz tak je mi na hovno. Takze pred poplatkama jsem sedel v cekarne v klidecku 4 hodiny, potil se jak debil, pak mi zase byla zima, porad smrkani, kaslani atd.
Ted kdyz se zavedli poplatky jsem tam byl jednou a za deset minut jsem byl u doktorky, zjistila mi co mi je, predepsala leky a sel jsem zalehnout. Nejsem ani v nejmensim zvedavej na unudenou babu ktera aby nebyla doma (v tom ji chapu), tak ma na kazdej den naplanovany kolecko viz doktor pro prasek c. 1, lidl, plus, trznice, tesco, globus, nakrmit v parku holuby, domu, uvarit, serial, telenovela. Druhej den to samy akorat s rozdilem, ze si jde pro prasek c.2, kterej si mohla i s praskem c. 3,4,5,6 nafasovat uz v pondeli.
A to, ze ted slavna CSSD akorat porusuje zakon aby dostali svyho slibu v poslednich krajskejch volbach je v PORADKU ??? Jsou to zmrdi vsichni a bohuzel dokud tam nebudou nasi vrstevnici, tak to bude samej bejvalej komunista. A az tam prijdou ty novy s prazdnejma kapsickama, tak to bude podle me nanovo, takze je to ouplne jedno. Splnim si svoji volebni povinost a pri kazdejch volbach si budu volit tu strabu ktera ma lepsi program z dlouhodobeho hlediska, aby na tom byli lip moje deti nez ja a ne stranu ktera to tady bude akorat neustale zadluzovat podplacenim typu zvysime vam duchod ted o 300kc kdyz je inflace trebas 4% a ty 300 jsou akorat tak vysmech.

taky mě sere čekat 4 hodiny v čekárně u doktora a je to přesně jak píšeš, stala se  s čekáren, kavárna bez kávy, za kafe musíš zaplatit a v čekárně pokecáš s kámošema zadara
Léků maj doma na tři roky dopředu, viz tuhle sedím v čekárně(byl jsem tam jen dvě hoďky) a dvě babičky si vyprávěj jak to ani neberou a hromadí se jim to doma a kdopak to asi zaplatí, ta VZP co chce jen vydělávat. idontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
tomB12 (Člen)
26.03.2009 12:14:51
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

osiris psal:

...k těm doktorům teda, mě třeba sere, že se musím dohadovat, že kvůli nějaký pičovině tě tahaj furt a často na kontroly, nemám tolik času hnípat hodiny v čekárně

hm, tak unás to je přesně z opačné strany. Preventivka = ve dveřích 300 a nashledanou přijďte zas. Nějaké vyšetřšní moč, krev? To né, laboratoře jsou dneska drahé. Spádová nemocnice je v podstatě LDN kde pomalu nemají ani rentgen. Takže můj pohled na zdravotnictví je takový, že vlastně platíš to co z největší pravděpodobností nikdy nevyužiješ. Kdyby ti něco vážnějšího bylo, tak ani nezjistí naco jsi to vůbec umřel. bad

A kecy o prevenci si nechte fuck

Mour (Člen)
26.03.2009 12:28:56
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

tomB12 psal:
osiris psal:

...k těm doktorům teda, mě třeba sere, že se musím dohadovat, že kvůli nějaký pičovině tě tahaj furt a často na kontroly, nemám tolik času hnípat hodiny v čekárně

hm, tak unás to je přesně z opačné strany. Preventivka = ve dveřích 300 a nashledanou přijďte zas. Nějaké vyšetřšní moč, krev? To né, laboratoře jsou dneska drahé. Spádová nemocnice je v podstatě LDN kde pomalu nemají ani rentgen. Takže můj pohled na zdravotnictví je takový, že vlastně platíš to co z největší pravděpodobností nikdy nevyužiješ. Kdyby ti něco vážnějšího bylo, tak ani nezjistí naco jsi to vůbec umřel. bad

A kecy o prevenci si nechte fuck

...surprised dyk v Třincovi máte druhý nej. špitál v MS kraji? surprised ...jestli by nebylo záhodno změnit ordinaci praktického lékaře goodbigsmile

bery (Člen)
26.03.2009 12:35:37
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

zlatá kellyho slova - lidí je jak sračekgood
co řešíte doktoryheadshake když s tím stejně nic neuděláte(myslím řečma)headshake
každej sám sobě štěstí strůjcem - myšleno moje zdraví, moje starost (prevence) a jestli jsem hypouš, tak mě má doktor vykopnout (frekvence chození k lékaři). o poplatkách radši nemluvím - je to hlavně pro čerty


momentalně zavostalej
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 12:37:54
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Mour psal:

...surprised dyk v Třincovi máte druhý nej. špitál v MS kraji? surprised ...jestli by nebylo záhodno změnit ordinaci praktického lékaře goodbigsmile

Asi tak...To že nějakej praktik je pussyse může stát,pak bych chodil jinam...A ve finiši, ať se každej zařídí podle svýho...Pokecáme vo tom vo všem až budem my v důchodubigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Baltazar (Člen)
26.03.2009 12:39:36
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

No čerstvá informace, moje žena je těhotná a sedí v čekárně u obvodního lékaře, kam musí na nějakou prohlídku už dvě hodiny, mezi samejma důchodcema, jeden člověk je tam nastydlej a prská na všechny, škoda, že nejní nějaká ordinace, kde by jsem zaplatil třeba 300 a nemusela by tam čumět a já bych si nemusel vohřejvat voběd


The father of the little princess of the dawn
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 12:43:47
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:

No čerstvá informace, moje žena je těhotná a sedí v čekárně u obvodního lékaře, kam musí na nějakou prohlídku už dvě hodiny, mezi samejma důchodcema, jeden člověk je tam nastydlej a prská na všechny, škoda, že nejní nějaká ordinace, kde by jsem zaplatil třeba 300 a nemusela by tam čumět a já bych si nemusel vohřejvat voběd

Tak sou taky debilové když jí nevemou přednostně,ne?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
26.03.2009 12:45:13
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

A už víš, jestli kluk nebo holka? Každopádně ať je vše bez komplikací a děcko s maminou zdravýgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
tomB12 (Člen)
26.03.2009 12:47:59
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Mour psal:
tomB12 psal:
osiris psal:

...k těm doktorům teda, mě třeba sere, že se musím dohadovat, že kvůli nějaký pičovině tě tahaj furt a často na kontroly, nemám tolik času hnípat hodiny v čekárně

hm, tak unás to je přesně z opačné strany. Preventivka = ve dveřích 300 a nashledanou přijďte zas. Nějaké vyšetřšní moč, krev? To né, laboratoře jsou dneska drahé. Spádová nemocnice je v podstatě LDN kde pomalu nemají ani rentgen. Takže můj pohled na zdravotnictví je takový, že vlastně platíš to co z největší pravděpodobností nikdy nevyužiješ. Kdyby ti něco vážnějšího bylo, tak ani nezjistí naco jsi to vůbec umřel. bad

A kecy o prevenci si nechte fuck

...surprised dyk v Třincovi máte druhý nej. špitál v MS kraji? surprised ...jestli by nebylo záhodno změnit ordinaci praktického lékaře goodbigsmile

Máš recht Moure, psal jsem z pohledu bývalého občana Český Těšín. A věř, že tam tomu tak je. Tzn, že pokud si zavoláš záchranku tak tě odvezou na těšínskou LDN, a pokud se záchranář smiluje tak tě max hodí do Karviné. Takže to, že máš druhý nejlepší špitál v kraji 15 minut od baráku, ti je v tomhle tom zdravotním systému úplně k ass (jinej okres) Takže kdybych byl nedejbože zase u toho až mi bude v rukách umírat někdo z rodiny, tak hlavně nevolám záchranku, ale lifruju ho svépomocí do auta a co nejrychleji valím směr Třinec.

osiris (Člen)
26.03.2009 12:49:26
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

baltazaroj: já myslím, že tohle ale funguje, to s tím placeným obědnáním, nevím ale jestli jen někde


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
26.03.2009 12:54:40
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

U mého praktického lékeře to funguje ...od 9:00 - 16:30 se můžeš objednat a nečekáš (max 15-20 min.) ...já to mám zdarma, bo sem doktorce dal detailní rozpis měsíční diety pro jejího bráchu bigsmile ...jinak snad pajdu? surprised

fidoB6 (Člen)
26.03.2009 12:57:58
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 psal:

A už víš, jestli kluk nebo holka? Každopádně ať je vše bez komplikací a děcko s maminou zdravýgood

A doufam Osi, že mi nenapíšeš "hledej vole"bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
26.03.2009 13:03:34
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 psal:
fidoB6 psal:

A už víš, jestli kluk nebo holka? Každopádně ať je vše bez komplikací a děcko s maminou zdravýgood

A doufam Osi, že mi nenapíšeš "hledej vole"bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...hele já ti nenapsal ať hledáš kurva bigsmile, já ti to našel, dal jsem ti odkaz na stažení a ještě jsem ti to vyfotil pussyfuckbigsmile ...a napsal že seš línej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
26.03.2009 13:05:44
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

fidoB6 psal:
fidoB6 psal:

A už víš, jestli kluk nebo holka? Každopádně ať je vše bez komplikací a děcko s maminou zdravýgood

A doufam Osi, že mi nenapíšeš "hledej vole"bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Kakac (Člen)
26.03.2009 16:17:34
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

...celej ten elaborát...

good

Lituju lidí, který se nechaj koupit za 30 korun. smile2headshake

Já se koupit nenechám, ale proč mají platit moje dvě děcka kterým je 3 a 5 letfuckfucksick


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
sonyk (Člen)
26.03.2009 16:44:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

jednou se to tem cerveno oranzovejm komous povest muselo . pokusu na to meli a mohli mit dost


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
26.03.2009 16:58:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

konečně se můžu chopit mocibigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
26.03.2009 17:37:04
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

osiris psal:

baltazaroj: já myslím, že tohle ale funguje, to s tím placeným obědnáním, nevím ale jestli jen někde

u nás nic takovýho nejníidontknow


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
27.03.2009 11:09:55
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:
osiris psal:

baltazaroj: já myslím, že tohle ale funguje, to s tím placeným obědnáním, nevím ale jestli jen někde

u nás nic takovýho nejníidontknow

Si to asi spatne zaridil. Moje zena zaplatila 7000 za gynekologickou peci a vsechny vysetreni a nikde neceka dyl jak 20 minut, ultrazvuk nam pousteli na platno, kdyz se jim neco nezdalo tak okamzite na vysetreni a naky testy. Vysledek je takovej, ze je zena naprosto v poradku, sysel ma vylezt z nory cca za 11 dni.
Takze at si CSSD nejakej poplatek 30 korun narve do bradavicnaty prdele.
Klidne si totiz zase zaplatim nakej poplatek a budu mit jistotu(doufam, dycky se muze neco posrat), ze bude o zenu postarano. At klidne udelaj drazsi variantu zdravotniho pojisteni a budu si ji platit, ale musim mi zarucit, ze ta lekarska pece tomu bude odpovidat a ne ze mi budou lecit rakovinu prikladanim pijavic a podobne.

A kdyz uz mame ty poplatky !!!! Kde ma David Rath tu svoji polikliniku ????? Ve stredoceskym kraji !!!! A ted hadejte jak to tam je s poplatkama !!!! Takze at jdou tyhle populisti do hajzlu a nechaj nas v klidu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
fidoB6 (Člen)
27.03.2009 11:17:29
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Hlavně že si chce teď VZP "přehodnotit" co je standard a co ne....za chvíli bude všechno nadstandard a vše se bude platitbigsmilebigsmilebigsmileA už to seru, nekonečný dohady a stejně hovno z tohobigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Fresh Man (Člen)
27.03.2009 11:30:50
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

...celej ten elaborát...

good

Lituju lidí, který se nechaj koupit za 30 korun. smile2headshake

tag tag....3Okč..sicksicksick
lidi sou neuvěřitlně blbýsurprisedjak se nechaj zmanipulovatsicksicksick

defenestrace... u nás ve vládě i v  evropskym parlamentěgood


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
27.03.2009 11:42:03
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

JO JO JO JO JO JO Ja jsem taky pro defenestraci. Prvni dve probehly uspesne, tak proc si nehodit treti bigsmile Akorat chci hazet z oken a ne stat dole s kopim. goodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
vorel (Člen)
27.03.2009 11:50:59
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

pokládám otázku kdo z nás by se v politice nestal sráčem

(jinak u mě furt víc vede sráč Losna před sráčem Mažňákem)


řikám si hurikán
vorel (Člen)
27.03.2009 11:52:10
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Baltazar psal:
osiris psal:

baltazaroj: já myslím, že tohle ale funguje, to s tím placeným obědnáním, nevím ale jestli jen někde

u nás nic takovýho nejníidontknow

vogo, nevíš že chodí veterinářoj, bo ve dvorku dochtoři nejsou


řikám si hurikán
Baltazar (Člen)
27.03.2009 11:57:49
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

nicola.foxx psal:
Baltazar psal:
osiris psal:

baltazaroj: já myslím, že tohle ale funguje, to s tím placeným obědnáním, nevím ale jestli jen někde

u nás nic takovýho nejníidontknow

Si to asi spatne zaridil. Moje zena zaplatila 7000 za gynekologickou peci a vsechny vysetreni a nikde neceka dyl jak 20 minut, ultrazvuk nam pousteli na platno, kdyz se jim neco nezdalo tak okamzite na vysetreni a naky testy. Vysledek je takovej, ze je zena naprosto v poradku, sysel ma vylezt z nory cca za 11 dni.
Takze at si CSSD nejakej poplatek 30 korun narve do bradavicnaty prdele.
Klidne si totiz zase zaplatim nakej poplatek a budu mit jistotu(doufam, dycky se muze neco posrat), ze bude o zenu postarano. At klidne udelaj drazsi variantu zdravotniho pojisteni a budu si ji platit, ale musim mi zarucit, ze ta lekarska pece tomu bude odpovidat a ne ze mi budou lecit rakovinu prikladanim pijavic a podobne.

A kdyz uz mame ty poplatky !!!! Kde ma David Rath tu svoji polikliniku ????? Ve stredoceskym kraji !!!! A ted hadejte jak to tam je s poplatkama !!!! Takze at jdou tyhle populisti do hajzlu a nechaj nas v klidu.

U kundologa taky nečekáme bo je to sousedka, ale u obvoďáka byla nakonec včera skoro tři hodinyidontknow


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
27.03.2009 12:01:10
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Já byl teď na veterině a nechal tam za 2 minuty 500,-,tak kde je spravedlnostsurprisedhelp


God Save The Queen!
jirka silver (Člen)
27.03.2009 12:01:30
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

FidoB6 to s tou bulkou je kravina.Když budu mít bulku a nepůjdu k doktorovi kvůli 30Kč tak jsem kretén.Preventivní prohlídky máš zdarma.
Švagrová dělá obvodní doktorku a 80% péče vyčerpá 10% lidí.
Se zavedením poplatků přestali chodit "hypochondři,...na pokec"
Taky by se mi víc líbilo osvobodit děti do 18 let.
Ale to by poplatek asi musel být pro ostatní 40kč a to by byl povyk.
V důchodu si o tom moc nepokecáme,protože ten dluh co tady vysmahnou žádný nedovolí vyplatit.good


Najdete nás na každém kilometru
fidoB6 (Člen)
27.03.2009 12:29:08
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

jirka silver psal:

FidoB6 to s tou bulkou je kravina.Když budu mít bulku a nepůjdu k doktorovi kvůli 30Kč tak jsem kretén.Preventivní prohlídky máš zdarma.
Švagrová dělá obvodní doktorku a 80% péče vyčerpá 10% lidí.
Se zavedením poplatků přestali chodit "hypochondři,...na pokec"
Taky by se mi víc líbilo osvobodit děti do 18 let.
Ale to by poplatek asi musel být pro ostatní 40kč a to by byl povyk.
V důchodu si o tom moc nepokecáme,protože ten dluh co tady vysmahnou žádný nedovolí vyplatit.good

To bylo přirovnánísmile1Měl sem na mysli to, že spousta lidí neví, jaký příznaky má jaká nemoc a pak si můžou myslet, že je to banalita a tudíž serou na to jít k doktoru...Už fakt postrádá smysl se tu o tom hádat, stejně pussy zmůžem....


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
27.03.2009 12:37:09
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Kelly01 psal:

Já byl teď na veterině a nechal tam za 2 minuty 500,-,tak kde je spravedlnostsurprisedhelp

Vogo a co tě hřeje víc? Zdraví psa, nebo ta pětistovka...? Ha?
To víš... Nic pro socky. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
27.03.2009 13:25:23
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

vorel psal:

pokládám otázku kdo z nás by se v politice nestal sráčem

(jinak u mě furt víc vede sráč Losna před sráčem Mažňákem)

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
RadkaB6 (Člen)
28.03.2009 20:11:34
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

http://www.novinky.cz/domaci/165081-ods … zrade.html

Tak tohle už snad  ani komentovat nejde ....surprised


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Mour (Člen)
28.03.2009 20:21:45
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Radko: Tady bacha, když neco řekneš tady proti ODS, tak si největší bídák fóra bigsmilebigsmilebigsmile ...a červenáček bigsmile

RadkaB6 (Člen)
28.03.2009 20:33:45
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Mour psal:

Radko: Tady bacha, když neco řekneš tady proti ODS, tak si největší bídák fóra bigsmilebigsmilebigsmile ...a červenáček bigsmile

No Moure, normálně jsem sice klasickej pravičák a oranžovou, červenou a zelenou fakt nemusim, ale co je tohle?? headshake


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Pšán (Člen)
28.03.2009 21:15:59
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

..hysterie..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
RadkaB6 (Člen)
28.03.2009 21:17:18
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Pšán psal:

..hysterie..

....patetická bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Mour (Člen)
28.03.2009 21:24:10
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

RadkaB6 psal:
Mour psal:

Radko: Tady bacha, když neco řekneš tady proti ODS, tak si největší bídák fóra bigsmilebigsmilebigsmile ...a červenáček bigsmile

No Moure, normálně jsem sice klasickej pravičák a oranžovou, červenou a zelenou fakt nemusim, ale co je tohle?? headshake

To sme na tom stejně bigsmile ...v příštích volbách budu volit jako Filous good ... doma bigsmile

RadkaB6 (Člen)
28.03.2009 21:27:02
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Mour psal:
RadkaB6 psal:
Mour psal:

Radko: Tady bacha, když neco řekneš tady proti ODS, tak si největší bídák fóra bigsmilebigsmilebigsmile ...a červenáček bigsmile

No Moure, normálně jsem sice klasickej pravičák a oranžovou, červenou a zelenou fakt nemusim, ale co je tohle?? headshake

To sme na tom stejně bigsmile ...v příštích volbách budu volit jako Filous good ... doma bigsmile

No jo, jenže to pak musíme drežt zobák a nemůžeme nadávat bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Mour (Člen)
28.03.2009 21:30:43
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

RadkaB6 psal:

No jo, jenže to pak musíme drežt zobák a nemůžeme nadávat bigsmile

...Po 18 letech spokojeného manželství mě tato situace nemůže rozhodit bigsmilebigsmile

RadkaB6 (Člen)
28.03.2009 21:33:09
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Mour psal:
RadkaB6 psal:

No jo, jenže to pak musíme drežt zobák a nemůžeme nadávat bigsmile

...Po 18 letech spokojeného manželství mě tato situace nemůže rozhodit bigsmilebigsmile

bigsmilegood no jo, tak Ty to máš natrénovaný bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Kakac (Člen)
28.03.2009 21:40:12
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

Mour psal:

Radko: Tady bacha, když neco řekneš tady proti ODS, tak si největší bídák fóra bigsmilebigsmilebigsmile ...a červenáček bigsmile

Tak to já se nebojím sice nejsu červenej ani oranžovej ,ale modrý straky s topolem nemusímevil


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
mi (Člen)
29.03.2009 09:20:17
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

včera na pumpě u norymberka v deudschlandu u kelímku horkýho kafe jeden němec povýdá proč rušímé vládu kdyš šéfujem EU a kámoš co bydlí v norymberku říka boj o koryto je velikej a ani ostuda globálních rozměrú ho nezastavý, nemec se smál jak prase a říka, to bude trvat eště minymálně 20 let neš vy češi budete vyspjelí.

sem se styděl jako jako při odpanicování, kafe za 3e nedopil a šel do pussy
bohužel to je názor věčiny staré EU a při pohledu na naše zákodonárce keří se neschodnou ani na tom esi je voda mokrá nebo mokrá se jim nedivym, achjo smile2


svět je cirkusovej stan
Banditatom (Člen)
29.03.2009 13:08:16
Offline

Re: Hoši jsme bez vlády

jojo prasátka se řežou o korýtka, ale na každý prasátko čeká jednou ta zabijačkaevil

tak hyml hegot bude te mě volit! co?evil smokinbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr