Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » podsedlovka - lepení,vaření plastů

Miro (Člen)
26.03.2009 15:51:10
Offline

podsedlovka - lepení,vaření plastů

Potřeboval bych radu ohledně lepení, vaření plastů. Na podsedláku mám ulomené ty plastové caplíky co se zacvaknou do gumy v rámu (podobně jako u B12 starého modelu). Při nastartování na sytič to docela drnčí a rád bych to opravil, aby mi to neupadlo u madla, kde to drží. Zkoušeli jste to někdo něčím přilepit nebo přivařit? Nevím jestli použít nějaké spec lepidlo nebo to zkusit přivařit takovým tavitelným plastem. Díky help

Ton@l (Člen)
26.03.2009 16:57:27
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

hele mam je privarene, ale jak se to poradne nepovedlo svarit, bo byl i dojebanej podsedlak, tak nektery praskly, tak jsem je zalepil epoxidem a drzismile1


Vzdy muze byt hur :-)
Datel (Člen)
26.03.2009 17:03:28
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

Miro psal:

...nebo to zkusit přivařit takovým tavitelným plastem. Díky help

Doufám, že nemyslíš tu elektrickou co se s tím lepí různá zdobídka surprised

Podívej se v okolí kdo to vaří a nech si to udělat tam. Je ještě další varianta, jak si lepím plasty já na pitbikovi a to dvousložkovým lepidlem a textilní páskou na sádroš pro zpevnění spoje.

Miro (Člen)
26.03.2009 19:21:16
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

Díky za odpovědi good. Zkusím to zalepit epoxidem a vystužím to třeba skelnou tkaninou nebo něčím podobným.

Mour (Člen)
26.03.2009 19:43:38
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

Miro psal:

Díky za odpovědi good. Zkusím to zalepit epoxidem a vystužím to třeba skelnou tkaninou nebo něčím podobným.

..zbytečná práce ...pouze zavařit, kdysi mi někdo tvrdil, že když se vynalezne lepidlo na ABS plast dostane nobelovu cenubigsmile

corimec (Člen)
28.03.2009 15:21:31
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

ja jsem to nechal u staryho bandoura zavařit,pak jsem to lepil všim možnym a všechno zbytečny vždycky do upadlo.Nechal jsem to jen na šroubech.

maňas (Člen)
29.03.2009 11:18:35
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

lepidlo na abs plast vyrábí firma s nápisem Bison,píšou na něm POWER ADHESIVE tuším,musel bych se v rachotě podívat,to teda drží jako sviň


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelda (Nový člen)
29.03.2009 15:53:50
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

Methylethylketon jedina pořádná věc na ABS. Rozlepta ti to a za den vytvrdne pokud to uděláš dobře drží to jako by to nikdy neprasklo.  good

sonyk (Člen)
30.03.2009 09:10:26
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

mel sem stejnej trabl na stary sestce. odvez sem to u nas ke klukovi co dela plastovy jimky bazeny atd a ten me to svaril nejakym matrosem tusim ze to byl nejaky polyamid ABS nebo takbigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
30.03.2009 10:09:43
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

v nouzi se to dá opravit i obyč elektrikářskou pájkou a kouskama ABS kterej do toho vkládáš aby jsi to moc nepropálil.Ale horkovzduška a ty originál tavný pásky na opravu jsou lepší.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza B12 (Člen)
30.03.2009 12:11:47
Offline

Re: podsedlovka - lepení,vaření plastů

Lepil jsem epoxidem a v poho good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr