Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přezouvani motyky

Tomas600N (Člen)
26.02.2007 11:09:44
Offline

Přezouvani motyky

vozite do pneuservisu motorku a oni si sami sundají kolo,nebo si to shodíte doma a donesete jen kolo a novou pneu? jde mi o to jestli se to potom nějak vyvažuje nebo co a když si to nasadím sám tak jestli to nebude dělat nějaké pussyvinyidontknowhelp

Filous (Člen)
26.02.2007 11:15:09
Offline

Re: Přezouvani motyky

...záleží na fkusu každýho soudruha...a kolo se vyvažuje sundaný idontknow , tagže to máš fuck...já nosim jen kolo a pryž, páč mi příde zbytečný platit někomu za demontáš a montáš surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
26.02.2007 11:18:40
Offline

Re: Přezouvani motyky

nesmysl, přijedu do pneuservisu, voni mi na hoďku, dvě, pučí ňákou motyku, vrátim se, vemu si Bandasku a jedu do pussy :)))


ale di, Ty brepto ...
Tomas600N (Člen)
26.02.2007 11:20:38
Offline

Re: Přezouvani motyky

teď mi přišla nová pneu od inkvizegoodgood jupííí,valim do garažegoodgoodgood

Filous (Člen)
26.02.2007 11:28:36
Offline

Re: Přezouvani motyky

huskyb12 psal:

nesmysl, přijedu do pneuservisu, voni mi na hoďku, dvě, pučí ňákou motyku, vrátim se, vemu si Bandasku a jedu do pussy :)))

...zřejmě máš ňákej lepčí pneuservis smile2 ...asik sem se špatně učil smile2 ...ale zas sem se sves uš fčéra, coš ty né bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
26.02.2007 11:33:54
Offline

Re: Přezouvani motyky

u motyky nevim ale u auta prijedu sundaj prezujou nandaj a za 20 minut frcim u motyky to bude asi dyl no tak dam vic caju


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Dajda (Člen)
26.02.2007 16:11:40
Offline

Re: Přezouvani motyky

No..ja vemu jen kolo,na pockani mi sundaji starou pryž,daj novou,vyvaží kolo,zaplatim pade a za dvacet minut valím dom..toz takbigsmile

Bedřich (Člen)
26.02.2007 16:21:31
Offline

Re: Přezouvani motyky

Doma schodim kolo, v pneuservisu ji přehodí a doma nandám.

Auto-hodim zimáky do kufru, podám pneuservisákovii klíče, přehodí a zase jedu domu.

Jo a co se mi líbí je jev poměrně častější poslední době, že si někdo koupí gumy v tesku, přijede do pneuservisu a tak mu za to naúčtujou 100% příplatek za prácibigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
sonyk (Člen)
26.02.2007 16:46:15
Offline

Re: Přezouvani motyky

jj v servisu za 4 gumy 200kč 20 minut prace max a kdyz si u nich koupite gumy mnohem lepcejsi nez jako maj v tescu ci kauflandu. pri tom za podobnej peniz mate to zdarma. sem zvedavej na motyku jak to bude s prezouvanim kde budu kupovat gumy smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
maňas (Člen)
26.02.2007 17:31:36
Offline

Re: Přezouvani motyky

záleží asi jak kde,bo u nás se to nevyplatí dávat komplet,auto dělám doma mám stejně bezpečáky a s tím se oni neperou,nemaj nástavec daného tvru na vzduch a růčo je to nebere,motyku sundávám taky sám lupnu hlavní stojan a je to hnedbigsmilegood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Michal (Člen)
26.02.2007 19:56:25
Offline

Re: Přezouvani motyky

Vzhledem k tomu že neplatim práci a platim jenom materiál tak vozim celou moto a oni si s tim poradí.goodgood

Eguák (Člen)
26.02.2007 19:58:22
Offline

Re: Přezouvani motyky

Já sem dával novej zadek, vyndal kolo hodil to do JP-moto v Práglu na újezdě, objednali a nasdili new gumu, dojeli to vyvážit do trilobitu v Tuklatech a druhej den sem se pro to zastavil... fčera sem ji vyzkoušel a good

sonyk (Člen)
27.02.2007 11:19:30
Offline

Re: Přezouvani motyky

jj bezpecaky me taky cekaj az koupim letni gumy tak budu obouvat speedline 15" a nerad bych kvuli tem lidem co nejsou ve tme videt o ne prisel


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
PavelB6 (Člen)
27.02.2007 11:47:34
Offline

Re: Přezouvani motyky

No gumu,nebo i obě,navlíknu kolem pasu (to ale každej nemuže)smile1.Sednu na motorku a jedu do servisu přezout.good

Bedřich (Člen)
27.02.2007 12:00:23
Offline

Re: Přezouvani motyky

PavelB6 psal:

No gumu,nebo i obě,navlíknu kolem pasu (to ale každej nemuže)smile1.Sednu na motorku a jedu do servisu přezout.good

Kde v okoli Benešova přezout moto???


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PavelB6 (Člen)
28.02.2007 06:41:10
Offline

Re: Přezouvani motyky

Bedřich: No to bych taky rád věděl.idontknowJá si vždycky udělám trošku vejlet a sjedu do Dobříše.

Bedřich (Člen)
28.02.2007 07:52:54
Offline

Re: Přezouvani motyky

PavelB6 psal:

Bedřich: No to bych taky rád věděl.idontknowJá si vždycky udělám trošku vejlet a sjedu do Dobříše.

Co vim já, tak ve Vlašimy v KTM to dělaj, pak v táboře jak je u obchvatu honda. Ale prej to dělá jeden člověk v Bene, ale to jsem ještě nazjistil kde. Ted si jeden zákazník koupil pneuservis v Týnci, a moto adaptéry zatim nemá. Nedělají to tam kousek od štangla, jak opravujou moto a maj tam díly na MZety. Jak parkuje Sládek auta??


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PavelB6 (Člen)
28.02.2007 20:57:25
Offline

Re: Přezouvani motyky

Bedřich: Teď nevim,kde přesně myslíš,ale napadlo mě jestli to
nedělaj v MotoŘíha.To je naproti TRW,jak se jede k pekárnám.
Pozeptam se... V tý Vlašimi to asi jo.Já jezdím do Dobříše proto,že tam i servisuju a je to tam takový v pohodě.Navíc docela pěkná cesta.good Někdy musíme dát řeč a třeba se trošku (v klidu) projet.

Bedřich (Člen)
28.02.2007 23:40:53
Offline

Re: Přezouvani motyky

JJ Motoříha. Ta KTMka to tam má. Jsem jim to dodávalbigsmile

Určitě dáme!good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr