Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ABS

Zdenda (Člen)
24.02.2007 13:17:44
Offline

ABS

Čus, mám možnost koupit komplet ABS na moj kepku, za slušný love. Jediný co je problém, že Bandasky s ABSkou mají v otáčkoměru jednu diodu s kontrolkou. To jediný k tomu nemá. Myslíte, že se to dá sehnat v Suzuce? Bych si tam zavolal, ale je sobota kuwa. A poslední otázka vzít to či nevzít cena bude tak do 2 litrů.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Karlos (Člen)
24.02.2007 13:23:02
Offline

Re: ABS

Jestli to koupíš, tak seš nula bigsmilebigsmilebigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Zdenda (Člen)
24.02.2007 13:24:41
Offline

Re: ABS

fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
24.02.2007 13:26:48
Offline

Re: ABS

...a bes tý dijody to nefunguje???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
24.02.2007 13:38:45
Offline

Re: ABS

no to právě nevim. Stejně to ale asi vezmu pokud to vyjde, za ty love to jde, komplet s nádržkou, brzdičema, hadicema atd atd.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
24.02.2007 16:09:00
Offline

Re: ABS

Maximálně nebude fungovat a budeš brzdit normálněidontknow

Ale budeš vypadat jak hájtechking co na to másmile1


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
24.02.2007 16:23:09
Offline

Re: ABS

A vo tom to je nesmile1good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
KOVAL (Člen)
24.02.2007 22:21:21
Offline

Re: ABS

a není takhle náhodou i jiná řídící jednotka atd.?
páč jisto jistě to má jako každý abs elektronický ovládání a ne jenom diodu v budíku,ta jen oznamuje funkci jako kontrolka u auta když se ti abs spustí,né?
takže to abys taky k tomu mněl komplet kabelový svazky z celý motorky bych řek a to cdiidontknow

Zdenda (Člen)
25.02.2007 11:30:31
Offline

Re: ABS

tak na to serugood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
25.02.2007 11:36:27
Offline

Re: ABS

no a nemá to náhodou jinak svojí jednotku? Jinat je to tady http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie … %26fvi%3D1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
25.02.2007 11:45:36
Offline

Re: ABS

Zdenda psal:

tak na to serugood

Mě štvešsmile2sem myslel,že by byl brzo důvod k diskusigoodjako třeba reklamace z druhý rukybigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
25.02.2007 11:53:02
Offline

Re: ABS

bigsmile neser Boha...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
25.02.2007 12:06:13
Offline

Re: ABS

Zdenda psal:

no a nemá to náhodou jinak svojí jednotku? Jinat je to tady http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie … %26fvi%3D1

...jasne ze ma ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
27.02.2007 21:33:56
Offline

Re: ABS

Tak jsem to koupil za zajimavou cenu, kdyby to nekdo chtel tak to muzu dodat


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
KOVAL (Člen)
27.02.2007 21:56:55
Offline

Re: ABS

I ty jeden spekulantesmile1
Aty to teda jako nechceš?

Zdenda (Člen)
27.02.2007 22:27:24
Offline

Re: ABS

Hele koupil jsem to jen tak pro zajimavost. Je to znovy motorky, novy dily, je to komplet hadic, brzdicu, nadrzky na brzdovou kapalinu, brzdovy packy, desticek co maji najeto 900km, tak si myslim, ze jen tyhle komponenty maji dalece vetsi cenu. To nemluvim o samostatne jednotce ABS. Nevim treba to zkusim zapojit, jenze se mi nechce kupovat jiny budiky, nebo je shanet po bazaru. A mam to rad original, takze nic bastlit nebudu.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
28.02.2007 09:31:07
Offline

Re: ABS

A není k tomu potřeba kotouč, kde máš snímač otáček(myslím takové ty rejhy co to počítá)? Nebo jak je to udělaný? help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
28.02.2007 19:37:10
Offline

Re: ABS

Kotouč kupovat nemusíš, koupíš jen ten střed. Snímače jsem koupil taky. Píšu komplet ne.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
28.02.2007 20:18:54
Offline

Re: ABS

Táhni do auta šmelinářifuck


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
01.03.2007 00:31:31
Offline

Re: ABS

fucksmile1 vole nic nešmělim nechávám to za tolik co sem koupil. Už to je steně asi pryčgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
01.03.2007 12:32:07
Offline

Re: ABS

Zdenda psal:

Kotouč kupovat nemusíš, koupíš jen ten střed. Snímače jsem koupil taky. Píšu komplet ne.

Tak už jenom to, že bych to mušel přenejtovávat je důvod proč to nekoupit.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
01.03.2007 13:38:57
Offline

Re: ABS

nikdo tě nenutí, co bys chtěl ještě víc za 40 EUR.idontknow
Už je pryč.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr