Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přenýtování stávajících kotoučů

LosBanditos (Člen)
17.11.2008 13:50:20
Offline

Přenýtování stávajících kotoučů

Zdar,

mám b6 97 a měděné podložky pod nejtana jsou fuč ani nevým kdy a kde, ale vůle jako prase.

Koukal jsme na bouračky cca 2000 za kotouč. Potom přenýtování obou za cca 3600,- Kožak je tam dával a ví ( někde u ostravy ). No a potom varianta nechat středy a udělat nové kotouče.

delaj to mtovraky.cz a vyfukytenax.cz atd.

Akorát nechápu jak mám věřit tomu materiálu za kterýho by to dělali. Je origo matroš např. tvrzená ocel neboněco takovýho.

dávat za origo skoro 10tis. je šílený, ale rozbýt hubu na šmejdech si taky nehodlán.

cenová hladina do 4000,- tak kurva kluci chytrý pořaďte LosBanditovi smile2


LosBanditos adios !
osiris (Člen)
17.11.2008 17:44:41
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

...nezbejvá ti než věřit ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
17.11.2008 17:47:16
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

ve frenštátě je nějakej borec co dělá kotouče ale to máš trochu z rukysmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
17.11.2008 20:36:21
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Zapomeňte na to, že je to nějaký extra materiál..............

Banditatom (Člen)
18.11.2008 15:06:21
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Datel psal:

Zapomeňte na to, že je to nějaký extra materiál..............

na třipade jsem měl 14220 myslím vypalováný na laseru a pak pěkně přebroušený na magnetcesmokin

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Banditatom/kotouc.jpg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honza B12 (Člen)
18.11.2008 19:35:35
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Na Kryplíkovi mám od Tenaxu za cca 4500,- oba včetně snejtování a spokojenost good

Filous (Člen)
18.11.2008 20:11:48
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

...nechával sem na Pičobajk pálit a nejtovat kotouče u Tonyho f Přerovje, ale po pjeti závodech uš sou volnější smile2 ...cena za voba šesku??? ...navíc se museli přefrézovat unašeče na vječí průměr nejtů, páč byli vymlácený smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
18.11.2008 20:55:30
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Filous psal:

...nechával sem na Pičobajk pálit a nejtovat kotouče u Tonyho f Přerovje, ale po pjeti závodech uš sou volnější smile2 ...cena za voba šesku??? ...navíc se museli přefrézovat unašeče na vječí průměr nejtů, páč byli vymlácený smile2

páč inkvizoj moc šlajfuje.....evilbigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
18.11.2008 23:29:44
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Filous psal:

...nechával sem na Pičobajk pálit a nejtovat kotouče u Tonyho f Přerovje, ale po pjeti závodech uš sou volnější smile2 ...cena za voba šesku??? ...navíc se museli přefrézovat unašeče na vječí průměr nejtů, páč byli vymlácený smile2

No zrovna vo tomhle člověku jsem přemýšlel, takže asi nee... Mám to taky vymlácený. Potřebuju někoho komu to pošlu (donesu) a on to udělá sakum prdum.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
19.11.2008 08:23:21
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Filous psal:

...nechával sem na Pičobajk pálit a nejtovat kotouče u Tonyho f Přerovje, ale po pjeti závodech uš sou volnější smile2 ...cena za voba šesku??? ...navíc se museli přefrézovat unašeče na vječí průměr nejtů, páč byli vymlácený smile2

No zrovna vo tomhle člověku jsem přemýšlel, takže asi nee... Mám to taky vymlácený. Potřebuju někoho komu to pošlu (donesu) a on to udělá sakum prdum.help

...neřikam, že je to špatná práce, Koval měl ten samej trabl s Tenaxem...ale to je tym, že tady nigdo nepoužívá ekstra kvalitní matroš na nejty a ty za chvíli lechce povolej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.11.2008 08:26:47
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Filous psal:

...neřikam, že je to špatná práce, Koval měl ten samej trabl s Tenaxem...ale to je tym, že tady nigdo nepoužívá ekstra kvalitní matroš na nejty a ty za chvíli lechce povolej...

Ale když mu to pošlu vymlácený, tak dokáže to udělat všechno komplet?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
19.11.2008 08:34:20
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Filous psal:

...neřikam, že je to špatná práce, Koval měl ten samej trabl s Tenaxem...ale to je tym, že tady nigdo nepoužívá ekstra kvalitní matroš na nejty a ty za chvíli lechce povolej...

Ale když mu to pošlu vymlácený, tak dokáže to udělat všechno komplet?help

...yesgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.11.2008 08:52:16
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Filous psal:

...yesgood

A cena jste říkali 6 tis.?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
19.11.2008 09:05:46
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Filous psal:

...yesgood

A cena jste říkali 6 tis.?

...myslim že 5600,-, ale uš si nejsem jistej...von to Tony dělá tag, že mu je pošleš, von je zkoukne a zavolá ti cenu a ty řekneš jo-ne...aspoň takle to probíhalo u nás...ale standartní kotouč + nejtování je tušim 3000,- ...my platili víc, za úpravu unašečů a výrobu nejtů s jinym rozměrem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.11.2008 09:16:52
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Filous psal:

...myslim že 5600,-, ale uš si nejsem jistej...von to Tony dělá tag, že mu je pošleš, von je zkoukne a zavolá ti cenu a ty řekneš jo-ne...aspoň takle to probíhalo u nás...ale standartní kotouč + nejtování je tušim 3000,- ...my platili víc, za úpravu unašečů a výrobu nejtů s jinym rozměrem...

No jako... Já budu mušet asi taky, páč to mám vymlácený fest... Ci fix..bad

A myslíš, že u Tenaxu by to vyšlo levněji?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
19.11.2008 09:48:58
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Není lepší si něco odepřít,přidat 4000 a koupit od někoho funglovky(třeba na firmu s DPH) a máte to za 8 litrů bez nervů a novýsurprised


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
19.11.2008 09:50:23
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kelly01 psal:

Není lepší si něco odepřít,přidat 4000 a koupit od někoho funglovky(třeba na firmu s DPH) a máte to za 8 litrů bez nervů a novýsurprised

nový stojej 13 bez daně...bad


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
19.11.2008 09:54:12
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

A ve sSlušovicích přes Jiřinu(má tam rodinu)evil,USB apodsurprised


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
19.11.2008 10:11:14
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

no samo sme se ptali i na nový než sme je dávali tomu typoj... prostě 13 bez daně....idontknow


doba je temná...
Ondráš (Člen)
19.11.2008 10:16:36
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kelly01 psal:

Není lepší si něco odepřít,přidat 4000 a koupit od někoho funglovky(třeba na firmu s DPH) a máte to za 8 litrů bez nervů a novýsurprised

A ty bys něco na skladě neměl?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
19.11.2008 10:19:27
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

inkvizitorr psal:

no samo sme se ptali i na nový než sme je dávali tomu typoj... prostě 13 bez daně....idontknow

http://www.motostar.cz/cs/tuning-2189/b … cing-2100/
nechce se mi hledat přesnou typu v katalogu, ale cena je stejná 5600 s DPH (za kus)
.
.
.
alé jasný, prostě 13 bez daně bigsmile

Meloun (Člen)
19.11.2008 10:23:08
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš: Nejprv bych zkusil,jestli nepůjdou jen rozklepnout..třeba to bude držet..


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
19.11.2008 10:26:47
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Lihy psal:
inkvizitorr psal:

no samo sme se ptali i na nový než sme je dávali tomu typoj... prostě 13 bez daně....idontknow

http://www.motostar.cz/cs/tuning-2189/b … cing-2100/
nechce se mi hledat přesnou typu v katalogu, ale cena je stejná 5600 s DPH (za kus)
.
.
.
alé jasný, prostě 13 bez daně bigsmile

...5600 sme platili za voba...a fungujou...i dyš originály to nejsou, to zas ne smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.11.2008 10:39:15
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Meloun psal:

Ondráš: Nejprv bych zkusil,jestli nepůjdou jen rozklepnout..třeba to bude držet..

Viděls jak to mam?surprised Pamatuješ to chrastění?surprised Jako jezdit se s tím dá, Progear by na to prej nesed, ale už by to asi chtělo. A navíc, radši to dám dopořádku teď přes zimu, aby to vydrželo dalších 40 tis, než to v půlce sezony posílat někam do Asie. Mam vůli podélně i kolmo.bad
Kupodivu kotouče vypadaj jako nový, prakticky žádné sjetí, tak nevim.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
19.11.2008 11:30:44
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

tak jen přenýtuj,v brně to dělal kdosi po litru za kotouč,vyráběl si nýty sám a bylo to supr,akorát už nemám kontakt,akorát vím že dělal strojárnu a jeho otec měl doma NC..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
19.11.2008 11:38:22
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Lihy psal:

nechce se mi hledat přesnou typu v katalogu, ale cena je stejná 5600 s DPH (za kus)
alé jasný, prostě 13 bez daně bigsmile

tohle je ale cena za jeden samostatnej kotouč, jenže my sme měli vymačkanej unašeč a tudíž bylo potřeba dát větší nejty a tim pádem nebylo možný použít nový kotouče páč by se do nich ten větší nejt nevešel... s unašečema to bylo 13 bez daně (doufám tedy, že si to dobře pametám....)smokin


doba je temná...
Honza B12 (Člen)
19.11.2008 12:23:16
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Meloun psal:

Ondráš: Nejprv bych zkusil,jestli nepůjdou jen rozklepnout..třeba to bude držet..

Viděls jak to mam?surprised Pamatuješ to chrastění?surprised Jako jezdit se s tím dá, Progear by na to prej nesed, ale už by to asi chtělo. A navíc, radši to dám dopořádku teď přes zimu, aby to vydrželo dalších 40 tis, než to v půlce sezony posílat někam do Asie. Mam vůli podélně i kolmo.bad
Kupodivu kotouče vypadaj jako nový, prakticky žádné sjetí, tak nevim.help

Budu zas vypadat jako spolupodílník na zisku v Tenaxu, ale pokud máš kotouče v poho a potřebuješ jen zakulatit vymlácený díry v unašeči a kotouči, tak tam zavolej a domluv se. Nejty si stejně soustruží sami, tak je fuk na jakej průměrgood

Lihy (Člen)
19.11.2008 14:00:42
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

inkvizitorr psal:
Lihy psal:

nechce se mi hledat přesnou typu v katalogu, ale cena je stejná 5600 s DPH (za kus)
alé jasný, prostě 13 bez daně bigsmile

tohle je ale cena za jeden samostatnej kotouč, jenže my sme měli vymačkanej unašeč a tudíž bylo potřeba dát větší nejty a tim pádem nebylo možný použít nový kotouče páč by se do nich ten větší nejt nevešel... s unašečema to bylo 13 bez daně (doufám tedy, že si to dobře pametám....)smokin

Ano je to cena za 1 kotouč, ale je to kotouč komplet i s unašečem...potřebuješ dva, tákže 5600+5600=11200Kč (s DPH) oproti tvejm 13000*1.19=15470 (s DPH) cca 4000 Kč úspora. Ale je to fuk jen sem se zastal furata (ani nevim co to do mě vjelo dyk si to vůbec nezaslouží surprised)

ps. kdyby se sehnaly ty brakingy ty nevokousaný byla by cena asi ještě trošku nižší.
Jináč taky sem přemejšlel o přendání jen těch brzdících segmentů a nanýtování na starý středy, akorát jak to tu čtu po filousovi, bych mořžná raději zkusil ten tenax a nébo Zlocha (ten je někde od písku nebo z jaký prdele,ale na toho tu nikdo nic neříká)

Kelly01 (Člen)
19.11.2008 14:14:54
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

A to je cena bez 20% slevyevilsmokin


God Save The Queen!
LosBanditos (Člen)
19.11.2008 15:38:02
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

KUrva chlapy díky za radu a na jaře brm brm bigsmile


LosBanditos adios !
roman.v (Člen)
19.11.2008 18:12:43
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Tohle mi poslali před cca 3/4 rokem z Motozloch, je to na B6-97, měl by to být nový kotouč vč.unašeče, přenýtování prý již nedělají.

- přední kotouč (kód XG 273F - průměr 290mm)  => 4165,- Kč vč. DPH
- přední desky (kód XGP 056)  => 390,- Kč vč. DPH


Don´t worry, be Bandit!
inkvizitorr (Administrator)
19.11.2008 20:17:17
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Lihy psal:

Ano je to cena za 1 kotouč, ale je to kotouč komplet i s unašečem...potřebuješ dva, tákže 5600+5600=11200Kč (s DPH) oproti tvejm 13000*1.19=15470 (s DPH) cca 4000 Kč úspora. Ale je to fuk jen sem se zastal furata (ani nevim co to do mě vjelo dyk si to vůbec nezaslouží surprised)

tag jestli je to komplet, tak bych to vůůůbec neřešil good


doba je temná...
KOVAL (Člen)
19.11.2008 20:32:20
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Já zas budu vypadat né jak spolupodílník na zisku Kulhasova Tenaxu ale jak věčně nespokojenej zákazník..
Prostě nechápu jak se daří Honzoj se vždycky domluvit s Kulhasem a ještě bejt spokojenej s tim jak to funguje a taky s cenou..
Kotouče vod Kulhase mám. Dělaný rozměrově na zakázku na stavbu mýho Bajku.
Páč Kulhas má porád pussymálo času a nikdá bych se těch kotoučů vod něj nedočkal tak mi nechal vypálit ty vobruče.Pak mi vrazil do ruky kus tý svý nerezový štangle a povidá-tak si ty nejty vysoustružte a já to pak zanejtuju..
Tak sme si ty nejty vysoustružili tak jak nám řek..
Von to zanejtoval..
Žety některý ty nejty byly z vnitřní strany prasklý jak je roznejtoval sem neřešil,páč to pro mně byla kosmetická vada a ta nejezdí..
Ovšem to že ponějakejch mrzkejch 3-4 tisících km už ty kotouče rachotily to už se mně líbilo míň,ale neva,závoďáky taky rachotěj..
Sem vzal kamenický kladivo a trochu sem je pomlátil a bylo to zas chvíli dobrý..
Brzděj docela to ujde,teda vzhledem k tomu ůčelu použítí že na tom tak nějak nejezdim tak v pohodě,ale na předku se zadním kolem půl metru na zemí to stálo hned na každý křižovatce,to sem se eště nebál bo sem byl mladej..
Ovšem chroustavý zvuky jaký to kolikrát vydávalo no,ale nic..
Zvuk ovšem korespondoval s výdrží destiček,po cca 5-6000km vypadaly origo destičky Nissin že budou dost brzo už jako na výměnu,ale ty na tom brzdily..
Jinak mně vždycky fungující luxusně SBS street excel na tom nefungovaly ani pussy..
Nutno zkoušet a zkoušet a zkoušet..
Závěrem- na show bike-street bike OK,na rychlou motorku na který chci jezdit tak anipussy ani za zlatý prase..
Pro ty méňě chápavý,neptejte se na homologaci,jak by ji to mohlo mít když si to nějakej Lojza doma šmoulí v kravíně z kusu nějakýho nerezu jenom proto že zná někoho kdo mu to vysmahne na lejzru a má volnou kapacitu řezání..evil

KOVAL (Člen)
19.11.2008 21:09:35
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

A jinak když už tady je řeč vo těch cenách..
ELIT..
Kotouč přední na B12 - 4090 Kč bez Dph.
To znamená  - 4867 Kč s Dph!
Nemusim snad psát vo tom že marže vobchodníka nakupujícího díly od Elitu je zhruba  30%...
Takže?...

PALOUS (Člen)
19.11.2008 21:18:57
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

KOVAL psal:

A jinak když už tady je řeč vo těch cenách..
ELIT..
Kotouč přední na B12 - 4090 Kč bez Dph.
To znamená  - 4867 Kč s Dph!
Nemusim snad psát vo tom že marže vobchodníka nakupujícího díly od Elitu je zhruba  30%...
Takže?...

Nevím jak Elit ale co potřebuju na auto tak mám vot kámoše co dělá ve velkoskladu kde maj snat fšechno se slevou 40%surprisedkuagoodmarže je sviněbad


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
19.11.2008 21:28:40
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

někde je 40% hodně, někde málo

kdybych měl marži 40% ve svým oboru, tak už se s váma snad ani nebavímbigsmile

ale mít 40% při prodeji třeba bot, tak zase nemáš na chlebaheadshake

taková malá odbočka od Kovalova sóla, sorryredface


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Honza B12 (Člen)
19.11.2008 21:40:45
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

KOVAL psal:

Já zas budu vypadat né jak spolupodílník na zisku Kulhasova Tenaxu ale jak věčně nespokojenej zákazník..
Prostě nechápu jak se daří Honzoj se vždycky domluvit s Kulhasem a ještě bejt spokojenej s tim jak to funguje a taky s cenou..
Kotouče vod Kulhase mám. Dělaný rozměrově na zakázku na stavbu mýho Bajku.
Páč Kulhas má porád pussymálo času a nikdá bych se těch kotoučů vod něj nedočkal tak mi nechal vypálit ty vobruče.Pak mi vrazil do ruky kus tý svý nerezový štangle a povidá-tak si ty nejty vysoustružte a já to pak zanejtuju..
Tak sme si ty nejty vysoustružili tak jak nám řek..
Von to zanejtoval..


Žety některý ty nejty byly z vnitřní strany prasklý jak je roznejtoval sem neřešil,páč to pro mně byla kosmetická vada a ta nejezdí..
Ovšem to že ponějakejch mrzkejch 3-4 tisících km už ty kotouče rachotily to už se mně líbilo míň,ale neva,závoďáky taky rachotěj..
Sem vzal kamenický kladivo a trochu sem je pomlátil a bylo to zas chvíli dobrý..
Brzděj docela to ujde,teda vzhledem k tomu ůčelu použítí že na tom tak nějak nejezdim tak v pohodě,ale na předku se zadním kolem půl metru na zemí to stálo hned na každý křižovatce,to sem se eště nebál bo sem byl mladej..
Ovšem chroustavý zvuky jaký to kolikrát vydávalo no,ale nic..
Zvuk ovšem korespondoval s výdrží destiček,po cca 5-6000km vypadaly origo destičky Nissin že budou dost brzo už jako na výměnu,ale ty na tom brzdily..
Jinak mně vždycky fungující luxusně SBS street excel na tom nefungovaly ani pussy..
Nutno zkoušet a zkoušet a zkoušet..
Závěrem- na show bike-street bike OK,na rychlou motorku na který chci jezdit tak anipussy ani za zlatý prase..
Pro ty méňě chápavý,neptejte se na homologaci,jak by ji to mohlo mít když si to nějakej Lojza doma šmoulí v kravíně z kusu nějakýho nerezu jenom proto že zná někoho kdo mu to vysmahne na lejzru a má volnou kapacitu řezání..evil

bigsmilebigsmilebigsmile
Mám holt klikugood
Ale vážně, mám na nich najeto asi 1000km, tak nemůžu hodnotit jak žerou desky, nebo jestli se vymačkaj ty nejty, ale pocitově jsou v pohodě a to jsem je docela testoval. Jediný, co dělali hned po namontování a při prudkém několikanásobném brzdění z 160 km/h na nulu bylo to, že vydávali takovej skřípavej zvuk a sem tam z nich vylítla jiskra. Zní to sice dost brutálně, nicméně si to sedlo a teď pohoda. Ty jiskry i zvuk si myslím byly díky tomu, že kotouč zpočátku nebyl úplně hladkej na povrchu byl jakoby ošmirglovanej (možná ta slavná magnetka). Desky mám origo sintrovaný Nissiny. Zdá se mi, že to víc brzdí než s origo kotoučema, ale dávkovatelnost je v poho. Zpočátku to ale bylo trochu nic, nic a pak plný brzdy nicméně teď to funguje jak má. Co se týká kvality matroše, těžko říc, ale vyčet jsem v docela chytrým elaborátu, že ani origo kotouče nejsou z ničeho moc kosmickýho. Jinak koplet hotový byly po 14-ti dnech přesně jak jsme byli domluvný. Nevim kdy jsi to nechával dělat ty, možná teď používá jinej matroš, ale poměr cena kvalita je bezkonkurenční. Uvidím až něco najedu. Kamarád je na Futuře má cca 4000 km a zatím jsou jak nový.
Takže asi tak, jdu si dát wine

Honza B12 (Člen)
19.11.2008 21:43:21
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kurva, těch "i,y" si nevšímejte jako jácool

Kelly01 (Člen)
19.11.2008 22:01:04
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Takže než dát 3 litry za přenýtovanou podomácky dělanou mrchu tak bych nic neřešil..

http://www.radeva.cz/brzdove-kotouce-gs … 16991.html

a jak psali předřečníci ,je to vyvolávačka..smokin


God Save The Queen!
jardagsf (Člen)
20.11.2008 07:28:53
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

motozloch - zkusenosti s prenytovanim - nic moc , bych rekl , bo jak psal filous je asi treba upravit diry jak na unaseci tak i na kotouci , jinak nyty se delaji rozebiratelne (podlozka , pruz podlozka a zajisteni) vetsinou a nikoliv rozklepavaci
material na kotouce-co vim tak se vozi nejaka specl trida valc plechu (dela je tady jeden co se tim zivi - plechy vozi s francie - bohuzel silu 4,5 po zabrouseni nekde na 4 - 4,2 smile2) takze sprasit to s C2 (14220) jsem si netroufl ani ja ... bigsmile bo rovnost a rozmery se daji dodrzet snadno ale s oterema a naslednyma deformacema po zahraniidontknowidontknowbad
suma : nakoupit za dobre a dobre


MOTO KOZZI GRISO
Billy (Člen)
20.11.2008 10:11:07
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondarsi ty mas ty kotouce aspon ten jeden to je hruza opravdu bad, taky bych na to nesedl.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
20.11.2008 11:16:52
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Billy psal:

Ondarsi ty mas ty kotouce aspon ten jeden to je hruza opravdu bad, taky bych na to nesedl.

Citlivko...smokin

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
20.11.2008 12:50:47
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Billy psal:

Ondarsi ty mas ty kotouce aspon ten jeden to je hruza opravdu bad, taky bych na to nesedl.

A kdybys videl jakou s tema kotoučema jezdí pilu...bigsmilebigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
20.11.2008 14:08:29
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Nesmi brzdit smile1 jinak muze jezdit jak chce smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
20.11.2008 18:11:30
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

2 Pusina,Bobík: Vy dva jste mi tu chyběli...fuckbigsmile
Za jízdy to není poznat. Podle mě to brzdí furt stejně jen to dělá kravál když to není v záběru, ale do cajku to dám.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Vidle (Člen)
24.11.2008 14:40:04
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Tenhle proces jsem měl na jaře ...., přední pravej kotouč v pééérdeli na nýtech . Maník ze servisu v Bohumíně mi to zařídil a za přenýtování si vzal 2.200,- ......a spokojenost a samozřejmě záruka i když nevím , jestli bych tu záruku ještě někdy požadoval, kdyby mi ustřelil přední kotouč good .

Kožak (Člen)
24.11.2008 16:57:13
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Přebroušení,přenýtování - 3900,- oba


MRDAT!!!
Billy (Člen)
24.11.2008 18:45:33
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:

2 Pusina,Bobík: Vy dva jste mi tu chyběli...fuckbigsmile
Za jízdy to není poznat. Podle mě to brzdí furt stejně jen to dělá kravál když to není v záběru, ale do cajku to dám.good

Este to nech na Velikonoce do pruvodu o 6 ranni smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
24.11.2008 19:40:43
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kožak psal:

Přebroušení,přenýtování - 3900,- oba

Kde, prosím?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kožak (Člen)
24.11.2008 20:13:09
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Kožak psal:

Přebroušení,přenýtování - 3900,- oba

Kde, prosím?help

MV2 P-9 Čakovice čekal sem na to 14dní a řek bych dobrá práce good jak nový smile1


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
24.11.2008 21:13:57
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kožak psal:

MV2 P-9 Čakovice čekal sem na to 14dní a řek bych dobrá práce good jak nový smile1

Dík. Mrknu na to.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
25.11.2008 08:40:32
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Pokud ti přebrousí zvlněný tak za 2000km jsi tam kde začínals..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
25.11.2008 09:09:55
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Kožak psal:

MV2 P-9 Čakovice čekal sem na to 14dní a řek bych dobrá práce good jak nový smile1

Dík. Mrknu na to.good

pokud sada novejch i s unašečema stojí jak psal lihoměr vosmičku, tak bych se na tohle z vysoka ass


doba je temná...
Ondráš (Člen)
25.11.2008 11:57:44
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

inkvizitorr psal:

pokud sada novejch i s unašečema stojí jak psal lihoměr vosmičku, tak bych se na tohle z vysoka ass

Pro mě je 4 tis. a 8 tis. docela rozdíl...bad
Ale zatim nic nevylužuji.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
25.11.2008 11:59:32
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
inkvizitorr psal:

pokud sada novejch i s unašečema stojí jak psal lihoměr vosmičku, tak bych se na tohle z vysoka ass

Pro mě je 4 tis. a 8 tis. docela rozdíl...bad
Ale zatim nic nevylužuji.help

Přeci nejsi tak bohatý aby si kupoval levné věcismile1

Ondráš (Člen)
25.11.2008 12:09:44
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Michal Dk psal:

Přeci nejsi tak bohatý aby si kupoval levné věcismile1

Už takhle jsem na hraně...help Ale zima je dlouhá, třeba přiletí slušný 13. plat.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2008 12:13:41
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
Michal Dk psal:

Přeci nejsi tak bohatý aby si kupoval levné věcismile1

Už takhle jsem na hraně...help Ale zima je dlouhá, třeba přiletí slušný 13. plat.bigsmile

řekni si ježíškovi nebo jak se tomu teď říká třeba ti je pošle bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
25.11.2008 13:19:03
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

K.a.s.y.m. psal:

řekni si ježíškovi nebo jak se tomu teď říká třeba ti je pošle bigsmilebigsmile

Tomu už jsem si řekl o tlumič výfuku...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2008 13:20:00
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

ty voe ty vyjedeš na jaře s novym pussy bajkembigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
25.11.2008 13:27:55
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

K.a.s.y.m. psal:

ty voe ty vyjedeš na jaře s novym pussy bajkembigsmilegood

Ještě shánim prachy na progresivy... Dva litry bych dohromady možná dal...evil Ale kotouče jsou priorita.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2008 13:39:56
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

ty voe ty vyjedeš na jaře s novym pussy bajkembigsmilegood

Ještě shánim prachy na progresivy... Dva litry bych dohromady možná dal...evil Ale kotouče jsou priorita.help

nejdřív zkus hustší olej a pak teprv pružiny.Mě třeba stačilo dát jen hustší olej a je po houpání,ale já nejezdim pilubigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
25.11.2008 16:45:13
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kelly01 psal:

Pokud ti přebrousí zvlněný tak za 2000km jsi tam kde začínals..

No při tý příležitosti sem rozebral a vyčistil třmeny dal nový desky a teď je tam asi o 4tis víc a furt sou pěkný bez drážek smile1 ale možná že málo hámuju bigsmile


MRDAT!!!
Michal Dk (Člen)
25.11.2008 19:02:07
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
Michal Dk psal:

Přeci nejsi tak bohatý aby si kupoval levné věcismile1

Už takhle jsem na hraně...help Ale zima je dlouhá, třeba přiletí slušný 13. plat.bigsmile

řekni si ježíškovi nebo jak se tomu teď říká třeba ti je pošle bigsmilebigsmile

Hlavně si vohol větve na tom stromečku aby si nepopíchal prdel až ti přide nadělitbigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
25.11.2008 20:39:56
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kožak
Třeba neměls zvlněný(nepumpovala páčka),ale jen vydřený..

Já měl zvlněný a za 14 dní si matroš řekl,že nějaká magnetka ho nepřevezesmile1


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
25.11.2008 21:38:42
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Michal Dk psal:

Hlavně si vohol větve na tom stromečku aby si nepopíchal prdel až ti přide nadělitbigsmilebigsmile

Budu pamatovat i na to a rozložím pod stromeček noviny, aby se to pak líp uklízelo a nezaneřádil nám podlahu...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenek (Člen)
25.11.2008 21:41:23
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

To Kelly,,,, samo když ho dáš zvlněnej na magnetku, že si stím magnetka moc neporadí, musí se udělat určitý postup, a pak to vyjde, samozřejmě zbroušenej žiletce už nepomůže ani svěcená voda. Zdenek.goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.11.2008 07:48:14
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Zdenek psal:

To Kelly,,,, samo když ho dáš zvlněnej na magnetku, že si stím magnetka moc neporadí, musí se udělat určitý postup, a pak to vyjde, samozřejmě zbroušenej žiletce už nepomůže ani svěcená voda. Zdenek.goodbigsmile

Jo jo...pokud se maj jen brousit tak se musej ubrousit jen ty vlny..to znamená kotouč vypodkládat.....ale to by měl zkušenej brusič vědět.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
26.11.2008 08:40:31
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

A tak jak jsem popsal to dělá ten kluk co si u něj Inkviz s Filousem nechal dělat kotouče na závodní Béčko..

Proto jsem to napsal,pokud to dělá někdo technologicky jinak tak je to asi v pořáku.
Ale jak jsem psal už víckrát,stálo mne to fůru času a vyhozených peněz,a nakonec jsem to vyřešil,tak že jsem za 4 litry prodal nějakému kutilovi staré kotouče,za 8500 koupil nové(i s unašeči), a prosazuji názor jít leda do nových,rozdíl oproti opravám není tak hrozný,problémy žádné,čas a nervy ušetřené....


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.11.2008 09:44:09
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Kelly01 psal:

A tak jak jsem popsal to dělá ten kluk co si u něj Inkviz s Filousem nechal dělat kotouče na závodní Béčko..

Proto jsem to napsal,pokud to dělá někdo technologicky jinak tak je to asi v pořáku.
Ale jak jsem psal už víckrát,stálo mne to fůru času a vyhozených peněz,a nakonec jsem to vyřešil,tak že jsem za 4 litry prodal nějakému kutilovi staré kotouče,za 8500 koupil nové(i s unašeči), a prosazuji názor jít leda do nových,rozdíl oproti opravám není tak hrozný,problémy žádné,čas a nervy ušetřené....

...máš rechtgood ...ale každej si tym musí projít...i já a prosťáček s chlupem na braděsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
olan (Nový člen)
09.12.2008 12:03:48
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Nevim zda to sem uz nekdo nevlozil ale prenytovani kotoucu delaji zde:  http://www.motovraky.cz/vyroba-brzd-kotoucu-c-532.html

Ondráš (Člen)
04.02.2009 00:34:01
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Takže tady dávám závěr mé anabáze s kotouči. Dal jsem je tam před Vánoci a po asi 2 týdením urguvání přes telefon jsem je teda dnes dostal. Byly vyflákané tak, že musel dát větší nejty (myslím, že říkal 21 místo 18, ale už si to nepamatuju) a taky je přebrousil, takže vypadají opravdu jak nové.
Cena 3600,- za oba. good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ondras/d_5.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ondras/d_6.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ondras/d_7.jpg



A větší obrázky:
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ras/d5.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ras/d6.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ras/d7.jpg

Foceno telefonem.help
Firma MV2 jak psal o něco výše Kožak.

Jo a otázka na závěr. Kolik je minimální šířka kotoučů? Na tom unašeči jsem našel něco jako 4 mm.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
04.02.2009 00:37:58
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

...dobrý provedení s těma odkazama na fotky good
...jj, 4 (zadní teda 4,5 bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
04.02.2009 00:46:09
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

osiris psal:

...dobrý provedení s těma odkazama na fotky good

Jsem měl tu zprávu připravenou k odeslání, ale když jsem se podíval, že ty velký maj 450KB, tak jsem to zase předělával abych tam neměl idota. smile1

osiris psal:

...jj, 4

A kurva... No tak to jsem na hraně...bad Měřil jsem to sice jen od oka, ale o moc víc než ty 4 to nebude... Doma to vezmu šuplerou a uvidím...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
04.02.2009 07:57:26
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

TO me nerikej ze je mas uz sjety tedka smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
04.02.2009 08:09:22
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Billy psal:

TO me nerikej ze je mas uz sjety tedka smile1

Na tachmetru 43 tis. Tak před cca 5 tis jsem tam odtud vyndaval Tokika (asi původní). Tak nevim.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
04.02.2009 12:04:50
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Tokica myslis ale desky nebo kotouce ? Pac co sem videl kotouce tak jsou Sunstar nebo tak nejak tedka nevim jeslti to rikam dobre safra idontknow.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
04.02.2009 12:12:10
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

ja sem mel az to ze novy kotouce udelany a aby meli jen 4mm tloustku je malo podle me


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
04.02.2009 12:18:00
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Billy psal:

ja sem mel az to ze novy kotouce udelany a aby meli jen 4mm tloustku je malo podle me

Ale jestli sem to dobře pochopil,tak převrtával větší nýty,kdyš už to bylo rozdělaný tak přebrousil kotouče a zase je skompletoval,takže fungl nejsou.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
04.02.2009 12:50:04
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

VikecB12 psal:

Ale jestli sem to dobře pochopil,tak převrtával větší nýty,kdyš už to bylo rozdělaný tak přebrousil kotouče a zase je skompletoval,takže fungl nejsou.

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
04.02.2009 12:54:03
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

jo tak to pak jo smile1 to uz chapu ty 4mm


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Johny89 (Člen)
02.04.2009 17:29:09
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Caute...chci se zeptat bandit brzdi skvele, deticky ok, vule v nytech taky zadna. Jen kdyz jsem to meril suplerou tak maj tloustku 4mm je to na vymenu nebo ne? Dikyhelp

fidoB6 (Člen)
02.04.2009 17:48:45
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Johny89 psal:

Caute...chci se zeptat bandit brzdi skvele, deticky ok, vule v nytech taky zadna. Jen kdyz jsem to meril suplerou tak maj tloustku 4mm je to na vymenu nebo ne? Dikyhelp

Brzdí?brzdí...bigsmileMi brzdí na píču a ani nevim,kolik sou silnýidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
osiris (Člen)
02.04.2009 18:17:48
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Johny89 psal:

Caute...chci se zeptat bandit brzdi skvele, deticky ok, vule v nytech taky zadna. Jen kdyz jsem to meril suplerou tak maj tloustku 4mm je to na vymenu nebo ne? Dikyhelp

...máš servisní limit na kotouči napsanej (vyraženej), najdeš tam 4mm, čili jsi přesně na hranici ...jinak na hl. stránce v sekci download/manuály si stáhni servisní manuál, tam tyhle a podobný věci vykoukáš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Johny89 (Člen)
03.04.2009 10:16:08
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Takze jakmile bude pod 4 mm tak výměna? Jinak manuál stažen. ;)

Ondráš (Člen)
05.04.2009 20:53:45
Offline

Re: Přenýtování stávajících kotoučů

Johny89 psal:

Takze jakmile bude pod 4 mm tak výměna?

No bylo by záhodno...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr