Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nastavení kabelů??

Miro (Člen)
14.04.2009 16:30:29
Offline

Nastavení kabelů??

Na polojebku jsme pořídili řidítka Renthal. Protože jsou širší budu muset vyměnit spojkovou a brzdovou hadici a prodloužit kabely na obou řidítkách. Hadice chci stejně vyměnit za pancéřovky, takže to nevadí, ale kabely k ovládání na řidítkách bych chtěl nastavit vratným způsobem. Potřeboval bych sehnat samce a samici toho konektoru, co je připojené ovládání a udělat si mezikus, kterým to nastavím. Hledal jsem na webu, ale nějak jsem nic nenašel (možná jsem nepoložil ten správnej dotaz smile2 ) Nemáte tip, kde se dají koupit nebo aspoň kdo to vyrábi? Díky

Banditatom (Člen)
14.04.2009 19:21:23
Offline

Re: Nastavení kabelů??

kuva co to máš za větcesurprised mám taky renthály a pohodo jenom jsem je o kousíček zkrátil pač je to na pikaču v plný délce


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 07:42:08
Offline

Re: Nastavení kabelů??

Miro psal:

Na polojebku jsme pořídili řidítka Renthal. Protože jsou širší budu muset vyměnit spojkovou a brzdovou hadici a prodloužit kabely na obou řidítkách. Hadice chci stejně vyměnit za pancéřovky, takže to nevadí, ale kabely k ovládání na řidítkách bych chtěl nastavit vratným způsobem. Potřeboval bych sehnat samce a samici toho konektoru, co je připojené ovládání a udělat si mezikus, kterým to nastavím. Hledal jsem na webu, ale nějak jsem nic nenašel (možná jsem nepoložil ten správnej dotaz smile2 ) Nemáte tip, kde se dají koupit nebo aspoň kdo to vyrábi? Díky

jestli myslíš to Sv co máš v profilu tak je zkus jen natáhnout jinudy a mělo by to vyjít.Bráchovi jsem dával na Starý SV Afamy asi 83 cm a jen se jinudy tahal sytič jinak všechno vyšlo v pohodě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.04.2009 08:20:19
Offline

Re: Nastavení kabelů??

...samostatný konektory neseženeš, jedině to vyštípat z ňáký vraždy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miro (Člen)
15.04.2009 10:23:30
Offline

Re: Nastavení kabelů??

Díky za odpovědi. To SV je K7, koukal jsem a kabely jinudy vést nepudou. Jsou napojené na hlavní svazek pod airboxem za chladičem vody a rezervu mají fakt malou. Zkoušel jsem to, ale v krajních polohách řidítek je to dost šponovalo. Ty Renthaly jsou širší tak o 10cm.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/96_renthal_sv_02.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/96_renthal_sv_01.jpg



Už se moc těším, bo mě z těch origo prasečích kostí bolí strašně zápěstí. Ty origo mi přijdou stejné jako na B12. No nebudu se s tím moc stresovat, prostě konektory na kabelech od ovladačů uvakám, kabely o 10cm nastavím a spoje zaizoluju smršťovačkou.

Ton@l (Člen)
15.04.2009 10:40:45
Offline

Re: Nastavení kabelů??

no to prodluzovani je prasecina, ale jak chces... na prodlouzeni bych pouzil konetky aspon to bude takove inteligentnismile1


Vzdy muze byt hur :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 10:55:26
Offline

Re: Nastavení kabelů??

Ton@l psal:

no to prodluzovani je prasecina, ale jak chces... na prodlouzeni bych pouzil konetky aspon to bude takove inteligentnismile1

na tom nevidim zase nic inteligentního já..už jen z toho důvodu ,že ten svazek bude mít zhruba 20 kablů a když mezmeš svazek dvacenti konektrů tak bych zvracel.kdežto to nastavení vloženim kabelů nikdo nepozná


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 10:59:24
Offline

Re: Nastavení kabelů??

jinak ještě jedna rada  www.suzukisv.cz  bigsmile tam tahle blbosti řešej taky bigsmile
konkrétně tady http://www.suzukisv.cz/index.php/compon … phrase=all


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
15.04.2009 11:36:03
Offline

Re: Nastavení kabelů??

K.a.s.y.m. psal:
Ton@l psal:

no to prodluzovani je prasecina, ale jak chces... na prodlouzeni bych pouzil konetky aspon to bude takove inteligentnismile1

na tom nevidim zase nic inteligentního já..už jen z toho důvodu ,že ten svazek bude mít zhruba 20 kablů a když mezmeš svazek dvacenti konektrů tak bych zvracel.kdežto to nastavení vloženim kabelů nikdo nepozná

jasne ze by to muselo byt schovanesmile1 jinak skoro vsechny konektory jdou rozdelat (vytahnout kabely), je to strasna jebacka kdyz nemas potrebne naradi, ale mozna by to pomohlosmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Miro (Člen)
15.04.2009 13:07:04
Offline

Re: Nastavení kabelů??

jasne ze by to muselo byt schovanesmile1 jinak skoro vsechny konektory jdou rozdelat (vytahnout kabely), je to strasna jebacka kdyz nemas potrebne naradi, ale mozna by to pomohlosmile1

Rozdělávat konektory jsem zavrh hned na prvním místě. Už jsem to jednou dělal a dost blbě se vyndávají jednotlivé piny z těla konektoru a to nemluvím o oddělání starého drátu z pinu a příděláním nového.

Každopádně moc děkuju za rekace.

Filous (Člen)
15.04.2009 13:17:34
Offline

Re: Nastavení kabelů??

Miro psal:

jasne ze by to muselo byt schovanesmile1 jinak skoro vsechny konektory jdou rozdelat (vytahnout kabely), je to strasna jebacka kdyz nemas potrebne naradi, ale mozna by to pomohlosmile1

Rozdělávat konektory jsem zavrh hned na prvním místě. Už jsem to jednou dělal a dost blbě se vyndávají jednotlivé piny z těla konektoru a to nemluvím o oddělání starého drátu z pinu a příděláním nového.

Každopádně moc děkuju za rekace.

...normálně to napájej na straně ovladačů, pokuť možno kabelama stejný barvy, použij na spoje smršťovačku a pak přes celý černou širokou bužírku, ať to trochu vypadá a fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
15.04.2009 13:44:04
Offline

Re: Nastavení kabelů??

A co blůůtůůthsurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 13:46:13
Offline

Re: Nastavení kabelů??

ten na polojebce nehledej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr