Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...dotaz na boty

Filous (Člen)
03.04.2009 10:30:58
Offline

...dotaz na boty

...a kupodivu ne motorkářskýsurprised ...chodíte nebo popřípadě i jezdíte něgdo v botách Steel, KMM, Bad Fighter nebo klasika Dr.Martens??? ...mě se docela zamlouvaj Lesta Gepard, páč nemaj tag zvedlou špičku...
...tagže skušenosti s temadle keckama sem...zajimá mě kvalita zpracování, případně pohodlí...
...mám vosmidírkový Martensky, dosluhujou jako pracovní vobuf na chalupje a s tema sem byl spokojenej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
03.04.2009 10:51:06
Offline

Re: ...dotaz na boty

Já jenom, že asi neporadím:

polobotky - Baťa anebo Humanic
tenisky - Salomon

To co píšeš neznám, to je nějaký nounejm bigsmile

vOjTaB6 (Člen)
03.04.2009 10:53:47
Offline

Re: ...dotaz na boty

Jezdil se v polobotkach Steel i v osmidirkovejch Steelech, ale bylo to na pussy, pac maj moc vysokou spicku, takze se mi blbje radilo.


Bandit rulezz!!!
elanius (Člen)
03.04.2009 10:58:30
Offline

Re: ...dotaz na boty

....nejlíp se mi "řádilo" v sálovejch kopačkách vod Pumy...bigsmile


fender bass pičo...
Borák (Člen)
03.04.2009 11:00:34
Offline

Re: ...dotaz na boty

já vobčas f Steelkách 6-ďourofky a de to


...nikdo nevojebe Ježíše...
Borák (Člen)
03.04.2009 11:03:45
Offline

Re: ...dotaz na boty

jináč ke kvalitě Steel-lek
sou dělaný fšechny f polsku ale kvalita je gut.sem s nima spokojenej kupoval sem přes net sobě aj princezně a voba spokojený parchanti.bjěhal sem s nima i po sněhu a boty držej.jináč kvůli tej zdvyhlej špičce mám vo číslo větší .
já na ně nedám dopustit
navíc mi laděj k sukni bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Lihy (Člen)
03.04.2009 11:04:50
Offline

Re: ...dotaz na boty

Filous psal:

...a kupodivu ne motorkářskýsurprised ...chodíte nebo popřípadě i jezdíte něgdo v botách Steel, KMM, Bad Fighter nebo klasika Dr.Martens??? ...mě se docela zamlouvaj Lesta Gepard, páč nemaj tag zvedlou špičku...
...tagže skušenosti s temadle keckama sem...zajimá mě kvalita zpracování, případně pohodlí...
...mám vosmidírkový Martensky, dosluhujou jako pracovní vobuf na chalupje a s tema sem byl spokojenej...

Sem jezdil v GetaGrip vysokejch s ocelovou špičkou (maji jí mnohem placatější než glády). Dvakrát sem v nich hapal a dobrý, akorát jak to nemá chrániče na kotníku, tak sem měl ten kloub natlučenej. Akorát jak sem si zvyk na motoboty, tak bych měl asi trochu problémy se řazením, neni v nich skoro žádnej cit (ale asi to bude stejný jako u krosovejch bot)

Fresh Man (Člen)
03.04.2009 11:06:01
Offline

Re: ...dotaz na boty

starý český KANADYgoodjedině ! nosim to už 17 let a stále jak nový !!!
žádný moodní mrtky goodale botygood


Bandit pičo
osiris (Člen)
03.04.2009 11:07:16
Offline

Re: ...dotaz na boty

Fresh Man psal:

starý český KANADYgoodjedině ! nosim to už 17 let a stále jak nový !!!
žádný moodní mrtky goodale botygood

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
03.04.2009 11:17:14
Offline

Re: ...dotaz na boty

osiris psal:
Fresh Man psal:

starý český KANADYgoodjedině ! nosim to už 17 let a stále jak nový !!!
žádný moodní mrtky goodale botygood

good

... čekal sem že doporučíš něco ze své kolekce idontknow

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_osi.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
elanius (Člen)
03.04.2009 11:18:38
Offline

Re: ...dotaz na boty

to Fresh Man: ...do kříže ? smile1


fender bass pičo...
vorel (Člen)
03.04.2009 11:18:50
Offline

Re: ...dotaz na boty

nechce je na motorku ale na běhání jak gepard vy woli


řikám si hurikán
Miras (Člen)
03.04.2009 11:21:52
Offline

Re: ...dotaz na boty

Na mašinu mám steel. Nelíbí se mi moto boty a když někam přijedu, zůstávám v nich. Jezdim v nich dva roky a naprosto ok.

Lihy (Člen)
03.04.2009 11:22:41
Offline

Re: ...dotaz na boty

vorel psal:

nechce je na motorku ale na běhání jak gepard vy woli

tak v tom případě bych se ubíral tímto směrem:

http://www.pene.cz/shops/8368/images-goods/BrodiciBotyNylon.jpg


benátky sou benátky....co když víc sprchnebigsmile

elanius (Člen)
03.04.2009 11:33:49
Offline

Re: ...dotaz na boty

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2186_dpf_b.jpg



v tomhle se dá jezdit i v zimě...smile1


fender bass pičo...
Lihy (Člen)
03.04.2009 11:49:59
Offline

Re: ...dotaz na boty

Hlavně né kristusky to je vo palec:
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=1 … putace.htm

Ps. Budu dneska hodnej, takže kdo papáte nebo jste po jídle tak NEKLIKAT NA ODKAZ!!! ale kdo drží dietu a má hlad, tak ať koukne, von ho ten hlad přejde

Filous (Člen)
03.04.2009 11:53:30
Offline

Re: ...dotaz na boty

Lihy psal:

Hlavně né kristusky to je vo palec:
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=1 … putace.htm

Ps. Budu dneska hodnej, takže kdo papáte nebo jste po jídle tak NEKLIKAT NA ODKAZ!!! ale kdo drží dietu a má hlad, tak ať koukne, von ho ten hlad přejde

...kristusky, co sem nosil vot štrnácti do dvaceti mi pani při poslednim filcuňku botárny vyhodilasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
03.04.2009 11:58:01
Offline

Re: ...dotaz na boty

...tak to já je nosil do mínus pěti bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
03.04.2009 12:01:39
Offline

Re: ...dotaz na boty

ty vole sem si zrovna vzpoměl na TY palousovi kristusky.....by mě zajímalo jestli je i s tim hovnem má jako vzpomínku v botníkubigsmile

osiris (Člen)
03.04.2009 12:08:08
Offline

Re: ...dotaz na boty

lihoj: ten frajer je dobrej, ani nepíp :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
03.04.2009 12:08:38
Offline

Re: ...dotaz na boty

osiris psal:

...tak to já je nosil do mínus pěti bigsmile

...ty voe, já mluvil vo letech a ty vo stupních, uš bys fakt měl nechat těch rozpouštědel smile1)
...dyšs ušs na to narazil, tag s první jinovatkou sem s kristusek přecházel na důchodky bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
03.04.2009 12:10:04
Offline

Re: ...dotaz na boty

Filous psal:
osiris psal:

...tak to já je nosil do mínus pěti bigsmile

...ty voe, já mluvil vo letech a ty vo stupních, uš bys fakt měl nechat těch rozpouštědel smile1)
...dyšs ušs na to narazil, tag s první jinovatkou sem s kristusek přecházel na důchodky bigsmile

...to já vim jax to myslel :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
03.04.2009 12:11:56
Offline

Re: ...dotaz na boty

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...tak to já je nosil do mínus pěti bigsmile

...ty voe, já mluvil vo letech a ty vo stupních, uš bys fakt měl nechat těch rozpouštědel smile1)
...dyšs ušs na to narazil, tag s první jinovatkou sem s kristusek přecházel na důchodky bigsmile

...to já vim jax to myslel :))

...no jen abyidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
03.04.2009 12:12:31
Offline

Re: ...dotaz na boty

osiris psal:

lihoj: ten frajer je dobrej, ani nepíp :))

si to šetří až se probere....to musí bej žůžo sick

Billy (Člen)
03.04.2009 14:07:13
Offline

Re: ...dotaz na boty

U nas jezdej aji v zabkach smile1 a v kratasich


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lihy (Člen)
03.04.2009 14:21:27
Offline

Re: ...dotaz na boty

Billy psal:

U nas jezdej aji v zabkach smile1 a v kratasich

no to je jasný bo v aziji je hycbigsmile

VikecB12 (Člen)
03.04.2009 14:34:15
Offline

Re: ...dotaz na boty

Vogo Filousi,esi máš doteď Martensy,tak s těma vostatníma šuntama myslím moc spokojenej nebudeš. Mám asi 10let 10ti dírkový marteny,už sou teda taky pěkně vybydlený,ale drží furt pohromadě a to sem v nich jezdil na mašině hodně,aji na endůru a já piča sem si uplně ubrousil v zatáčkách podrážky,takže sem si je v podstatě skurvil sám svou blbostí,ale kdyš sem si pak několikrát skoušel nějaký jiný komule(KMM....),tak mě připadaly hrozně nepohodlný. Mladá má KMM asi 4 roky a má je fšude popraskanýbad Ale funglofky vypadaly líp než Martenskygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
03.04.2009 17:30:49
Offline

Re: ...dotaz na boty

Filous psal:

...a kupodivu ne motorkářskýsurprised ...chodíte nebo popřípadě i jezdíte něgdo v botách Steel, KMM, Bad Fighter nebo klasika Dr.Martens??? ...mě se docela zamlouvaj Lesta Gepard, páč nemaj tag zvedlou špičku...
...tagže skušenosti s temadle keckama sem...zajimá mě kvalita zpracování, případně pohodlí...
...mám vosmidírkový Martensky, dosluhujou jako pracovní vobuf na chalupje a s tema sem byl spokojenej...

steel i kmm stojej za hovno, to víc jak 2-3 roky nevydrží (pokud v tom teda plánuješ chodit a ne dělat modelku na poppunkových festivalech)


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Meloun (Člen)
03.04.2009 18:25:32
Offline

Re: ...dotaz na boty

Merrell pánové..kdo nezkusil,neví..goodsmokin
Bagány jak vod soustruhu jsou těžký a s mým vrozeným talentem na smradlavý sejry bych se z nich nemoh ani zout někde..helpidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Borák (Člen)
03.04.2009 20:30:26
Offline

Re: ...dotaz na boty

hans : nemektej tu z hladu
steel držej si etě bjěhal f bačkůrkách dyš sem je nosil fuckbigsmilesmokin
na vychásku f pohodě a na mašině taky...


...nikdo nevojebe Ježíše...
hans (Člen)
03.04.2009 21:33:47
Offline

Re: ...dotaz na boty

Borák psal:

hans : nemektej tu z hladu
steel držej si etě bjěhal f bačkůrkách dyš sem je nosil fuckbigsmilesmokin
na vychásku f pohodě a na mašině taky...

ty srando, na střední jsme to jako drsňáci nosili všichni a já byl rekordman, vydržely mi 3 roky....pak mi na čundru zmrzly a praskly (o podrážkách nemluvim, ty jsem ušmajdal za rok).......v dobách kdys to nosils ty to šili ještě v c.k. rakousku a z kvalitní kůže, teď to asi dělaj z pěknejch sraček......zlatý kanady goodgood, ty i když zmrznou, tak držej evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
fidoB6 (Člen)
03.04.2009 21:41:56
Offline

Re: ...dotaz na boty

hans psal:
Borák psal:

hans : nemektej tu z hladu
steel držej si etě bjěhal f bačkůrkách dyš sem je nosil fuckbigsmilesmokin
na vychásku f pohodě a na mašině taky...

ty srando, na střední jsme to jako drsňáci nosili všichni a já byl rekordman, vydržely mi 3 roky....pak mi na čundru zmrzly a praskly (o podrážkách nemluvim, ty jsem ušmajdal za rok).......v dobách kdys to nosils ty to šili ještě v c.k. rakousku a z kvalitní kůže, teď to asi dělaj z pěknejch sraček......zlatý kanady goodgood, ty i když zmrznou, tak držej evil

idontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mr.BSE (Člen)
03.04.2009 21:52:34
Offline

Re: ...dotaz na boty

Koupil sem kdysi od kámoše starý Steely - vysoký a paráda, vydržely snad 6-7 roků a i teď jim nic není, jen sou mě malý.
Tak sem koupil nový Steely - nízký.
Rok a nedalo se chodit. Popraskaly na špičce, jak končí plech (blíž ke tkaničkám).
A dvoum dalším kamošům to stejný, takže za mě - jebat na steely.

Koupil sem si Gladiator a mám je 4tej rok a krom "provozních opotřebení" (ošoupana podrážka, okopaná kůže na špici, apod.) jim VŮBEC NIC NENÍ surprisedgoodgood


Takže Fildo, pokud můžu poradit, jdi do Gladiatoru.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
03.04.2009 22:00:52
Offline

Re: ...dotaz na boty

http://www.kombajn.net/eshop/index.htm

Tady maj pár kousků.

Jinak na zvedlou špičku se vyser, stejně se narovná bigsmile
Aspoň mě se u všech bot narovnala (ne samozřejmě do roviny, ale vo dost).
Glády to maj tak nějak normálně a je to v cajku good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Myšák (Člen)
03.04.2009 22:15:54
Offline

Re: ...dotaz na boty

Fresh Man psal:

starý český KANADYgoodjedině ! nosim to už 17 let a stále jak nový !!!
žádný moodní mrtky goodale botygood

Presne tak. Za 250,- v arm. vyprodeji a vydrzej vsechno good


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:22:18
Offline

Re: ...dotaz na boty

Kua marteny sou jediný origo,vostatní sou náhražkysmokinsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
03.04.2009 22:24:42
Offline

Re: ...dotaz na boty

...v bagančatech s vocelovou špičkou sem šmajdal na dílnu a ne mezi lidi :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
03.04.2009 22:26:23
Offline

Re: ...dotaz na boty

osiris psal:

...v bagančatech s vocelovou špičkou sem šmajdal na dílnu a ne mezi lidi :))

By ses hambou propadl,kdybys f tom měl vyjít mezi lidi jóbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
03.04.2009 22:27:38
Offline

Re: ...dotaz na boty

Mám tu navíc dr.Martense v 44 a jsou mi velký,stály 3800,za litr bych je někomu pustilevil

Maj prďáckou tlustou podrážku ze surové gumysmile1


God Save The Queen!
Lenka (Člen)
04.04.2009 10:37:53
Offline

Re: ...dotaz na boty

měla jsem Martensky a KMM...a druhý jmenovaný jsou šméčka, sice se v nich chodilo dobře, ale docela brzo se začly párat, praskat a podobně...Steely jsou co se kvality týče dost podobný...takže bych, pokud chceš zas nějakou takovou škorni, hlasovala znova pro Martensky


...Do you know that bad girls go to hell?...
hans (Člen)
04.04.2009 16:00:35
Offline

Re: ...dotaz na boty

mr.BSE psal:

Koupil sem kdysi od kámoše starý Steely - vysoký a paráda, vydržely snad 6-7 roků a i teď jim nic není, jen sou mě malý.
Tak sem koupil nový Steely - nízký.
Rok a nedalo se chodit. Popraskaly na špičce, jak končí plech (blíž ke tkaničkám).
A dvoum dalším kamošům to stejný, takže za mě - jebat na steely.

Koupil sem si Gladiator a mám je 4tej rok a krom "provozních opotřebení" (ošoupana podrážka, okopaná kůže na špici, apod.) jim VŮBEC NIC NENÍ surprisedgoodgood


Takže Fildo, pokud můžu poradit, jdi do Gladiatoru.

přesně tak goodgood


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Marián (Člen)
04.04.2009 17:20:59
Offline

Re: ...dotaz na boty

to se dneska este gladiatory prodavaj?ja mam doma dvoje 13 let stary,jedny sou tottalne vosmajdany a jedny uplne novy,pac sem je kdysi koupil a uz sem v nich nechodil,protoze sou dost tvrdy a uz me v tom bolela noha.
jako na chozeni sou bych rek lepsi martensky,protoze sou pekne mekky.na motorku to je asi jedno,ale blbe se v tom radi.


...sam mezi jebkarema...
barynek (Člen)
05.04.2009 18:33:28
Offline

Re: ...dotaz na boty

za mě KMM - ocelová špička, pata. Koupeno v 2002 v zimě a od tý doby držejgood jediný co jsem měnil byly tkaničky. Jinak provozní věci jako ošoupaná podrážka neřeším. Stály mě 2200káčé a maj 11děr.
Na moto se v nich jezdí bez problémů (jak GS500 tak B12S) a s řazením problém nebylgood a těžký taky nejsou.
Akorát jsou tedka zasraný, od minulýho roku jsem na ně nesáhredfacebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
05.04.2009 21:05:49
Offline

Re: ...dotaz na boty

...tag já vam nevim, ale asi se budu držet toho, že doktor Martens to vyřeší hnedbigsmile ...ale třeby tydle Steely se mi líbjej:

http://www.abtulip.com/boty/steel-10-ti … black.html

...a aby ste vjeděli, tag f tech křuskách nechci dělat žádnou modelku na punkovejch fesťákách, ale vopustili mě boty do nepohody, coš byli poslední tři roky boty do bagru, rozuměj Caterpillary a žádný křusky se mi momentálně nelíbjej, tagže sem si řikal, že se vrátim k něčemu pořádnýmu, nadčasovýmu...a taky chci kožený boty a né nic umělohmotnýhosick...bombra taky nosim vot patnácti a asi ho nosit nepřestanu, tag proč bych nemoch nosit pořádný boty, ne? ...a nijag to nesouvisí s žádnou ideologijí, jen mi to příde pohodlný a praktický...a vysoký by měli bejt páč za prvý nemám rát, dyš jedu třeba na chalupu, vodhazuju sních a ten mi padá do bot, kerý sou po kotníky a za druhý v nich třeba vopčas pojedu i na mašině a rosčiluje mě, dyš se vyhrnou nohavice a zvostanou mi zaháklý za botou, kerá je níská...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
05.04.2009 21:35:59
Offline

Re: ...dotaz na boty

hele ty to vlastně nechceš na mašinu ,ale štrádovat f tom s bombrem těm svejm voblíbencum pod voknem co ? smokinbigsmile
by to chtělo teda etě pořádnej magič a něco vod Vorlíku bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
06.04.2009 09:34:04
Offline

Re: ...dotaz na boty

Borák psal:

hele ty to vlastně nechceš na mašinu ,ale štrádovat f tom s bombrem těm svejm voblíbencum pod voknem co ? smokinbigsmile
by to chtělo teda etě pořádnej magič a něco vod Vorlíku bigsmile

...ale tak vopčas se v nich svezu, páč motoboty se mi k džínám moc nelíbjej a vopčas f tom budu šmajdat, ale spíš dyš bude hnusně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
06.04.2009 10:32:33
Offline

Re: ...dotaz na boty

Filous psal:
Borák psal:

hele ty to vlastně nechceš na mašinu ,ale štrádovat f tom s bombrem těm svejm voblíbencum pod voknem co ? smokinbigsmile
by to chtělo teda etě pořádnej magič a něco vod Vorlíku bigsmile

...ale tak vopčas se v nich svezu, páč motoboty se mi k džínám moc nelíbjej a vopčas f tom budu šmajdat, ale spíš dyš bude hnusně...

surprised filous je manekýn surprised Voe ten Prase na tebe má nějakej špatnej vliv....prej motorkář musí smrdět, bejt připochcanej atd. a najednou mu neladěj botičky k džínečkámsurprised von asi fakt bude konec světa...jdu si zabookovat letenku na vesmírnej koráb co má vodlet z benešova (viz www.vesmirnipomatenci.org)help
bigsmile

Cvrček (Člen)
12.04.2009 11:08:58
Offline

Re: ...dotaz na boty

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/337_kanada.jpg


good

mr.BSE (Člen)
13.04.2009 18:00:08
Offline

Re: ...dotaz na boty

Chtěl něco pěknýho, nadčasovýho.... bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
14.04.2009 09:00:23
Offline

Re: ...dotaz na boty

mr.BSE psal:

Chtěl něco pěknýho, nadčasovýho.... bigsmile

...jo...do armády se nechystamidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Sandman (Člen)
14.04.2009 15:21:13
Offline

Re: ...dotaz na boty

Já chodím v botách Steel, 15 dírek. Fajné boty, ale na motorce bych v tom nezkoušel jezdit. Pěkně to dokáže odřít nárt, zvlášť v létě, naavíc citlivost zde není bůhvíjaká(široká podrážka.¨
JInak jsem spokojený. Vykuchal sem vnitřek(nějak se mi rolovala původní vystýlka a dal tam antibakteriální. Fajné boty, odolné proti vodě, pogujícím metalistům (ocelová výstuha špice vydrží i skok 100kilového metalisty - vlastní zkušenost z koncertu).Jak je ale venku pod nulou, raději beru zimní botkysmile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2009 15:41:27
Offline

Re: ...dotaz na boty

Sandman psal:

Já chodím v botách Steel, 15 dírek. Fajné boty, ale na motorce bych v tom nezkoušel jezdit. Pěkně to dokáže odřít nárt, zvlášť v létě, naavíc citlivost zde není bůhvíjaká(široká podrážka.¨
JInak jsem spokojený. Vykuchal sem vnitřek(nějak se mi rolovala původní vystýlka a dal tam antibakteriální. Fajné boty, odolné proti vodě, pogujícím metalistům (ocelová výstuha špice vydrží i skok 100kilového metalisty - vlastní zkušenost z koncertu).Jak je ale venku pod nulou, raději beru zimní botkysmile1

máš možnost si je objednat s beránkem.jako druhý na zimu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
14.04.2009 16:19:29
Offline

Re: ...dotaz na boty

vogo, Filous, nechci se blbe vyptavat, ale tak nejak mi to neda ... a nebude Aje vadit, ze v tech botech budes vyssi nez ona? idontknowidontknowidontknow Zas taky musis brat vohled i na ni a ne jen na sebe, aby ti to ladilo k riflamheadshake


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Sandman (Člen)
15.04.2009 11:28:16
Offline

Re: ...dotaz na boty

K.a.s.y.m. psal:
Sandman psal:

Já chodím v botách Steel, 15 dírek. Fajné boty, ale na motorce bych v tom nezkoušel jezdit. Pěkně to dokáže odřít nárt, zvlášť v létě, naavíc citlivost zde není bůhvíjaká(široká podrážka.¨
JInak jsem spokojený. Vykuchal sem vnitřek(nějak se mi rolovala původní vystýlka a dal tam antibakteriální. Fajné boty, odolné proti vodě, pogujícím metalistům (ocelová výstuha špice vydrží i skok 100kilového metalisty - vlastní zkušenost z koncertu).Jak je ale venku pod nulou, raději beru zimní botkysmile1

máš možnost si je objednat s beránkem.jako druhý na zimu bigsmile

Hoď sem link, kde se dají koupit a jdu do tohobigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2009 12:12:13
Offline

Re: ...dotaz na boty

http://www.abtulip.com/boty/steel-konfi … urace.html
jako zatepleni si vybereš beránka a je to.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
15.04.2009 12:14:24
Offline

Re: ...dotaz na boty

Loser psal:

vogo, Filous, nechci se blbe vyptavat, ale tak nejak mi to neda ... a nebude Aje vadit, ze v tech botech budes vyssi nez ona? idontknowidontknowidontknow Zas taky musis brat vohled i na ni a ne jen na sebe, aby ti to ladilo k riflamheadshake

Vogo Lůzr si koleduješ....aby ti Filous jednu neplác.....copak je Ája nějaký malý pívo?
bigsmile

Filous (Člen)
15.04.2009 12:17:31
Offline

Re: ...dotaz na boty

Lihy psal:
Loser psal:

vogo, Filous, nechci se blbe vyptavat, ale tak nejak mi to neda ... a nebude Aje vadit, ze v tech botech budes vyssi nez ona? idontknowidontknowidontknow Zas taky musis brat vohled i na ni a ne jen na sebe, aby ti to ladilo k riflamheadshake

Vogo Lůzr si koleduješ....aby ti Filous jednu neplác.....copak je Ája nějaký malý pívo?
bigsmile

...to ja ale ksindl ten Lůzr, co???bigsmile ...já to Áje řeknu a vona mu ji plácne samabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
15.04.2009 12:43:12
Offline

Re: ...dotaz na boty

sem jako myslel, ze do ted byla Aja vo fous vetsi nez Filous a s temahle botama muze byt ohrozena jeji autorita ve smecceidontknow bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
15.04.2009 13:07:57
Offline

Re: ...dotaz na boty

Loser psal:

sem jako myslel, ze do ted byla Aja vo fous vetsi nez Filous a s temahle botama muze byt ohrozena jeji autorita ve smecceidontknow bigsmile

...si jako chtěl říct že sem malej chcípák nebo co???fucksurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
15.04.2009 13:20:39
Offline

Re: ...dotaz na boty

Filous psal:
Loser psal:

sem jako myslel, ze do ted byla Aja vo fous vetsi nez Filous a s temahle botama muze byt ohrozena jeji autorita ve smecceidontknow bigsmile

...si jako chtěl říct že sem malej chcípák nebo co???fucksurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

no to ne, to bych si nikda nedovolil. Dyk Aja je prece vysoka holka a ty ses mi vzdycky zdal tak o dva centaky mensi nez vona ... ale vis, co ... ja su slepej a vecne privozralej, takze ... vubec to neres, kup si boticky do pohodicky i nepohodicky a hlavne si je hned nezaser vod krve svych indoevropskych kamaradu bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
15.04.2009 14:01:37
Offline

Re: ...dotaz na boty

Loser psal:
Filous psal:
Loser psal:

sem jako myslel, ze do ted byla Aja vo fous vetsi nez Filous a s temahle botama muze byt ohrozena jeji autorita ve smecceidontknow bigsmile

...si jako chtěl říct že sem malej chcípák nebo co???fucksurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

no to ne, to bych si nikda nedovolil. Dyk Aja je prece vysoka holka a ty ses mi vzdycky zdal tak o dva centaky mensi nez vona ... ale vis, co ... ja su slepej a vecne privozralej, takze ... vubec to neres, kup si boticky do pohodicky i nepohodicky a hlavne si je hned nezaser vod krve svych indoevropskych kamaradu bigsmile

bigsmile...vona zas tag vysoká nejni, ale určitě jí to potěšíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
wolff podruhy (Člen)
15.04.2009 19:30:43
Offline

Re: ...dotaz na boty

Filous psal:
Lihy psal:
Loser psal:

vogo, Filous, nechci se blbe vyptavat, ale tak nejak mi to neda ... a nebude Aje vadit, ze v tech botech budes vyssi nez ona? idontknowidontknowidontknow Zas taky musis brat vohled i na ni a ne jen na sebe, aby ti to ladilo k riflamheadshake

Vogo Lůzr si koleduješ....aby ti Filous jednu neplác.....copak je Ája nějaký malý pívo?
bigsmile

...to ja ale ksindl ten Lůzr, co???bigsmile ...já to Áje řeknu a vona mu ji plácne samabigsmile

No jestli de vo centimetry, vo něčem bych věděl bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.metalshop.cz/images/medium/4_Obraz16.jpg

Filous (Člen)
16.04.2009 09:29:45
Offline

Re: ...dotaz na boty

wolff podruhy psal:
Filous psal:
Lihy psal:


Vogo Lůzr si koleduješ....aby ti Filous jednu neplác.....copak je Ája nějaký malý pívo?
bigsmile

...to ja ale ksindl ten Lůzr, co???bigsmile ...já to Áje řeknu a vona mu ji plácne samabigsmile

No jestli de vo centimetry, vo něčem bych věděl bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.metalshop.cz/images/medium/4_Obraz16.jpg

...voe, k temu bych si musel koupit eště střelnici a kolotočbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr