Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nastavení zadního tlumiče

Honza.P (Člen)
14.04.2009 11:18:51
Offline

Nastavení zadního tlumiče

Můžete mi poradit jak ideálně nastavit zadní tlumič pro jízdu ve dvou?bandit B6 rok 02.Já 90kg a batůžek 55 kg.Turistika kolem 130 km/h.Dík Honza Jinak stránky super,koukám sem skoro rok,co jsem si koupil toho mého krasavce

Ondráš (Člen)
14.04.2009 11:26:33
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

Nastav ho tak, aby ti to vyhovovalo... Každej jsem jinej. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
14.04.2009 11:27:20
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

Na B6 ve dvou,to snad jedině na nejtvrdší.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honza.P (Člen)
14.04.2009 11:34:29
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

VikecB12 psal:

Na B6 ve dvou,to snad jedině na nejtvrdší.

Má nastaveno na 4 aspoň teda jestli seto bere proti těm nálitkům z boku.Občas jezdíme i horší cety.

osiris (Člen)
14.04.2009 11:41:49
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

...ale vůbec to nemusíš dávat na nejtvrdší, vikec asi přehlíd žes napsal turistika, nastav si to tím pádem tak aby se ti na tom jezdilo dobře - pohodlně přes díry, čili aby jsi to neměl zbytečně tvrdý a nemlátilo ti to do rukou na nerovnostech, tady je každej závodník a musí to mít tvrdý, pokud ty ale nechceš jezdit s uchem na asfaltu tak na to nekoukej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honza.P (Člen)
14.04.2009 11:46:40
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

osiris psal:

...ale vůbec to nemusíš dávat na nejtvrdší, vikec asi přehlíd žes napsal turistika, nastav si to tím pádem tak aby se ti na tom jezdilo dobře - pohodlně přes díry, čili aby jsi to neměl zbytečně tvrdý a nemlátilo ti to do rukou na nerovnostech, tady je každej závodník a musí to mít tvrdý, pokud ty ale nechceš jezdit s uchem na asfaltu tak na to nekoukej bigsmile

To rozhodně ne.Nezdá se mi to až tak špatný.Možná zkusím dát na 5 a uvidím jestli bude vůbec nějaký rozdíl.Prědtím jsem měl ,,dětskou Kawu ER 5´´ a to je nebe a dudy.Banďour byl láska na první pohled.

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2009 12:08:10
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

4 pružinu a 4 útlum a neni co řešit teda aspoň u mě.Pokud se ti to pořád bude zdát houpavý tak prostě budeš postupně přidávat dokud to nebude OK...dost se to liší i stylem jízdy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza.P (Člen)
16.04.2009 13:24:44
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

K.a.s.y.m. psal:

4 pružinu a 4 útlum a neni co řešit teda aspoň u mě.Pokud se ti to pořád bude zdát houpavý tak prostě budeš postupně přidávat dokud to nebude OK...dost se to liší i stylem jízdy.

Tak to máš nastavený pro jízdu ve dvou?

K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 13:27:33
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

Honza.P psal:
K.a.s.y.m. psal:

4 pružinu a 4 útlum a neni co řešit teda aspoň u mě.Pokud se ti to pořád bude zdát houpavý tak prostě budeš postupně přidávat dokud to nebude OK...dost se to liší i stylem jízdy.

Tak to máš nastavený pro jízdu ve dvou?

jezdili jsme na tom takhle ve dvou víc jak dva roky vozilo to váhu asi 160 kilo.Ke konci než si Kukii koupila svojí už to teda bylo měkčí protože jsem začal jezdít trošku rychlejc,ale pořád se to dalo docela v pohodě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 13:29:10
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

K.a.s.y.m. psal:
Honza.P psal:
K.a.s.y.m. psal:

4 pružinu a 4 útlum a neni co řešit teda aspoň u mě.Pokud se ti to pořád bude zdát houpavý tak prostě budeš postupně přidávat dokud to nebude OK...dost se to liší i stylem jízdy.

Tak to máš nastavený pro jízdu ve dvou?

jezdili jsme na tom takhle ve dvou víc jak dva roky vozilo to váhu asi 160 kilo.Ke konci než si Kukii koupila svojí už to teda bylo měkčí protože jsem začal jezdít trošku rychlejc,ale pořád se to dalo docela v pohodě.

ted takhle jezdim sám a je to pro mě samotnýho na rychlou jízdu akorát bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza.P (Člen)
16.04.2009 13:34:03
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:
Honza.P psal:


Tak to máš nastavený pro jízdu ve dvou?

jezdili jsme na tom takhle ve dvou víc jak dva roky vozilo to váhu asi 160 kilo.Ke konci než si Kukii koupila svojí už to teda bylo měkčí protože jsem začal jezdít trošku rychlejc,ale pořád se to dalo docela v pohodě.

ted takhle jezdim sám a je to pro mě samotnýho na rychlou jízdu akorát bigsmile

Dík za radu.Zkusím to vyzkoušet.Nejsem žádný střelec, ale přesto se snažím to vyladit co nejlíp.O proti dřívější motorce Kawě ER5 to funguje špičkově.goodJe to prostě Banditbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2009 14:02:53
Offline

Re: Nastavení zadního tlumiče

Honza.P psal:
K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:


jezdili jsme na tom takhle ve dvou víc jak dva roky vozilo to váhu asi 160 kilo.Ke konci než si Kukii koupila svojí už to teda bylo měkčí protože jsem začal jezdít trošku rychlejc,ale pořád se to dalo docela v pohodě.

ted takhle jezdim sám a je to pro mě samotnýho na rychlou jízdu akorát bigsmile

Dík za radu.Zkusím to vyzkoušet.Nejsem žádný střelec, ale přesto se snažím to vyladit co nejlíp.O proti dřívější motorce Kawě ER5 to funguje špičkově.goodJe to prostě Banditbigsmile

tohle co jsi teď napsal taky nebude za rok pravda a těch 80 koní ti stačit nebude bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr