Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přední brzda, a návětráky u B650

pepafisch (Nový člen)
16.04.2009 20:29:40
Offline

přední brzda, a návětráky u B650

cau lidi. dotaz. predni brzda u B 650 rv 05 je normalne tak mekka s tak pomalym nastupem nebo tam mam nekde chybu (PS: odvzdusnil a vymenil jsem kapalinu, desticky jak nove,nikde nic netece,proste vse se zda byt v pohode), protoze se mi zda ze u meho drivejsiho GSka byla brzda odost agresivnejsi.a aby to poradne zabrzdilo tak musim packu macknout 2x za sebou (jako by to napumpovat)
a druha vec. jak jsou navetraky pod nadrzi,tak se mi ty mrizky uvolnuji a pak to osklive vybruje a drnci v urcitych otackach. nechci to prilepovat ani nic jineho.jak ste to vyresili vy,pokud se vam to stalo.
dikys za odpovedi.cus bus pepafisch


kalhotky nejsou to nejdůležitější na světě, ale maj k tomu sakra blízko!!
hans (Člen)
16.04.2009 20:54:34
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

pepafisch psal:

cau lidi. dotaz. predni brzda u B 650 rv 05 je normalne tak mekka s tak pomalym nastupem nebo tam mam nekde chybu (PS: odvzdusnil a vymenil jsem kapalinu, desticky jak nove,nikde nic netece,proste vse se zda byt v pohode), protoze se mi zda ze u meho drivejsiho GSka byla brzda odost agresivnejsi.a aby to poradne zabrzdilo tak musim packu macknout 2x za sebou (jako by to napumpovat)
a druha vec. jak jsou navetraky pod nadrzi,tak se mi ty mrizky uvolnuji a pak to osklive vybruje a drnci v urcitych otackach. nechci to prilepovat ani nic jineho.jak ste to vyresili vy,pokud se vam to stalo.
dikys za odpovedi.cus bus pepafisch

ses rovnou moh zeptat mistra bigsmile..........mřížky podlep silikonem a neřeš nic víc....brzdu máš asi blbě odvzdušněnou, jestli to mjusíš mačkat nadvakrát......jinka pokud to nebrzdí, můžeš mít i zatuhlý pístky evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Progear 650 (Člen)
16.04.2009 21:25:48
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

pomalej nástup je normální, mám ten samej problém...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
hans (Člen)
16.04.2009 21:27:07
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

Progear 650 psal:

pomalej nástup je normální, mám ten samej problém...

a musíš taky dvakrát pumpovat, abys zabrzdils??? evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Progear 650 (Člen)
16.04.2009 21:36:25
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

hans psal:
Progear 650 psal:

pomalej nástup je normální, mám ten samej problém...

a musíš taky dvakrát pumpovat, abys zabrzdils??? evil

nee.. zmačknu, počkám, brzdí to... nic víc v tom nehledej... kdyby tam nebylo to počkám, tak jsem spokojenej...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
hans (Člen)
16.04.2009 22:34:39
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

to je normální, ale pepes píše, že musí napumpovat, takže je někde chyba....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Roman :) (Člen)
16.04.2009 23:04:45
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

hans psal:
pepafisch psal:

cau lidi. dotaz. predni brzda u B 650 rv 05 je normalne tak mekka s tak pomalym nastupem nebo tam mam nekde chybu (PS: odvzdusnil a vymenil jsem kapalinu, desticky jak nove,nikde nic netece,proste vse se zda byt v pohode), protoze se mi zda ze u meho drivejsiho GSka byla brzda odost agresivnejsi.a aby to poradne zabrzdilo tak musim packu macknout 2x za sebou (jako by to napumpovat)
a druha vec. jak jsou navetraky pod nadrzi,tak se mi ty mrizky uvolnuji a pak to osklive vybruje a drnci v urcitych otackach. nechci to prilepovat ani nic jineho.jak ste to vyresili vy,pokud se vam to stalo.
dikys za odpovedi.cus bus pepafisch

ses rovnou moh zeptat mistra bigsmile..........mřížky podlep silikonem a neřeš nic víc....brzdu máš asi blbě odvzdušněnou, jestli to mjusíš mačkat nadvakrát......jinka pokud to nebrzdí, můžeš mít i zatuhlý pístky evil

jj, tak tak...mrizky prilepeny silikonem. Brzda brzdi sice ne tak jako treba na R6, ale na prvni "zaslapnuti"....asik to mas spatne odvzdusneny cool


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Gaga2 (Člen)
17.04.2009 10:09:31
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

si taky myslim ze to bude spatne odzvusneny, nemel jsi  zpenenou kapalinu? zkus to znovu a pak dej vedet

Radek-Ban (Člen)
17.04.2009 10:36:39
Offline

Re: přední brzda, a návětráky u B650

relativně gumovej předek je normální mam taky smile1a ty plechy tak mě to taky serebad chystam se podlepit silikonemcool


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr