Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zbyly silentblok po oprave

Dudyneq (Člen)
29.04.2009 21:45:55
Offline

Zbyly silentblok po oprave

Caute,
chlapi potrebuju maly help. Loni jsem to zasejc slozil (nic moc, jenom prodrena podsedlovka, nadrz, vicko vlevo vandr, jinak vpho)... No a jak to tak davam dohromady s uplnym minimem zkusenosti, zbyl takovej celkem vyraznej silentblok. Neumim sem dat obrazeq, resp. to chce,aby byl kdesi v internetu... Slysel jsem cosi o mikrofisich, kde bych to snad nasel. Jinak to vypada jak malej kloboucek, asi jak vrsek od piva, na kterej das dva aspiriny a cely to provrtas tak sestkou vrtakem bigsmile Prumer dva centaky. Mel jsem sundanou nadrz, tu podsedlovku, budiky, ale kwa tendle silentfuckblock je urco z moji sestky, ale ani za nic to nekam napasovat. Mate nekdo napad, co s tim? Resp. Brnakovi flasku vina, kdyz se prijede podivat k vojenske nemocnici bigsmile Profik se tomudle asi usmeje, ale mohl by i pomoct :)))) Diky predem, cus. D.

Meloun (Člen)
29.04.2009 21:48:22
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

to je pod nádrží...jak drží na těch dvou šroubech u sedla..


PURE NAKED BIKE!
Dudyneq (Člen)
29.04.2009 21:51:15
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Meloun psal:

to je pod nádrží...jak drží na těch dvou šroubech u sedla..

tam jsou dva, ale bez zelezne pruchodky,aspon myslim, ze jsem je tam dal kwa spravne. Celkem se rozmackly, ale oba tam jsou. Mne zbyl jeden :(, tzn. treti, fff Mas icq? Poslal bych pet obrazku. Nebo mejlem hnedka. Dikesss

Dudyneq (Člen)
29.04.2009 21:55:06
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Dudyneq psal:

Caute,
chlapi potrebuju maly help. Loni jsem to zasejc slozil (nic moc, jenom prodrena podsedlovka, nadrz, vicko vlevo vandr, jinak vpho)... No a jak to tak davam dohromady s uplnym minimem zkusenosti, zbyl takovej celkem vyraznej silentblok. Neumim sem dat obrazeq, resp. to chce,aby byl kdesi v internetu... Slysel jsem cosi o mikrofisich, kde bych to snad nasel. Jinak to vypada jak malej kloboucek, asi jak vrsek od piva, na kterej das dva aspiriny a cely to provrtas tak sestkou vrtakem bigsmile Prumer dva centaky. Mel jsem sundanou nadrz, tu podsedlovku, budiky, ale kwa tendle silentfuckblock je urco z moji sestky, ale ani za nic to nekam napasovat. Mate nekdo napad, co s tim? Resp. Brnakovi flasku vina, kdyz se prijede podivat k vojenske nemocnici bigsmile Profik se tomudle asi usmeje, ale mohl by i pomoct :)))) Diky predem, cus. D.

tak uz jsem na to s obrazkem asi prisel surprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2461_silentblok_2.jpg
Dudyneq (Člen)
29.04.2009 21:56:36
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Dudyneq psal:
Dudyneq psal:

Caute,
chlapi potrebuju maly help. Loni jsem to zasejc slozil (nic moc, jenom prodrena podsedlovka, nadrz, vicko vlevo vandr, jinak vpho)... No a jak to tak davam dohromady s uplnym minimem zkusenosti, zbyl takovej celkem vyraznej silentblok. Neumim sem dat obrazeq, resp. to chce,aby byl kdesi v internetu... Slysel jsem cosi o mikrofisich, kde bych to snad nasel. Jinak to vypada jak malej kloboucek, asi jak vrsek od piva, na kterej das dva aspiriny a cely to provrtas tak sestkou vrtakem bigsmile Prumer dva centaky. Mel jsem sundanou nadrz, tu podsedlovku, budiky, ale kwa tendle silentfuckblock je urco z moji sestky, ale ani za nic to nekam napasovat. Mate nekdo napad, co s tim? Resp. Brnakovi flasku vina, kdyz se prijede podivat k vojenske nemocnici bigsmile Profik se tomudle asi usmeje, ale mohl by i pomoct :)))) Diky predem, cus. D.

tak uz jsem na to s obrazkem asi prisel surprised http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … blok_2.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2461_silentblok_5.jpg
Dudyneq (Člen)
29.04.2009 21:58:06
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2461_silentblok_4.jpg
Dudyneq (Člen)
29.04.2009 22:00:36
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2461_silentblok_3.jpg
Fulltank (Člen)
29.04.2009 22:03:50
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

to je nekde vod toho uchyceni sedla a nadrze surprised

Meloun (Člen)
29.04.2009 22:04:08
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface


PURE NAKED BIKE!
Fulltank (Člen)
29.04.2009 22:07:14
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Meloun psal:

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface

nedelej zase chytryho fuckbigsmile evil

Meloun (Člen)
29.04.2009 22:08:00
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Fulltank psal:
Meloun psal:

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface

nedelej zase chytryho fuckbigsmile evil

To nebylo na tebe..pussybigsmile


PURE NAKED BIKE!
Dudyneq (Člen)
29.04.2009 22:09:05
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Meloun psal:

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface

Jo, to sem, ale on tam nekde byl pred tim surprised Ty, co drzi nadrz nemaji zeleznou pruchodku, jestli jsem to dobre smontoval a vypadaji asi jak "dva vrsky od piva" na sobe, zatimco toto je "kloboucek". Takze u te nadrze je mam pekne rozplizly pritahnutyma sroubama, coz taky asi nebude uplne ok, ale mel jsem to rozhozeny dyl jak rok... Daji se nekde sehnat ty mikrofise na netu treba? Tam by to mohlo byt videt... ??

Meloun (Člen)
29.04.2009 22:11:46
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Dudyneq psal:
Meloun psal:

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface

Jo, to sem, ale on tam nekde byl pred tim surprised Ty, co drzi nadrz nemaji zeleznou pruchodku, jestli jsem to dobre smontoval a vypadaji asi jak "dva vrsky od piva" na sobe, zatimco toto je "kloboucek". Takze u te nadrze je mam pekne rozplizly pritahnutyma sroubama, coz taky asi nebude uplne ok, ale mel jsem to rozhozeny dyl jak rok... Daji se nekde sehnat ty mikrofise na netu treba? Tam by to mohlo byt videt... ??

Aha..tak ty tvoje vršky vod pivabigsmile jsi dal blbě pod nádrž..ty maj totiž bejt na podsedlovejch plastech..nahoře cca ve druhý třetině směrem od nádrže k zadnímu světlu..a tyhle s tím železným válečkem nmaj bejt pod nádrží..


PURE NAKED BIKE!
Fulltank (Člen)
29.04.2009 22:12:14
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Meloun psal:
Fulltank psal:
Meloun psal:

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface

nedelej zase chytryho fuckbigsmile evil

To nebylo na tebe..pussybigsmile

To mas fuk pussybigsmile

Dudyneq (Člen)
29.04.2009 22:16:26
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Meloun psal:
Dudyneq psal:
Meloun psal:

Dyk řikám,že je to vono,nééé?bigsmilesmokin
Buď rád,že máš jeden navíc-tyhle mrchy se rády ztrácej..bigsmileredface

Jo, to sem, ale on tam nekde byl pred tim surprised Ty, co drzi nadrz nemaji zeleznou pruchodku, jestli jsem to dobre smontoval a vypadaji asi jak "dva vrsky od piva" na sobe, zatimco toto je "kloboucek". Takze u te nadrze je mam pekne rozplizly pritahnutyma sroubama, coz taky asi nebude uplne ok, ale mel jsem to rozhozeny dyl jak rok... Daji se nekde sehnat ty mikrofise na netu treba? Tam by to mohlo byt videt... ??

Aha..tak ty tvoje vršky vod pivabigsmile jsi dal blbě pod nádrž..ty maj totiž bejt na podsedlovejch plastech..nahoře cca ve druhý třetině směrem od nádrže k zadnímu světlu..a tyhle s tím železným válečkem nmaj bejt pod nádrží..

Jo - tak to je mozny celkem, protoze se mi zdaly divny, ale hned ty prvni, co drzi podsedloFku u nadrze. Kazdopadne mi furt jeden prebyva bigsmilebigsmilebigsmile Budu muset zkusit neakyho Brnaka, bude jich tu dost s volnou pulhodinkou nekdy doufam...

Meloun (Člen)
29.04.2009 22:19:42
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Dudyneq psal:
Meloun psal:
Dudyneq psal:


Jo, to sem, ale on tam nekde byl pred tim surprised Ty, co drzi nadrz nemaji zeleznou pruchodku, jestli jsem to dobre smontoval a vypadaji asi jak "dva vrsky od piva" na sobe, zatimco toto je "kloboucek". Takze u te nadrze je mam pekne rozplizly pritahnutyma sroubama, coz taky asi nebude uplne ok, ale mel jsem to rozhozeny dyl jak rok... Daji se nekde sehnat ty mikrofise na netu treba? Tam by to mohlo byt videt... ??

Aha..tak ty tvoje vršky vod pivabigsmile jsi dal blbě pod nádrž..ty maj totiž bejt na podsedlovejch plastech..nahoře cca ve druhý třetině směrem od nádrže k zadnímu světlu..a tyhle s tím železným válečkem nmaj bejt pod nádrží..

Jo - tak to je mozny celkem, protoze se mi zdaly divny, ale hned ty prvni, co drzi podsedloFku u nadrze. Kazdopadne mi furt jeden prebyva bigsmilebigsmilebigsmile Budu muset zkusit neakyho Brnaka, bude jich tu dost s volnou pulhodinkou nekdy doufam...

Zkrátka ty s tou průchodkou dej k nádrži..ty pivní k podsedlovým plaszům a na zbyytek se ass,ptž je normální,že zbejvá..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
30.04.2009 00:19:55
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Meloun psal:

Zkrátka ty s tou průchodkou dej k nádrži..ty pivní k podsedlovým plaszům a na zbyytek se ass,ptž je normální,že zbejvá..bigsmile

2 Dudyneq: To zkus ještě párkrát rozebrat a složit a třeba si z toho budeš moct postavit druhou motorku, abys měl až s tím zase sekneš... smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
30.04.2009 08:05:42
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

...ale pussyu Meloune...to co ti zbylo patří pot uchycení nádrže i s tym železnym válečkem a to cos tam místo toho dal patří nahoru na to uchycení jako protikus toho co ti zbylo...prostě nádrš je vzadu uchycená zespodu i z vrchu v tědlech gumác, aby nebyla přitažená na vrchu...stahni si tady f sekci technika servisní manuál...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
30.04.2009 08:18:15
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Filous psal:

...ale pussyu Meloune...to co ti zbylo patří pot uchycení nádrže i s tym železnym válečkem a to cos tam místo toho dal patří nahoru na to uchycení jako protikus toho co ti zbylo...prostě nádrš je vzadu uchycená zespodu i z vrchu v tědlech gumác, aby nebyla přitažená na vrchu...stahni si tady f sekci technika servisní manuál...

Vždyť řikám,že je to k nádrži,ne??surprisedsurprised
..a to co tam dal nevim,ale jako pivní zátka vypadaj podle mě ty zmetky k podsedláku..asssmokin
Měl to vyfotit taky a nebylo by diskusí..smile1


PURE NAKED BIKE!
MiKu (Člen)
30.04.2009 08:21:12
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

Jestli máš ten píčus co myslíš, že Ti přebejvá jenom jeden, tak Ti naopak jeden Chybí

MiKu (Člen)
30.04.2009 08:27:55
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/276_2164_35a.gif
Filous (Člen)
30.04.2009 08:40:43
Offline

Re: Zbyly silentblok po oprave


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr