Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přerušovač

kavis (Člen)
19.02.2007 16:10:30
Offline

přerušovač

Potreboval bych nekde koupit elektronickej prerusovac typ AEV 3003..Neporadite nekdo, kde by se to nechalo sehnat??Potrebuju si vyhrat s bliknama.helphelphelp Diky moc


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
osiris (Člen)
19.02.2007 16:27:55
Offline

Re: přerušovač


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kavis (Člen)
19.02.2007 22:57:04
Offline

Re: přerušovač

Osiris:
Diky moc..ja jsem to prave nekde videl cca za 240KC, presne ten typ, co jsem psal. Hledal jsem treba v obchode www.gme.cz (maji tam toho docela vohledneva ele soucastek dost), ale pac tomu vubec nerozumim, tak jsem samo nenasel.bad Ale nevim, 450kc za takovou malou srandu?? idontknow Proc ja jsem si kupoval ty LED blinkry?!!!fuckfuckpussy


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
osiris (Člen)
19.02.2007 23:21:02
Offline

Re: přerušovač


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kavis (Člen)
19.02.2007 23:30:08
Offline

Re: přerušovač

jj, taky me to nakonec napadlo hledat po nemeckejch strankach..ale jak tak na to koukam, tak kdyz bych k tomu pripocetl postovny, tak jsem na tom stejne..Ale diky moc za snahugood


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
XJelen (Člen)
20.02.2007 21:54:59
Offline

Re: přerušovač

Kamarádihelp
možná se ptám blbě, ale rozumim tomu dobře, že to řeší situaci, kdy např. vzadu jsou LED a vpředu normální? Rozdílné proudové zatížení v takovém případě nemá vliv na rychlost blikání? idontknowhelp


Strýcfajtr !!!
Bedřich (Člen)
20.02.2007 23:05:01
Offline

Re: přerušovač

XJelen psal:

Kamarádihelp
možná se ptám blbě, ale rozumim tomu dobře, že to řeší situaci, kdy např. vzadu jsou LED a vpředu normální? Rozdílné proudové zatížení v takovém případě nemá vliv na rychlost blikání? idontknowhelp

Ne. Tohle řeší to, že když máš všude LEDky tak klasický přerušovač ti bliká rychle. Tyhle jepčí kousky by to měli komplet řešit elektronicky bez závislosti jakej spínaj proud.

Pakliže to máš LED/"vlákno" asi tam problém nebude.

Já třeba mám všude LED a bliká to nepatrně rychleji, ale kašlu na to, alespon je to pořádně vidět.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
kavis (Člen)
21.02.2007 14:25:18
Offline

Re: přerušovač

Presne tak..resim tady to, ze jsem si poridil na jebku (puljebku smile1 ) vsechny ctyri LED blinkry..uz jsem neco objednal..tak uvidim o vikendu.surprised


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Ondráš (Člen)
21.02.2007 14:28:35
Offline

Re: přerušovač

A nestačilo by to přeměřit a prdnout tam nějaký odpor, který seženeš za pár korun v každém krámu pro elektrikáře?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
21.02.2007 14:40:28
Offline

Re: přerušovač

Ondráš psal:

A nestačilo by to přeměřit a prdnout tam nějaký odpor, který seženeš za pár korun v každém krámu pro elektrikáře?help

...stačilo, ale je to krok zpět


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
21.02.2007 15:22:34
Offline

Re: přerušovač

osiris psal:
Ondráš psal:

A nestačilo by to přeměřit a prdnout tam nějaký odpor, který seženeš za pár korun v každém krámu pro elektrikáře?help

...stačilo, ale je to krok zpět

Někdy musíme udělat krok zpět abysme se mohli rozběhnout...smile1
Přeměřim, spočítam, koupim, připájim a je to...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
21.02.2007 16:17:04
Offline

Re: přerušovač

Ondráš psal:
osiris psal:
Ondráš psal:

A nestačilo by to přeměřit a prdnout tam nějaký odpor, který seženeš za pár korun v každém krámu pro elektrikáře?help

...stačilo, ale je to krok zpět

Někdy musíme udělat krok zpět abysme se mohli rozběhnout...smile1
Přeměřim, spočítam, koupim, připájim a je to...

...výhoda ledkovejch blinkrů woe je taky malej vodběr a ty tam přidáš akumulačky idontknow no vivat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kavis (Člen)
21.02.2007 16:33:30
Offline

Re: přerušovač

no zase tak jednoduchy to asi neni, pac ty odpory jsme zkouseli, ALE pak ta svitivost tech blinkru uz neni takova jako kdyz to pripojis naprimo bada nebo se taky stalo, ze mi treba misto 11 diod blikali pouze asi 4.sickTakze pocitani jsem zkousel.Jinak jsem cetl nekde o tom diskuzi a tam jsem se docetl, ze nejlepsi reseni je ten elektronickej prerusovac.good


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
kavis (Člen)
21.02.2007 16:36:34
Offline

Re: přerušovač

a do pussypussy Malinko jsem se dopustil hrubky!pussysick Diody blikalY!!! Za trest si to 100x napisu!smile1


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Ondráš (Člen)
21.02.2007 16:55:37
Offline

Re: přerušovač

kavis psal:

a do pussypussy Malinko jsem se dopustil hrubky!pussysick Diody blikalY!!! Za trest si to 100x napisu!smile1

Ne! za trest to uděláš těma odporama? A zkoušel si třeba fintu se seriovým a paraelním zapojením? Ale vono to tam asi bude vycházet komplexne, co? To bych se na to radši vysral a dal těch 500 za ten pazmek než to počítalidontknow

A nebo koupil bazmek. Kouknul jak to mají a pak tu udělal vlastníma silamabigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
21.02.2007 17:38:42
Offline

Re: přerušovač

standartni prerusovac + relatko by to nevyresily?smile1idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
škardík (Člen)
21.02.2007 17:43:04
Offline

Re: přerušovač

Ondráš psal:
kavis psal:

a do pussypussy Malinko jsem se dopustil hrubky!pussysick Diody blikalY!!! Za trest si to 100x napisu!smile1

Ne! za trest to uděláš těma odporama? A zkoušel si třeba fintu se seriovým a paraelním zapojením? Ale vono to tam asi bude vycházet komplexne, co? To bych se na to radši vysral a dal těch 500 za ten pazmek než to počítalidontknow

A nebo koupil bazmek. Kouknul jak to mají a pak tu udělal vlastníma silamabigsmile

Co ta fyzika? Já to dneska dal, takže kdybyste někdo chtěl něco spočítat, tak.......DĚTE DO PRDELEfuckbigsmile UŽ TO NECHCI NIKDY VIDĚTsick


viz avatar:)
kavis (Člen)
21.02.2007 18:09:50
Offline

Re: přerušovač

mr.BSE psal:

standartni prerusovac + relatko by to nevyresily?smile1idontknow

Mozna by to neco vyresilo, ale nevim kdy, pac by asi trvalo docela dlouhou dobu, nez by se to vyresilo u me v hlavesmile1..tomuhle ja malinko nerozumim bad


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
kavis (Člen)
21.02.2007 18:13:16
Offline

Re: přerušovač

škardík psal:
Ondráš psal:
kavis psal:

a do pussypussy Malinko jsem se dopustil hrubky!pussysick Diody blikalY!!! Za trest si to 100x napisu!smile1

Ne! za trest to uděláš těma odporama? A zkoušel si třeba fintu se seriovým a paraelním zapojením? Ale vono to tam asi bude vycházet komplexne, co? To bych se na to radši vysral a dal těch 500 za ten pazmek než to počítalidontknow

A nebo koupil bazmek. Kouknul jak to mají a pak tu udělal vlastníma silamabigsmile

Co ta fyzika? Já to dneska dal, takže kdybyste někdo chtěl něco spočítat, tak.......DĚTE DO PRDELEfuckbigsmile UŽ TO NECHCI NIKDY VIDĚTsick

Tak fyziku uz ja mam nastesti zdarne za sebougoodgood..ale ted mame predmet elektroniku a elektrotechniku sick..na druhou stranu bych se tam zase mohl neco priucitidontknow Ale stejne dopussy s elektrikou..ta me nikdy nebavilabad


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
mr.BSE (Člen)
21.02.2007 20:11:49
Offline

Re: přerušovač

bigsmile ja sem maturoval z elektroniky,cislicovky a mimojine i fyziky bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
škardík (Člen)
21.02.2007 20:29:59
Offline

Re: přerušovač

mr.BSE psal:

bigsmile ja sem maturoval z elektroniky,cislicovky a mimojine i fyziky bigsmilebigsmile

No první co mi z vysokoškolský fyziky řekli bylo, že mam zapomenout na vzorce ze srřednísick


viz avatar:)
mr.BSE (Člen)
21.02.2007 22:26:20
Offline

Re: přerušovač

no ja sem zapomnel veskery zkurveny vzorce krom elektrickejch ktery se me hodej hned jak sem si vzal lejstro,ze mam za sebou skolubigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
22.02.2007 09:13:46
Offline

Re: přerušovač

škardík psal:
Ondráš psal:
kavis psal:

a do pussypussy Malinko jsem se dopustil hrubky!pussysick Diody blikalY!!! Za trest si to 100x napisu!smile1

Ne! za trest to uděláš těma odporama? A zkoušel si třeba fintu se seriovým a paraelním zapojením? Ale vono to tam asi bude vycházet komplexne, co? To bych se na to radši vysral a dal těch 500 za ten pazmek než to počítalidontknow

A nebo koupil bazmek. Kouknul jak to mají a pak tu udělal vlastníma silamabigsmile

Co ta fyzika? Já to dneska dal, takže kdybyste někdo chtěl něco spočítat, tak.......DĚTE DO PRDELEfuckbigsmile UŽ TO NECHCI NIKDY VIDĚTsick

No nakonec jsem jí teda přesvědčil a dala mi za 3. Měl jsem víc štěstí než rozumu. Včera jsem ještě dotáhnul provozní eknomii (stejným způsobem - víc štěstí než rozumu), takže mám 4 dny volno než začne nový semestrhelp
Víc měl ale potěšilo, že mi paní na studijním řekla, že jsem se do dalšího semestru zapsal bez chyby. Jsem rád, že jsem se to po třech letech naučilbigsmile

Jinak taky doufám, že už tu fyziku (až udělám fyziku 1) nikdy neuvidímfuckgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
22.02.2007 22:33:46
Offline

Re: přerušovač

Fyzika je hnussicksick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
23.02.2007 14:51:23
Offline

Re: přerušovač

Na druhou stranu wogo, kde bysme bez ní bylihelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
04.03.2007 09:54:30
Offline

Re: přerušovač

Ještě se vrátím k těm LED blinkrům.
Máte někdo na Bpussy LED blinkry a elektronický přerušovač?
Podle manuálu je ten přerušovač spojenej ještě s nějakým relé pravděpodobně pro parkovačky, takže pouhá výměna za přerušovač od Louise nepujde. Teda pokud je to ta krabička pod sedačkouhelp


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr