Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » suzuki dodací lhůty!!!

Banditatom (Člen)
08.05.2009 18:38:39
Offline

suzuki dodací lhůty!!!

zdar má někdo zkušenost s dodávkami ND s H3moto paskov??? pač tři týdny je krásně a já už tři týdnyfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck čekám na 5 poj... šroubkůsicksicksick a už mě to fakt těžce serefuck pokažde když zavolám tak mi ta ku.. řekne, ale pane voni němci maj svátkysick!!!! tak mi to někdo vysvětlete jestli je to normální? ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásmile2

přesněji díl 8-9 http://partsdepot.cz/index.php?fveh=211 … tion=93583


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nety (Člen)
08.05.2009 18:45:35
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

mě to u partsdepotu vždy došlo do týdne.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
qwerty (Člen)
08.05.2009 18:58:32
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

u H3 bych si neobednal ani matku na sroubek sick

od te doby co je internet kupuju vsecko pres nej good


WD club member.
Dodo (Člen)
08.05.2009 20:04:06
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

Němci mají svátek až zítra!!!! Tj. sobota 9.5.cool..blbě jim to leots vyšlobigsmile

mi (Člen)
08.05.2009 20:13:47
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

klííííd woe, ono to dojde a pak bude chcat smile2 bigsmile


svět je cirkusovej stan
Hanz (Člen)
08.05.2009 21:24:44
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

V H3 moto mi přijde, že mají ke všemu laksní přístupsick.


WD club member...
Pšán (Člen)
08.05.2009 23:58:02
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

..H3 moto..surprised
..z jejich přístupu se mi chce sick


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
majcherisko (Člen)
09.05.2009 01:07:29
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

vcera jsem tam vyzvedaval kamosovi zrcatko.od objednani do dodani 3 dny evil

qwerty (Člen)
09.05.2009 01:15:19
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

Hanz psal:

V H3 moto mi přijde, že mají ke všemu laksní přístupsick.

oni tam nemaji jenom laksni pristup ale taky tam maji kurwa ceny a jak vidim jak tam prijedu a diva se na mne co po nem chcu a jak si dovoluju s takovou starou motorkou prijet badbad proste to tam nemam rad , posledne sem tam byl na bandasce podivat se na nove modely suzuki a on mne uplne ignoroval ..... ale jak prijedu do yamahy v ove tak se mi hend nekdo venuje apod .... nebo do moto toni v paskove a jak sem neco shanel tak mne sam poslal do kawasaki v paskove (moto tonibad)  proste to H3 je na pytel tam radsi nebrat nic badbad


WD club member.
Hanz (Člen)
09.05.2009 11:26:53
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

qwerty psal:
Hanz psal:

V H3 moto mi přijde, že mají ke všemu laksní přístupsick.

oni tam nemaji jenom laksni pristup ale taky tam maji kurwa ceny a jak vidim jak tam prijedu a diva se na mne co po nem chcu a jak si dovoluju s takovou starou motorkou prijet badbad proste to tam nemam rad , posledne sem tam byl na bandasce podivat se na nove modely suzuki a on mne uplne ignoroval ..... ale jak prijedu do yamahy v ove tak se mi hend nekdo venuje apod .... nebo do moto toni v paskove a jak sem neco shanel tak mne sam poslal do kawasaki v paskove (moto tonibad)  proste to H3 je na pytel tam radsi nebrat nic badbad

Máš recht, taky se tam cítím jako bych je otravovalbad (a to mám novou motku), v yamaze je to úplný opakgood


WD club member...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2009 11:53:38
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

Banditatom psal:

zdar má někdo zkušenost s dodávkami ND s H3moto paskov??? pač tři týdny je krásně a já už tři týdnyfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck čekám na 5 poj... šroubkůsicksicksick a už mě to fakt těžce serefuck pokažde když zavolám tak mi ta ku.. řekne, ale pane voni němci maj svátkysick!!!! tak mi to někdo vysvětlete jestli je to normální? ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásmile2

přesněji díl 8-9 http://partsdepot.cz/index.php?fveh=211 … tion=93583

zruš objednávku a kup to jinde


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
09.05.2009 12:16:14
Offline

Re: suzuki dodací lhůty!!!

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

zdar má někdo zkušenost s dodávkami ND s H3moto paskov??? pač tři týdny je krásně a já už tři týdnyfuckfuckfuckfuckfuckfuckfuck čekám na 5 poj... šroubkůsicksicksick a už mě to fakt těžce serefuck pokažde když zavolám tak mi ta ku.. řekne, ale pane voni němci maj svátkysick!!!! tak mi to někdo vysvětlete jestli je to normální? ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásmile2

přesněji díl 8-9 http://partsdepot.cz/index.php?fveh=211 … tion=93583

zruš objednávku a kup to jinde

to bych nejraději udělal ale ten zm.. mi už nebere telefonfuck na to abych tam jezdil nemám bohužel čas a kdybych už tam teda cestu měl tak to je poslední okamžik toho borce pač bych ho asi nejspíš rozškubal smokin

je to poslední věc kterou od těch ku... beru.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr