Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Chorvatsko v červnu

Fik-B6S (Člen)
24.03.2009 18:33:22
Offline

Chorvatsko v červnu

Chlapi měl by někdo zájem jet chorvatsko v červnu?
jsme zatím dva chtělo by to tak 4 motorky aby tam po večerech nebyla nuda...

Tak jsem trošku zapracoval na plánu cesty a vyšel z toho myslím docela ucházející plán. Jednalo by se tedy o dovolenou v termínu 21.6. - 28.6.2009. Rozdíl je v tom že by se vyjíždělo né v pondělí ráno, ale už v neděli v odpoledních hodinách (beru jako startovací polohu zatím Rožnov pod Radhoštěm tedy pokud se dodatečně nedomluvíme jinak) a cílem cesty by nebyl Nowi Vinodolski ale město Vodice ve Střední Dalmácii. Cesta by tedy definitivně měla vést mimo dálniční síť, možné napojení na ní by bylo v případě nutného rychlého přesunu - např. kvůli neustávajícímu dešti. Co se týče trasy padla volba na následnující: Neděle - Rožnov pod Radhoštěm, Hlohovec nebo jak říkal Flipr okolí Trnavy. Tady přespání buď u mé rodiny na zahradě nebo známých Flipra pokud pojede. Pondělí - v raních hodinách odjezd směr maďarské hranice, Mosonmagyaróvár, Csoma, Szombathely, Kormend, Lendava (možno změnit na Letenye, ale je tam kousek po maďarské dálnici cca. 10km ale zase vyhnutí Slovinsku), Varaždin, Zagreb, Karlovac. Tady jsem našel luxusní ubytování za 10E včetně snídaně a chovaných motorek v rodinném prostředí (http://www.apartmani-hrvatska.com/osobn ... ektID=1854). Úterý - po snídani odjezd směr stará Chorvatská hl. silnice, Brezowa Glava, Slunj (silnice vede okolo Plitvických jezer), Knin, Drniš, Šibenik, Vodice. Na místo bychom měli dojet v klidu v odpoledních hodinách.

Dále sehnání nějakého místního apartmánu a pohoda u pivka. V následujích dnech až do pátku ježdění po blízkém okolí - je tady obrovská možnost vyžití, jen v okolí 30km jsou zde 3 veliká jezera. Podle dohody by se dalo sjet pobřeží až do Brely, kde začíná proslulá Makarská riviéra která se táhne podél pobřeží a lemují jí ty nejslavnější rekreační střediska jako Baška voda atd. Z tadyma možný jednodení výlet do historického města Dubrovníku.

Sobota - ráno odjezd směr Knin, Slunj, Karlovac, Zagreb, Nagykanizsa, Balaton. tady noceh. Neděle - odjezd domů

Předběžné počty: Pokud bychom se drželi plánu a jako nejjižnější cíl cesty bychom brali Podgoru na Makarské riviéře mělo by to kilometrově vyít na +- 2092km což si myslím že je nádherné


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
mazo (Člen)
24.03.2009 19:41:03
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Minuly rok sme sli cez Letenye, ale ziadne dialnice si tam nepamatam idontknow
Jedine ak pojdete od balatonu.
Inak sme isli po chorvatskych dialniciach s tym ze pri karlovaci odbocime na cestu, ktoru spominas aj ty (cez plitvice). No netrafili sme vyjazd na karlovac a potom sme odbocili na najblizsom moznom. Samozrejme sme zabludili vo vnutrozemi a mozem to kazdemu odporucit good
Pokial na to budete mat cas, stratte sa niekde na vidieku...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
zdenek 1 (Člen)
25.03.2009 21:39:01
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Je to lákavé , ale jelikož jsem tam byl nespočetněkrát , a jezdil jsem kdysi kolem pobřeží až skoro k Dubrovníku (po staré cestě-jak jinak) jsou tam sice krásné úseky ale to horko a ty fronty aut i když je už ta dálnice až po Makarskou (možná už dnes i za)ale přesto je tam provoz jako prase!!!Já rači zvolím trošku jinou trasu......ale jinak přeji příjemný pobyt!!!good


když to jede,je to OK
Baltazar (Člen)
26.03.2009 06:23:19
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Vodice moje zkušenost
přijel jsem, viděl jsem, odjel jsem. Všude plno lidí (rozuměj čechů), ve vodě plavaly sračky, mezi nima se koupali lidi. No hnus velebnosti. Voda jak v centru Makarský, kde je přístav, plná hoven a kalná. Lepší kousek popojet, tam, kde nekotvěj lodě a kde není tolik lidí. Vodice, teda ani nic moc pěkný město, jsou daleko hezčí.


The father of the little princess of the dawn
zdenek 1 (Člen)
27.03.2009 19:12:26
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Abych řekl pravdu,Dubrovník byl tosamý (všude binec jak v tanku) ale třeba poloostrov PELJEŠAC je po pravé straně před Dubrovníkem obec ŽULJANA malá obec , ale nádhera! na každé straně vinohrady,a je tam mimo hlavní pláže kousek (15 min. pěšky) krásná zátoka kde je teplá voda, samota, asi 400 metrů ostrov o průměru cca. 400 metrů (PUNTANELA bigsmile) kde se dá pomaličku zaplavat a třeba i zašu..tbigsmile , no parádasmokin


když to jede,je to OK
RadkaB6 (Člen)
27.03.2009 19:15:18
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

zdenek 1 psal:

Abych řekl pravdu,Dubrovník byl tosamý (všude binec jak v tanku) ale třeba poloostrov PELJEŠAC je po pravé straně před Dubrovníkem obec ŽULJANA malá obec , ale nádhera! na každé straně vinohrady,a je tam mimo hlavní pláže kousek (15 min. pěšky) krásná zátoka kde je teplá voda, samota, asi 400 metrů ostrov o průměru cca. 400 metrů (PUNTANELA bigsmile) kde se dá pomaličku zaplavat a třeba i zašu..tbigsmile , no parádasmokin

Naprostej souhlas, byla jsem tam 2x, všeho dostatek, serfovat se tam dá, dobře popít, nacpat pupky a svatej klid bigsmile navíc kemp je i přímo nad zátokou s výhledem na ostrůvek good


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
fidoB6 (Člen)
27.03.2009 19:22:30
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

RadkaB6 psal:
zdenek 1 psal:

Abych řekl pravdu,Dubrovník byl tosamý (všude binec jak v tanku) ale třeba poloostrov PELJEŠAC je po pravé straně před Dubrovníkem obec ŽULJANA malá obec , ale nádhera! na každé straně vinohrady,a je tam mimo hlavní pláže kousek (15 min. pěšky) krásná zátoka kde je teplá voda, samota, asi 400 metrů ostrov o průměru cca. 400 metrů (PUNTANELA bigsmile) kde se dá pomaličku zaplavat a třeba i zašu..tbigsmile , no parádasmokin

Naprostej souhlas, byla jsem tam 2x, všeho dostatek, serfovat se tam dá, dobře popít, nacpat pupky a svatej klid bigsmile navíc kemp je i přímo nad zátokou s výhledem na ostrůvek good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilečlověk se rád vrací na krásný místa plný zážitkůbigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
zdenek 1 (Člen)
27.03.2009 19:22:56
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

RadkaB6 psal:
zdenek 1 psal:

Abych řekl pravdu,Dubrovník byl tosamý (všude binec jak v tanku) ale třeba poloostrov PELJEŠAC je po pravé straně před Dubrovníkem obec ŽULJANA malá obec , ale nádhera! na každé straně vinohrady,a je tam mimo hlavní pláže kousek (15 min. pěšky) krásná zátoka kde je teplá voda, samota, asi 400 metrů ostrov o průměru cca. 400 metrů (PUNTANELA bigsmile) kde se dá pomaličku zaplavat a třeba i zašu..tbigsmile , no parádasmokin

Naprostej souhlas, byla jsem tam 2x, všeho dostatek, serfovat se tam dá, dobře popít, nacpat pupky a svatej klid bigsmile navíc kemp je i přímo nad zátokou s výhledem na ostrůvek good

jak je možné,že jsem tě tam nepotkal??bigsmile


když to jede,je to OK
fidoB6 (Člen)
27.03.2009 19:24:55
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

zdenek 1 psal:
RadkaB6 psal:
zdenek 1 psal:

Abych řekl pravdu,Dubrovník byl tosamý (všude binec jak v tanku) ale třeba poloostrov PELJEŠAC je po pravé straně před Dubrovníkem obec ŽULJANA malá obec , ale nádhera! na každé straně vinohrady,a je tam mimo hlavní pláže kousek (15 min. pěšky) krásná zátoka kde je teplá voda, samota, asi 400 metrů ostrov o průměru cca. 400 metrů (PUNTANELA bigsmile) kde se dá pomaličku zaplavat a třeba i zašu..tbigsmile , no parádasmokin

Naprostej souhlas, byla jsem tam 2x, všeho dostatek, serfovat se tam dá, dobře popít, nacpat pupky a svatej klid bigsmile navíc kemp je i přímo nad zátokou s výhledem na ostrůvek good

jak je možné,že jsem tě tam nepotkal??bigsmile

Asi zrovna serfovala, když si š...bigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
RadkaB6 (Člen)
27.03.2009 19:30:00
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

fidoB6 psal:
zdenek 1 psal:
RadkaB6 psal:


Naprostej souhlas, byla jsem tam 2x, všeho dostatek, serfovat se tam dá, dobře popít, nacpat pupky a svatej klid bigsmile navíc kemp je i přímo nad zátokou s výhledem na ostrůvek good

jak je možné,že jsem tě tam nepotkal??bigsmile

Asi zrovna serfovala, když si š...bigsmile

no myslím, že jsem Tě nezahlídla, páč moje neustálé pokusy serfovat se odehrávají většinou pod plachtou či rahnem bigsmilegood  Byli jsme tam, když tam byl borec "Badík, užíval důchodu a vozil nás na jachtičce kolem ostrovů good


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
zdenek 1 (Člen)
28.03.2009 18:31:50
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

RadkaB6 psal:
fidoB6 psal:
zdenek 1 psal:


jak je možné,že jsem tě tam nepotkal??bigsmile

Asi zrovna serfovala, když si š...bigsmile

no myslím, že jsem Tě nezahlídla, páč moje neustálé pokusy serfovat se odehrávají většinou pod plachtou či rahnem bigsmilegood  Byli jsme tam, když tam byl borec "Badík, užíval důchodu a vozil nás na jachtičce kolem ostrovů good

bigsmilebigsmile to chápu


když to jede,je to OK
Tomboo (Člen)
23.04.2009 21:11:13
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Je to sice jiný termín než bych chtěl ale dalších pět dnů dovolené by mě vyšel.
Ve Vodicích jsem byl a v pohoděgood ale to bylo dávno a busem.Přidal se už někdo?


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Fik-B6S (Člen)
23.04.2009 21:59:12
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

sory nečekal jsme že se někdo ozve... jsme už 4 motorky 5. je ve vzduchu a stanovili jsme si limit 5 moto ....
kdyby ten jeden náhodou odpadl tak ti napíšu v dostatečném předstihu...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Petr J. (Člen)
24.04.2009 16:04:22
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

...až se vrátíme, tak napíšeme, jaké jsou místní aktuality...cool

Borák (Člen)
24.04.2009 19:13:09
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

jj Vodice nebrat
jezdim kousek vejš do Tisna k ostruvku Murtr a spokojenost


...nikdo nevojebe Ježíše...
Tomboo (Člen)
25.04.2009 00:45:13
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Fik-B6S psal:

sory nečekal jsme že se někdo ozve... jsme už 4 motorky 5. je ve vzduchu a stanovili jsme si limit 5 moto ....
kdyby ten jeden náhodou odpadl tak ti napíšu v dostatečném předstihu...

Ok,chápu že více jak 5 kousků je příliš.Zaváhal jsem ale snad se najde pár jiných lidí co pojede podobným směrem.Kdyby 5tý vypadl tak jedu....Díky za info-Banditpussy


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Tomboo (Člen)
25.04.2009 00:47:56
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Borák psal:

jj Vodice nebrat
jezdim kousek vejš do Tisna k ostruvku Murtr a spokojenost

A nepojedeš tento rok zase podobným směrem?
Chtěl bych jet  k moři na motce a zatím to vypadá že nemám s kýmsurprised


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Fik-B6S (Člen)
25.04.2009 17:46:21
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Tomboo psal:
Fik-B6S psal:

sory nečekal jsme že se někdo ozve... jsme už 4 motorky 5. je ve vzduchu a stanovili jsme si limit 5 moto ....
kdyby ten jeden náhodou odpadl tak ti napíšu v dostatečném předstihu...

Ok,chápu že více jak 5 kousků je příliš.Zaváhal jsem ale snad se najde pár jiných lidí co pojede podobným směrem.Kdyby 5tý vypadl tak jedu....Díky za info-Banditpussy

jel bys jsi sám nebo s baťůžkem...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Tomboo (Člen)
25.04.2009 18:53:31
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Jel bych singl...


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
Fik-B6S (Člen)
28.04.2009 08:31:26
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Tombo koukni http://www.kawa-er5-forum.hustej.net/vi … 6567#p6567 sem a když tak se tam registruj a dej vědět jestli by jsi jel... místo se uvolnilo..


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Vidle (Člen)
29.04.2009 10:49:33
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Šmááárjajosef ...já jedu už 5.6......do Zaostrogu , se možná potkáme , když budu na zpázeční cestě ....good

Terez(k)a (Člen)
29.04.2009 14:42:59
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

odjíždim 5. po pracismile1

Vidle (Člen)
29.04.2009 14:55:00
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

Terez ...., to vypadá, jako by jsme jeli spolu ...bigsmilebigsmilebigsmile  Vyjíždím po 13.00 hodině....good

Petr J. (Člen)
11.05.2009 13:15:42
Offline

Re: Chorvatsko v červnu

včera jsme se vrátili, kdyby někdo chtěl, mohu dohledat účty s aktuálními cenami benzínu a tak...

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/002-paklenica.jpg

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr