Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dálniční přesun co vy na to ?

axxo (Člen)
11.05.2009 12:25:54
Offline

Dálniční přesun co vy na to ?

Ahoj . Už jste někdy absolvovali třeba 300 a víc km jen po dálnicích ?? Tento víkend jedu přes celou republiku za kamarády a přemýšlím jestli vzít auto nebo motku. Cesta by byla náskedující ... Praha - Brno (d1) Brno - Olomouc ( pouze silnice pro motorová vozidla - žádná zatáčka ) Rovnou píšu ,že jsem orientační antitalent a po vedlejškách bych tam nikdy nedojel. Co myslíte byl by to velkej opruz jen dálnice a silnice skoro bez jediný zatáčky cca 380 km ?? Vzali by jste radši auto ??

Lenka (Člen)
11.05.2009 12:30:09
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

na takovejhle přesun je motorky škoda, respektive pneumatik...a taky by ses na motorce dost nudil...


...Do you know that bad girls go to hell?...
richie (Člen)
11.05.2009 12:30:22
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

jednou sem ujel za jeden den asi 900km, z toho bylo tak cca 400 po dalnici... da se to prezit good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
11.05.2009 12:37:51
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

axxo psal:

Ahoj . Už jste někdy absolvovali třeba 300 a víc km jen po dálnicích ?? Tento víkend jedu přes celou republiku za kamarády a přemýšlím jestli vzít auto nebo motku. Cesta by byla náskedující ... Praha - Brno (d1) Brno - Olomouc ( pouze silnice pro motorová vozidla - žádná zatáčka ) Rovnou píšu ,že jsem orientační antitalent a po vedlejškách bych tam nikdy nedojel. Co myslíte byl by to velkej opruz jen dálnice a silnice skoro bez jediný zatáčky cca 380 km ?? Vzali by jste radši auto ??

krom toho ,že je to nuda tak pohoda...za 2,5 hodky s přestavkou jsi tam.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
11.05.2009 12:38:12
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Jestli je to stejné setkání jako s mými kamarády přes půl republiky tak autem bigsmilebigsmile

axxo (Člen)
11.05.2009 12:47:29
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Vyrážím z Prahy a jedu do Beskyd. Už jsem to jel hodněkrát autem. Je to docela štreka asi 380 nebo 400km ,ale hladně 90 procent cesty fakt jen dálnice a silnice bez jediný zatáčky... samo ,že by se dalo jet i po okreskách ,ale ještě nemám vyřešenou navigaci tak mám zatím smůlu !! smile2

Ondráš (Člen)
11.05.2009 12:54:16
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

axxo psal:

Vyrážím z Prahy a jedu do Beskyd. Už jsem to jel hodněkrát autem. Je to docela štreka asi 380 nebo 400km ,ale hladně 90 procent cesty fakt jen dálnice a silnice bez jediný zatáčky... samo ,že by se dalo jet i po okreskách ,ale ještě nemám vyřešenou navigaci tak mám zatím smůlu !! smile2

Já když jezdím za příbuznejma do Beskyd, tak jedu po starý Kolínský, Vysoký Mýto, Svitavy... Tady tudy horem... Je tam pár dobrejch částí. Není to taková nuda. Pokud máš čas...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
11.05.2009 12:59:52
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

...co my na to??? ...že je to pičovina ject na mašině...ale upřímně, nechápu proč nejedeš jinudy??? ...no tag budeš trochu bloudit, dyk vo tom to je, prostě na takovoudle cestu bych se těšil jag malej parchant na lízátkoidontknow
...nevim přesně kam jedeš, ale taková malá nápovjeda...dostaň se do Hradce Králové (no dobře, jeť tudle první část po highway, ale bude to pruda) a tam najeť na silnici č.11...ta vede přes Opavu, Ostravu aš někam do Těšína  a nudit se nebudeš, to ti garantuju...a ani nemůžeš nigde zabloudit, páč jedeš furt po tý samý silnicigood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
11.05.2009 13:05:05
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

ta D1 jedna je des to porad drnca jak kdybys v ruce drzel v pici sekacku na travu, ale jinak ok se da v poho to ujedes za chvili ale je to nuda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pšán (Člen)
11.05.2009 13:13:34
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

..Filous mi to vzal z huby..nejlepší přesun na motu mezi Hr.Králové-Ostravou..
..Hr.Králové-Vamberk-Žamberk-Jablonné n.Orlicí-Červená Voda(na malém kruháčku do prava)-Šumperk-Rýmařov-Bruntál-Opava-Ostrava..
..furt po hlavní a užiješ si to..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Loser (Administrator)
11.05.2009 13:32:50
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

praha - lucembursko. Furt po dalnici a v peknym chcanci. Ale dalo se to uplne v klidu (samo,ze s obcasnyma pauzama na cigo)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
11.05.2009 13:41:49
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

... bych na dálnicu nelezl, samej pirát to tam je, chudáci policajti se svejma Passatama několik desítek km honili jednoho takovýho co jim ujížděl v Yarisu evil

http://www.novinky.cz/krimi/168444-video-policejni-passaty-honily-pirata-desitky-kilometru-po-dalnici.html


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
11.05.2009 13:56:58
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

SLUGI psal:

... bych na dálnicu nelezl, samej pirát to tam je, chudáci policajti se svejma Passatama několik desítek km honili jednoho takovýho co jim ujížděl v Yarisu evil

http://www.novinky.cz/krimi/168444-video-policejni-passaty-honily-pirata-desitky-kilometru-po-dalnici.html

to vypada na prvniho z tech, kteri to chteli zkusit s falesnejma poldama ... nepovedlo sebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
11.05.2009 14:03:05
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Pšán psal:

..Filous mi to vzal z huby..nejlepší přesun na motu mezi Hr.Králové-Ostravou..
..Hr.Králové-Vamberk-Žamberk-Jablonné n.Orlicí-Červená Voda(na malém kruháčku do prava)-Šumperk-Rýmařov-Bruntál-Opava-Ostrava..
..furt po hlavní a užiješ si to..good

já to teda znám jen do Bruntálu,ale good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
axxo (Člen)
11.05.2009 14:10:25
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Jedu do Čeladné bigsmile

axxo (Člen)
11.05.2009 14:11:36
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Filous (Člen)
11.05.2009 14:31:04
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

axxo psal:

Jedu do Čeladné bigsmile

...no tag, f černe Ostravje uhneš na Frydeg-Mistek, zadřel se nam pistek a za chvilu si tamgood ...toš dobra cesta jag cypgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
11.05.2009 14:48:10
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

..a kdybys toho měl málo,tak z Čeladné na Šance to není ani 10 km.
..dojedeš do Bílé a zpět..
..má nejbližší a dost oblíbená RZ-a..goodsmokin


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mr.BSE (Člen)
11.05.2009 15:06:48
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

axxo psal:

Jedu do Čeladné bigsmile

V čeladné sem byl na 4kolkách - naprosto luxusnígoodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr J. (Člen)
11.05.2009 15:09:10
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

včera jsem to jeli opačně...ale Hradeckou dálnici nahradili: Kolín-Pardubice-Borohrádek-Častolovice good

Praha-Opava 3,5-4hodiny...

XJelen (Člen)
11.05.2009 16:33:16
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Pšán psal:

..Filous mi to vzal z huby..nejlepší přesun na motu mezi Hr.Králové-Ostravou..
..Hr.Králové-Vamberk-Žamberk-Jablonné n.Orlicí-Červená Voda(na malém kruháčku do prava)-Šumperk-Rýmařov-Bruntál-Opava-Ostrava..
..furt po hlavní a užiješ si to..good

Měl jsem tu čest pouze do Šumperka, ale  byla to libovka good estli to tak pokračuje i dál tak potěškoště good


Strýcfajtr !!!
Šárka (Člen)
11.05.2009 16:48:48
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

když sem jela na tu dovču tak 1 den sme ujeli asi 1200 (Milhaus - francie) a dalo se to jen ta rovinka ...myslela sem že se potom zastřelim celou dobu sem si zpívala dá se to zvládnout jen jak tady někdo psal škoda gum. já bych se rozhodovala jestli jedu sama nebo ne. Asi bych ale jela autem páč praha brno je katastrofální silnice. a druhej den bych se jela projet na moto.idontknow


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Fresh Man (Člen)
13.05.2009 07:07:39
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

skurvit gumy... ale dyš lehneš a budeš jí škrtit celou cestu aspon 200 a kličkovat mezi kárama tak si taky užiješ...good
nebo jet ty vokreskygoodgoodgoodsem vrchnií dizmapik... netrefim anid do hospody bez gps... a fšecko sem dycky našel...užiješ sigood

auto nigdy (pokud nevezeš sud)


Bandit pičo
Lihy (Člen)
13.05.2009 08:38:36
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Fresh Man psal:

sem vrchnií dizmapik... netrefim anid do hospody bez gps... a fšecko sem dycky našel...

jako našel no, akoráty ty čekačky na tebe než si se našelevilbigsmile
Jo když sme, ale jeli spolu tak sme se nikdá neztratily (asi můj vrozený orientační smyslsmokin), nebo aspoň já furt věděl kde sme...vobčas sem teda netušil kde je všechno vostatní, ale kde sme my, sem věděl přesněbigsmile

Pool (Člen)
13.05.2009 09:36:58
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

... ja si davam kazdy leto UK cca . 1600 na jeden zatah a kdyz clovek dobre promaze ass tak je to v poho ... clovek dycky najde nekoho s kym si toosicku zazavodi aby nebyla nuda ... mp3 je na pussy bo od 130 nejni beztak slyset ... takze nejvetsi vopruz jsou nemecky 5kilometrovy zatacky lehce doleva bigsmile a pak kdyz si do helmy zpivate uz dvoustej kilometr 8 slov ze sladkyho mameni surprised bo nevite jak je to dal ani jak to dostat z hlavy idontknow ... mam rad dlouhy cestovani good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Fresh Man (Člen)
13.05.2009 09:55:19
Offline

Re: Dálniční přesun co vy na to ?

Lihy psal:
Fresh Man psal:

sem vrchnií dizmapik... netrefim anid do hospody bez gps... a fšecko sem dycky našel...

jako našel no, akoráty ty čekačky na tebe než si se našelevilbigsmile
Jo když sme, ale jeli spolu tak sme se nikdá neztratily (asi můj vrozený orientační smyslsmokin), nebo aspoň já furt věděl kde sme...vobčas sem teda netušil kde je všechno vostatní, ale kde sme my, sem věděl přesněbigsmile

no to máš recht.. seš holt kůl navigatorgood  ja si nebyl jistej ani planetou na kerý sme...
ale věděl sem že až tam dojedem tak nás čeká pivo vodka cígo...

tag se toho neboj a jed na mašině....


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr